PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation221,1-0,6%+2,5%
AAPLApple Inc.334,35-0,3%+0,9%
GOOGLAlphabet Inc. Class A350,47-0,2%+3,8%
MSFTMicrosoft Corporation494,950,0%+0,5%
AMZNAmazon.com, Inc.253,58-0,4%-0,3%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.432,15-0,2%+1,0%
SPCXSpaceX153,48+0,5%+2,8%
AVGOBroadcom Inc.357,03+0,2%+0,3%
METAMeta Platforms, Inc.671,74+0,1%+4,4%
TSLATesla Inc.364,73-0,1%+0,3%

Ruchy analityków

Morgan Stanley · 18 wrz 2026

CIFR Cipher Mining Inc.

Morgan Stanley wycenia Cipher Mining Inc. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $54.

+196,4%Odległość do celu
Cena · USD
18,22
Cena docelowa · USD
54

Overweight

UBS · 18 wrz 2026

DKNG DraftKings Inc.

UBS wycenia DraftKings Inc. znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $48.

+118,4%Odległość do celu
Cena · USD
21,977
Cena docelowa · USD
48

Buy

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

We Study Billionaires

We Study Billionaires

Long

META

Rob Vinall · 20 wrz 2026

Vinall podziwia Zuckerberga jako założyciela, który mógłby przestać, ale z pasji pracuje dalej, a powszechną krytykę Meta postrzega jako błędne przekonanie, które można wykorzystać.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Odd Lots

Odd Lots

Long

V

Gene Sykes · 19 wrz 2026

Visa jest obecnym sponsorem MKOl z globalną ekspozycją marki podczas Igrzysk, czerpiąc korzyści z największego wydarzenia sportowego na świecie.

Przetłumaczone podsumowanie AI · Opinia rozmówcy, nie rekomendacja. Sprawdź oryginał i ryzyko.

Gdzie handlowano najwięcej

GOLD575,4 mln $
SILVER347,5 mln $
SKHYNIX176,7 mln $
SOXL173,9 mln $
SNDK151,3 mln $

Średni zgłoszony wolumen 24h z trzech dziennych odczytów. Tylko stale obserwowane kontrakty; podejrzane wolumeny wykluczone. Nie jest to dokładna suma 72h.

Na radarze

Skok wolumenu

UNH UnitedHealth Group Incorporated

3.2× normalnego wolumenu na 7 giełdach

Sam wolumen nie określa kierunku. Sprawdź wiadomości, wyniki, spread i głębokość; poczekaj na potwierdzenie.

Historia skuteczności: skuteczność 24h 41% (n=302, 90d) · mediana -0,5% — historycznie ruch raczej wygasa niż się kontynuuje

Zbadaj ten scenariusz →

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. BBBlackBerry Limited
    przed otwarciem
  2. COSTCostco Wholesale Corporation
    po zamknięciu

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
6,6 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 4159 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • AGPU Axe Compute Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    Bitunix, Phemex, HTX, Ourbit +6
    nowość na 10 giełdach
  • CYPH Cypherpunk Technologies Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    Bitunix, Phemex, HTX, Ourbit +5
    nowość na 9 giełdach
  • HUT Hut 8 Corp.
    Bitunix, Phemex, HTX, Ourbit +4
    nowość na 8 giełdach
  • PATH UiPath Inc.
    Bitunix, Phemex, HTX, Ourbit +4
    nowość na 8 giełdach
  • ANET Arista Networks, Inc.
    Bitunix, Phemex, Ourbit, LBank +1
    nowość na 5 giełdach
  • APLD Applied Digital Corporation
    Bitunix, Phemex, BloFin, Binance +1
    nowość na 5 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Ekstremalny funding

  • FOXA Fox Corporation · BingX
    -1011% rocznie · płacą shorty
  • MSTR MicroStrategy Incorporated · Extended
    +812% rocznie · płacą longi
  • AMC AMC Entertainment Holdings, Inc. · BingX
    +704% rocznie · płacą longi
  • BMNR Bitmine Immersion Technologies, Inc. · Hyperliquid HIP-3
    +419% rocznie · płacą longi
  • MVLL GraniteShares 2x Long MRVL Daily ETF · BingX
    +343% rocznie · płacą longi

Liderzy wolumenu (24h)

  • GOLD Gold (Spot)
    797,5 mln $ · na 30 giełdach
  • WTI WTI Crude Oil
    608,2 mln $ · na 28 giełdach
  • SILVER Silver (Spot)
    513,3 mln $ · na 31 giełdach
  • SNDK Sandisk Corporation
    508,6 mln $ · na 32 giełdach
  • MSTR MicroStrategy Incorporated
    318,6 mln $ · na 32 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • MSTU T-REX 2X Long MSTR Daily Target ETF
    +32,4%
  • FWDI Forward Industries, Inc.
    +24,2%
  • CONL GraniteShares 2x Long COIN Daily ETF
    +23,2%

Spadki

  • SMR NuScale Power Corporation
    -8,5%
  • SOXS Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares
    -7,8%
  • RDW Redwire Corporation
    -7,0%