PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares (XNDU)

Perpetual futures XNDU na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować XNDUUSDT.

Xanadu Quantum Technologies tworzy fotoniczny sprzęt do obliczeń kwantowych, w tym dostępne w chmurze komputery kwantowe serii x, oraz oprogramowanie PennyLane, Catalyst i Lightning do programowania, kompilacji i symulacji kwantowej.

$2,69+12,2%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bitget (XNDU/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
1/2
Wolumen 24h
13,4 tys. $
Otwarte pozycje
145,2 tys. $
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
+14,9 bps
Bitget
Najwyższy wolumen
13,4 tys. $
Bitget
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 10,6 mln $
OI / free float
+0,34%
Free float 42,7 mln $
Wyniki spot
1D+12,18%
5D-9,49%
1M-40,53%
6M-84,64%
YTD-68,81%
1Y-68,81%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BitgetHandlujXNDU/USDTW obrocie$2,690,0% APR
0,000% co 8h
+14,9 bps-13,4 tys. $145,2 tys. $USDT20x
BingXHandlujXNDU-USDTPlanowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Bitget

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

XNDU

Najwyższy wolumen

XNDU

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-08-05 · następny raport: 2026-12-02 · Zaktualizowano 7h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
148,6 mln $
Zaktualizowano 7h temu
Przychody
5,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+100%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-1577,3%
P/E
-0,9
P/E porównywalnych -0,9
P/S
26,7
P/E porównywalnych
-0,9
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
-53,5 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
-87,7 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
6,6 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 2,8 mln $ · Zaktualizowano 7h temu
Dywidenda
-
Przychody (TTM)7,84 mln CAD+314,4% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)-1363,6%+549,3 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: -107 mln CAD
Zysk netto (TTM)-124 mln CAD-283,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)-75,5 mln CAD-53,7% rok do rokuCapex: 11,6 mln CAD
Rozwodniony EPS (TTM)-4,13 CAD-20 244,8% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto360 mln CAD+24 147,8% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Marża operacyjna -1363,6% (TTM), zmiana r/r: +549,3 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -195,4%, przychody: wzrost 314,4%.
  • Capex: 148,6% przychodów (rok temu 286,0%)Zainwestowano 11,6 mln CAD w ostatnich 4 kwartałach (+115,3% r/r). Wolne przepływy pieniężne: -75,5 mln CAD.
  • Liczba akcji rozwodnionych w ciągu roku wzrosła: 0,0%Akcji rozwodnionych w Q2 '26: 30 mln, rok wcześniej: 30 mln.
  • Gotówka netto: 360 mln CADGotówka + inwestycje krótkoterminowe: 444 mln CAD, dług z leasingiem: 84,1 mln CAD; rok temu gotówka netto: 1,49 mln CAD.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 2,8 mln $ · Zaktualizowano 7h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-0,316,6 mln $+100%2
FY 2027-0,278,1 mln $+146%2
FY 2028-0,3211,7 mln $+259%1
FY 2029-0,4736,5 mln $+1013%1
FY 2030-0,35105,6 mln $+3124%1
Q1 2027-0,072,5 mln $+24%1

Wydarzenia spółki

5
2026-12-02WynikiWynik - / Prognoza -0,08-
2026-08-13WynikiWynik -0,14 / Prognoza -0,37Powyżej prognozy
2026-08-05WynikiWynik -0,14 / Prognoza -0,37Powyżej prognozy
2026-05-14WynikiWynik -0,28 / Prognoza -0,08Poniżej prognozy
2026-02-06WynikiWynik -0,39 / Prognoza --

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 20:58 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Software - Infrastructure
Prezes
Christian Weedbrook
Pracownicy
252
Data IPO
27 mar 2026
Kraj
CA
Giełda
NASDAQ Global Market
Strona
Wskaźnik Altmanai0,72
Wskaźnik Piotroskiegoi4/9
Ocena ogólnaiC+
Zysk właścicielskii-36,64 mln CAD-1,22 CAD na akcję

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
1
Dług do kapitałui
3
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
5
Historia kapitalizacji
81,65 mln USD-75.9%sie 26 – lis 26
76,73 mln USD1,73 mld USD3,37 mld USDMaksimum: 3,37 mld USD · 2026-08-17Minimum: 76,73 mln USD · 2026-10-26Obecnie: 81,65 mln USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 81,65 mln USD · 2026-11-02Maksimum: 3,37 mld USD · 2026-08-17Minimum: 76,73 mln USD · 2026-10-26
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
WQTM1,5%1,5 mln
QWTM.L1,38%1,4 mln
PBW0,89%856,6 tys.
QTUP7,51%435,1 tys.
CQTM1,47%75,2 tys.
QCN.TO0%53,3 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający XNDU: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje1111
Analitycy55
Kupuj / trzymaj / sprzedaj10 / 1 / 010 / 1 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 50 / 0 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 11 (0%)0 / 11 (0%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-85,9%-85,9%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-30,1% / -94,2%-30,1% / -94,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
15 paź 2026Joseph MooreMorgan StanleyTrzymajRozpoczęto3,75 USD
28 wrz 2026Paul TreiberRBC CapitalKupujRozpoczęto16,00 USD
28 wrz 2026Paul TreiberRBC CapitalKupujRozpoczęto16,00 USD
2 wrz 2026Todd CouplandCIBCKupujUtrzymano22,00 USD
1 wrz 2026Nehal ChokshiNorthland SecuritiesKupujPotwierdzono43,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca0,00 USD10,00 USD20,00 USD30,00 USD40,00 USDgru 25 · Kupuj 0 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0kwi 26 · śr. cel 44,00 USDmaj 26 · śr. cel 44,00 USDcze 26 · śr. cel 44,00 USDlip 26 · śr. cel 36,67 USDsie 26 · śr. cel 33,00 USDwrz 26 · śr. cel 28,75 USDpaź 26 · śr. cel 23,75 USDlis 26 · śr. cel 23,75 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 7,66 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 29,10 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 16,17 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 12,11 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 10,76 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 10,76 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 4,58 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 2,89 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 2,89 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 11 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual XNDU?

Kontrakty perpetual Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares (XNDU) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Bitget. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować XNDU przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale XNDU są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów XNDU?

Obecnie stawka fundingu perpa XNDU wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do 0,0% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa XNDU ma się do akcji Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares?

Medianowa cena mark perpa XNDU to 2,69 $ wobec referencyjnej ceny akcji 2,69 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual XNDU?

Perpetual XNDU to instrument pochodny śledzący cenę Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual XNDUUSDT?

XNDUUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Xanadu Quantum Technologies Limited Class B Subordinate Voting Shares rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji XNDU przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

XNDU perpetuals · perpequities.comXNDU perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/xndu-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/xndu-perp.svg" width="240" height="64" alt="XNDU perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami XNDU

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla XNDU — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla XNDU — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X