PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation234,97+0,1%+4,3%
AAPLApple Inc.333,470,0%-2,0%
GOOGLAlphabet Inc. Class A344,31+0,3%+0,1%
MSFTMicrosoft Corporation5180,0%0,0%
AMZNAmazon.com, Inc.252,38+0,2%+1,0%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.474,95+0,3%+4,8%
SPCXSpaceX159,070,0%+6,8%
METAMeta Platforms, Inc.728,930,0%-2,6%
AVGOBroadcom Inc.357,38+0,6%+1,2%
TSLATesla Inc.372,77+0,5%-0,2%

Ruchy analityków

D.A. Davidson · 1 paź 2026

MU Micron Technology, Inc.

D.A. Davidson wycenia Micron Technology, Inc. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $2100.

+96,6%Odległość do celu
Cena · USD
1068
Cena docelowa · USD
2100

Bernstein · 3 paź 2026

WDC Western Digital Corporation

Bernstein wycenia Western Digital Corporation znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $770.

+85,0%Odległość do celu
Cena · USD
416,18
Cena docelowa · USD
770

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

Prof G Markets

Prof G Markets

Long

BSP

Luca Ferrari · 4 paź 2026

Ferrari twierdzi, że rynek przecenia „sexy” nowe technologie i niedocenia nieseksownych aktywów, co pozwala mu tanio kupować zmagające się z trudnościami firmy software’owe i zwiększać zwroty poprzez głębokie przebudowy operacyjne.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Odd Lots

Odd Lots

Long

BRENT

David Kang · 2 paź 2026

Kang postrzega linie lotnicze jako strukturalnie długie w ropie poprzez dopłatę paliwową i mówi, że Brent to płynny proxy używany przez przewoźników do hedgingu, bo rynki paliwa lotniczego są zbyt płytkie.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

GOLD555,4 mln $
SOXL185,8 mln $
SNDK137,7 mln $
MU105,9 mln $
SKHYNIX105,7 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. AEHRAehr Test Systems
    Godzina niepotwierdzona
  2. PENGPenguin Solutions, Inc.
    po zamknięciu
  3. APLDApplied Digital Corporation
    po zamknięciu
  4. PEPPepsiCo, Inc.
    przed otwarciem
  5. DALDelta Air Lines, Inc.
    przed otwarciem

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
4,9 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 4981 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • DASH DoorDashpierwszy perpetual w ogóle
    Bitunix, BloFin, Aster, Bitget +11
    nowość na 15 giełdach
  • BWET Breakwave Tanker Shipping ETFpierwszy perpetual w ogóle
    OKX, Bitunix, Bitget, Ourbit +7
    nowość na 11 giełdach
  • CVNA Carvana Co.pierwszy perpetual w ogóle
    Bitget, BloFin, Bitunix, HTX +7
    nowość na 11 giełdach
  • MDT Medtronicpierwszy perpetual w ogóle
    MEXC, XT.com
    nowość na 2 giełdach
  • KOD Kodiak Sciences Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    Bitget, MEXC
    nowość na 2 giełdach
  • AZO AutoZone, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Ekstremalny funding

  • SHEIN Shein Group · MEXC
    +572% rocznie · płacą longi
  • AXON Axon Enterprise, Inc. · MEXC
    +333% rocznie · płacą longi
  • MCD McDonald's Corporation · BingX
    +272% rocznie · płacą longi
  • PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock · Bybit
    +256% rocznie · płacą longi
  • RTX RTX Corporation · BingX
    +223% rocznie · płacą longi

Liderzy wolumenu (24h)

  • GOLD Gold (Spot)
    643,5 mln $ · na 29 giełdach
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X
    246,6 mln $ · na 26 giełdach
  • SKHYNIX SK hynix Inc. (KRX common shares)
    202,3 mln $ · na 26 giełdach
  • MU Micron Technology, Inc.
    169,8 mln $ · na 32 giełdach
  • SILVER Silver (Spot)
    161,5 mln $ · na 30 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • SPCH Leverage Shares 2X Long SPCX Daily ETF
    +14,6%
  • PENG Penguin Solutions, Inc.
    +11,6%
  • TSLL Direxion Daily TSLA Bull 2X Shares
    +9,3%

Spadki

  • SSPC Leverage Shares 2X Short SPCX Daily ETF
    -14,5%
  • WDC Western Digital Corporation
    -10,2%
  • STX Seagate Technology Holdings plc
    -10,2%