PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Enphase Energy, Inc. (ENPH)

Perpetual futures ENPH na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować ENPHUSDT.

Enphase Energy opracowuje i sprzedaje domowe rozwiązania energetyczne, w tym mikroinwertery półprzewodnikowe, bateryjne magazyny energii i oprogramowanie do monitorowania dla branży solarnej.

$30,47-0,6%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (ENPH/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
132 tys. $
Otwarte pozycje
70,5 tys. $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
2,8 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+121,3 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
99,1 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 227,8 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 3,9 mld $
Wyniki spot
1D-0,65%
5D-6,59%
1M-14,99%
6M-5,73%
YTD-4,46%
1Y-16,25%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujENPH/USDTW obrocie$30,47+21,6% APR
+0,020% co 8h
+121,3 bps2,8 tys. $99,1 tys. $70,5 tys. $USDT20x
Helix (Injective)HandlujENPH/USDCW obrocie$30,64+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--32,9 tys. $-USDC12x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC, Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

ENPH

Najwęższy spread

ENPH

Najwyższy wolumen

ENPH

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 1h temu
Kapitalizacja
4 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
1,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-20%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+10,1%
P/E
30,0
P/E porównywalnych -3,1
Wolne przepływy pieniężne
152,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
134 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
3,0
P/E porównywalnych
-3,1
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,2 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-27
Szac. przychody 303,8 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,5 mld $
Marża netto+11,7%
Wolne przepływy pieniężne95,9 mln $
Dług netto769,5 mln $
2020774,4 mln $
20211,4 mld $
20222,3 mld $
20232,3 mld $
20241,3 mld $
20251,5 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020774,4 mln $+24%134 mln $195,8 mln $
20211,4 mld $+78%145,4 mln $299,5 mln $
20222,3 mld $+69%397,4 mln $698,4 mln $
20232,3 mld $-2%438,9 mln $586,4 mln $
20241,3 mld $-42%102,7 mln $480,1 mln $
20251,5 mld $+11%172,1 mln $95,9 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+44,7%+24,1%+17,3%+27,7%+11,2%
2021+40,1%+15,6%+10,5%+33,8%+7,0%
2022+41,8%+19,2%+17,0%+48,1%+12,9%
2023+46,2%+19,5%+19,2%+44,6%+13,0%
2024+47,3%+5,8%+7,7%+12,3%+3,2%
2025+46,6%+11,2%+11,7%+15,8%+4,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020679,4 mln $350,6 mln $-328,8 mln $1,75
2021119,3 mln $1,1 mld $934,1 mln $3,33
2022473,2 mln $1,3 mld $841,6 mln $3,55
2023288,7 mln $1,3 mld $1 mld $4,59
2024369,1 mln $1,3 mld $962,1 mln $3,53
2025474,3 mln $1,2 mld $769,5 mln $2,07
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202022 mld $21,7 mld $28,4164,0
202124,5 mld $25,5 mld $17,7167,8
202235,9 mld $36,7 mld $15,490,1
202318 mld $19 mld $7,941,0
20249,3 mld $10,2 mld $7,090,4
20254,2 mld $5 mld $2,924,5
Q3 2024380,9 mln $
Q4 2024382,7 mln $
Q1 2025356,1 mln $
Q2 2025363,2 mln $
Q3 2025410,4 mln $
Q4 2025343,3 mln $
Q1 2026282,9 mln $
Q2 2026291,9 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024380,9 mln $-31%45,8 mln $161,6 mln $
Q4 2024382,7 mln $+26%62,2 mln $159,2 mln $
Q1 2025356,1 mln $+35%29,7 mln $33,8 mln $
Q2 2025363,2 mln $+20%37,1 mln $18,4 mln $
Q3 2025410,4 mln $+8%66,6 mln $5,9 mln $
Q4 2025343,3 mln $-10%38,7 mln $37,8 mln $
Q1 2026282,9 mln $-21%-7,4 mln $83 mln $
Q2 2026291,9 mln $-20%36,1 mln $25,9 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+46,8%+13,1%+12,0%+4,9%+1,4%
Q4 2024+51,8%+14,3%+16,2%+7,5%+1,9%
Q1 2025+47,2%+9,0%+8,3%+3,7%+1,0%
Q2 2025+46,9%+10,2%+10,2%+4,2%+1,2%
Q3 2025+47,8%+16,1%+16,2%+6,7%+2,0%
Q4 2025+44,3%+6,3%+11,3%+3,6%+1,1%
Q1 2026+35,5%-10,5%-2,6%-0,7%-0,3%
Q2 2026+60,0%+17,7%+12,4%+3,1%+1,2%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024256,3 mln $1,3 mld $1,1 mld $4,16
Q4 2024464,1 mln $1,3 mld $867,1 mln $3,53
Q1 2025350,1 mln $1,2 mld $884,5 mln $1,90
Q2 2025370,5 mln $1,2 mld $864,2 mln $1,97
Q3 2025401,9 mln $1,2 mld $831,7 mln $2,04
Q4 2025474,3 mln $1,2 mld $738,3 mln $2,07
Q1 2026497,5 mln $612,1 mln $114,6 mln $3,80
Q2 2026529,3 mln $613,4 mln $84 mln $3,45
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202415,3 mld $16,4 mld $40,283,1
Q4 20249,2 mld $10,1 mld $24,037,3
Q1 20258,2 mld $9,1 mld $23,067,4
Q2 20255,2 mld $6,1 mld $14,335,4
Q3 20254,6 mld $5,5 mld $11,317,3
Q4 20254,2 mld $4,9 mld $12,226,7
Q1 20265 mld $5,1 mld $17,6-157,5
Q2 20266,5 mld $6,6 mld $22,245,6

Odświeżono 1h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody291,9 mln $Q2 2026
137,8 mln $275,5 mln $413,3 mln $551,1 mln $Q3 2023: 551,1 mln $Q4 2023: 302,6 mln $Q1 2024: 263,3 mln $Q2 2024: 303,5 mln $Q3 2024: 380,9 mln $Q4 2024: 382,7 mln $Q1 2025: 356,1 mln $Q2 2025: 363,2 mln $Q3 2025: 410,4 mln $Q4 2025: 343,3 mln $Q1 2026: 282,9 mln $Q2 2026: 291,9 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto36,1 mln $Q2 2026
16,4 mln $48,9 mln $81,4 mln $114 mln $Q3 2023: 114 mln $Q4 2023: 20,9 mln $Q1 2024: -16,1 mln $Q2 2024: 10,8 mln $Q3 2024: 45,8 mln $Q4 2024: 62,2 mln $Q1 2025: 29,7 mln $Q2 2025: 37,1 mln $Q3 2025: 66,6 mln $Q4 2025: 38,7 mln $Q1 2026: -7,4 mln $Q2 2026: 36,1 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA54,6 mln $Q2 2026
39,7 mln $79,5 mln $119,2 mln $159 mln $Q3 2023: 159 mln $Q4 2023: 35,3 mln $Q1 2024: 10,8 mln $Q2 2024: 23,5 mln $Q3 2024: 73,1 mln $Q4 2024: 92,6 mln $Q1 2025: 68,9 mln $Q2 2025: 63,1 mln $Q3 2025: 98,1 mln $Q4 2025: 60 mln $Q1 2026: 8,3 mln $Q2 2026: 54,6 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne25,9 mln $Q2 2026
40,4 mln $80,8 mln $121,2 mln $161,6 mln $Q3 2023: 122 mln $Q4 2023: 15,4 mln $Q1 2024: 41,8 mln $Q2 2024: 117,4 mln $Q3 2024: 161,6 mln $Q4 2024: 159,2 mln $Q1 2025: 33,8 mln $Q2 2025: 18,4 mln $Q3 2025: 5,9 mln $Q4 2025: 37,8 mln $Q1 2026: 83 mln $Q2 2026: 25,9 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS0,27 $Q2 2026
0,11 $0,34 $0,57 $0,8 $Q3 2023: 0,8 $Q4 2023: 0,15 $Q1 2024: -0,12 $Q2 2024: 0,08 $Q3 2024: 0,33 $Q4 2024: 0,46 $Q1 2025: 0,22 $Q2 2025: 0,28 $Q3 2025: 0,5 $Q4 2025: 0,29 $Q1 2026: -0,06 $Q2 2026: 0,27 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie529,3 mln $Q2 2026
333,1 mln $666,1 mln $999,2 mln $1,3 mld $Q3 2023 · Gotówka: 290,1 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q4 2023 · Gotówka: 288,7 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q1 2024 · Gotówka: 253,7 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q2 2024 · Gotówka: 252,1 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q3 2024 · Gotówka: 256,3 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q4 2024 · Gotówka: 464,1 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q1 2025 · Gotówka: 350,1 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q2 2025 · Gotówka: 370,5 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q3 2025 · Gotówka: 401,9 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2025 · Gotówka: 474,3 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q1 2026 · Gotówka: 497,5 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 612,1 mln $Q2 2026 · Gotówka: 529,3 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 613,4 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+60,0%Q2 2026
+6,7%+24,5%+42,2%+60,0%Q3 2023 · Marża brutto: +47,5%Q4 2023 · Marża brutto: +48,5%Q1 2024 · Marża brutto: +43,9%Q2 2024 · Marża brutto: +45,2%Q3 2024 · Marża brutto: +46,8%Q4 2024 · Marża brutto: +51,8%Q1 2025 · Marża brutto: +47,2%Q2 2025 · Marża brutto: +46,9%Q3 2025 · Marża brutto: +47,8%Q4 2025 · Marża brutto: +44,3%Q1 2026 · Marża brutto: +35,5%Q2 2026 · Marża brutto: +60,0%Q3 2023 · Marża operacyjna: +21,4%Q4 2023 · Marża operacyjna: -3,4%Q1 2024 · Marża operacyjna: -11,1%Q2 2024 · Marża operacyjna: +0,6%Q3 2024 · Marża operacyjna: +13,1%Q4 2024 · Marża operacyjna: +14,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: +9,0%Q2 2025 · Marża operacyjna: +10,2%Q3 2025 · Marża operacyjna: +16,1%Q4 2025 · Marża operacyjna: +6,3%Q1 2026 · Marża operacyjna: -10,5%Q2 2026 · Marża operacyjna: +17,7%Q3 2023 · Marża netto: +20,7%Q4 2023 · Marża netto: +6,9%Q1 2024 · Marża netto: -6,1%Q2 2024 · Marża netto: +3,6%Q3 2024 · Marża netto: +12,0%Q4 2024 · Marża netto: +16,2%Q1 2025 · Marża netto: +8,3%Q2 2025 · Marża netto: +10,2%Q3 2025 · Marża netto: +16,2%Q4 2025 · Marża netto: +11,3%Q1 2026 · Marża netto: -2,6%Q2 2026 · Marża netto: +12,4%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-19,6%Q2 2026
-14,4%+2,2%+18,7%+35,2%Q3 2024: -30,9%Q4 2024: +26,5%Q1 2025: +35,2%Q2 2025: +19,7%Q3 2025: +7,8%Q4 2025: -10,3%Q1 2026: -20,6%Q2 2026: -19,6%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie132,8 mlnQ2 2026
36 mln71,9 mln107,9 mln143,9 mlnQ3 2023: 143,9 mlnQ4 2023: 139,2 mlnQ1 2024: 135,9 mlnQ2 2024: 136,1 mlnQ3 2024: 139,9 mlnQ4 2024: 138,1 mlnQ1 2025: 136,2 mlnQ2 2025: 135,2 mlnQ3 2025: 133 mlnQ4 2025: 133,5 mlnQ1 2026: 131,3 mlnQ2 2026: 132,8 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena45,6Q2 2026
-108,828,7166,3303,9Q3 2023 · P/E: 35,8Q4 2023 · P/E: 220,2Q1 2024 · P/E: -246,4Q2 2024 · P/E: 303,9Q3 2024 · P/E: 83,1Q4 2024 · P/E: 37,3Q1 2025 · P/E: 67,4Q2 2025 · P/E: 35,4Q3 2025 · P/E: 17,3Q4 2025 · P/E: 26,7Q1 2026 · P/E: -157,5Q2 2026 · P/E: 45,6Q3 2023 · P/S: 29,7Q4 2023 · P/S: 59,4Q1 2024 · P/S: 61,0Q2 2024 · P/S: 43,5Q3 2024 · P/S: 40,2Q4 2024 · P/S: 24,0Q1 2025 · P/S: 23,0Q2 2025 · P/S: 14,3Q3 2025 · P/S: 11,3Q4 2025 · P/S: 12,2Q1 2026 · P/S: 17,6Q2 2026 · P/S: 22,2Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody1,5 mld $2025
582,7 mln $1,2 mld $1,7 mld $2,3 mld $2018: 316,2 mln $2019: 624,3 mln $2020: 774,4 mln $2021: 1,4 mld $2022: 2,3 mld $2023: 2,3 mld $2024: 1,3 mld $2025: 1,5 mld $20182025
Zysk netto172,1 mln $2025
101 mln $213,7 mln $326,3 mln $438,9 mln $2018: -11,6 mln $2019: 161,1 mln $2020: 134 mln $2021: 145,4 mln $2022: 397,4 mln $2023: 438,9 mln $2024: 102,7 mln $2025: 172,1 mln $20182025
EBITDA230,2 mln $2025
149,2 mln $298,3 mln $447,5 mln $596,7 mln $2018: 10,1 mln $2019: 113,9 mln $2020: 158,5 mln $2021: 196,9 mln $2022: 520,3 mln $2023: 596,7 mln $2024: 210,5 mln $2025: 230,2 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne95,9 mln $2025
174,6 mln $349,2 mln $523,8 mln $698,4 mln $2018: 12 mln $2019: 124,3 mln $2020: 195,8 mln $2021: 299,5 mln $2022: 698,4 mln $2023: 586,4 mln $2024: 480,1 mln $2025: 95,9 mln $20182025
EPS1,29 $2025
0,68 $1,48 $2,28 $3,08 $2018: -0,12 $2019: 1,23 $2020: 0,95 $2021: 1,02 $2022: 2,77 $2023: 3,08 $2024: 0,75 $2025: 1,29 $20182025
Gotówka / Zadłużenie474,3 mln $2025
332,8 mln $665,6 mln $998,4 mln $1,3 mld $2018 · Gotówka: 106,2 mln $2018 · Zadłużenie: 109,8 mln $2019 · Gotówka: 251,4 mln $2019 · Zadłużenie: 108,7 mln $2020 · Gotówka: 679,4 mln $2020 · Zadłużenie: 350,6 mln $2021 · Gotówka: 119,3 mln $2021 · Zadłużenie: 1,1 mld $2022 · Gotówka: 473,2 mln $2022 · Zadłużenie: 1,3 mld $2023 · Gotówka: 288,7 mln $2023 · Zadłużenie: 1,3 mld $2024 · Gotówka: 369,1 mln $2024 · Zadłużenie: 1,3 mld $2025 · Gotówka: 474,3 mln $2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+46,6%2025
+9,1%+21,8%+34,5%+47,3%2018 · Marża brutto: +29,9%2019 · Marża brutto: +35,4%2020 · Marża brutto: +44,7%2021 · Marża brutto: +40,1%2022 · Marża brutto: +41,8%2023 · Marża brutto: +46,2%2024 · Marża brutto: +47,3%2025 · Marża brutto: +46,6%2018 · Marża operacyjna: +0,5%2019 · Marża operacyjna: +16,5%2020 · Marża operacyjna: +24,1%2021 · Marża operacyjna: +15,6%2022 · Marża operacyjna: +19,2%2023 · Marża operacyjna: +19,5%2024 · Marża operacyjna: +5,8%2025 · Marża operacyjna: +11,2%2018 · Marża netto: -3,7%2019 · Marża netto: +25,8%2020 · Marża netto: +17,3%2021 · Marża netto: +10,5%2022 · Marża netto: +17,0%2023 · Marża netto: +19,2%2024 · Marża netto: +7,7%2025 · Marża netto: +11,7%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+10,7%2025
-7,1%+27,8%+62,6%+97,5%2019: +97,5%2020: +24,0%2021: +78,5%2022: +68,7%2023: -1,7%2024: -41,9%2025: +10,7%20182025
Akcje w obrocie134,9 mln2025
36,1 mln72,2 mln108,3 mln144,4 mln2018: 99,6 mln2019: 131,6 mln2020: 141,9 mln2021: 142,9 mln2022: 144,4 mln2023: 143,3 mln2024: 140 mln2025: 134,9 mln20182025
Wycena24,52025
12,464,2116,0167,82018 · P/E: -39,42019 · P/E: 18,92020 · P/E: 164,02021 · P/E: 167,82022 · P/E: 90,12023 · P/E: 41,02024 · P/E: 90,42025 · P/E: 24,52018 · P/S: 1,42019 · P/S: 4,92020 · P/S: 28,42021 · P/S: 17,72022 · P/S: 15,42023 · P/S: 7,92024 · P/S: 7,02025 · P/S: 2,920182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-27
Szac. przychody 303,8 mln $ · Zaktualizowano 1h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20261,981,2 mld $-20%14
FY 20272,051,2 mld $-19%13
FY 20282,501,3 mld $-9%9
FY 20293,171,5 mld $+3%3
FY 20303,531,7 mld $+15%3
Q4 20280,67372,8 mln $+9%5

Wydarzenia spółki

6
2026-10-27Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza 0,51-
2026-07-28WynikiWynik 0,46 / Prognoza 0,47Poniżej prognozy
2026-04-28WynikiWynik 0,47 / Prognoza 0,47Poniżej prognozy
2026-02-03WynikiWynik 0,71 / Prognoza 0,54Powyżej prognozy
2025-10-28WynikiWynik 0,9 / Prognoza 0,62Powyżej prognozy
2025-07-22WynikiWynik 0,69 / Prognoza 0,62Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający ENPH: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje168527
Analitycy2849
Kupuj / trzymaj / sprzedaj61 / 81 / 26235 / 209 / 83
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia9 / 1 / 119 / 30 / 10
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte13 / 137 (9%)25 / 444 (5%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-25,1%-47,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+42,0% / -63,7%+55,7% / -82,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -3,4% wobec S&P 500 -4,0% (n = 240)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Julien Dumoulin SmithJefferies100% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 42,00 USD21 wrz 2026
  2. Dimple GosaiBank of America Securities100% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychSprzedajbez celu13 lis 2025
  3. Christine Cho CFABarclays53% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychTrzymajcel 44,00 USD6 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
14 paź 2026David ArcaroMorgan StanleySprzedajUtrzymano24,00 USD
14 paź 2026David ArcaroMorgan StanleySprzedajUtrzymano24,00 USD
14 paź 2026Charles MinervinoSusquehannaTrzymajPotwierdzono35,00 USD
9 paź 2026Chris DendrinosRBC CapitalKupujUtrzymano41,00 USD
7 paź 2026Corinne BlanchardDeutsche BankTrzymajUtrzymano34,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca30,00 USD40,00 USD50,00 USD60,00 USD70,00 USDlis 25 · Kupuj 7 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 8lis 25gru 25 · Kupuj 7 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 7sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 5sty 26lut 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 4mar 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 4mar 26kwi 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 4maj 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 3maj 26cze 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 14 · Sprzedaj 2lip 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2lip 26sie 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2wrz 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2wrz 26paź 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2lis 25 · śr. cel 38,17 USDgru 25 · śr. cel 38,82 USDsty 26 · śr. cel 38,32 USDlut 26 · śr. cel 45,56 USDmar 26 · śr. cel 45,41 USDkwi 26 · śr. cel 42,18 USDmaj 26 · śr. cel 45,24 USDcze 26 · śr. cel 48,99 USDlip 26 · śr. cel 48,25 USDsie 26 · śr. cel 48,26 USDwrz 26 · śr. cel 46,69 USDpaź 26 · śr. cel 46,07 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 28,85 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 32,05 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 36,98 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 42,27 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 37,81 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 32,96 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 68,36 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 49,24 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 37,54 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 36,42 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 32,99 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 32,81 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 168 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual ENPH?

Kontrakty perpetual Enphase Energy, Inc. (ENPH) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym MEXC, Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować ENPH przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale ENPH są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów ENPH?

Obecnie stawka fundingu perpa ENPH wynosi +12,6% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +3,6% do +21,6% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa ENPH ma się do akcji Enphase Energy, Inc.?

Medianowa cena mark perpa ENPH to 30,6 $ wobec referencyjnej ceny akcji 30,5 $, czyli baza +0,3%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual ENPH?

Perpetual ENPH to instrument pochodny śledzący cenę Enphase Energy, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Enphase Energy, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual ENPHUSDT?

ENPHUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Enphase Energy, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji ENPH przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

ENPH perpetuals · perpequities.comENPH perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/enph-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/enph-perp.svg" width="240" height="64" alt="ENPH perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami ENPH

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla ENPH — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla ENPH — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X