PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual UiPath Inc. (PATH)

Perpetual futures PATH na 14 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować PATHUSDT.

UiPath Inc. dostarcza kompleksową platformę automatyzacji, specjalizującą się w robotycznej automatyzacji procesów (RPA), obsługującą banki, opiekę zdrowotną, usługi finansowe i administrację publiczną.

$13,27+0,4%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (PATH-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

14/14 aktywnych rynków
Giełdy
14
Aktywne rynki
14/14
Wolumen 24h
884,2 tys. $Pokrycie: 12/14 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 3,1 mln $
Otwarte pozycje
2,8 mln $Pokrycie: 13/14 rynków
Najlepsza płynność
59,7 mln $
BloFin
Najwęższy spread
+7,5 bps
BloFin
Najwyższy wolumen
200,4 tys. $
Ourbit
Struktura rozliczeń
USDT · 13/14
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 348,2 mln $
OI / free float
+0,05%
Free float 5,4 mld $
Wyniki spot
1D-0,56%
5D+1,30%
1M-3,64%
6M+30,93%
YTD-19,16%
1Y-22,70%

Macierz giełd

14 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
OurbitHandlujPATH/USDTW obrocie$13,270,0% APR
0,000% co 8h
+7,5 bps62,3 tys. $200,4 tys. $109,8 tys. $USDT20x
BinanceHandlujPATH/USDTW obrocie$13,270,0% APR
0,000% co 8h
+7,5 bps20,3 tys. $165,3 tys. $62,7 tys. $USDT-
HTXHandlujPATH/USDTW obrocie$13,28-+1125,9 bps0 $131,8 tys. $-USDT-
MEXCHandlujPATH/USDTW obrocie$13,260,0% APR
0,000% co 8h
+22,6 bps39,1 tys. $102,5 tys. $62,3 tys. $USDT20x
XT.comHandlujPATH/USDTW obrocie$13,27+11,0% APR
+0,010% co 8h
+7,5 bps25,8 tys. $102,2 tys. $2,3 mln $USDT20x
BitunixHandlujPATH/USDTW obrocie$13,28-1,6% APR
-0,00142% co 8h
+7,5 bps32,3 tys. $89,2 tys. $26,2 tys. $USDT20x
BitgetHandlujPATH/USDTW obrocie$13,270,0% APR
0,000% co 8h
+11,3 bps-36,2 tys. $35,2 tys. $USDT20x
BybitHandlujPATH/USDTW obrocie$13,280,0% APR
0,000% co 8h
+22,6 bps6,4 tys. $29,5 tys. $22,9 tys. $USDT25x
PhemexHandlujPATH / USDTW obrocie$13,270,0% APR
0,000% co 8h
+7,5 bps61,7 tys. $13,4 tys. $150,4 tys. $USDT10x
BloFinHandlujPATH/USDTW obrocie$13,27+2,8% APR
+0,00252% co 8h
+7,5 bps59,7 mln $8,4 tys. $16,3 tys. $USDT20x
Crypto.com ExchangeHandlujPATH/USDW obrocie$13,26+135,0% APR
+0,015% co 1h
+22,6 bps2,4 tys. $3,2 tys. $1,2 tys. $USD50x
Gate.ioHandlujPATH/USDTW obrocie$13,280,0% APR
0,000% co 8h
+9,0 bps-2,2 tys. $11,6 tys. $USDT20x
BingXHandlujPATH-USDTW obrocie$13,28+5,5% APR
+0,00500% co 8h
+7,5 bps22,5 tys. $1,2 mln $⚠396,1 $USDT-
LBankHandlujPATH/USDTW obrocie$13,270,0% APR
0,000% co 8h
+7,5 bps71,3 tys. $1 mln $⚠9,3 tys. $USDT50x

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Szeroka płynność · 9 z 14 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +22,8 bps – +42,8 bps

Najtańsza realizacja: BloFin · +10,1 bps

Za mała głębokość: Bybit, Crypto.com Exchange

Brak świeżych danych arkusza: HTX, Bitget, Gate.io

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

PATH

Najwęższy spread

PATH

Najwyższy wolumen

PATH

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 2h temu
Kapitalizacja
7 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
1,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+11%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+21,0%
P/E
19,8
P/E porównywalnych 43,6
Wolne przepływy pieniężne
363 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
361,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
4,1
P/E porównywalnych
43,6
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 443 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,6 mld $
Marża netto+17,5%
Wolne przepływy pieniężne352,2 mln $
Dług netto-789,9 mln $
2021607,6 mln $
2022892,3 mln $
20231,1 mld $
20241,3 mld $
20251,4 mld $
20261,6 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2021607,6 mln $+81%-92,4 mln $26 mln $
2022892,3 mln $+47%-525,6 mln $-68 mln $
20231,1 mld $+19%-328,4 mln $-33,8 mln $
20241,3 mld $+24%-89,9 mln $291,7 mln $
20251,4 mld $+9%-73,7 mln $305,6 mln $
20261,6 mld $+13%282,3 mln $352,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2021+89,2%-18,2%-15,2%-22,1%-10,7%
2022+81,1%-56,1%-58,9%-27,3%-20,4%
2023+83,0%-32,9%-31,0%-17,1%-12,0%
2024+85,0%-12,6%-6,9%-4,5%-3,0%
2025+82,7%-11,4%-5,2%-4,0%-2,6%
2026+83,0%+3,8%+17,5%+13,6%+8,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2021357,7 mln $20,1 mln $-337,6 mln $2,01
20221,8 mld $51,4 mln $-1,7 mld $4,32
20231,4 mld $63,4 mln $-1,3 mld $3,74
20241,1 mld $67,1 mln $-994,6 mln $3,63
2025879,6 mln $77,8 mln $-801,4 mln $2,93
2026871,2 mln $81,2 mln $-789,9 mln $2,48
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202135,8 mld $35,5 mld $59,0-383,3
202219,8 mld $18,1 mld $22,2-37,7
20238,4 mld $7,1 mld $8,0-25,6
202413 mld $12 mld $9,9-143,6
20258 mld $7,2 mld $5,6-109,4
20266,8 mld $6 mld $4,224,2
Q3 2025354,7 mln $
Q4 2025423,6 mln $
Q1 2026356,6 mln $
Q2 2026361,7 mln $
Q3 2026411,1 mln $
Q4 2026481,1 mln $
Q1 2027418,4 mln $
Q2 2027410,3 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2025354,7 mln $+9%-10,7 mln $23,2 mln $
Q4 2025423,6 mln $+5%51,8 mln $138,7 mln $
Q1 2026356,6 mln $+6%-22,6 mln $106,2 mln $
Q2 2026361,7 mln $+14%1,6 mln $41,6 mln $
Q3 2026411,1 mln $+16%198,8 mln $25,1 mln $
Q4 2026481,1 mln $+14%104,5 mln $179,3 mln $
Q1 2027418,4 mln $+17%22,5 mln $129,2 mln $
Q2 2027410,3 mln $+13%36,1 mln $29,3 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2025+82,0%-12,2%-3,0%-0,6%-0,4%
Q4 2025+84,8%+7,9%+12,2%+2,8%+1,8%
Q1 2026+82,1%-4,6%-6,3%-1,3%-0,9%
Q2 2026+82,2%-5,6%+0,4%+0,1%+0,1%
Q3 2026+83,3%+3,2%+48,4%+10,3%+6,9%
Q4 2026+84,9%+16,7%+21,7%+5,0%+3,3%
Q1 2027+81,1%+7,3%+5,4%+1,2%+0,8%
Q2 2027+80,4%+7,7%+8,8%+1,9%+1,2%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2025774,1 mln $81,6 mln $-692 mln $3,13
Q4 2025879,6 mln $77,8 mln $-801,4 mln $2,93
Q1 2026701,1 mln $79 mln $-621,7 mln $2,95
Q2 2026629,1 mln $79,3 mln $-549,7 mln $2,75
Q3 2026743,7 mln $82 mln $-661,7 mln $2,54
Q4 2026871,2 mln $81,2 mln $-789,9 mln $2,48
Q1 2027633,7 mln $83 mln $-550,7 mln $2,20
Q2 2027607,4 mln $69,4 mln $-538 mln $2,39
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20257 mld $6,3 mld $19,6-154,5
Q4 20257,9 mld $7,1 mld $18,639,5
Q1 20266,5 mld $5,9 mld $18,4-72,6
Q2 20266,3 mld $5,8 mld $17,4979,2
Q3 20268,5 mld $7,9 mld $20,810,7
Q4 20266,7 mld $6 mld $14,016,6
Q1 20275,4 mld $4,8 mld $12,964,4
Q2 20276,6 mld $6,1 mld $16,245,6

Odświeżono 2h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody410,3 mln $Q2 2027
120,3 mln $240,6 mln $360,8 mln $481,1 mln $Q3 2024: 325,9 mln $Q4 2024: 405,3 mln $Q1 2025: 335,1 mln $Q2 2025: 316,3 mln $Q3 2025: 354,7 mln $Q4 2025: 423,6 mln $Q1 2026: 356,6 mln $Q2 2026: 361,7 mln $Q3 2026: 411,1 mln $Q4 2026: 481,1 mln $Q1 2027: 418,4 mln $Q2 2027: 410,3 mln $Q3 2024Q2 2027
Zysk netto36,1 mln $Q2 2027
-14,9 mln $56,4 mln $127,6 mln $198,8 mln $Q3 2024: -31,5 mln $Q4 2024: 33,9 mln $Q1 2025: -28,7 mln $Q2 2025: -86,1 mln $Q3 2025: -10,7 mln $Q4 2025: 51,8 mln $Q1 2026: -22,6 mln $Q2 2026: 1,6 mln $Q3 2026: 198,8 mln $Q4 2026: 104,5 mln $Q1 2027: 22,5 mln $Q2 2027: 36,1 mln $Q3 2024Q2 2027
EBITDA61,9 mln $Q2 2027
-33,9 mln $9,9 mln $53,6 mln $97,4 mln $Q3 2024: -22,2 mln $Q4 2024: 42,6 mln $Q1 2025: -20,1 mln $Q2 2025: -77,7 mln $Q3 2025: -21 mln $Q4 2025: 57,8 mln $Q1 2026: -16,5 mln $Q2 2026: -14,8 mln $Q3 2026: 29,1 mln $Q4 2026: 97,4 mln $Q1 2027: 48,5 mln $Q2 2027: 61,9 mln $Q3 2024Q2 2027
Wolne przepływy pieniężne29,3 mln $Q2 2027
44,8 mln $89,6 mln $134,5 mln $179,3 mln $Q3 2024: 41,2 mln $Q4 2024: 141,8 mln $Q1 2025: 98,8 mln $Q2 2025: 45 mln $Q3 2025: 23,2 mln $Q4 2025: 138,7 mln $Q1 2026: 106,2 mln $Q2 2026: 41,6 mln $Q3 2026: 25,1 mln $Q4 2026: 179,3 mln $Q1 2027: 129,2 mln $Q2 2027: 29,3 mln $Q3 2024Q2 2027
EPS0,07 $Q2 2027
-0,02 $0,11 $0,24 $0,37 $Q3 2024: -0,06 $Q4 2024: 0,06 $Q1 2025: -0,05 $Q2 2025: -0,15 $Q3 2025: -0,02 $Q4 2025: 0,09 $Q1 2026: -0,04 $Q2 2026: 0 $Q3 2026: 0,37 $Q4 2026: 0,19 $Q1 2027: 0,04 $Q2 2027: 0,07 $Q3 2024Q2 2027
Gotówka / Zadłużenie607,4 mln $Q2 2027
286,8 mln $573,5 mln $860,3 mln $1,1 mld $Q3 2024 · Gotówka: 1 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 64,6 mln $Q4 2024 · Gotówka: 1,1 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 67,1 mln $Q1 2025 · Gotówka: 1,1 mld $Q1 2025 · Zadłużenie: 76,6 mln $Q2 2025 · Gotówka: 939,8 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 82,6 mln $Q3 2025 · Gotówka: 774,1 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 81,6 mln $Q4 2025 · Gotówka: 879,6 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 77,8 mln $Q1 2026 · Gotówka: 701,1 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 79 mln $Q2 2026 · Gotówka: 629,1 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 79,3 mln $Q3 2026 · Gotówka: 743,7 mln $Q3 2026 · Zadłużenie: 82 mln $Q4 2026 · Gotówka: 871,2 mln $Q4 2026 · Zadłużenie: 81,2 mln $Q1 2027 · Gotówka: 633,7 mln $Q1 2027 · Zadłużenie: 83 mln $Q2 2027 · Gotówka: 607,4 mln $Q2 2027 · Zadłużenie: 69,4 mln $Q3 2024Q2 2027
GotówkaZadłużenie
Rentowność+80,4%Q2 2027
-2,8%+27,0%+56,8%+86,7%Q3 2024 · Marża brutto: +84,7%Q4 2024 · Marża brutto: +86,7%Q1 2025 · Marża brutto: +83,3%Q2 2025 · Marża brutto: +80,0%Q3 2025 · Marża brutto: +82,0%Q4 2025 · Marża brutto: +84,8%Q1 2026 · Marża brutto: +82,1%Q2 2026 · Marża brutto: +82,2%Q3 2026 · Marża brutto: +83,3%Q4 2026 · Marża brutto: +84,9%Q1 2027 · Marża brutto: +81,1%Q2 2027 · Marża brutto: +80,4%Q3 2024 · Marża operacyjna: -17,1%Q4 2024 · Marża operacyjna: +3,7%Q1 2025 · Marża operacyjna: -14,8%Q2 2025 · Marża operacyjna: -32,7%Q3 2025 · Marża operacyjna: -12,2%Q4 2025 · Marża operacyjna: +7,9%Q1 2026 · Marża operacyjna: -4,6%Q2 2026 · Marża operacyjna: -5,6%Q3 2026 · Marża operacyjna: +3,2%Q4 2026 · Marża operacyjna: +16,7%Q1 2027 · Marża operacyjna: +7,3%Q2 2027 · Marża operacyjna: +7,7%Q3 2024 · Marża netto: -9,7%Q4 2024 · Marża netto: +8,4%Q1 2025 · Marża netto: -8,6%Q2 2025 · Marża netto: -27,2%Q3 2025 · Marża netto: -3,0%Q4 2025 · Marża netto: +12,2%Q1 2026 · Marża netto: -6,3%Q2 2026 · Marża netto: +0,4%Q3 2026 · Marża netto: +48,4%Q4 2026 · Marża netto: +21,7%Q1 2027 · Marża netto: +5,4%Q2 2027 · Marża netto: +8,8%Q3 2024Q2 2027
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+13,4%Q2 2027
+4,3%+8,7%+13,0%+17,3%Q2 2025: +10,1%Q3 2025: +8,8%Q4 2025: +4,5%Q1 2026: +6,4%Q2 2026: +14,4%Q3 2026: +15,9%Q4 2026: +13,6%Q1 2027: +17,3%Q2 2027: +13,4%Q3 2024Q2 2027
Akcje w obrocie523 mlnQ2 2027
145,8 mln291,6 mln437,4 mln583,2 mlnQ3 2024: 567 mlnQ4 2024: 583,2 mlnQ1 2025: 569,9 mlnQ2 2025: 568 mlnQ3 2025: 563 mlnQ4 2025: 555,4 mlnQ1 2026: 548,5 mlnQ2 2026: 542,9 mlnQ3 2026: 544,7 mlnQ4 2026: 545,3 mlnQ1 2027: 527,8 mlnQ2 2027: 523 mlnQ3 2024Q2 2027
Wycena45,6Q2 2027
128,9412,3695,7979,2Q3 2024 · P/E: -69,8Q4 2024 · P/E: 96,1Q1 2025 · P/E: -94,1Q2 2025 · P/E: -20,3Q3 2025 · P/E: -154,5Q4 2025 · P/E: 39,5Q1 2026 · P/E: -72,6Q2 2026 · P/E: 979,2Q3 2026 · P/E: 10,7Q4 2026 · P/E: 16,6Q1 2027 · P/E: 64,4Q2 2027 · P/E: 45,6Q3 2024 · P/S: 27,0Q4 2024 · P/S: 32,2Q1 2025 · P/S: 32,3Q2 2025 · P/S: 21,9Q3 2025 · P/S: 19,6Q4 2025 · P/S: 18,6Q1 2026 · P/S: 18,4Q2 2026 · P/S: 17,4Q3 2026 · P/S: 20,8Q4 2026 · P/S: 14,0Q1 2027 · P/S: 12,9Q2 2027 · P/S: 16,2Q3 2024Q2 2027
P/EP/S
Przychody1,6 mld $2026
402,6 mln $805,3 mln $1,2 mld $1,6 mld $2019: 148,5 mln $2020: 336,2 mln $2021: 607,6 mln $2022: 892,3 mln $2023: 1,1 mld $2024: 1,3 mld $2025: 1,4 mld $2026: 1,6 mld $20192026
Zysk netto282,3 mln $2026
-323,6 mln $-121,6 mln $80,4 mln $282,3 mln $2019: -261,6 mln $2020: -519,9 mln $2021: -92,4 mln $2022: -525,6 mln $2023: -328,4 mln $2024: -89,9 mln $2025: -73,7 mln $2026: 282,3 mln $20192026
EBITDA117,6 mln $2026
-346,7 mln $-191,9 mln $-37,2 mln $117,6 mln $2019: -258,8 mln $2020: -501,5 mln $2021: -90,7 mln $2022: -496,2 mln $2023: -298,8 mln $2024: -53,2 mln $2025: -60,9 mln $2026: 117,6 mln $20192026
Wolne przepływy pieniężne352,2 mln $2026
-197,3 mln $-14,1 mln $169 mln $352,2 mln $2020: -380,4 mln $2021: 26 mln $2022: -68 mln $2023: -33,8 mln $2024: 291,7 mln $2025: 305,6 mln $2026: 352,2 mln $20192026
EPS0,52 $2026
-0,62 $-0,24 $0,14 $0,52 $2019: -0,5 $2020: -1 $2021: -0,18 $2022: -0,97 $2023: -0,6 $2024: -0,16 $2025: -0,13 $2026: 0,52 $20192026
Gotówka / Zadłużenie871,2 mln $2026
442,2 mln $884,4 mln $1,3 mld $1,8 mld $2020 · Gotówka: 232,4 mln $2020 · Zadłużenie: 26,3 mln $2021 · Gotówka: 357,7 mln $2021 · Zadłużenie: 20,1 mln $2022 · Gotówka: 1,8 mld $2022 · Zadłużenie: 51,4 mln $2023 · Gotówka: 1,4 mld $2023 · Zadłużenie: 63,4 mln $2024 · Gotówka: 1,1 mld $2024 · Zadłużenie: 67,1 mln $2025 · Gotówka: 879,6 mln $2025 · Zadłużenie: 77,8 mln $2026 · Gotówka: 871,2 mln $2026 · Zadłużenie: 81,2 mln $20192026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+83,0%2026
-109,9%-43,5%+22,8%+89,2%2019 · Marża brutto: +71,5%2020 · Marża brutto: +82,3%2021 · Marża brutto: +89,2%2022 · Marża brutto: +81,1%2023 · Marża brutto: +83,0%2024 · Marża brutto: +85,0%2025 · Marża brutto: +82,7%2026 · Marża brutto: +83,0%2019 · Marża operacyjna: -173,2%2020 · Marża operacyjna: -153,9%2021 · Marża operacyjna: -18,2%2022 · Marża operacyjna: -56,1%2023 · Marża operacyjna: -32,9%2024 · Marża operacyjna: -12,6%2025 · Marża operacyjna: -11,4%2026 · Marża operacyjna: +3,8%2019 · Marża netto: -176,2%2020 · Marża netto: -154,7%2021 · Marża netto: -15,2%2022 · Marża netto: -58,9%2023 · Marża netto: -31,0%2024 · Marża netto: -6,9%2025 · Marża netto: -5,2%2026 · Marża netto: +17,5%20192026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+12,7%2026
+31,6%+63,2%+94,8%+126,4%2020: +126,4%2021: +80,8%2022: +46,8%2023: +18,6%2024: +23,6%2025: +9,3%2026: +12,7%20192026
Akcje w obrocie544,9 mln2026
141 mln281,9 mln422,9 mln563,9 mln2019: 519,2 mln2020: 519,2 mln2021: 519,2 mln2022: 541,2 mln2023: 548 mln2024: 563,9 mln2025: 559,9 mln2026: 544,9 mln20192026
Wycena24,22026
-227,2-71,085,1241,32019 · P/E: -138,02020 · P/E: -69,02021 · P/E: -383,32022 · P/E: -37,72023 · P/E: -25,62024 · P/E: -143,62025 · P/E: -109,42026 · P/E: 24,22019 · P/S: 241,32020 · P/S: 106,62021 · P/S: 59,02022 · P/S: 22,22023 · P/S: 8,02024 · P/S: 9,92025 · P/S: 5,62026 · P/S: 4,220192026
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-12-02
Szac. przychody 443 mln $ · Zaktualizowano 2h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20270,791,8 mld $+11%11
FY 20280,921,9 mld $+21%11
FY 20291,052,1 mld $+30%4
Q2 20270,19453,1 mln $+10%5
Q3 20270,17433,8 mln $+6%5
Q3 20270,18445,1 mln $+8%5

Wydarzenia spółki

6
2026-12-02WynikiWynik - / Prognoza 0,19-
2026-09-03Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 0,15 / Prognoza 0,15Powyżej prognozy
2026-05-28WynikiWynik 0,15 / Prognoza 0,16Poniżej prognozy
2026-03-11WynikiWynik 0,3 / Prognoza 0,25Powyżej prognozy
2025-12-03WynikiWynik 0,16 / Prognoza 0,15Powyżej prognozy
2025-09-04WynikiWynik 0,15 / Prognoza 0,08Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 18 wrz 2026, 06:16 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Software - Infrastructure
Prezes
Daniel Solomon Dines
Pracownicy
3981
Data IPO
21 kwi 2021
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai5,11
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Rating FMPiA
Zysk właścicielskii32,74 mln USD0,06 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 22 out of 26

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
4
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
3
Historia kapitalizacji
7,16 mld USD+33.6%cze 26 – wrz 26
5,32 mld USD7,51 mld USD9,70 mld USDMaksimum: 9,70 mld USD · 2026-08-31Minimum: 5,32 mld USD · 2026-06-22Obecnie: 7,16 mld USD · 2026-09-17cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 7,16 mld USD · 2026-09-17Maksimum: 9,70 mld USD · 2026-08-31Minimum: 5,32 mld USD · 2026-06-22
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
IJH0,17%14,9 mln
XAW.TO0,01%14,9 mln
NJH0,13%14,5 mln
VTI0,01%13 mln
VB0,09%9,4 mln
VGT0,08%7 mln
VBK0,22%5,4 mln
VXF0,1%5 mln
MDY0,17%3,2 mln
AIQ0,37%2,7 mln
FXL1,18%2,3 mln
SPMD0,17%2,3 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający PATH: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje99334
Analitycy2232
Kupuj / trzymaj / sprzedaj9 / 82 / 851 / 270 / 13
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 2 / 15 / 10 / 6
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte20 / 59 (25%)60 / 204 (23%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-10,4%-17,5%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+32,5% / -42,4%+32,5% / -58,6%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -7,3% wobec S&P 500 -6,0% (n = 55)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Kingsley CraneCanaccord Genuity60% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychTrzymajcel 14,00 USD24 wrz 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
28 wrz 2026Lucky SchreinerD.A. DavidsonSprzedajObniżono10,00 USD
24 wrz 2026Keith BachmanBMO CapitalTrzymajUtrzymano15,00 USD
24 wrz 2026Keith BachmanBMO CapitalTrzymajUtrzymano15,00 USD
24 wrz 2026Kingsley CraneCanaccord GenuityTrzymajPotwierdzono14,00 USD
24 wrz 2026Patrick McIlweeWilliam BlairTrzymajUtrzymano–
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca10,00 USD12,00 USD14,00 USD16,00 USD18,00 USDlis 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 16 · Sprzedaj 1lis 25gru 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 1sty 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2sty 26lut 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2mar 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2mar 26kwi 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2maj 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 2maj 26cze 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 16 · Sprzedaj 1lip 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 16 · Sprzedaj 1lip 26sie 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 16 · Sprzedaj 1wrz 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 2wrz 26paź 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 2lis 25 · śr. cel 13,82 USDgru 25 · śr. cel 16,54 USDsty 26 · śr. cel 16,36 USDlut 26 · śr. cel 15,86 USDmar 26 · śr. cel 13,50 USDkwi 26 · śr. cel 13,50 USDmaj 26 · śr. cel 13,33 USDcze 26 · śr. cel 13,14 USDlip 26 · śr. cel 13,14 USDsie 26 · śr. cel 13,86 USDwrz 26 · śr. cel 15,57 USDpaź 26 · śr. cel 15,57 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 13,86 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 16,39 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 12,59 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 10,73 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 11,10 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 10,30 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 11,72 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 10,87 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 12,76 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 18,67 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 12,84 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 13,48 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 9 paź 2026 · 99 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual PATH?

Kontrakty perpetual UiPath Inc. (PATH) są notowane na 14 giełdach krypto, w tym BingX, LBank, Ourbit. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować PATH przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale PATH są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów PATH?

Obecnie stawka fundingu perpa PATH wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -1,6% do +135,0% na 14 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa PATH ma się do akcji UiPath Inc.?

Medianowa cena mark perpa PATH to 13,3 $ wobec referencyjnej ceny akcji 13,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual PATH?

Perpetual PATH to instrument pochodny śledzący cenę UiPath Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na UiPath Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual PATHUSDT?

PATHUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual UiPath Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji PATH przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

PATH perpetuals · perpequities.comPATH perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/path-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/path-perp.svg" width="240" height="64" alt="PATH perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami PATH

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla PATH — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla PATH — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X