PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation215,7-1,7%-6,8%
AAPLApple Inc.331,29-0,7%+2,9%
GOOGLAlphabet Inc. Class A337,54-0,7%-0,3%
MSFTMicrosoft Corporation492,47-0,6%-2,0%
AMZNAmazon.com, Inc.254,34-0,9%-1,8%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.428,08-1,1%0,0%
SPCXSpaceX149,34-0,5%-0,7%
AVGOBroadcom Inc.356,08-1,6%-1,4%
METAMeta Platforms, Inc.643,6-1,0%+4,6%
TSLATesla Inc.363,57-0,7%+2,2%

Ruchy analityków

Cantor Fitzgerald · 10 wrz 2026

PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock

Cantor Fitzgerald wycenia Hyperliquid Strategies Inc Common Stock znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $34,2.

+198,9%Odległość do celu
Cena · USD
11,444
Cena docelowa · USD
34,2

Citi · 11 wrz 2026

APP AppLovin Corporation

Citi wycenia AppLovin Corporation znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $600.

+90,9%Odległość do celu
Cena · USD
314,24
Cena docelowa · USD
600

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

Odd Lots

Odd Lots

Long

BE

Robert Friedland · 12 wrz 2026

Friedland zauważa, że akcje Bloom Energy wzrosły, ponieważ jej ogniwa paliwowe ze stałym tlenkiem mogą zapewnić zasilanie bezprzerwowe dla centrów danych, a ogniwa te zależą od metalu skandu.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

All-In Podcast

All-In Podcast

Unikać

ANTHROPIC

David Sacks · 11 wrz 2026

Sacks i Chamath twierdzą, że sprzeczne stanowisko Anthropic w sprawie katastroficznych zagrożeń tworzy ogromne ryzyko odpowiedzialności za produkt i ujawnienia w okresie ciszy, co podważa jej IPO i atrakcyjność na rynku publicznym.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

GOLD383,8 mln $
SILVER335,8 mln $
SKHYNIX308,9 mln $
SOXL192,5 mln $
SNDK138,6 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
8,7 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 4063 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • CGNX Cognex Corporation
    BloFin, Bybit
    nowość na 2 giełdach
  • XOM Exxon Mobil Corporation
    LBank, OKX
    nowość na 2 giełdach
  • BNC CEA Industries Inc. Common Stock
    Deepcoin, KuCoin
    nowość na 2 giełdach
  • SKUU GraniteShares 2x Long SK Hynix Daily ETF
    Deepcoin, Crypto.com Exchange
    nowość na 2 giełdach
  • SKDD GraniteShares 2x Short SK Hynix Daily ETF
    Deepcoin, Crypto.com Exchange
    nowość na 2 giełdach
  • RAM Aries I Acquisition Corporation
    Deepcoin, Crypto.com Exchange
    nowość na 2 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Ekstremalny funding

  • LMT Lockheed Martin Corporation · LBank
    -454% rocznie · płacą shorty
  • MINIMAX MiniMax Group · KuCoin
    +400% rocznie · płacą longi
  • DELL Dell Technologies Inc. · Bybit
    -383% rocznie · płacą shorty
  • MSTR MicroStrategy Incorporated · Extended
    +291% rocznie · płacą longi
  • CRDO Credo Technology Group · Hyperliquid HIP-3
    +273% rocznie · płacą longi

Liderzy wolumenu (24h)

  • SNDK Sandisk Corporation
    1,3 mld $ · na 32 giełdach
  • GOLD Gold (Spot)
    1,1 mld $ · na 31 giełdach
  • SKHYNIX SK hynix Inc. (KRX common shares)
    854,6 mln $ · na 23 giełdach
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X
    441 mln $ · na 26 giełdach
  • WTI WTI Crude Oil
    437,3 mln $ · na 29 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • HPE Hewlett Packard Enterprise Company
    +12,4%
  • DELL Dell Technologies Inc.
    +12,0%
  • KORU Direxion Daily South Korea Bull 3X Shares
    +9,0%

Spadki

  • SMR NuScale Power Corporation
    -15,7%
  • OKLO Oklo Inc.
    -9,2%
  • MINIMAX MiniMax Group
    -7,5%