PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual C3.ai, Inc. (AI)

Perpetual futures AI na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować AIUSDT.

Firma C3.ai, Inc. oferuje korporacyjne oprogramowanie AI, w tym platformę C3 AI Application Platform oraz branżowe aplikacje dla sektorów takich jak ropa i gaz, przemysł i usługi finansowe, obsługując klientów na całym świecie.

$11,32-6,9%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Helix (Injective) (AI/USDC)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
445,1 $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
445,1 $
Helix (Injective)
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 109,9 mln $
OI / free float
-
Free float 1,6 mld $
Wyniki spot
1D-6,91%
5D-7,97%
1M+5,01%
6M+22,51%
YTD-16,02%
1Y-36,08%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
Helix (Injective)HandlujAI/USDCW obrocie$11,32+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--445,1 $-USDC6x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

AI

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 99h temu
Kapitalizacja
1,8 mld $
Zaktualizowano 99h temu
Przychody
232,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-11%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-192,1%
P/E
-3,9
P/E porównywalnych -8,8
Wolne przepływy pieniężne
-154,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-446,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
7,8
P/E porównywalnych
-8,8
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
221,7 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 53,1 mln $ · Zaktualizowano 99h temu
Dywidenda
0,225 $
2019-12-30

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody250,3 mln $
Marża netto-187,9%
Wolne przepływy pieniężne-190,7 mln $
Dług netto-60,6 mln $
2021183,2 mln $
2022252,8 mln $
2023266,8 mln $
2024310,6 mln $
2025389,1 mln $
2026250,3 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2021183,2 mln $+17%-55,7 mln $-39,2 mln $
2022252,8 mln $+38%-192,1 mln $-90,8 mln $
2023266,8 mln $+6%-268,8 mln $-187,2 mln $
2024310,6 mln $+16%-279,7 mln $-90,4 mln $
2025389,1 mln $+25%-288,7 mln $-44,4 mln $
2026250,3 mln $-36%-470,4 mln $-190,7 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2021+75,7%-32,9%-30,4%-5,2%-4,7%
2022+74,8%-77,6%-76,0%-19,4%-16,4%
2023+67,6%-108,9%-100,8%-28,9%-24,4%
2024+57,5%-102,5%-90,1%-32,0%-26,9%
2025+60,6%-83,4%-74,2%-34,4%-28,1%
2026+30,9%-194,9%-187,9%-71,9%-57,6%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2021115,4 mln $3,9 mln $-111,5 mln $9,42
2022339,5 mln $3,6 mln $-335,9 mln $7,06
2023284,8 mln $2,3 mln $-282,5 mln $6,53
2024167,1 mln $3,2 mln $-163,9 mln $8,84
2025164,4 mln $4,8 mln $-159,6 mln $6,86
202666,2 mln $5,6 mln $-60,6 mln $6,64
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20213,8 mld $3,6 mld $20,5-73,6
20221,8 mld $1,4 mld $7,0-9,2
20232 mld $1,8 mld $7,7-7,6
20242,7 mld $2,5 mld $8,7-9,6
20252,8 mld $2,7 mld $7,3-9,8
20261,2 mld $1,2 mld $5,0-2,6
Q2 202594,3 mln $
Q3 202598,8 mln $
Q4 2025108,7 mln $
Q1 202670,3 mln $
Q2 202675,1 mln $
Q3 202653,3 mln $
Q4 202651,6 mln $
Q1 202752,4 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q2 202594,3 mln $+29%-66 mln $-39,5 mln $
Q3 202598,8 mln $+26%-80,2 mln $-22,4 mln $
Q4 2025108,7 mln $+26%-79,7 mln $10,3 mln $
Q1 202670,3 mln $-19%-116,8 mln $-34,3 mln $
Q2 202675,1 mln $-20%-104,7 mln $-46,9 mln $
Q3 202653,3 mln $-46%-133,4 mln $-56,2 mln $
Q4 202651,6 mln $-53%-115,6 mln $-53,3 mln $
Q1 202752,4 mln $-25%-92,8 mln $2,1 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q2 2025+61,3%-79,8%-69,9%-7,7%-6,3%
Q3 2025+59,1%-88,7%-81,2%-9,3%-7,6%
Q4 2025+62,1%-81,8%-73,3%-9,5%-7,8%
Q1 2026+37,6%-177,7%-166,2%-14,6%-12,1%
Q2 2026+40,4%-149,2%-139,3%-13,6%-10,9%
Q3 2026+17,3%-263,6%-250,4%-18,5%-14,9%
Q4 2026+21,9%-213,8%-224,0%-17,7%-14,2%
Q1 2027+31,8%-187,6%-177,2%-13,4%-10,6%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q2 2025121,3 mln $4,2 mln $-117 mln $7,52
Q3 2025125,1 mln $4,5 mln $-120,6 mln $6,74
Q4 2025164,4 mln $4,8 mln $-159,6 mln $6,86
Q1 202680,9 mln $4,9 mln $-76 mln $7,65
Q2 2026103,2 mln $5,2 mln $-98 mln $6,47
Q3 202688,8 mln $5,4 mln $-83,5 mln $6,58
Q4 202666,2 mln $5,6 mln $-60,6 mln $6,64
Q1 2027136,4 mln $0 $-136,4 mln $6,16
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q2 20253,1 mld $3 mld $33,4-11,8
Q3 20254,1 mld $4 mld $41,4-12,6
Q4 20252,9 mld $2,8 mld $27,0-9,2
Q1 20263,2 mld $3,1 mld $45,4-6,8
Q2 20262,4 mld $2,3 mld $32,4-5,9
Q3 20261,5 mld $1,4 mld $28,7-2,9
Q4 20261,3 mld $1,2 mld $25,0-2,8
Q1 20271,4 mld $1,3 mld $27,2-3,8

Odświeżono 99h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody52,4 mln $Q1 2027
27,2 mln $54,4 mln $81,5 mln $108,7 mln $Q2 2024: 73,2 mln $Q3 2024: 78,4 mln $Q4 2024: 86,6 mln $Q1 2025: 87,2 mln $Q2 2025: 94,3 mln $Q3 2025: 98,8 mln $Q4 2025: 108,7 mln $Q1 2026: 70,3 mln $Q2 2026: 75,1 mln $Q3 2026: 53,3 mln $Q4 2026: 51,6 mln $Q1 2027: 52,4 mln $Q2 2024Q1 2027
Zysk netto-92,8 mln $Q1 2027
-100 mln $-66,7 mln $-33,3 mln $Q2 2024: -69,8 mln $Q3 2024: -72,6 mln $Q4 2024: -72,9 mln $Q1 2025: -62,8 mln $Q2 2025: -66 mln $Q3 2025: -80,2 mln $Q4 2025: -79,7 mln $Q1 2026: -116,8 mln $Q2 2026: -104,7 mln $Q3 2026: -133,4 mln $Q4 2026: -115,6 mln $Q1 2027: -92,8 mln $Q2 2024Q1 2027
EBITDA-89,2 mln $Q1 2027
-97,3 mln $-64,9 mln $-32,4 mln $Q2 2024: -66,4 mln $Q3 2024: -68,9 mln $Q4 2024: -69,7 mln $Q1 2025: -59,4 mln $Q2 2025: -62,7 mln $Q3 2025: -76,7 mln $Q4 2025: -76,2 mln $Q1 2026: -113,1 mln $Q2 2026: -101 mln $Q3 2026: -129,8 mln $Q4 2026: -115,5 mln $Q1 2027: -89,2 mln $Q2 2024Q1 2027
Wolne przepływy pieniężne2,1 mln $Q1 2027
-37,4 mln $-18,7 mln $54,8 tys. $18,8 mln $Q2 2024: -55,1 mln $Q3 2024: -45,1 mln $Q4 2024: 18,8 mln $Q1 2025: 7,1 mln $Q2 2025: -39,5 mln $Q3 2025: -22,4 mln $Q4 2025: 10,3 mln $Q1 2026: -34,3 mln $Q2 2026: -46,9 mln $Q3 2026: -56,2 mln $Q4 2026: -53,3 mln $Q1 2027: 2,1 mln $Q2 2024Q1 2027
EPS-0,6 $Q1 2027
-0,71 $-0,48 $-0,24 $Q2 2024: -0,59 $Q3 2024: -0,6 $Q4 2024: -0,59 $Q1 2025: -0,5 $Q2 2025: -0,52 $Q3 2025: -0,62 $Q4 2025: -0,6 $Q1 2026: -0,86 $Q2 2026: -0,75 $Q3 2026: -0,95 $Q4 2026: -0,79 $Q1 2027: -0,6 $Q2 2024Q1 2027
Gotówka / Zadłużenie136,4 mln $Q1 2027
41,8 mln $83,6 mln $125,4 mln $167,1 mln $Q2 2024 · Gotówka: 149 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 2,6 mln $Q3 2024 · Gotówka: 114,6 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 2,9 mln $Q4 2024 · Gotówka: 167,1 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 3,2 mln $Q1 2025 · Gotówka: 133,8 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 5,1 mln $Q2 2025 · Gotówka: 121,3 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 4,2 mln $Q3 2025 · Gotówka: 125,1 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 4,5 mln $Q4 2025 · Gotówka: 164,4 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 4,8 mln $Q1 2026 · Gotówka: 80,9 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 4,9 mln $Q2 2026 · Gotówka: 103,2 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 5,2 mln $Q3 2026 · Gotówka: 88,8 mln $Q3 2026 · Zadłużenie: 5,4 mln $Q4 2026 · Gotówka: 66,2 mln $Q4 2026 · Zadłużenie: 5,6 mln $Q1 2027 · Gotówka: 136,4 mln $Q1 2027 · Zadłużenie: 0 $Q2 2024Q1 2027
GotówkaZadłużenie
Rentowność+31,8%Q1 2027
-182,2%-100,8%-19,3%+62,1%Q2 2024 · Marża brutto: +56,1%Q3 2024 · Marża brutto: +57,8%Q4 2024 · Marża brutto: +59,6%Q1 2025 · Marża brutto: +59,8%Q2 2025 · Marża brutto: +61,3%Q3 2025 · Marża brutto: +59,1%Q4 2025 · Marża brutto: +62,1%Q1 2026 · Marża brutto: +37,6%Q2 2026 · Marża brutto: +40,4%Q3 2026 · Marża brutto: +17,3%Q4 2026 · Marża brutto: +21,9%Q1 2027 · Marża brutto: +31,8%Q2 2024 · Marża operacyjna: -108,4%Q3 2024 · Marża operacyjna: -105,3%Q4 2024 · Marża operacyjna: -95,1%Q1 2025 · Marża operacyjna: -83,2%Q2 2025 · Marża operacyjna: -79,8%Q3 2025 · Marża operacyjna: -88,7%Q4 2025 · Marża operacyjna: -81,8%Q1 2026 · Marża operacyjna: -177,7%Q2 2026 · Marża operacyjna: -149,2%Q3 2026 · Marża operacyjna: -263,6%Q4 2026 · Marża operacyjna: -213,8%Q1 2027 · Marża operacyjna: -187,6%Q2 2024 · Marża netto: -95,3%Q3 2024 · Marża netto: -92,6%Q4 2024 · Marża netto: -84,2%Q1 2025 · Marża netto: -72,0%Q2 2025 · Marża netto: -69,9%Q3 2025 · Marża netto: -81,2%Q4 2025 · Marża netto: -73,3%Q1 2026 · Marża netto: -166,2%Q2 2026 · Marża netto: -139,3%Q3 2026 · Marża netto: -250,4%Q4 2026 · Marża netto: -224,0%Q1 2027 · Marża netto: -177,2%Q2 2024Q1 2027
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-25,5%Q1 2027
-32,2%-11,9%+8,5%+28,8%Q1 2025: +20,5%Q2 2025: +28,8%Q3 2025: +26,0%Q4 2025: +25,6%Q1 2026: -19,4%Q2 2026: -20,3%Q3 2026: -46,1%Q4 2026: -52,5%Q1 2027: -25,5%Q2 2024Q1 2027
Akcje w obrocie155 mlnQ1 2027
38,7 mln77,5 mln116,2 mln155 mlnQ2 2024: 118,7 mlnQ3 2024: 120,5 mlnQ4 2024: 122,7 mlnQ1 2025: 125 mlnQ2 2025: 127,9 mlnQ3 2025: 130,4 mlnQ4 2025: 133,2 mlnQ1 2026: 135,4 mlnQ2 2026: 138,7 mlnQ3 2026: 138,7 mlnQ4 2026: 146,2 mlnQ1 2027: 155 mlnQ2 2024Q1 2027
Wycena-3,8Q1 2027
1,316,030,745,4Q2 2024 · P/E: -10,3Q3 2024 · P/E: -10,3Q4 2024 · P/E: -9,5Q1 2025 · P/E: -13,4Q2 2025 · P/E: -11,8Q3 2025 · P/E: -12,6Q4 2025 · P/E: -9,2Q1 2026 · P/E: -6,8Q2 2026 · P/E: -5,9Q3 2026 · P/E: -2,9Q4 2026 · P/E: -2,8Q1 2027 · P/E: -3,8Q2 2024 · P/S: 39,5Q3 2024 · P/S: 38,1Q4 2024 · P/S: 31,9Q1 2025 · P/S: 38,3Q2 2025 · P/S: 33,4Q3 2025 · P/S: 41,4Q4 2025 · P/S: 27,0Q1 2026 · P/S: 45,4Q2 2026 · P/S: 32,4Q3 2026 · P/S: 28,7Q4 2026 · P/S: 25,0Q1 2027 · P/S: 27,2Q2 2024Q1 2027
P/EP/S
Przychody250,3 mln $2026
97,3 mln $194,5 mln $291,8 mln $389,1 mln $2019: 91,6 mln $2020: 156,7 mln $2021: 183,2 mln $2022: 252,8 mln $2023: 266,8 mln $2024: 310,6 mln $2025: 389,1 mln $2026: 250,3 mln $20192026
Zysk netto-470,4 mln $2026
-352,8 mln $-235,2 mln $-117,6 mln $2019: -33,3 mln $2020: -69,4 mln $2021: -55,7 mln $2022: -192,1 mln $2023: -268,8 mln $2024: -279,7 mln $2025: -288,7 mln $2026: -470,4 mln $20192026
EBITDA-456 mln $2026
-342 mln $-228 mln $-114 mln $2019: -35,5 mln $2020: -70,2 mln $2021: -56 mln $2022: -186,1 mln $2023: -262,1 mln $2024: -266,2 mln $2025: -275,1 mln $2026: -456 mln $20192026
Wolne przepływy pieniężne-190,7 mln $2026
-143 mln $-95,3 mln $-47,7 mln $2019: -41,7 mln $2020: -64,2 mln $2021: -39,2 mln $2022: -90,8 mln $2023: -187,2 mln $2024: -90,4 mln $2025: -44,4 mln $2026: -190,7 mln $20192026
EPS-3,35 $2026
-2,51 $-1,68 $-0,84 $2019: -0,45 $2020: -0,73 $2021: -0,9 $2022: -1,84 $2023: -2,45 $2024: -2,34 $2025: -2,24 $2026: -3,35 $20192026
Gotówka / Zadłużenie66,2 mln $2026
84,9 mln $169,8 mln $254,6 mln $339,5 mln $2019 · Gotówka: 98,6 mln $2019 · Zadłużenie: 0 $2020 · Gotówka: 33,1 mln $2020 · Zadłużenie: 0 $2021 · Gotówka: 115,4 mln $2021 · Zadłużenie: 3,9 mln $2022 · Gotówka: 339,5 mln $2022 · Zadłużenie: 3,6 mln $2023 · Gotówka: 284,8 mln $2023 · Zadłużenie: 2,3 mln $2024 · Gotówka: 167,1 mln $2024 · Zadłużenie: 3,2 mln $2025 · Gotówka: 164,4 mln $2025 · Zadłużenie: 4,8 mln $2026 · Gotówka: 66,2 mln $2026 · Zadłużenie: 5,6 mln $20192026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+30,9%2026
-127,2%-59,6%+8,1%+75,7%2019 · Marża brutto: +66,8%2020 · Marża brutto: +75,2%2021 · Marża brutto: +75,7%2022 · Marża brutto: +74,8%2023 · Marża brutto: +67,6%2024 · Marża brutto: +57,5%2025 · Marża brutto: +60,6%2026 · Marża brutto: +30,9%2019 · Marża operacyjna: -39,3%2020 · Marża operacyjna: -45,6%2021 · Marża operacyjna: -32,9%2022 · Marża operacyjna: -77,6%2023 · Marża operacyjna: -108,9%2024 · Marża operacyjna: -102,5%2025 · Marża operacyjna: -83,4%2026 · Marża operacyjna: -194,9%2019 · Marża netto: -36,4%2020 · Marża netto: -44,3%2021 · Marża netto: -30,4%2022 · Marża netto: -76,0%2023 · Marża netto: -100,8%2024 · Marża netto: -90,1%2025 · Marża netto: -74,2%2026 · Marża netto: -187,9%20192026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-35,7%2026
-9,0%+17,7%+44,3%+71,0%2020: +71,0%2021: +16,9%2022: +38,0%2023: +5,6%2024: +16,4%2025: +25,3%2026: -35,7%20192026
Akcje w obrocie140,5 mln2026
35,1 mln70,3 mln105,4 mln140,5 mln2019: 73,6 mln2020: 95,2 mln2021: 56,7 mln2022: 104,4 mln2023: 109,9 mln2024: 119,4 mln2025: 129,1 mln2026: 140,5 mln20192026
Wycena-2,62026
-135,6-65,64,374,32019 · P/E: -205,52020 · P/E: -126,72021 · P/E: -73,62022 · P/E: -9,22023 · P/E: -7,62024 · P/E: -9,62025 · P/E: -9,82026 · P/E: -2,62019 · P/S: 74,32020 · P/S: 56,22021 · P/S: 20,52022 · P/S: 7,02023 · P/S: 7,72024 · P/S: 8,72025 · P/S: 7,32026 · P/S: 5,020192026
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 53,1 mln $ · Zaktualizowano 99h temu
Dywidenda
0,225 $
2019-12-30

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2027-0,76221,7 mln $-11%8
FY 2028-0,47245,6 mln $-2%7
FY 2029-0,32269,1 mln $+8%2
FY 20300,401,7 mld $+572%1
Q3 2027-0,1259,3 mln $+11%8
Q3 2027-0,1358,8 mln $+10%3

Wydarzenia spółki

6
2026-12-02WynikiWynik - / Prognoza -0,22-
2026-09-02Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik -0,2 / Prognoza -0,26Powyżej prognozy
2026-06-03WynikiWynik -0,33 / Prognoza -0,38Powyżej prognozy
2026-02-25WynikiWynik -0,4 / Prognoza -0,29Poniżej prognozy
2025-12-03WynikiWynik -0,25 / Prognoza -0,33Powyżej prognozy
2025-09-03WynikiWynik -0,37 / Prognoza -0,38Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający AI: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje45168
Analitycy1524
Kupuj / trzymaj / sprzedaj5 / 18 / 2238 / 74 / 56
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 1 / 12 / 6 / 4
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte27 / 11 (71%)30 / 114 (21%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+33,7%-28,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+102,7% / -39,2%+102,7% / -77,9%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -6,4% wobec S&P 500 -5,6% (n = 38)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Sanjit SinghMorgan Stanley89% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychSprzedajcel 7,00 USD18 wrz 2026
  2. Daniel IvesYorkville Ives & Co56% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychTrzymajcel 12,50 USD6 paź 2026
  3. Patrick WalravensCitizens JMP45% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychTrzymajbez celu26 lut 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
12 paź 2026Michael LatimoreNorthland SecuritiesKupujPodwyższono16,00 USD
6 paź 2026Daniel IvesYorkville Ives & CoTrzymajRozpoczęto12,50 USD
18 wrz 2026Sanjit SinghMorgan StanleySprzedajPotwierdzono7,00 USD
3 wrz 2026Unknown AnalystNorthland SecuritiesTrzymajUtrzymano10,00 USD
3 wrz 2026Kingsley CraneCanaccord GenuityTrzymajUtrzymano10,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca8,00 USD10,00 USD12,00 USD14,00 USD16,00 USD18,00 USDlis 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 6lis 25gru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 6sty 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 7sty 26lut 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 6mar 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 6mar 26kwi 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 6maj 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 6maj 26cze 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 5lip 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 5lip 26sie 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 5wrz 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 5wrz 26paź 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 5lis 25 · śr. cel 17,38 USDgru 25 · śr. cel 17,15 USDsty 26 · śr. cel 14,65 USDlut 26 · śr. cel 10,67 USDmar 26 · śr. cel 10,18 USDkwi 26 · śr. cel 10,18 USDmaj 26 · śr. cel 10,27 USDcze 26 · śr. cel 9,29 USDlip 26 · śr. cel 9,29 USDsie 26 · śr. cel 9,29 USDwrz 26 · śr. cel 9,44 USDpaź 26 · śr. cel 9,44 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 14,45 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 13,48 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 11,01 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 7,95 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 8,42 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 8,83 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 10,77 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 9,09 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 9,18 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 10,82 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 10,99 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 11,53 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 45 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual AI?

Kontrakty perpetual C3.ai, Inc. (AI) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować AI przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale AI są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów AI?

Obecnie stawka fundingu perpa AI wynosi +3,6% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +3,6% do +3,6% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa AI ma się do akcji C3.ai, Inc.?

Medianowa cena mark perpa AI to 11,3 $ wobec referencyjnej ceny akcji 11,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual AI?

Perpetual AI to instrument pochodny śledzący cenę C3.ai, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na C3.ai, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual AIUSDT?

AIUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual C3.ai, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji AI przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

AI perpetuals · perpequities.comAI perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/ai-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/ai-perp.svg" width="240" height="64" alt="AI perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami AI

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla AI — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla AI — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X