PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Lululemon Athletica Inc. (LULU)

Perpetual futures LULU na 5 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować LULUUSDT.

Firma Lululemon Athletica projektuje i sprzedaje odzież sportową i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, za pośrednictwem własnych sklepów, e-commerce i partnerów hurtowych.

$96,16-2,0%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (LULU-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

5/6 aktywnych rynków
Giełdy
6
Aktywne rynki
5/6
Wolumen 24h
375,1 tys. $Pokrycie: 4/5 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 1,6 mln $
Otwarte pozycje
121,4 tys. $Pokrycie: 4/5 rynków
Najlepsza płynność
8,5 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+9,4 bps
Bybit
Najwyższy wolumen
314,2 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 4/6
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 331,2 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 9,8 mld $
Wyniki spot
1D-2,01%
5D+2,49%
1M-2,30%
6M-41,95%
YTD-53,27%
1Y-42,00%

Macierz giełd

6 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujLULU/USDTW obrocie$96,160,0% APR
0,000% co 8h
+15,6 bps8,5 tys. $314,2 tys. $101,5 tys. $USDT20x
BybitHandlujLULU/USDTW obrocie$96,040,0% APR
0,000% co 8h
+9,4 bps5,4 tys. $45,7 tys. $17,8 tys. $USDT25x
Helix (Injective)HandlujLULU/USDCW obrocie$96,91+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--15 tys. $-USDC12x
Gate.ioHandlujLULU/USDTW obrocie$96,550,0% APR
0,000% co 8h
+134,6 bps-249 $1,3 tys. $USDT20x
Ondo PerpsHandlujLULU/USDObserwowane------USDC5x
BingXHandlujLULU-USDTW obrocie$96,12+5,5% APR
+0,00500% co 8h
+15,6 bps4,1 tys. $1,3 mln $⚠877,5 $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 5 giełd udźwignie $10k

Za mała głębokość: MEXC, Bybit, BingX

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective), Gate.io

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

LULU

Najwęższy spread

LULU

Najwyższy wolumen

LULU

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 96h temu
Kapitalizacja
10,7 mld $
Zaktualizowano 96h temu
Przychody
11,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-6%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+12,8%
P/E
7,8
P/E porównywalnych 12,0
Wolne przepływy pieniężne
1,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
1,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
1,0
P/E porównywalnych
12,0
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
10,5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-12-10
Szac. przychody 2,3 mld $ · Zaktualizowano 96h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody11,1 mld $
Marża netto+14,2%
Wolne przepływy pieniężne921,7 mln $
Dług netto-8,8 mln $
20204,4 mld $
20216,3 mld $
20228,1 mld $
20239,6 mld $
202410,6 mld $
202511,1 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20204,4 mld $+11%588,9 mln $574,1 mln $
20216,3 mld $+42%975,3 mln $994,6 mln $
20228,1 mld $+30%854,8 mln $327,8 mln $
20239,6 mld $+19%1,6 mld $1,6 mld $
202410,6 mld $+10%1,8 mld $1,6 mld $
202511,1 mld $+5%1,6 mld $921,7 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+56,0%+18,6%+13,4%+23,0%+14,1%
2021+57,7%+21,3%+15,6%+35,6%+19,7%
2022+55,4%+16,4%+10,5%+27,1%+15,2%
2023+58,3%+22,2%+16,1%+36,6%+21,9%
2024+59,2%+23,7%+17,1%+42,0%+23,9%
2025+56,6%+19,9%+14,2%+31,8%+18,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20201,2 mld $798,7 mln $-351,8 mln $2,41
20211,3 mld $881,1 mln $-378,8 mln $1,86
20221,2 mld $1,1 mld $-84,5 mln $2,12
20232,2 mld $1,4 mld $-840,7 mln $2,49
20242 mld $1,6 mld $-408,5 mln $2,16
20251,8 mld $1,8 mld $-8,8 mln $2,26
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202043,4 mld $43,1 mld $9,973,8
202143,3 mld $42,9 mld $6,944,4
202238,6 mld $38,5 mld $4,845,2
202361,1 mld $60,2 mld $6,339,4
202450,8 mld $50,4 mld $4,828,0
202521,3 mld $21,3 mld $1,913,5
Q3 20242,4 mld $
Q4 20243,6 mld $
Q1 20252,4 mld $
Q2 20252,5 mld $
Q3 20252,6 mld $
Q4 20253,6 mld $
Q1 20262,5 mld $
Q2 20262,4 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 20242,4 mld $+9%351,9 mln $122,2 mln $
Q4 20243,6 mld $+13%748,4 mln $1,2 mld $
Q1 20252,4 mld $+7%314,6 mln $-271,2 mln $
Q2 20252,5 mld $+7%370,9 mln $150,8 mln $
Q3 20252,6 mld $+7%306,8 mln $82,4 mln $
Q4 20253,6 mld $+1%586,9 mln $959,7 mln $
Q1 20262,5 mld $+4%195 mln $87,1 mln $
Q2 20262,4 mld $-4%329,2 mln $225,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+58,5%+20,5%+14,7%+8,8%+5,0%
Q4 2024+60,4%+28,9%+20,7%+17,3%+9,8%
Q1 2025+58,3%+18,5%+13,3%+7,3%+4,2%
Q2 2025+58,5%+20,7%+14,7%+8,5%+4,9%
Q3 2025+55,6%+17,0%+12,0%+6,8%+3,9%
Q4 2025+54,9%+22,1%+16,1%+11,8%+6,9%
Q1 2026+54,2%+11,2%+7,9%+4,0%+2,3%
Q2 2026+60,5%+18,8%+13,6%+6,9%+3,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 20241,2 mld $1,5 mld $325,7 mln $2,00
Q4 20242 mld $1,6 mld $-408,5 mln $2,16
Q1 20251,3 mld $1,7 mld $381,5 mln $2,28
Q2 20251,2 mld $1,8 mld $606,9 mln $2,27
Q3 20251 mld $1,8 mld $726,9 mln $2,13
Q4 20251,8 mld $1,8 mld $-8,8 mln $2,26
Q1 20261,5 mld $2,1 mld $621,3 mln $2,23
Q2 20261,4 mld $2,1 mld $751,4 mln $2,19
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202437,7 mld $38,1 mld $15,726,8
Q4 202449,9 mld $49,5 mld $13,816,7
Q1 202533,6 mld $34 mld $14,226,7
Q2 202523,5 mld $24,1 mld $9,315,8
Q3 202519,6 mld $20,3 mld $7,616,0
Q4 202521,3 mld $21,3 mld $5,99,0
Q1 202614,9 mld $15,5 mld $6,019,1
Q2 202614 mld $14,7 mld $5,810,6

Odświeżono 96h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody2,4 mld $Q2 2026
910,2 mln $1,8 mld $2,7 mld $3,6 mld $Q3 2023: 2,2 mld $Q4 2023: 3,2 mld $Q1 2024: 2,2 mld $Q2 2024: 2,4 mld $Q3 2024: 2,4 mld $Q4 2024: 3,6 mld $Q1 2025: 2,4 mld $Q2 2025: 2,5 mld $Q3 2025: 2,6 mld $Q4 2025: 3,6 mld $Q1 2026: 2,5 mld $Q2 2026: 2,4 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto329,2 mln $Q2 2026
187,1 mln $374,2 mln $561,3 mln $748,4 mln $Q3 2023: 248,7 mln $Q4 2023: 669,5 mln $Q1 2024: 321,4 mln $Q2 2024: 392,9 mln $Q3 2024: 351,9 mln $Q4 2024: 748,4 mln $Q1 2025: 314,6 mln $Q2 2025: 370,9 mln $Q3 2025: 306,8 mln $Q4 2025: 586,9 mln $Q1 2026: 195 mln $Q2 2026: 329,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA609,7 mln $Q2 2026
297,8 mln $595,6 mln $893,3 mln $1,2 mld $Q3 2023: 510,6 mln $Q4 2023: 1 mld $Q1 2024: 551,7 mln $Q2 2024: 661,8 mln $Q3 2024: 618 mln $Q4 2024: 1,2 mld $Q1 2025: 564,9 mln $Q2 2025: 653,3 mln $Q3 2025: 569,2 mln $Q4 2025: 959,6 mln $Q1 2026: 421,4 mln $Q2 2026: 609,7 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne225,2 mln $Q2 2026
91 mln $453,2 mln $815,4 mln $1,2 mld $Q3 2023: 227 mln $Q4 2023: 1,2 mld $Q1 2024: -3,2 mln $Q2 2024: 298,1 mln $Q3 2024: 122,2 mln $Q4 2024: 1,2 mld $Q1 2025: -271,2 mln $Q2 2025: 150,8 mln $Q3 2025: 82,4 mln $Q4 2025: 959,7 mln $Q1 2026: 87,1 mln $Q2 2026: 225,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS2,92 $Q2 2026
1,54 $3,07 $4,6 $6,14 $Q3 2023: 1,96 $Q4 2023: 5,29 $Q1 2024: 2,54 $Q2 2024: 3,15 $Q3 2024: 2,87 $Q4 2024: 6,14 $Q1 2025: 2,6 $Q2 2025: 3,1 $Q3 2025: 2,59 $Q4 2025: 4,97 $Q1 2026: 1,69 $Q2 2026: 2,92 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie1,4 mld $Q2 2026
561 mln $1,1 mld $1,7 mld $2,2 mld $Q3 2023 · Gotówka: 1,1 mld $Q3 2023 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2023 · Gotówka: 2,2 mld $Q4 2023 · Zadłużenie: 1,4 mld $Q1 2024 · Gotówka: 1,9 mld $Q1 2024 · Zadłużenie: 1,4 mld $Q2 2024 · Gotówka: 1,6 mld $Q2 2024 · Zadłużenie: 1,5 mld $Q3 2024 · Gotówka: 1,2 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 1,5 mld $Q4 2024 · Gotówka: 2 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,6 mld $Q1 2025 · Gotówka: 1,3 mld $Q1 2025 · Zadłużenie: 1,7 mld $Q2 2025 · Gotówka: 1,2 mld $Q2 2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q3 2025 · Gotówka: 1 mld $Q3 2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q4 2025 · Gotówka: 1,8 mld $Q4 2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q1 2026 · Gotówka: 1,5 mld $Q1 2026 · Zadłużenie: 2,1 mld $Q2 2026 · Gotówka: 1,4 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 2,1 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+60,5%Q2 2026
+15,1%+30,3%+45,4%+60,5%Q3 2023 · Marża brutto: +57,0%Q4 2023 · Marża brutto: +59,4%Q1 2024 · Marża brutto: +57,7%Q2 2024 · Marża brutto: +59,6%Q3 2024 · Marża brutto: +58,5%Q4 2024 · Marża brutto: +60,4%Q1 2025 · Marża brutto: +58,3%Q2 2025 · Marża brutto: +58,5%Q3 2025 · Marża brutto: +55,6%Q4 2025 · Marża brutto: +54,9%Q1 2026 · Marża brutto: +54,2%Q2 2026 · Marża brutto: +60,5%Q3 2023 · Marża operacyjna: +15,3%Q4 2023 · Marża operacyjna: +28,5%Q1 2024 · Marża operacyjna: +19,6%Q2 2024 · Marża operacyjna: +22,8%Q3 2024 · Marża operacyjna: +20,5%Q4 2024 · Marża operacyjna: +28,9%Q1 2025 · Marża operacyjna: +18,5%Q2 2025 · Marża operacyjna: +20,7%Q3 2025 · Marża operacyjna: +17,0%Q4 2025 · Marża operacyjna: +22,1%Q1 2026 · Marża operacyjna: +11,2%Q2 2026 · Marża operacyjna: +18,8%Q3 2023 · Marża netto: +11,3%Q4 2023 · Marża netto: +20,9%Q1 2024 · Marża netto: +14,6%Q2 2024 · Marża netto: +16,6%Q3 2024 · Marża netto: +14,7%Q4 2024 · Marża netto: +20,7%Q1 2025 · Marża netto: +13,3%Q2 2025 · Marża netto: +14,7%Q3 2025 · Marża netto: +12,0%Q4 2025 · Marża netto: +16,1%Q1 2026 · Marża netto: +7,9%Q2 2026 · Marża netto: +13,6%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-4,3%Q2 2026
-0,1%+4,2%+8,4%+12,7%Q2 2024: +7,3%Q3 2024: +8,7%Q4 2024: +12,7%Q1 2025: +7,3%Q2 2025: +6,5%Q3 2025: +7,1%Q4 2025: +0,8%Q1 2026: +4,3%Q2 2026: -4,3%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie112,9 mlnQ2 2026
31,7 mln63,4 mln95,1 mln126,8 mlnQ3 2023: 126,8 mlnQ4 2023: 126,6 mlnQ1 2024: 126,3 mlnQ2 2024: 124,9 mlnQ3 2024: 122,8 mlnQ4 2024: 121,9 mlnQ1 2025: 120,8 mlnQ2 2025: 119,7 mlnQ3 2025: 118,6 mlnQ4 2025: 119,1 mlnQ1 2026: 115,5 mlnQ2 2026: 112,9 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena10,6Q2 2026
12,424,937,349,7Q3 2023 · P/E: 49,7Q4 2023 · P/E: 22,7Q1 2024 · P/E: 35,7Q2 2024 · P/E: 20,6Q3 2024 · P/E: 26,8Q4 2024 · P/E: 16,7Q1 2025 · P/E: 26,7Q2 2025 · P/E: 15,8Q3 2025 · P/E: 16,0Q4 2025 · P/E: 9,0Q1 2026 · P/E: 19,1Q2 2026 · P/E: 10,6Q3 2023 · P/S: 22,5Q4 2023 · P/S: 19,0Q1 2024 · P/S: 20,8Q2 2024 · P/S: 13,6Q3 2024 · P/S: 15,7Q4 2024 · P/S: 13,8Q1 2025 · P/S: 14,2Q2 2025 · P/S: 9,3Q3 2025 · P/S: 7,6Q4 2025 · P/S: 5,9Q1 2026 · P/S: 6,0Q2 2026 · P/S: 5,8Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody11,1 mld $2025
2,8 mld $5,6 mld $8,3 mld $11,1 mld $2018: 3,3 mld $2019: 4 mld $2020: 4,4 mld $2021: 6,3 mld $2022: 8,1 mld $2023: 9,6 mld $2024: 10,6 mld $2025: 11,1 mld $20182025
Zysk netto1,6 mld $2025
453,7 mln $907,3 mln $1,4 mld $1,8 mld $2018: 483,8 mln $2019: 645,6 mln $2020: 588,9 mln $2021: 975,3 mln $2022: 854,8 mln $2023: 1,6 mld $2024: 1,8 mld $2025: 1,6 mld $20182025
EBITDA2,7 mld $2025
755,7 mln $1,5 mld $2,3 mld $3 mld $2018: 828,3 mln $2019: 1,1 mld $2020: 1 mld $2021: 1,6 mld $2022: 2 mld $2023: 2,6 mld $2024: 3 mld $2025: 2,7 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne921,7 mln $2025
411,1 mln $822,1 mln $1,2 mld $1,6 mld $2018: 517 mln $2019: 386,3 mln $2020: 574,1 mln $2021: 994,6 mln $2022: 327,8 mln $2023: 1,6 mld $2024: 1,6 mld $2025: 921,7 mln $20182025
EPS13,3 $2025
3,66 $7,32 $11 $14,6 $2018: 3,61 $2019: 4,93 $2020: 4,5 $2021: 7,49 $2022: 6,68 $2023: 12,2 $2024: 14,6 $2025: 13,3 $20182025
Gotówka / Zadłużenie1,8 mld $2025
561 mln $1,1 mld $1,7 mld $2,2 mld $2018 · Gotówka: 881,3 mln $2018 · Zadłużenie: 0 $2019 · Gotówka: 1,1 mld $2019 · Zadłużenie: 740 mln $2020 · Gotówka: 1,2 mld $2020 · Zadłużenie: 798,7 mln $2021 · Gotówka: 1,3 mld $2021 · Zadłużenie: 881,1 mln $2022 · Gotówka: 1,2 mld $2022 · Zadłużenie: 1,1 mld $2023 · Gotówka: 2,2 mld $2023 · Zadłużenie: 1,4 mld $2024 · Gotówka: 2 mld $2024 · Zadłużenie: 1,6 mld $2025 · Gotówka: 1,8 mld $2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+56,6%2025
+14,8%+29,6%+44,4%+59,2%2018 · Marża brutto: +55,2%2019 · Marża brutto: +55,9%2020 · Marża brutto: +56,0%2021 · Marża brutto: +57,7%2022 · Marża brutto: +55,4%2023 · Marża brutto: +58,3%2024 · Marża brutto: +59,2%2025 · Marża brutto: +56,6%2018 · Marża operacyjna: +21,5%2019 · Marża operacyjna: +22,3%2020 · Marża operacyjna: +18,6%2021 · Marża operacyjna: +21,3%2022 · Marża operacyjna: +16,4%2023 · Marża operacyjna: +22,2%2024 · Marża operacyjna: +23,7%2025 · Marża operacyjna: +19,9%2018 · Marża netto: +14,7%2019 · Marża netto: +16,2%2020 · Marża netto: +13,4%2021 · Marża netto: +15,6%2022 · Marża netto: +10,5%2023 · Marża netto: +16,1%2024 · Marża netto: +17,1%2025 · Marża netto: +14,2%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+4,9%2025
+10,5%+21,1%+31,6%+42,1%2019: +21,0%2020: +10,6%2021: +42,1%2022: +29,6%2023: +18,6%2024: +10,1%2025: +4,9%20182025
Akcje w obrocie119,1 mln2025
33,5 mln67 mln100,5 mln134 mln2018: 134 mln2019: 131 mln2020: 130,9 mln2021: 130,3 mln2022: 128 mln2023: 127,1 mln2024: 123,9 mln2025: 119,1 mln20182025
Wycena13,52025
18,436,955,373,82018 · P/E: 40,42019 · P/E: 49,82020 · P/E: 73,82021 · P/E: 44,42022 · P/E: 45,22023 · P/E: 39,42024 · P/E: 28,02025 · P/E: 13,52018 · P/S: 5,92019 · P/S: 8,12020 · P/S: 9,92021 · P/S: 6,92022 · P/S: 4,82023 · P/S: 6,32024 · P/S: 4,82025 · P/S: 1,920182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-12-10
Szac. przychody 2,3 mld $ · Zaktualizowano 96h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20279,5810,5 mld $-6%18
FY 20288,4210,3 mld $-7%21
FY 20298,5610,5 mld $-5%12
FY 20308,7711,2 mld $+1%6
Q2 20271,322,3 mld $-4%12
Q2 20271,682,5 mld $+3%5

Wydarzenia spółki

6
2026-12-10WynikiWynik - / Prognoza 0,97-
2026-09-03Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 2,92 / Prognoza 1,79Powyżej prognozy
2026-06-04WynikiWynik 1,69 / Prognoza 1,67Powyżej prognozy
2026-03-17WynikiWynik 5,01 / Prognoza 4,76Powyżej prognozy
2025-12-11WynikiWynik 2,59 / Prognoza 2,22Powyżej prognozy
2025-09-04WynikiWynik 3,1 / Prognoza 2,91Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający LULU: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje176617
Analitycy3143
Kupuj / trzymaj / sprzedaj6 / 156 / 14282 / 279 / 56
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 4 / 66 / 31 / 13
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte22 / 113 (16%)22 / 520 (4%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-29,7%-60,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+125,2% / -67,3%+125,2% / -83,8%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -2,6% wobec S&P 500 -4,7% (n = 305)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Randal KonikJefferies95% trafności na tej spółce · 40 celów zmierzonychTrzymajcel 115 USD1 wrz 2026
  2. Alexandra StratonMorgan Stanley59% trafności na tej spółce · 17 celów zmierzonychSprzedajcel 83,00 USD7 paź 2026
  3. Joseph CivelloTruist Financial50% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychSprzedajcel 82,00 USD4 wrz 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
8 paź 2026Peter McGoldrickStifel NicolausTrzymajPotwierdzono100 USD
7 paź 2026Alexandra StratonMorgan StanleySprzedajUtrzymano83,00 USD
7 paź 2026Robert DrbulBTIGTrzymajUtrzymano–
7 paź 2026Robert DrbulBTIGTrzymajUtrzymano–
7 paź 2026Alexandra StratonMorgan StanleySprzedajUtrzymano83,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca100 USD120 USD140 USD160 USD180 USD200 USD220 USDlis 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 25 · Sprzedaj 1lis 25gru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 24 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 25 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 25 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 22 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 22 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 23 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 23 · Sprzedaj 1lip 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 21 · Sprzedaj 3lip 26sie 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 21 · Sprzedaj 3wrz 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 22 · Sprzedaj 4wrz 26paź 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 23 · Sprzedaj 4lis 25 · śr. cel 209 USDgru 25 · śr. cel 215 USDsty 26 · śr. cel 213 USDlut 26 · śr. cel 213 USDmar 26 · śr. cel 182 USDkwi 26 · śr. cel 180 USDmaj 26 · śr. cel 176 USDcze 26 · śr. cel 141 USDlip 26 · śr. cel 127 USDsie 26 · śr. cel 125 USDwrz 26 · śr. cel 106 USDpaź 26 · śr. cel 106 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 184 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 208 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 175 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 185 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 153 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 138 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 131 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 114 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 119 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 120 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 96,19 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 94,50 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 176 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual LULU?

Kontrakty perpetual Lululemon Athletica Inc. (LULU) są notowane na 5 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC, Bybit. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować LULU przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale LULU są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów LULU?

Obecnie stawka fundingu perpa LULU wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do +5,5% na 5 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa LULU ma się do akcji Lululemon Athletica Inc.?

Medianowa cena mark perpa LULU to 96,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 96,2 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual LULU?

Perpetual LULU to instrument pochodny śledzący cenę Lululemon Athletica Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Lululemon Athletica Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual LULUUSDT?

LULUUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Lululemon Athletica Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji LULU przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

LULU perpetuals · perpequities.comLULU perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/lulu-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/lulu-perp.svg" width="240" height="64" alt="LULU perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami LULU

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla LULU — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla LULU — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X