PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation225,29+0,2%+1,9%
AAPLApple Inc.340,280,0%+1,8%
GOOGLAlphabet Inc. Class A343,89+0,1%-1,9%
MSFTMicrosoft Corporation517,880,0%+4,7%
AMZNAmazon.com, Inc.249,94+0,1%-1,4%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.452,97+0,3%+4,8%
SPCXSpaceX148,9+0,1%-3,0%
METAMeta Platforms, Inc.748,170,0%+11,4%
AVGOBroadcom Inc.353,29-0,4%-1,0%
TSLATesla Inc.373,43+0,3%+2,4%

Ruchy analityków

Guggenheim · 25 wrz 2026

AKAM Akamai Technologies, Inc.

Guggenheim wycenia Akamai Technologies, Inc. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $225.

+97,5%Odległość do celu
Cena · USD
113,92
Cena docelowa · USD
225

Buy

BTIG · 25 wrz 2026

INFQ Infleqtion, Inc.

BTIG wycenia Infleqtion, Inc. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $25.

+72,4%Odległość do celu
Cena · USD
14,5
Cena docelowa · USD
25

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

All-In Podcast

All-In Podcast

Unikać

ANTHROPIC

David Sacks · 26 wrz 2026

Sacks twierdzi, że kierownictwo Anthropic jest „schizofreniczne” — ostrzega przed ryzykiem wyginięcia, jednocześnie uruchamiając model frontier i wet lab — co zaszkodzi jej IPO i uczyni ją bardziej ryzykownym zakładem.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Prof G Markets

Prof G Markets

Long

BRENT

Dan Bayer · 24 wrz 2026

Bayer oczekuje, że ceny energii pozostaną podwyższone w porównaniu z poziomem przedwojennym, nawet jeśli Cieśnina Ormuz w pełni się otworzy, z powodu kosztów ubezpieczenia i utrzymującego się ryzyka.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

SILVER226,9 mln $
GOLD217 mln $
SOXL189,4 mln $
SNDK116,7 mln $
KORU102,9 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Na radarze

Skok wolumenu

AEHR Aehr Test Systems

8.0× normalnego wolumenu na 7 giełdach

Sam wolumen nie określa kierunku. Sprawdź wiadomości, wyniki, spread i głębokość; poczekaj na potwierdzenie.

Historia skuteczności: skuteczność 24h 41% (n=313, 90d) · mediana -0,5% — historycznie ruch raczej wygasa niż się kontynuuje

Zbadaj ten scenariusz →

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. CCLCarnival Corporation & plc
    przed otwarciem
  2. JBLJabil Inc.
    przed otwarciem
  3. MUMicron Technology, Inc.
    po zamknięciu
  4. ACNAccenture
    przed otwarciem
  5. NKENIKE, Inc.
    po zamknięciu

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
5,1 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 4839 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • DAL Delta Air Lines, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    Ourbit, BingX, MEXC
    nowość na 3 giełdach
  • HONA Honeywell Aerospace Incpierwszy perpetual w ogóle
    Ourbit, BingX, MEXC
    nowość na 3 giełdach
  • AGG iShares Core U.S. Aggregate Bond ETFpierwszy perpetual w ogóle
    Gate.io, LBank
    nowość na 2 giełdach
  • AKAM Akamai Technologies, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
  • NEURALINK Neuralinkpierwszy perpetual w ogóle
    Gate.io
    nowość na 1 giełdach
  • KALSHI Kalshipierwszy perpetual w ogóle
    Gate.io
    nowość na 1 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Ekstremalny funding

  • SHEIN Shein Group · LBank
    -310% rocznie · płacą shorty
  • RGTI Rigetti Computing, Inc. · BingX
    +294% rocznie · płacą longi
  • MAR Marriott International · BingX
    -290% rocznie · płacą shorty
  • LIN Linde plc · MEXC
    +274% rocznie · płacą longi
  • PEP PepsiCo, Inc. · BingX
    +261% rocznie · płacą longi

Liderzy wolumenu (24h)

  • GOLD Gold (Spot)
    459,4 mln $ · na 30 giełdach
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X
    352,5 mln $ · na 27 giełdach
  • WTI WTI Crude Oil
    274,6 mln $ · na 28 giełdach
  • SILVER Silver (Spot)
    214,8 mln $ · na 31 giełdach
  • SNDK Sandisk Corporation
    211,2 mln $ · na 35 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • BE Bloom Energy Corporation
    +8,3%
  • CRDO Credo Technology Group
    +7,7%
  • MSFU Direxion Daily MSFT Bull 2X Shares
    +7,3%

Spadki

  • ZS Zscaler, Inc.
    -10,1%
  • BRENT Brent Crude Oil
    -9,0%
  • PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock
    -8,8%