PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual First Solar, Inc. (FSLR)

Perpetual futures FSLR na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować FSLRUSDT.

First Solar, Inc. projektuje, produkuje i sprzedaje moduły słoneczne z tellurku kadmu na całym świecie, obsługując przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i innych właścicieli systemów solarnych.

$173,64-3,5%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Gate.io (FSLR/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/3 aktywnych rynków
Giełdy
3
Aktywne rynki
2/3
Wolumen 24h
4,4 tys. $
Otwarte pozycje
32 tys. $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
985,3 $
Gate.io
Najwęższy spread
+182,5 bps
Gate.io
Najwyższy wolumen
4,3 tys. $
Gate.io
Struktura rozliczeń
USDT · 2/3
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 406,3 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 17,7 mld $
Wyniki spot
1D-3,45%
5D-4,86%
1M-14,18%
6M-9,35%
YTD-33,91%
1Y-25,54%

Macierz giełd

3 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
Gate.ioHandlujFSLR/USDTW obrocie$173,640,0% APR
0,000% co 8h
+182,5 bps985,3 $4,3 tys. $32 tys. $USDT20x
Helix (Injective)HandlujFSLR/USDCW obrocie$172,69-24,1% APR
-0,00275% co 1h
--93,4 $-USDC12x
BingXHandlujFSLR-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Gate.io, Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

FSLR

Najwęższy spread

FSLR

Najwyższy wolumen

FSLR

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 47m temu
Kapitalizacja
18,6 mld $
Zaktualizowano 47m temu
Przychody
5,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-4%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+32,5%
P/E
10,6
P/E porównywalnych 21,3
Wolne przepływy pieniężne
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
1,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
3,4
P/E porównywalnych
21,3
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-29
Szac. przychody 1,3 mld $ · Zaktualizowano 47m temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody5,2 mld $
Marża netto+29,3%
Wolne przepływy pieniężne1,2 mld $
Dług netto-2,3 mld $
20202,7 mld $
20212,9 mld $
20222,6 mld $
20233,3 mld $
20244,2 mld $
20255,2 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20202,7 mld $-11%398,4 mln $-379,5 mln $
20212,9 mld $+8%468,7 mln $-302,7 mln $
20222,6 mld $-10%-44,2 mln $-30,2 mln $
20233,3 mld $+27%830,8 mln $-784,5 mln $
20244,2 mld $+27%1,3 mld $-308,1 mln $
20255,2 mld $+24%1,5 mld $1,2 mld $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+25,1%+11,7%+14,7%+7,2%+5,6%
2021+25,0%+20,1%+16,0%+7,9%+6,3%
2022+2,7%-1,0%-1,7%-0,8%-0,5%
2023+39,2%+25,8%+25,0%+12,4%+8,0%
2024+44,2%+33,2%+30,7%+16,2%+10,7%
2025+40,6%+30,6%+29,3%+16,0%+11,5%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20201,2 mld $482,3 mln $-744,7 mln $3,56
20211,5 mld $398,6 mln $-1,1 mld $4,39
20221,5 mld $234,1 mln $-1,2 mld $3,65
20231,9 mld $624,4 mln $-1,3 mld $3,55
20241,6 mld $718,8 mln $-902,6 mln $2,45
20252,8 mld $498,6 mln $-2,3 mld $2,67
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202010,5 mld $9,7 mld $3,926,3
20219,3 mld $8,2 mld $3,219,8
202216 mld $14,7 mld $6,1-365,3
202318,4 mld $17,1 mld $5,522,1
202418,9 mld $18 mld $4,514,6
202528 mld $25,7 mld $5,418,3
Q3 2024887,7 mln $
Q4 20241,5 mld $
Q1 2025844,6 mln $
Q2 20251,1 mld $
Q3 20251,6 mld $
Q4 20251,7 mld $
Q1 20261 mld $
Q2 20261,1 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024887,7 mln $+11%313 mln $-487,7 mln $
Q4 20241,5 mld $+31%393,1 mln $497,5 mln $
Q1 2025844,6 mln $+6%209,5 mln $-813,9 mln $
Q2 20251,1 mld $+9%341,9 mln $-138,6 mln $
Q3 20251,6 mld $+80%455,9 mln $1,1 mld $
Q4 20251,7 mld $+11%520,9 mln $1,1 mld $
Q1 20261 mld $+24%346,6 mln $-333,4 mln $
Q2 20261,1 mld $-4%422,6 mln $-306,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+50,2%+36,3%+35,3%+4,1%+2,7%
Q4 2024+37,5%+30,2%+26,0%+4,9%+3,2%
Q1 2025+40,8%+26,2%+24,8%+2,6%+1,7%
Q2 2025+45,6%+33,0%+31,2%+4,0%+2,7%
Q3 2025+38,3%+29,2%+28,6%+5,1%+3,4%
Q4 2025+39,5%+32,6%+31,0%+5,5%+3,9%
Q1 2026+46,6%+33,1%+33,2%+3,5%+2,6%
Q2 2026+57,3%+42,6%+40,0%+4,1%+3,2%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 20241 mld $694,1 mln $-311 mln $2,14
Q4 20241,6 mld $718,8 mln $-902,6 mln $2,45
Q1 2025837,6 mln $630,4 mln $-207,2 mln $1,93
Q2 20251,1 mld $1,1 mld $-57,7 mln $1,90
Q3 20252 mld $891,9 mln $-1,1 mld $1,91
Q4 20252,8 mld $498,6 mln $-2,3 mld $2,67
Q1 20262,4 mld $425,8 mln $-1,9 mld $2,56
Q2 20261,7 mld $194 mln $-1,5 mld $2,52
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202426,7 mld $26,4 mld $30,121,4
Q4 202418,9 mld $18 mld $12,512,0
Q1 202513,5 mld $13,3 mld $16,016,1
Q2 202517,8 mld $17,7 mld $16,213,0
Q3 202523,7 mld $22,6 mld $14,813,0
Q4 202528 mld $25,7 mld $16,713,5
Q1 202621,2 mld $19,2 mld $20,315,3
Q2 202625,4 mld $23,9 mld $24,015,0

Odświeżono 47m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody1,1 mld $Q2 2026
420,7 mln $841,4 mln $1,3 mld $1,7 mld $Q3 2023: 801,1 mln $Q4 2023: 1,2 mld $Q1 2024: 794,1 mln $Q2 2024: 1 mld $Q3 2024: 887,7 mln $Q4 2024: 1,5 mld $Q1 2025: 844,6 mln $Q2 2025: 1,1 mld $Q3 2025: 1,6 mld $Q4 2025: 1,7 mld $Q1 2026: 1 mld $Q2 2026: 1,1 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto422,6 mln $Q2 2026
130,2 mln $260,4 mln $390,7 mln $520,9 mln $Q3 2023: 268,4 mln $Q4 2023: 349,2 mln $Q1 2024: 236,6 mln $Q2 2024: 349,4 mln $Q3 2024: 313 mln $Q4 2024: 393,1 mln $Q1 2025: 209,5 mln $Q2 2025: 341,9 mln $Q3 2025: 455,9 mln $Q4 2025: 520,9 mln $Q1 2026: 346,6 mln $Q2 2026: 422,6 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA612,8 mln $Q2 2026
175,8 mln $351,6 mln $527,5 mln $703,3 mln $Q3 2023: 371,9 mln $Q4 2023: 473,4 mln $Q1 2024: 355,3 mln $Q2 2024: 484,2 mln $Q3 2024: 447,5 mln $Q4 2024: 581,7 mln $Q1 2025: 352,5 mln $Q2 2025: 486 mln $Q3 2025: 614,8 mln $Q4 2025: 703,3 mln $Q1 2026: 509,3 mln $Q2 2026: 612,8 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-306,2 mln $Q2 2026
-342,9 mln $128,1 mln $599,1 mln $1,1 mld $Q3 2023: -120,8 mln $Q4 2023: 214,2 mln $Q1 2024: -145,7 mln $Q2 2024: -172,1 mln $Q3 2024: -487,7 mln $Q4 2024: 497,5 mln $Q1 2025: -813,9 mln $Q2 2025: -138,6 mln $Q3 2025: 1,1 mld $Q4 2025: 1,1 mld $Q1 2026: -333,4 mln $Q2 2026: -306,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS3,92 $Q2 2026
1,21 $2,42 $3,63 $4,84 $Q3 2023: 2,5 $Q4 2023: 3,25 $Q1 2024: 2,2 $Q2 2024: 3,25 $Q3 2024: 2,91 $Q4 2024: 3,65 $Q1 2025: 1,95 $Q2 2025: 3,18 $Q3 2025: 4,24 $Q4 2025: 4,84 $Q1 2026: 3,22 $Q2 2026: 3,92 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie1,7 mld $Q2 2026
700,9 mln $1,4 mld $2,1 mld $2,8 mld $Q3 2023 · Gotówka: 1,5 mld $Q3 2023 · Zadłużenie: 543,3 mln $Q4 2023 · Gotówka: 1,9 mld $Q4 2023 · Zadłużenie: 624,4 mln $Q1 2024 · Gotówka: 1,7 mld $Q1 2024 · Zadłużenie: 681,5 mln $Q2 2024 · Gotówka: 1,7 mld $Q2 2024 · Zadłużenie: 621,9 mln $Q3 2024 · Gotówka: 1 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 694,1 mln $Q4 2024 · Gotówka: 1,6 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 718,8 mln $Q1 2025 · Gotówka: 837,6 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 630,4 mln $Q2 2025 · Gotówka: 1,1 mld $Q2 2025 · Zadłużenie: 1,1 mld $Q3 2025 · Gotówka: 2 mld $Q3 2025 · Zadłużenie: 891,9 mln $Q4 2025 · Gotówka: 2,8 mld $Q4 2025 · Zadłużenie: 498,6 mln $Q1 2026 · Gotówka: 2,4 mld $Q1 2026 · Zadłużenie: 425,8 mln $Q2 2026 · Gotówka: 1,7 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 194 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+57,3%Q2 2026
+14,3%+28,6%+43,0%+57,3%Q3 2023 · Marża brutto: +47,0%Q4 2023 · Marża brutto: +43,3%Q1 2024 · Marża brutto: +43,6%Q2 2024 · Marża brutto: +49,4%Q3 2024 · Marża brutto: +50,2%Q4 2024 · Marża brutto: +37,5%Q1 2025 · Marża brutto: +40,8%Q2 2025 · Marża brutto: +45,6%Q3 2025 · Marża brutto: +38,3%Q4 2025 · Marża brutto: +39,5%Q1 2026 · Marża brutto: +46,6%Q2 2026 · Marża brutto: +57,3%Q3 2023 · Marża operacyjna: +34,1%Q4 2023 · Marża operacyjna: +34,3%Q1 2024 · Marża operacyjna: +30,6%Q2 2024 · Marża operacyjna: +36,9%Q3 2024 · Marża operacyjna: +36,3%Q4 2024 · Marża operacyjna: +30,2%Q1 2025 · Marża operacyjna: +26,2%Q2 2025 · Marża operacyjna: +33,0%Q3 2025 · Marża operacyjna: +29,2%Q4 2025 · Marża operacyjna: +32,6%Q1 2026 · Marża operacyjna: +33,1%Q2 2026 · Marża operacyjna: +42,6%Q3 2023 · Marża netto: +33,5%Q4 2023 · Marża netto: +30,1%Q1 2024 · Marża netto: +29,8%Q2 2024 · Marża netto: +34,6%Q3 2024 · Marża netto: +35,3%Q4 2024 · Marża netto: +26,0%Q1 2025 · Marża netto: +24,8%Q2 2025 · Marża netto: +31,2%Q3 2025 · Marża netto: +28,6%Q4 2025 · Marża netto: +31,0%Q1 2026 · Marża netto: +33,2%Q2 2026 · Marża netto: +40,0%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-3,7%Q2 2026
+17,1%+38,0%+58,8%+79,7%Q3 2024: +10,8%Q4 2024: +30,7%Q1 2025: +6,4%Q2 2025: +8,6%Q3 2025: +79,7%Q4 2025: +11,1%Q1 2026: +23,6%Q2 2026: -3,7%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie107,7 mlnQ2 2026
26,9 mln53,9 mln80,8 mln107,7 mlnQ3 2023: 107,5 mlnQ4 2023: 107,6 mlnQ1 2024: 107,4 mlnQ2 2024: 107,5 mlnQ3 2024: 107,6 mlnQ4 2024: 107,6 mlnQ1 2025: 107,4 mlnQ2 2025: 107,5 mlnQ3 2025: 107,5 mlnQ4 2025: 107,7 mlnQ1 2026: 107,6 mlnQ2 2026: 107,7 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena15,0Q2 2026
7,515,022,630,1Q3 2023 · P/E: 16,1Q4 2023 · P/E: 13,2Q1 2024 · P/E: 19,4Q2 2024 · P/E: 17,1Q3 2024 · P/E: 21,4Q4 2024 · P/E: 12,0Q1 2025 · P/E: 16,1Q2 2025 · P/E: 13,0Q3 2025 · P/E: 13,0Q4 2025 · P/E: 13,5Q1 2026 · P/E: 15,3Q2 2026 · P/E: 15,0Q3 2023 · P/S: 21,5Q4 2023 · P/S: 15,9Q1 2024 · P/S: 23,1Q2 2024 · P/S: 23,6Q3 2024 · P/S: 30,1Q4 2024 · P/S: 12,5Q1 2025 · P/S: 16,0Q2 2025 · P/S: 16,2Q3 2025 · P/S: 14,8Q4 2025 · P/S: 16,7Q1 2026 · P/S: 20,3Q2 2026 · P/S: 24,0Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody5,2 mld $2025
1,3 mld $2,6 mld $3,9 mld $5,2 mld $2018: 2,2 mld $2019: 3,1 mld $2020: 2,7 mld $2021: 2,9 mld $2022: 2,6 mld $2023: 3,3 mld $2024: 4,2 mld $2025: 5,2 mld $20182025
Zysk netto1,5 mld $2025
295,9 mln $706,6 mln $1,1 mld $1,5 mld $2018: 144,3 mln $2019: -114,9 mln $2020: 398,4 mln $2021: 468,7 mln $2022: -44,2 mln $2023: 830,8 mln $2024: 1,3 mld $2025: 1,5 mld $20182025
EBITDA2,2 mld $2025
538,6 mln $1,1 mld $1,6 mld $2,2 mld $2018: 269,8 mln $2019: 112,4 mln $2020: 550,2 mln $2021: 845,2 mln $2022: 290,5 mln $2023: 1,2 mld $2024: 1,9 mld $2025: 2,2 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne1,2 mld $2025
-503,2 mln $60,3 mln $623,8 mln $1,2 mld $2018: -1,1 mld $2019: -494,5 mln $2020: -379,5 mln $2021: -302,7 mln $2022: -30,2 mln $2023: -784,5 mln $2024: -308,1 mln $2025: 1,2 mld $20182025
EPS14,2 $2025
2,74 $6,56 $10,4 $14,2 $2018: 1,36 $2019: -1,09 $2020: 3,73 $2021: 4,38 $2022: -0,41 $2023: 7,74 $2024: 12 $2025: 14,2 $20182025
Gotówka / Zadłużenie2,8 mld $2025
700,9 mln $1,4 mld $2,1 mld $2,8 mld $2018 · Gotówka: 1,4 mld $2018 · Zadłużenie: 466,8 mln $2019 · Gotówka: 1,4 mld $2019 · Zadłużenie: 595,3 mln $2020 · Gotówka: 1,2 mld $2020 · Zadłużenie: 482,3 mln $2021 · Gotówka: 1,5 mld $2021 · Zadłużenie: 398,6 mln $2022 · Gotówka: 1,5 mld $2022 · Zadłużenie: 234,1 mln $2023 · Gotówka: 1,9 mld $2023 · Zadłużenie: 624,4 mln $2024 · Gotówka: 1,6 mld $2024 · Zadłużenie: 718,8 mln $2025 · Gotówka: 2,8 mld $2025 · Zadłużenie: 498,6 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+40,6%2025
+7,1%+19,4%+31,8%+44,2%2018 · Marża brutto: +17,5%2019 · Marża brutto: +17,9%2020 · Marża brutto: +25,1%2021 · Marża brutto: +25,0%2022 · Marża brutto: +2,7%2023 · Marża brutto: +39,2%2024 · Marża brutto: +44,2%2025 · Marża brutto: +40,6%2018 · Marża operacyjna: +1,8%2019 · Marża operacyjna: -5,3%2020 · Marża operacyjna: +11,7%2021 · Marża operacyjna: +20,1%2022 · Marża operacyjna: -1,0%2023 · Marża operacyjna: +25,8%2024 · Marża operacyjna: +33,2%2025 · Marża operacyjna: +30,6%2018 · Marża netto: +6,4%2019 · Marża netto: -3,8%2020 · Marża netto: +14,7%2021 · Marża netto: +16,0%2022 · Marża netto: -1,7%2023 · Marża netto: +25,0%2024 · Marża netto: +30,7%2025 · Marża netto: +29,3%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+24,1%2025
+0,5%+12,5%+24,5%+36,5%2019: +36,5%2020: -11,5%2021: +7,8%2022: -10,4%2023: +26,7%2024: +26,7%2025: +24,1%20182025
Akcje w obrocie107,5 mln2025
26,9 mln53,8 mln80,7 mln107,5 mln2018: 106,1 mln2019: 105,3 mln2020: 106,7 mln2021: 106,9 mln2022: 106,6 mln2023: 107,4 mln2024: 107,5 mln2025: 107,5 mln20182025
Wycena18,32025
-266,3-167,3-68,330,82018 · P/E: 30,82019 · P/E: -51,32020 · P/E: 26,32021 · P/E: 19,82022 · P/E: -365,32023 · P/E: 22,12024 · P/E: 14,62025 · P/E: 18,32018 · P/S: 2,02019 · P/S: 1,92020 · P/S: 3,92021 · P/S: 3,22022 · P/S: 6,12023 · P/S: 5,52024 · P/S: 4,52025 · P/S: 5,420182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-29
Szac. przychody 1,3 mld $ · Zaktualizowano 47m temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202617,515 mld $-4%25
FY 202723,355,9 mld $+13%25
FY 202829,266,6 mld $+27%26
FY 202934,957,3 mld $+40%23
FY 203031,257,3 mld $+40%13
Q1 20286,971,6 mld $+49%14

Wydarzenia spółki

6
2026-10-29Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza 4,67-
2026-07-30WynikiWynik 3,92 / Prognoza 2,9Powyżej prognozy
2026-04-30WynikiWynik 3,22 / Prognoza 3,03Powyżej prognozy
2026-02-24WynikiWynik 4,84 / Prognoza 5,14Poniżej prognozy
2025-10-30WynikiWynik 4,24 / Prognoza 4,24Zgodnie z prognozą
2025-07-31WynikiWynik 3,18 / Prognoza 2,66Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający FSLR: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje153487
Analitycy3555
Kupuj / trzymaj / sprzedaj114 / 32 / 7399 / 77 / 11
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia8 / 7 / 621 / 14 / 18
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte5 / 136 (4%)14 / 426 (3%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-30,5%-26,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+19,2% / -46,6%+78,8% / -50,3%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,0% wobec S&P 500 -0,1% (n = 408)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Maheep MandloiMizuho Securities100% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 324 USD10 sie 2026
  2. Michael BlumWells Fargo100% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 285 USD8 sty 2026
  3. Ameet ThakkarBMO Capital87% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 263 USD28 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
15 paź 2026Christine Cho CFABarclaysKupujUtrzymano259 USD
14 paź 2026David ArcaroMorgan StanleyKupujUtrzymano326 USD
14 paź 2026David ArcaroMorgan StanleyKupujUtrzymano326 USD
12 paź 2026Christopher SoutherTruist FinancialKupujPodwyższono270 USD
9 paź 2026Chris DendrinosRBC CapitalKupujUtrzymano236 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca180 USD200 USD220 USD240 USD260 USD280 USD300 USDlis 25 · Kupuj 20 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1lis 25gru 25 · Kupuj 19 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1sty 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1sty 26lut 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1mar 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1mar 26kwi 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1maj 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1maj 26cze 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2lip 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2lip 26sie 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 2wrz 26 · Kupuj 22 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 2wrz 26paź 26 · Kupuj 22 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 2lis 25 · śr. cel 270 USDgru 25 · śr. cel 275 USDsty 26 · śr. cel 284 USDlut 26 · śr. cel 263 USDmar 26 · śr. cel 252 USDkwi 26 · śr. cel 247 USDmaj 26 · śr. cel 252 USDcze 26 · śr. cel 256 USDlip 26 · śr. cel 259 USDsie 26 · śr. cel 275 USDwrz 26 · śr. cel 272 USDpaź 26 · śr. cel 270 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 273 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 261 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 226 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 197 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 197 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 202 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 307 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 236 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 211 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 202 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 175 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 178 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 153 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual FSLR?

Kontrakty perpetual First Solar, Inc. (FSLR) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym Gate.io, Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować FSLR przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale FSLR są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów FSLR?

Obecnie stawka fundingu perpa FSLR wynosi -12,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -24,1% do 0,0% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa FSLR ma się do akcji First Solar, Inc.?

Medianowa cena mark perpa FSLR to 173,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 173,6 $, czyli baza -0,3%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual FSLR?

Perpetual FSLR to instrument pochodny śledzący cenę First Solar, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na First Solar, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual FSLRUSDT?

FSLRUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual First Solar, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji FSLR przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

FSLR perpetuals · perpequities.comFSLR perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/fslr-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/fslr-perp.svg" width="240" height="64" alt="FSLR perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami FSLR

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla FSLR — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla FSLR — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X