PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation231,56+0,4%-1,5%
AAPLApple Inc.336,540,0%+0,9%
GOOGLAlphabet Inc. Class A352,13+0,2%+2,3%
MSFTMicrosoft Corporation535,280,0%+3,3%
AMZNAmazon.com, Inc.263,51+0,4%+4,4%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.455,09+0,2%-4,2%
SPCXSpaceX164,37+0,5%+3,3%
METAMeta Platforms, Inc.722,36+0,4%-0,9%
AVGOBroadcom Inc.366,03+0,6%+2,4%
TSLATesla Inc.383,74+0,2%+2,9%

Ruchy analityków

Morgan Stanley · 9 paź 2026

HUT Hut 8 Corp.

Morgan Stanley wycenia Hut 8 Corp. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $275.

+223,6%Odległość do celu
Cena · USD
84,99
Cena docelowa · USD
275

Overweight

Needham · 8 paź 2026

APLD Applied Digital Corporation

Needham wycenia Applied Digital Corporation znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $70.

+194,2%Odległość do celu
Cena · USD
23,79
Cena docelowa · USD
70

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

We Study Billionaires

We Study Billionaires

Long

AMZN

Michael Moritz · 11 paź 2026

Moritz twierdzi, że sprzedawanie zwycięzcy o złożonym wzroście tylko dlatego, że handluje na historycznych maksimach, jest błędem, powołując się na dekady powtarzających się rekordowych maksimów Amazona jako dowód wartości trzymania.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

All-In Podcast

All-In Podcast

Short

ADBE

Chamath Palihapitiya · 10 paź 2026

Chamath twierdzi, że kluczowe fosy kreatywne Adobe są kopiowane jako open source, a agenci headless niszczą wartość własności intelektualnej oprogramowania, więc jego produkty są teraz skomodyzowane.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

GOLD341 mln $
SOXL198 mln $
WTI120,5 mln $
SPCX117,2 mln $
COST90,4 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. CCitigroup Inc.
    przed otwarciem
  2. DPZDomino's Pizza, Inc.
    przed otwarciem
  3. GSThe Goldman Sachs Group, Inc.
    przed otwarciem
  4. JNJJohnson & Johnson
    przed otwarciem
  5. JPMJPMorgan Chase & Co.
    przed otwarciem
  6. UNHUnitedHealth Group Incorporated
    przed otwarciem
  7. WFCWells Fargo & Company
    przed otwarciem
  8. ASMLASML Holding N.V.
    przed otwarciem
  9. BACBank of America Corporation
    przed otwarciem
  10. BLKBlackRock
    przed otwarciem
  11. FASTFastenal Company
    przed otwarciem
  12. MSMorgan Stanley
    przed otwarciem
  13. PGRProgressive Corporation
    przed otwarciem
  14. SCHWCharles Schwab Corporation
    przed otwarciem
  15. TSMTaiwan Semiconductor Mfg.
    przed otwarciem
  16. IBKRInteractive Brokers Group
    po zamknięciu

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
5,3 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 5100 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • USDE StablecoinX Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    MEXC, Bitget, LBank, BingX +1
    nowość na 5 giełdach
  • PCVX Vaxcyte, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    BingX, MEXC, Bitget
    nowość na 3 giełdach
  • XP XP Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    BingX, MEXC, Bitget
    nowość na 3 giełdach
  • LEN Lennar Corporationpierwszy perpetual w ogóle
    Bitget
    nowość na 1 giełdach
  • BMNU ETF Opportunities Trust - T-Rex 2x Long BMNR Daily Target ETFpierwszy perpetual w ogóle
    Bybit
    nowość na 1 giełdach
  • HCA HCA Healthcarepierwszy perpetual w ogóle
    MEXC
    nowość na 1 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Nowo śledzone giełdy

  • Deribit36 rynków perpetuali na akcje

Ekstremalny funding

  • BMNR Bitmine Immersion Technologies, Inc. · XT.com
    +698% rocznie · płacą longi
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X · Bybit
    +329% rocznie · płacą longi
  • MSTR MicroStrategy Incorporated · Extended
    +318% rocznie · płacą longi
  • POET POET Technologies Inc. · BingX
    +311% rocznie · płacą longi
  • QBTS D-Wave Quantum Inc. · BingX
    +280% rocznie · płacą longi

Liderzy wolumenu (24h)

  • GOLD Gold (Spot)
    584,9 mln $ · na 30 giełdach
  • SILVER Silver (Spot)
    393,8 mln $ · na 31 giełdach
  • SNDK Sandisk Corporation
    349,2 mln $ · na 35 giełdach
  • WTI WTI Crude Oil
    313,6 mln $ · na 29 giełdach
  • SOXL Direxion Daily Semi Bull 3X
    264,7 mln $ · na 27 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • MRNA Moderna, Inc.
    +14,2%
  • HIMS Hims & Hers Health, Inc.
    +10,2%
  • PCVX Vaxcyte, Inc.
    +9,8%

Spadki

  • ASTS AST SpaceMobile, Inc.
    -10,5%
  • ARQQ Arqit Quantum Inc.
    -6,5%
  • FRMI Fermi Inc. Common Stock
    -6,3%