PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Vista Energy, S.A.B. de C.V. (VIST)

Perpetual futures VIST na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować VISTUSDT.

Vista Energy, S.A.B. de C.V. to z siedzibą w Meksyku spółka zajmująca się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej oraz gazu ziemnego w Ameryce Łacińskiej, z istotnymi aktywami w argentyńskiej formacji Vaca Muerta.

$68,14-1,3%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bybit (VIST/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
15,3 tys. $
Otwarte pozycje
6,2 tys. $
Najlepsza płynność
2,4 tys. $
Bybit
Najwęższy spread
+71,9 bps
Bybit
Najwyższy wolumen
15,3 tys. $
Bybit
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 36 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 6,2 mld $
Wyniki spot
1D-1,34%
5D-0,11%
1M-13,12%
6M+0,27%
YTD+36,17%
1Y+73,68%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BybitHandlujVIST/USDTW obrocie$68,14+27,8% APR
+0,025% co 8h
+71,9 bps2,4 tys. $15,3 tys. $6,2 tys. $USDT25x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Za mała głębokość: Bybit

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

VIST

Najwęższy spread

VIST

Najwyższy wolumen

VIST

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 2m temu
Kapitalizacja
6,9 mld $
Zaktualizowano 2m temu
Przychody
3,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+65%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+23,9%
P/E
8,4
P/E porównywalnych 6,9
Wolne przepływy pieniężne
138,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
841,7 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
2,0
P/E porównywalnych
6,9
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
4,1 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-28
Szac. przychody 1,1 mld $ · Zaktualizowano 2m temu
Dywidenda
0,05 $
2012-05-17

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody2,5 mld $
Marża netto+29,1%
Wolne przepływy pieniężne-821,6 mln $
Dług netto2,8 mld $
2020273,9 mln $
2021652,2 mln $
20221,1 mld $
20231,2 mld $
20241,6 mld $
20252,5 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020273,9 mln $-34%-102,7 mln $-63,1 mln $
2021652,2 mln $+138%50,7 mln $78,5 mln $
20221,1 mld $+75%269,5 mln $204,4 mln $
20231,2 mld $+2%397 mln $16,3 mln $
20241,6 mld $+41%477,5 mln $-104,8 mln $
20252,5 mld $+50%719,1 mln $-821,6 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+0,9%-25,6%-37,5%-20,2%-7,5%
2021+40,9%+32,3%+7,8%+9,0%+3,0%
2022+55,1%+46,3%+23,6%+31,9%+13,2%
2023+50,6%+54,0%+34,0%+31,8%+15,3%
2024+76,2%+38,0%+29,0%+29,5%+11,3%
2025+47,5%+33,5%+29,1%+28,6%+10,1%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20202,9 mln $563,5 mln $560,6 mln $0,80
202178,1 mln $638 mln $559,9 mln $0,97
2022242 mln $578,5 mln $336,6 mln $0,85
2023209,5 mln $686,5 mln $477 mln $1,19
2024755,6 mln $1,5 mld $788,6 mln $0,99
2025526,2 mln $3,3 mld $2,8 mld $0,86
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
2020223,9 mln $784,5 mln $0,8-2,2
2021470,3 mln $1 mld $0,79,4
20221,4 mld $1,7 mld $1,25,1
20232,8 mld $3,2 mld $2,47,0
20245,2 mld $6 mld $3,110,9
20255 mld $7,8 mld $2,06,9
Q3 2024462,4 mln $
Q4 2024471,3 mln $
Q1 2025438,5 mln $
Q2 2025610,5 mln $
Q3 2025706,1 mln $
Q4 2025719,1 mln $
Q1 2026865 mln $
Q2 20261,2 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024462,4 mln $+53%165,5 mln $-74 mln $
Q4 2024471,3 mln $+37%93,8 mln $63 mln $
Q1 2025438,5 mln $+38%82,8 mln $-221,6 mln $
Q2 2025610,5 mln $+54%235,3 mln $-505,9 mln $
Q3 2025706,1 mln $+53%315,3 mln $-31,6 mln $
Q4 2025719,1 mln $+53%85,7 mln $-62,5 mln $
Q1 2026865 mln $+97%107,7 mln $-252,6 mln $
Q2 20261,2 mld $+102%333 mln $484,8 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+50,3%+40,5%+35,8%+10,9%+4,8%
Q4 2024+75,6%+27,5%+19,9%+5,8%+2,2%
Q1 2025+48,3%+32,4%+18,9%+5,0%+1,8%
Q2 2025+46,7%+59,0%+38,5%+11,1%+3,9%
Q3 2025+30,6%+75,8%+44,6%+13,1%+4,7%
Q4 2025+47,4%+29,7%+11,9%+3,4%+1,2%
Q1 2026+54,6%+25,0%+12,5%+4,1%+1,4%
Q2 2026+57,4%+44,2%+27,0%+10,0%+3,6%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024249,1 mln $1 mld $771,4 mln $0,59
Q4 2024755,6 mln $1,5 mld $788,6 mln $0,99
Q1 2025733,4 mln $1,8 mld $1 mld $0,91
Q2 202572,7 mln $2,7 mld $2,6 mld $0,41
Q3 2025314,7 mln $3 mld $2,7 mld $0,62
Q4 2025526,2 mln $3,3 mld $2,8 mld $0,86
Q1 2026239,3 mln $3,8 mld $3,5 mld $0,77
Q2 2026118,1 mln $3,8 mld $3,6 mld $0,69
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20244,2 mld $5 mld $9,16,4
Q4 20245,2 mld $5,9 mld $10,913,8
Q1 20254,5 mld $5,5 mld $10,213,5
Q2 20255 mld $7,6 mld $8,25,3
Q3 20253,6 mld $6,3 mld $5,12,8
Q4 20255,1 mld $7,8 mld $7,114,8
Q1 20267,9 mld $11,4 mld $9,118,3
Q2 20266,9 mld $10,6 mld $5,65,2

Odświeżono 2m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody1,2 mld $Q2 2026
308,7 mln $617,5 mln $926,2 mln $1,2 mld $Q3 2023: 302,8 mln $Q4 2023: 344,9 mln $Q1 2024: 317,4 mln $Q2 2024: 396,7 mln $Q3 2024: 462,4 mln $Q4 2024: 471,3 mln $Q1 2025: 438,5 mln $Q2 2025: 610,5 mln $Q3 2025: 706,1 mln $Q4 2025: 719,1 mln $Q1 2026: 865 mln $Q2 2026: 1,2 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto333 mln $Q2 2026
83,2 mln $166,5 mln $249,7 mln $333 mln $Q3 2023: 83,1 mln $Q4 2023: 132,9 mln $Q1 2024: 78,7 mln $Q2 2024: 139,6 mln $Q3 2024: 165,5 mln $Q4 2024: 93,8 mln $Q1 2025: 82,8 mln $Q2 2025: 235,3 mln $Q3 2025: 315,3 mln $Q4 2025: 85,7 mln $Q1 2026: 107,7 mln $Q2 2026: 333 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA792,9 mln $Q2 2026
198,2 mln $396,4 mln $594,6 mln $792,9 mln $Q3 2023: 190,2 mln $Q4 2023: 253,4 mln $Q1 2024: 190,5 mln $Q2 2024: 280,6 mln $Q3 2024: 331,3 mln $Q4 2024: 264,8 mln $Q1 2025: 286,5 mln $Q2 2025: 518 mln $Q3 2025: 697,3 mln $Q4 2025: 469,5 mln $Q1 2026: 431,1 mln $Q2 2026: 792,9 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne484,8 mln $Q2 2026
-258,3 mln $-10,6 mln $237,1 mln $484,8 mln $Q3 2023: -46,7 mln $Q4 2023: 112 mln $Q1 2024: -95,2 mln $Q2 2024: 7,5 mln $Q3 2024: -74 mln $Q4 2024: 63 mln $Q1 2025: -221,6 mln $Q2 2025: -505,9 mln $Q3 2025: -31,6 mln $Q4 2025: -62,5 mln $Q1 2026: -252,6 mln $Q2 2026: 484,8 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS2,9 $Q2 2026
0,73 $1,45 $2,18 $2,9 $Q3 2023: 0,82 $Q4 2023: 1,32 $Q1 2024: 0,79 $Q2 2024: 1,39 $Q3 2024: 1,66 $Q4 2024: 0,91 $Q1 2025: 0,82 $Q2 2025: 2,16 $Q3 2025: 2,9 $Q4 2025: 0,79 $Q1 2026: 0,98 $Q2 2026: 2,9 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie118,1 mln $Q2 2026
942,7 mln $1,9 mld $2,8 mld $3,8 mld $Q3 2023 · Gotówka: 170,8 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 754,5 mln $Q4 2023 · Gotówka: 209,5 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 686,5 mln $Q1 2024 · Gotówka: 144,8 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 729,9 mln $Q2 2024 · Gotówka: 321,6 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 959,6 mln $Q3 2024 · Gotówka: 249,1 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 1 mld $Q4 2024 · Gotówka: 755,6 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,5 mld $Q1 2025 · Gotówka: 733,4 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q2 2025 · Gotówka: 72,7 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 2,7 mld $Q3 2025 · Gotówka: 314,7 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 3 mld $Q4 2025 · Gotówka: 526,2 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 3,3 mld $Q1 2026 · Gotówka: 239,3 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 3,8 mld $Q2 2026 · Gotówka: 118,1 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 3,8 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+57,4%Q2 2026
+19,0%+37,9%+56,9%+75,8%Q3 2023 · Marża brutto: +50,9%Q4 2023 · Marża brutto: +45,0%Q1 2024 · Marża brutto: +50,5%Q2 2024 · Marża brutto: +52,4%Q3 2024 · Marża brutto: +50,3%Q4 2024 · Marża brutto: +75,6%Q1 2025 · Marża brutto: +48,3%Q2 2025 · Marża brutto: +46,7%Q3 2025 · Marża brutto: +30,6%Q4 2025 · Marża brutto: +47,4%Q1 2026 · Marża brutto: +54,6%Q2 2026 · Marża brutto: +57,4%Q3 2023 · Marża operacyjna: +48,1%Q4 2023 · Marża operacyjna: +51,2%Q1 2024 · Marża operacyjna: +40,7%Q2 2024 · Marża operacyjna: +44,3%Q3 2024 · Marża operacyjna: +40,5%Q4 2024 · Marża operacyjna: +27,5%Q1 2025 · Marża operacyjna: +32,4%Q2 2025 · Marża operacyjna: +59,0%Q3 2025 · Marża operacyjna: +75,8%Q4 2025 · Marża operacyjna: +29,7%Q1 2026 · Marża operacyjna: +25,0%Q2 2026 · Marża operacyjna: +44,2%Q3 2023 · Marża netto: +27,4%Q4 2023 · Marża netto: +38,5%Q1 2024 · Marża netto: +24,8%Q2 2024 · Marża netto: +35,2%Q3 2024 · Marża netto: +35,8%Q4 2024 · Marża netto: +19,9%Q1 2025 · Marża netto: +18,9%Q2 2025 · Marża netto: +38,5%Q3 2025 · Marża netto: +44,6%Q4 2025 · Marża netto: +11,9%Q1 2026 · Marża netto: +12,5%Q2 2026 · Marża netto: +27,0%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+102,3%Q2 2026
+25,6%+51,1%+76,7%+102,3%Q3 2024: +52,7%Q4 2024: +36,7%Q1 2025: +38,2%Q2 2025: +53,9%Q3 2025: +52,7%Q4 2025: +52,6%Q1 2026: +97,3%Q2 2026: +102,3%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie114,5 mlnQ2 2026
28,6 mln57,2 mln85,9 mln114,5 mlnQ3 2023: 101,2 mlnQ4 2023: 101 mlnQ1 2024: 99,3 mlnQ2 2024: 100,5 mlnQ3 2024: 99,6 mlnQ4 2024: 102,7 mlnQ1 2025: 100,9 mlnQ2 2025: 108,7 mlnQ3 2025: 108,7 mlnQ4 2025: 108,9 mlnQ1 2026: 110,3 mlnQ2 2026: 114,5 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena5,2Q2 2026
4,69,213,718,3Q3 2023 · P/E: 8,7Q4 2023 · P/E: 5,3Q1 2024 · P/E: 12,6Q2 2024 · P/E: 7,6Q3 2024 · P/E: 6,4Q4 2024 · P/E: 13,8Q1 2025 · P/E: 13,5Q2 2025 · P/E: 5,3Q3 2025 · P/E: 2,8Q4 2025 · P/E: 14,8Q1 2026 · P/E: 18,3Q2 2026 · P/E: 5,2Q3 2023 · P/S: 9,5Q4 2023 · P/S: 8,1Q1 2024 · P/S: 12,5Q2 2024 · P/S: 10,7Q3 2024 · P/S: 9,1Q4 2024 · P/S: 10,9Q1 2025 · P/S: 10,2Q2 2025 · P/S: 8,2Q3 2025 · P/S: 5,1Q4 2025 · P/S: 7,1Q1 2026 · P/S: 9,1Q2 2026 · P/S: 5,6Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody2,5 mld $2025
618,5 mln $1,2 mld $1,9 mld $2,5 mld $2018: 331,3 mln $2019: 416 mln $2020: 273,9 mln $2021: 652,2 mln $2022: 1,1 mld $2023: 1,2 mld $2024: 1,6 mld $2025: 2,5 mld $20182025
Zysk netto719,1 mln $2025
102,7 mln $308,2 mln $513,6 mln $719,1 mln $2018: -29,9 mln $2019: -32,7 mln $2020: -102,7 mln $2021: 50,7 mln $2022: 269,5 mln $2023: 397 mln $2024: 477,5 mln $2025: 719,1 mln $20182025
EBITDA2 mld $2025
493,3 mln $986,6 mln $1,5 mld $2 mld $2018: 108,5 mln $2019: 172,2 mln $2020: 87,2 mln $2021: 400 mln $2022: 701,6 mln $2023: 848,4 mln $2024: 1,1 mld $2025: 2 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne-821,6 mln $2025
-565,1 mln $-308,6 mln $-52,1 mln $204,4 mln $2018: -26,5 mln $2019: -110,3 mln $2020: -63,1 mln $2021: 78,5 mln $2022: 204,4 mln $2023: 16,3 mln $2024: -104,8 mln $2025: -821,6 mln $20182025
EPS6,71 $2025
0,8 $2,77 $4,74 $6,71 $2018: -0,53 $2019: -0,41 $2020: -1,17 $2021: 0,54 $2022: 2,76 $2023: 4 $2024: 4,63 $2025: 6,71 $20182025
Gotówka / Zadłużenie526,2 mln $2025
824,5 mln $1,6 mld $2,5 mld $3,3 mld $2018 · Gotówka: 13,3 mln $2018 · Zadłużenie: 304,8 mln $2019 · Gotówka: 234,2 mln $2019 · Zadłużenie: 468,2 mln $2020 · Gotówka: 2,9 mln $2020 · Zadłużenie: 563,5 mln $2021 · Gotówka: 78,1 mln $2021 · Zadłużenie: 638 mln $2022 · Gotówka: 242 mln $2022 · Zadłużenie: 578,5 mln $2023 · Gotówka: 209,5 mln $2023 · Zadłużenie: 686,5 mln $2024 · Gotówka: 755,6 mln $2024 · Zadłużenie: 1,5 mld $2025 · Gotówka: 526,2 mln $2025 · Zadłużenie: 3,3 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+47,5%2025
-9,1%+19,3%+47,8%+76,2%2018 · Marża brutto: +35,8%2019 · Marża brutto: +21,1%2020 · Marża brutto: +0,9%2021 · Marża brutto: +40,9%2022 · Marża brutto: +55,1%2023 · Marża brutto: +50,6%2024 · Marża brutto: +76,2%2025 · Marża brutto: +47,5%2018 · Marża operacyjna: +16,4%2019 · Marża operacyjna: +3,5%2020 · Marża operacyjna: -25,6%2021 · Marża operacyjna: +32,3%2022 · Marża operacyjna: +46,3%2023 · Marża operacyjna: +54,0%2024 · Marża operacyjna: +38,0%2025 · Marża operacyjna: +33,5%2018 · Marża netto: -9,0%2019 · Marża netto: -7,9%2020 · Marża netto: -37,5%2021 · Marża netto: +7,8%2022 · Marża netto: +23,6%2023 · Marża netto: +34,0%2024 · Marża netto: +29,0%2025 · Marża netto: +29,1%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+50,2%2025
+8,9%+52,0%+95,0%+138,1%2019: +25,5%2020: -34,1%2021: +138,1%2022: +75,4%2023: +2,2%2024: +41,0%2025: +50,2%20182025
Akcje w obrocie107,2 mln2025
26,8 mln53,6 mln80,4 mln107,2 mln2018: 56,6 mln2019: 80,1 mln2020: 87,5 mln2021: 93,3 mln2022: 97,8 mln2023: 99,2 mln2024: 103,1 mln2025: 107,2 mln20182025
Wycena6,92025
-11,6-4,13,410,92018 · P/E: -18,92019 · P/E: -19,12020 · P/E: -2,22021 · P/E: 9,42022 · P/E: 5,12023 · P/E: 7,02024 · P/E: 10,92025 · P/E: 6,92018 · P/S: 1,72019 · P/S: 1,52020 · P/S: 0,82021 · P/S: 0,72022 · P/S: 1,22023 · P/S: 2,42024 · P/S: 3,12025 · P/S: 2,020182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-28
Szac. przychody 1,1 mld $ · Zaktualizowano 2m temu
Dywidenda
0,05 $
2012-05-17

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20268,834,1 mld $+65%3
FY 20279,084,3 mld $+72%4
FY 202810,204,6 mld $+87%2
FY 20299,154,6 mld $+87%1
FY 20309,924,9 mld $+99%1
Q1 20282,251 mld $+21%1

Wydarzenia spółki

6
2026-10-28WynikiWynik - / Prognoza 2,66-
2026-07-16WynikiWynik 2,38 / Prognoza 3,66Poniżej prognozy
2026-04-29WynikiWynik 0,89 / Prognoza 1,42Poniżej prognozy
2026-02-25WynikiWynik 0,8 / Prognoza 1,12Poniżej prognozy
2025-10-22WynikiWynik 1,48 / Prognoza 1,24Powyżej prognozy
2025-07-10WynikiWynik 0,55 / Prognoza 2,15Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający VIST: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje2762
Analitycy610
Kupuj / trzymaj / sprzedaj27 / 0 / 055 / 7 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 0 / 03 / 3 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte5 / 20 (20%)22 / 37 (37%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-16,0%-1,9%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+32,5% / -42,4%+103,9% / -42,4%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,2% wobec S&P 500 +0,9% (n = 56)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Leonardo MarcondesBank of America Securities33% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujbez celu8 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
8 paź 2026Leonardo MarcondesBank of America SecuritiesKupujUtrzymano–
8 wrz 2026Leonardo MarcondesBank of America SecuritiesKupujUtrzymano107 USD
1 wrz 2026Rodolfo AngeleJ.P. MorganKupujUtrzymano94,00 USD
1 wrz 2026Milene CarvalhoJ.P. MorganKupujUtrzymano94,00 USD
5 sie 2026Bruno AmorimGoldman SachsKupujUtrzymano77,10 USD

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 12 paź 2026 · 27 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual VIST?

Kontrakty perpetual Vista Energy, S.A.B. de C.V. (VIST) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Bybit. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować VIST przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale VIST są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów VIST?

Obecnie stawka fundingu perpa VIST wynosi +27,8% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +27,8% do +27,8% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa VIST ma się do akcji Vista Energy, S.A.B. de C.V.?

Medianowa cena mark perpa VIST to 68,1 $ wobec referencyjnej ceny akcji 68,1 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual VIST?

Perpetual VIST to instrument pochodny śledzący cenę Vista Energy, S.A.B. de C.V. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Vista Energy, S.A.B. de C.V. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual VISTUSDT?

VISTUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Vista Energy, S.A.B. de C.V. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji VIST przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

VIST perpetuals · perpequities.comVIST perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/vist-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/vist-perp.svg" width="240" height="64" alt="VIST perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami VIST

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla VIST — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla VIST — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X