Akcja · Usługi komunalne
Kontrakty perpetual Vistra Corp. (VST)
Perpetual futures VST na 17 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować VSTUSDT.
Vistra Corp. dostarcza energię elektryczną i gaz ziemny klientom w 20 stanach USA i Waszyngtonie, a także wytwarza energię z gazu, energii jądrowej, węgla, słońca i magazynów baterii.
Wykres ceny
Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
17/17 aktywnych rynków
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
Wyniki spot
Macierz giełd
17 rynków
Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.
| Handluj | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Binance | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,25 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +6,4 bps | - | 3,1 mln $ | 1,1 mln $ | USDT | - | |
XT.com | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,25 | +11,0% APR +0,010% co 8h | +30,3 bps | 76,8 tys. $ | 565,6 tys. $ | 15 mln $ | USDT | 20x | |
Bitget | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,18 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +7,1 bps | 414,9 tys. $ | 505,6 tys. $ | 721,6 tys. $ | USDT | 20x | |
Bitunix | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,30 | -12,9% APR -0,012% co 8h | +20,6 bps | 193,8 tys. $ | 383,6 tys. $ | 123,5 tys. $ | USDT | 20x | |
Hyperliquid HIP-3 | Handluj | para:VST | W obrocie | $154,90 | +6,6% APR +0,00075% co 1h | +45,2 bps | 105,8 tys. $ | 342,5 tys. $ | 1,4 mln $ | USDC | 10x | |
MEXC | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,18 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +11,6 bps | 92,2 tys. $ | 159,2 tys. $ | 1,7 mln $ | USDT | 20x | |
Bybit | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,16 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +16,1 bps | 13,1 tys. $ | 113,2 tys. $ | 314,8 tys. $ | USDT | 25x | |
Helix (Injective) | Handluj | VST/USDC | W obrocie | $154,92 | +24,1% APR +0,00275% co 1h | +740,2 bps | 0 $ | 62,4 tys. $ | - | USDC | 12x | |
Gate.io | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $154,65 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +0,6 bps | - | 43,5 tys. $ | 228 tys. $ | USDT | 20x | |
HTX | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,27 | - | +86,4 bps | 172,4 tys. $ | 29,7 tys. $ | - | USDT | - | |
BloFin | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,28 | -2,7% APR -0,00250% co 8h | +7,1 bps | 668 tys. $ | 24,1 tys. $ | 100 tys. $ | USDT | 20x | |
Crypto.com Exchange | Handluj | VST/USD | W obrocie | $153,82 | +104,4% APR +0,012% co 1h | +12,9 bps | 2,8 tys. $ | 12,6 tys. $ | 2,3 tys. $ | USD | 50x | |
Deepcoin | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,27 | -11,0% APR -0,010% co 8h | +7,1 bps | 63,6 tys. $ | 5 mln $ | - | USDT | 25x | |
BingX | Handluj | VSTUS-USDT | W obrocie | $155,31 | +5,5% APR +0,00500% co 8h | +7,7 bps | 227,4 tys. $ | 1,7 mln $⚠ | 1,5 tys. $ | USDT | - | |
Ourbit | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,25 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +1,9 bps | - | 1,5 mln $⚠ | 164,3 tys. $ | USDT | 20x | |
LBank | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,31 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +7,1 bps | 5,2 mln $ | 1,3 mln $⚠ | 37,6 tys. $ | USDT | 50x | |
KuCoin | Handluj | VST/USDT | W obrocie | $155,30 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +32,9 bps | 5,8 tys. $ | 1 mln $⚠ | 1,5 tys. $ | USDT | 20x |
Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.
Tokenizowane odpowiedniki prawdziwej akcji, handlowane całodobowo on-chain i na giełdach krypto. Premia/dyskonto porównuje cenę tokena z naszą ceną referencyjną akcji. Dane: CoinMarketCap · Robinhood · DexScreener · GeckoTerminal.
| Produkt | Kurs | Premia vs akcja | Wol. 24h | Kapitalizacja | Sieci |
|---|---|---|---|---|---|
| VSTRobinhood | – | – | – | $56k | Robinhood Chain |
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100kSzeroka płynność · 12 z 17 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +13,5 bps – +36,2 bps
Najtańsza realizacja: LBank · +9,8 bps
Za mała głębokość: KuCoin, Crypto.com Exchange
Brak świeżych danych arkusza: Ourbit, Helix (Injective), Gate.io
Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego
Najlepsza płynność
VSTNajwęższy spread
VSTNajwyższy wolumen
VSTHistoria finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynku
Historia finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynkuDane spółki
Fundamenty spółki
Zaktualizowano 2h temu
Dane spółki
Fundamenty spółki
Więcej wskaźników
Szczegóły fundamentów
Roczne + kwartalneOdświeżono 2h temu
Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Następny katalizator
Katalizatory
Następny katalizator
Katalizatory
Brak nietypowej aktywności perp.
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Prognozy
6Wydarzenia spółki
6Porównanie ze spółkami podobnymi
Podobne notowane perpetualsStruktura przychodów
OczekujeAnalitycy
OczekujeWłasność
VST-PERPZgłoszenia
OczekujeTranskrypcje
OczekujeWiadomości o spółce
Najpierw Reuters, WSJ, Bloomberg i FT, o ile dostarcza je nasz dostawca wiadomości; inni wydawcy za drugim filtrem. Nagłówki prowadzą do wydawcy.Brak artykułów Reuters, WSJ, Bloomberg lub FT o tej spółce w naszym kanale.
Dane spółek FMP
Analiza spółki
Aktualizacja: 11 paź 2026, 21:18 UTC
Dane spółek FMP
Analiza spółki
Profil spółki
- Sektor
- Utilities
- Branża
- Independent Power Producers
- Prezes
- James A. Burke
- Pracownicy
- 6390
- Data IPO
- 5 paź 2016
- Kraj
- US
- Giełda
- New York Stock Exchange
Czynniki ratingu
- Zwrot z kapitałui
- 5
- Zwrot z aktywówi
- 5
- Dług do kapitałui
- 1
- Cena do zyskui
- 1
- Cena do wartości księgoweji
- 1
Komunikaty spółki
Ujawnienia Kongresu
Izba Reprezentantów
Historia kapitalizacji
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
| Fundusz | Waga | Posiadane akcje |
|---|---|---|
| VTI | 0,06% | 10,7 mln |
| VOO | 0,07% | 8,4 mln |
| VO | 0,44% | 7,3 mln |
| XLU | 3,51% | 5,3 mln |
| FXAIX | 0,07% | 4,4 mln |
| VCPA.S | 0,1% | 4,3 mln |
| IVV | 0,07% | 4,2 mln |
| XAW.TO | 0,04% | 4,2 mln |
| 1557.T | 0,07% | 3,9 mln |
| SPY | 0,07% | 3,9 mln |
| VTV | 0,17% | 3,2 mln |
| VOT | 1,04% | 2,6 mln |
Historia trafności analityków
Jak radzą sobie analitycy pokrywający VST: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.
| 12 miesięcy | 3 lata | |
|---|---|---|
| Rekomendacje | 109 | 230 |
| Analitycy | 23 | 32 |
| Kupuj / trzymaj / sprzedaj | 109 / 0 / 0 | 222 / 8 / 0 |
| Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia | 2 / 0 / 4 | 5 / 1 / 15 |
| Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte | 0 / 106 (0%) | 58 / 166 (26%) |
| Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks) | -30,5% | +2,5% |
| Najlepsza / najgorsza rekomendacja | -7,6% / -47,6% | +346,1% / -47,6% |
Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -0,7% wobec S&P 500 -1,4% (n = 219)
Najtrafniejsi na tej spółce
Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.
- David ArcaroMorgan Stanley92% trafności na tej spółce · 26 celów zmierzonychKupujcel 227 USD21 wrz 2026
- Julien Dumoulin SmithJefferies91% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 203 USD10 lut 2026
- James ThalackerBMO Capital86% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 210 USD5 paź 2026
Najnowsze rekomendacje
| Data | Analityk | Rekomendacja | Cel | |
|---|---|---|---|---|
| 12 paź 2026 | Shahriar PourrezaWells Fargo | KupujUtrzymano | 212 USD | artykuł ↗ |
| 6 paź 2026 | Shahriar PourrezaWells Fargo | KupujUtrzymano | 212 USD | artykuł ↗ |
| 6 paź 2026 | Gabriele SorbaraSiebert Williams Shank & Co | KupujPotwierdzono | 202 USD | artykuł ↗ |
| 5 paź 2026 | James ThalackerBMO Capital | KupujPotwierdzono | 210 USD | artykuł ↗ |
| 5 paź 2026 | James ThalackerBMO Capital | KupujPotwierdzono | 210 USD | artykuł ↗ |
Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.
Dane TipRanks przez FMP · obliczono 12 paź 2026 · 109 rekomendacji
Najczęstsze pytania
Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual VST?
Kontrakty perpetual Vistra Corp. (VST) są notowane na 17 giełdach krypto, w tym Deepcoin, Binance, BingX. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.
Czy mogę handlować VST przez całą dobę?
Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale VST są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.
Jaka jest stawka finansowania perpetualów VST?
Obecnie stawka fundingu perpa VST wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do 0,0% na 17 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.
Jak cena perpa VST ma się do akcji Vistra Corp.?
Medianowa cena mark perpa VST to 155,3 $ wobec referencyjnej ceny akcji 155,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.
Czym jest kontrakt perpetual VST?
Perpetual VST to instrument pochodny śledzący cenę Vistra Corp. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Vistra Corp. na giełdach krypto przez całą dobę.
Czym jest perpetual VSTUSDT?
VSTUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Vistra Corp. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji VST przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.
Binance
XT.com
Bitget
Bitunix
Hyperliquid HIP-3
MEXC
Bybit
Helix (Injective)
Gate.io
HTX
BloFin
Crypto.com Exchange
Deepcoin
BingX
Ourbit
LBank
KuCoin