PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation212,22-0,9%-8,4%
AAPLApple Inc.343,360,0%+2,0%
GOOGLAlphabet Inc. Class A339,23+0,1%-3,7%
MSFTMicrosoft Corporation527,530,0%-1,4%
AMZNAmazon.com, Inc.248,97-0,1%-5,5%
SPCXSpaceX143,25-1,4%-12,8%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.410,45-0,7%-9,8%
METAMeta Platforms, Inc.703,46-0,6%-2,6%
AVGOBroadcom Inc.326,81-1,0%-10,7%
TSLATesla Inc.349,49-0,6%-8,9%

Ruchy analityków

Cantor Fitzgerald · 16 paź 2026

FRMI Fermi Inc. Common Stock

Cantor Fitzgerald wycenia Fermi Inc. Common Stock znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $8.

+153,2%Odległość do celu
Cena · USD
3,16
Cena docelowa · USD
8

Overweight

Needham · 16 paź 2026

RKLB Rocket Lab Corporation

Needham wycenia Rocket Lab Corporation znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $120.

+140,1%Odległość do celu
Cena · USD
49,98
Cena docelowa · USD
120

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

We Study Billionaires

We Study Billionaires

Long

TSLA

Matt Ludmer · 18 paź 2026

Ludmer trzyma Teslę jako osobny, spekulacyjny zakład na przyszłość „część druga”, odgrodzony od jego portfela podstawowego.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

All-In Podcast

All-In Podcast

Long

OPENAI

Ben Horowitz · 17 paź 2026

Ben Horowitz mówi, że A16Z jest „long na oba” laboratoria fundamentalne, ma więcej akcji OpenAI i wcale nie martwi się popytem na jego IPO.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

GOLD569,7 mln $
SNDK168,2 mln $
MU163,6 mln $
COST112,2 mln $
AMAT97,1 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. CIGSHANGHAICIG Shanghai Co., Ltd.
    Godzina niepotwierdzona
  2. SMMTSummit Therapeutics Inc.
    Godzina niepotwierdzona
  3. GEGE Aerospace
    przed otwarciem
  4. HALHalliburton Company
    przed otwarciem
  5. NOCNorthrop Grumman
    przed otwarciem
  6. RTXRTX Corporation
    przed otwarciem
  7. VICRVicor Corporation
    przed otwarciem
  8. COFCapital One
    po zamknięciu
  9. ISRGIntuitive Surgical, Inc.
    po zamknięciu
  10. NFLXNetflix, Inc.
    po zamknięciu
  11. CHINAJUSHIChina Jushi Co., Ltd.
    Godzina niepotwierdzona
  12. HYGONHygon Information Technology Co., Ltd.
    Godzina niepotwierdzona
  13. SPCXSpace Exploration Technologies Corp.
    Godzina niepotwierdzona
  14. ABTAbbott Laboratories
    przed otwarciem
  15. CMECME Group
    przed otwarciem
  16. DHRDanaher Corporation
    przed otwarciem
  17. NEENextEra Energy, Inc.
    przed otwarciem
  18. PMPhilip Morris International Inc.
    przed otwarciem
  19. TAT&T Inc.
    przed otwarciem
  20. TMOThermo Fisher Scientific
    przed otwarciem

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
13,1 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 5191 aktywnych rynków na 32 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • BP BP p.l.c.pierwszy perpetual w ogóle
    KuCoin, Gate.io, LBank, Ourbit +3
    nowość na 7 giełdach
  • GRAL GRAIL Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    BingX, Bybit
    nowość na 2 giełdach
  • KMB Kimberly-Clark Corporationpierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
  • KEYS Keysight Technologies, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
  • URI United Rentals, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
  • UNP Union Pacific Corporationpierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Ekstremalny funding

  • KORU Direxion Daily South Korea Bull 3X Shares · Bitunix
    -258% rocznie · płacą shorty
  • AAOI Applied Optoelectronics, Inc. · Bybit
    -228% rocznie · płacą shorty
  • SPY SPDR S&P 500 ETF Trust · Deribit
    +224% rocznie · płacą longi
  • PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock · Hyperliquid HIP-3
    -217% rocznie · płacą shorty
  • COHR Coherent Corp. · Bybit
    -213% rocznie · płacą shorty

Liderzy wolumenu (24h)

  • SNDK Sandisk Corporation
    1,4 mld $ · na 34 giełdach
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X
    1,4 mld $ · na 28 giełdach
  • SKHYNIX SK hynix Inc. (KRX common shares)
    971 mln $ · na 27 giełdach
  • GOLD Gold (Spot)
    710,7 mln $ · na 29 giełdach
  • MU Micron Technology, Inc.
    647,6 mln $ · na 32 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • SKDD GraniteShares 2x Short SK Hynix Daily ETF
    +13,4%
  • SOXS Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares
    +12,8%
  • UVXY ProShares Ultra VIX Short-Term Futures ETF
    +12,4%

Spadki

  • MSTU T-REX 2X Long MSTR Daily Target ETF
    -19,1%
  • BSP Bending Spoons S.p.A.
    -15,6%
  • BMNU ETF Opportunities Trust - T-Rex 2x Long BMNR Daily Target ETF
    -15,0%