PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. (MTSI)

Perpetual futures MTSI na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MTSIUSDT.

MACOM Technology Solutions projektuje analogowe półprzewodniki do łączności bezprzewodowej i przewodowej, obsługując telekomunikację, obronność i centra danych.

$258,60-3,0%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (MTSI-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
147,9 tys. $Pokrycie: 1/2 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 1,4 mln $
Otwarte pozycje
2,8 mln $
Najlepsza płynność
19,9 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+48,3 bps
BingX
Najwyższy wolumen
147,9 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 209,5 mln $
OI / free float
+0,02%
Free float 18,4 mld $
Wyniki spot
1D-2,85%
5D-20,02%
1M+4,72%
6M+0,85%
YTD+53,93%
1Y+91,13%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujMTSI/USDTW obrocie$259,12-13,0% APR
-0,012% co 8h
+151,3 bps4,3 tys. $147,9 tys. $2,8 mln $USDT20x
BingXHandlujMTSI-USDTW obrocie$258,60-9,1% APR
-0,00830% co 8h
+48,3 bps19,9 tys. $1,2 mln $⚠2,5 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +102,9 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +102,9 bps

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MTSI

Najwęższy spread

MTSI

Najwyższy wolumen

MTSI

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 27m temu
Kapitalizacja
20 mld $
Zaktualizowano 27m temu
Przychody
1,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+86%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+20,7%
P/E
82,0
P/E porównywalnych 19,0
Wolne przepływy pieniężne
118,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
240,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
17,2
P/E porównywalnych
19,0
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 420,2 mln $ · Zaktualizowano 27m temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody967,3 mln $
Marża netto-5,6%
Wolne przepływy pieniężne153,2 mln $
Dług netto425,8 mln $
2020530 mln $
2021606,9 mln $
2022675,2 mln $
2023648,4 mln $
2024729,6 mln $
2025967,3 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020530 mln $+6%-46,1 mln $153,8 mln $
2021606,9 mln $+15%38 mln $130,5 mln $
2022675,2 mln $+11%440 mln $150,5 mln $
2023648,4 mln $-4%91,6 mln $142,2 mln $
2024729,6 mln $+13%76,9 mln $140,2 mln $
2025967,3 mln $+33%-54,2 mln $153,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+44,8%+0,9%-8,7%-15,4%-4,0%
2021+51,2%+13,3%+6,3%+8,0%+3,3%
2022+56,4%+19,7%+65,2%+52,2%+28,0%
2023+55,8%+18,0%+14,1%+9,7%+5,9%
2024+50,9%+11,5%+10,5%+6,8%+4,4%
2025+54,9%+13,4%-5,6%-4,1%-2,6%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020129,4 mln $697 mln $567,6 mln $5,07
2021156,5 mln $528,5 mln $372 mln $5,61
2022120 mln $600,4 mln $480,5 mln $8,36
2023174 mln $487,3 mln $313,4 mln $9,11
2024146,8 mln $487,8 mln $341 mln $8,35
2025112,1 mln $538 mln $425,8 mln $3,71
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20202,3 mld $2,8 mld $4,2-49,0
20214,5 mld $4,8 mld $7,4118,8
20223,6 mld $4,1 mld $5,48,2
20235,8 mld $6,1 mld $8,963,2
20248 mld $8,4 mld $11,0104,2
20259,4 mld $9,9 mld $9,7-174,5
Q4 2024200,7 mln $
Q1 2025218,1 mln $
Q2 2025235,9 mln $
Q3 2025252,1 mln $
Q4 2025261,2 mln $
Q1 2026271,6 mln $
Q2 2026289 mln $
Q3 2026342,2 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q4 2024200,7 mln $+33%29,4 mln $57,1 mln $
Q1 2025218,1 mln $+39%-167,5 mln $61,3 mln $
Q2 2025235,9 mln $+30%31,7 mln $30,5 mln $
Q3 2025252,1 mln $+32%36,5 mln $22,8 mln $
Q4 2025261,2 mln $+30%45,1 mln $38,6 mln $
Q1 2026271,6 mln $+25%48,8 mln $25,7 mln $
Q2 2026289 mln $+22%46,3 mln $65,5 mln $
Q3 2026342,2 mln $+36%100,7 mln $-10,8 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q4 2024+54,7%+13,7%+14,7%+2,6%+1,7%
Q1 2025+51,2%+11,3%-76,8%-14,6%-9,1%
Q2 2025+53,5%+14,8%+13,4%+2,6%+1,7%
Q3 2025+53,7%+14,9%+14,5%+2,9%+1,8%
Q4 2025+54,6%+15,2%+17,3%+3,4%+2,1%
Q1 2026+55,9%+15,9%+18,0%+3,6%+2,3%
Q2 2026+56,9%+17,6%+16,0%+3,3%+2,3%
Q3 2026+58,3%+22,5%+29,4%+6,5%+4,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q4 2024146,8 mln $487,8 mln $341 mln $8,35
Q1 2025232,7 mln $531 mln $298,3 mln $3,61
Q2 2025110,9 mln $531,4 mln $420,4 mln $3,56
Q3 2025125,5 mln $531,6 mln $406,1 mln $3,83
Q4 2025112,1 mln $538 mln $425,8 mln $3,71
Q1 2026119,6 mln $574,9 mln $455,2 mln $3,96
Q2 202698,5 mln $377,3 mln $278,8 mln $7,52
Q3 202689,6 mln $371,1 mln $281,5 mln $2,34
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q4 20248,1 mld $8,4 mld $40,168,0
Q1 20259,9 mld $10,2 mld $45,6-14,8
Q2 20256,7 mld $7,1 mld $28,352,1
Q3 202510,5 mld $10,9 mld $41,571,8
Q4 20259,4 mld $9,9 mld $36,152,2
Q1 202613,1 mld $13,5 mld $48,267,3
Q2 202617,9 mld $18,2 mld $61,996,1
Q3 202624,6 mld $24,9 mld $71,961,0

Odświeżono 27m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody342,2 mln $Q3 2026
85,6 mln $171,1 mln $256,7 mln $342,2 mln $Q4 2023: 150,4 mln $Q1 2024: 157,1 mln $Q2 2024: 181,2 mln $Q3 2024: 190,5 mln $Q4 2024: 200,7 mln $Q1 2025: 218,1 mln $Q2 2025: 235,9 mln $Q3 2025: 252,1 mln $Q4 2025: 261,2 mln $Q1 2026: 271,6 mln $Q2 2026: 289 mln $Q3 2026: 342,2 mln $Q4 2023Q3 2026
Zysk netto100,7 mln $Q3 2026
-100,5 mln $-33,4 mln $33,6 mln $100,7 mln $Q4 2023: 24,5 mln $Q1 2024: 12,5 mln $Q2 2024: 15 mln $Q3 2024: 19,9 mln $Q4 2024: 29,4 mln $Q1 2025: -167,5 mln $Q2 2025: 31,7 mln $Q3 2025: 36,5 mln $Q4 2025: 45,1 mln $Q1 2026: 48,8 mln $Q2 2026: 46,3 mln $Q3 2026: 100,7 mln $Q4 2023Q3 2026
EBITDA141 mln $Q3 2026
-79,2 mln $-5,8 mln $67,6 mln $141 mln $Q4 2023: 34,9 mln $Q1 2024: 30,9 mln $Q2 2024: 38 mln $Q3 2024: 43,5 mln $Q4 2024: 51,6 mln $Q1 2025: -152,6 mln $Q2 2025: 56,9 mln $Q3 2025: 60,1 mln $Q4 2025: 75,3 mln $Q1 2026: 66,7 mln $Q2 2026: 74,2 mln $Q3 2026: 141 mln $Q4 2023Q3 2026
Wolne przepływy pieniężne-10,8 mln $Q3 2026
8,3 mln $27,3 mln $46,4 mln $65,5 mln $Q4 2023: 44,5 mln $Q1 2024: 28,4 mln $Q2 2024: 13,1 mln $Q3 2024: 41,5 mln $Q4 2024: 57,1 mln $Q1 2025: 61,3 mln $Q2 2025: 30,5 mln $Q3 2025: 22,8 mln $Q4 2025: 38,6 mln $Q1 2026: 25,7 mln $Q2 2026: 65,5 mln $Q3 2026: -10,8 mln $Q4 2023Q3 2026
EPS1,28 $Q3 2026
-1,4 $-0,51 $0,39 $1,28 $Q4 2023: 0,34 $Q1 2024: 0,17 $Q2 2024: 0,2 $Q3 2024: 0,27 $Q4 2024: 0,39 $Q1 2025: -2,3 $Q2 2025: 0,42 $Q3 2025: 0,48 $Q4 2025: 0,59 $Q1 2026: 0,64 $Q2 2026: 0,6 $Q3 2026: 1,28 $Q4 2023Q3 2026
Gotówka / Zadłużenie89,6 mln $Q3 2026
143,7 mln $287,4 mln $431,2 mln $574,9 mln $Q4 2023 · Gotówka: 174 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 487,3 mln $Q1 2024 · Gotówka: 163,6 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 480,1 mln $Q2 2024 · Gotówka: 115 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 480,1 mln $Q3 2024 · Gotówka: 117,3 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 480,1 mln $Q4 2024 · Gotówka: 146,8 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 487,8 mln $Q1 2025 · Gotówka: 232,7 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 531 mln $Q2 2025 · Gotówka: 110,9 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 531,4 mln $Q3 2025 · Gotówka: 125,5 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 531,6 mln $Q4 2025 · Gotówka: 112,1 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 538 mln $Q1 2026 · Gotówka: 119,6 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 574,9 mln $Q2 2026 · Gotówka: 98,5 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 377,3 mln $Q3 2026 · Gotówka: 89,6 mln $Q3 2026 · Zadłużenie: 371,1 mln $Q4 2023Q3 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+58,3%Q3 2026
-43,0%-9,2%+24,5%+58,3%Q4 2023 · Marża brutto: +57,6%Q1 2024 · Marża brutto: +51,8%Q2 2024 · Marża brutto: +49,7%Q3 2024 · Marża brutto: +50,3%Q4 2024 · Marża brutto: +54,7%Q1 2025 · Marża brutto: +51,2%Q2 2025 · Marża brutto: +53,5%Q3 2025 · Marża brutto: +53,7%Q4 2025 · Marża brutto: +54,6%Q1 2026 · Marża brutto: +55,9%Q2 2026 · Marża brutto: +56,9%Q3 2026 · Marża brutto: +58,3%Q4 2023 · Marża operacyjna: +10,4%Q1 2024 · Marża operacyjna: +7,0%Q2 2024 · Marża operacyjna: +8,7%Q3 2024 · Marża operacyjna: +10,4%Q4 2024 · Marża operacyjna: +13,7%Q1 2025 · Marża operacyjna: +11,3%Q2 2025 · Marża operacyjna: +14,8%Q3 2025 · Marża operacyjna: +14,9%Q4 2025 · Marża operacyjna: +15,2%Q1 2026 · Marża operacyjna: +15,9%Q2 2026 · Marża operacyjna: +17,6%Q3 2026 · Marża operacyjna: +22,5%Q4 2023 · Marża netto: +16,3%Q1 2024 · Marża netto: +8,0%Q2 2024 · Marża netto: +8,3%Q3 2024 · Marża netto: +10,5%Q4 2024 · Marża netto: +14,7%Q1 2025 · Marża netto: -76,8%Q2 2025 · Marża netto: +13,4%Q3 2025 · Marża netto: +14,5%Q4 2025 · Marża netto: +17,3%Q1 2026 · Marża netto: +18,0%Q2 2026 · Marża netto: +16,0%Q3 2026 · Marża netto: +29,4%Q4 2023Q3 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+35,8%Q3 2026
+9,7%+19,4%+29,1%+38,8%Q4 2024: +33,5%Q1 2025: +38,8%Q2 2025: +30,2%Q3 2025: +32,3%Q4 2025: +30,1%Q1 2026: +24,5%Q2 2026: +22,5%Q3 2026: +35,8%Q4 2023Q3 2026
Akcje w obrocie78,4 mlnQ3 2026
19,6 mln39,2 mln58,8 mln78,4 mlnQ4 2023: 71,8 mlnQ1 2024: 72,3 mlnQ2 2024: 73,3 mlnQ3 2024: 74,2 mlnQ4 2024: 74,5 mlnQ1 2025: 72,8 mlnQ2 2025: 75,7 mlnQ3 2025: 75,9 mlnQ4 2025: 74 mlnQ1 2026: 76,7 mlnQ2 2026: 77,1 mlnQ3 2026: 78,4 mlnQ4 2023Q3 2026
Wycena61,0Q3 2026
21,157,193,1129,1Q4 2023 · P/E: 60,0Q1 2024 · P/E: 129,1Q2 2024 · P/E: 113,9Q3 2024 · P/E: 99,5Q4 2024 · P/E: 68,0Q1 2025 · P/E: -14,8Q2 2025 · P/E: 52,1Q3 2025 · P/E: 71,8Q4 2025 · P/E: 52,2Q1 2026 · P/E: 67,3Q2 2026 · P/E: 96,1Q3 2026 · P/E: 61,0Q4 2023 · P/S: 38,5Q1 2024 · P/S: 42,2Q2 2024 · P/S: 38,0Q3 2024 · P/S: 42,2Q4 2024 · P/S: 40,1Q1 2025 · P/S: 45,6Q2 2025 · P/S: 28,3Q3 2025 · P/S: 41,5Q4 2025 · P/S: 36,1Q1 2026 · P/S: 48,2Q2 2026 · P/S: 61,9Q3 2026 · P/S: 71,9Q4 2023Q3 2026
P/EP/S
Przychody967,3 mln $2025
241,8 mln $483,6 mln $725,4 mln $967,3 mln $2018: 570,4 mln $2019: 499,7 mln $2020: 530 mln $2021: 606,9 mln $2022: 675,2 mln $2023: 648,4 mln $2024: 729,6 mln $2025: 967,3 mln $20182025
Zysk netto-54,2 mln $2025
-177,9 mln $28,1 mln $234 mln $440 mln $2018: -140 mln $2019: -383,8 mln $2020: -46,1 mln $2021: 38 mln $2022: 440 mln $2023: 91,6 mln $2024: 76,9 mln $2025: -54,2 mln $20182025
EBITDA39,8 mln $2025
-136 mln $10,9 mln $157,8 mln $304,6 mln $2018: -11,5 mln $2019: -282,9 mln $2020: 64,6 mln $2021: 133,5 mln $2022: 304,6 mln $2023: 179,7 mln $2024: 163,9 mln $2025: 39,8 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne153,2 mln $2025
25,5 mln $68,3 mln $111,1 mln $153,8 mln $2018: -16,8 mln $2019: -17,3 mln $2020: 153,8 mln $2021: 130,5 mln $2022: 150,5 mln $2023: 142,2 mln $2024: 140,2 mln $2025: 153,2 mln $20182025
EPS-0,73 $2025
-2,87 $0,15 $3,16 $6,18 $2018: -2,14 $2019: -5,88 $2020: -0,69 $2021: 0,54 $2022: 6,18 $2023: 1,28 $2024: 1,04 $2025: -0,73 $20182025
Gotówka / Zadłużenie112,1 mln $2025
174,3 mln $348,5 mln $522,8 mln $697 mln $2018 · Gotówka: 94,7 mln $2018 · Zadłużenie: 694,7 mln $2019 · Gotówka: 75,5 mln $2019 · Zadłużenie: 692,7 mln $2020 · Gotówka: 129,4 mln $2020 · Zadłużenie: 697 mln $2021 · Gotówka: 156,5 mln $2021 · Zadłużenie: 528,5 mln $2022 · Gotówka: 120 mln $2022 · Zadłużenie: 600,4 mln $2023 · Gotówka: 174 mln $2023 · Zadłużenie: 487,3 mln $2024 · Gotówka: 146,8 mln $2024 · Zadłużenie: 487,8 mln $2025 · Gotówka: 112,1 mln $2025 · Zadłużenie: 538 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+54,9%2025
-41,3%-5,8%+29,7%+65,2%2018 · Marża brutto: +34,6%2019 · Marża brutto: +35,2%2020 · Marża brutto: +44,8%2021 · Marża brutto: +51,2%2022 · Marża brutto: +56,4%2023 · Marża brutto: +55,8%2024 · Marża brutto: +50,9%2025 · Marża brutto: +54,9%2018 · Marża operacyjna: -15,8%2019 · Marża operacyjna: -19,2%2020 · Marża operacyjna: +0,9%2021 · Marża operacyjna: +13,3%2022 · Marża operacyjna: +19,7%2023 · Marża operacyjna: +18,0%2024 · Marża operacyjna: +11,5%2025 · Marża operacyjna: +13,4%2018 · Marża netto: -24,5%2019 · Marża netto: -76,8%2020 · Marża netto: -8,7%2021 · Marża netto: +6,3%2022 · Marża netto: +65,2%2023 · Marża netto: +14,1%2024 · Marża netto: +10,5%2025 · Marża netto: -5,6%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+32,6%2025
-1,2%+10,1%+21,3%+32,6%2019: -12,4%2020: +6,1%2021: +14,5%2022: +11,2%2023: -4,0%2024: +12,5%2025: +32,6%20182025
Akcje w obrocie74 mln2025
18,5 mln37 mln55,5 mln74 mln2018: 65,3 mln2019: 65,7 mln2020: 66,6 mln2021: 70,5 mln2022: 71,2 mln2023: 71,5 mln2024: 73,6 mln2025: 74 mln20182025
Wycena-174,52025
-101,2-27,945,5118,82018 · P/E: -9,32019 · P/E: -3,72020 · P/E: -49,02021 · P/E: 118,82022 · P/E: 8,22023 · P/E: 63,22024 · P/E: 104,22025 · P/E: -174,52018 · P/S: 2,32019 · P/S: 2,82020 · P/S: 4,22021 · P/S: 7,42022 · P/S: 5,42023 · P/S: 8,92024 · P/S: 11,02025 · P/S: 9,720182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 420,2 mln $ · Zaktualizowano 27m temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20265,511,3 mld $+37%11
FY 20278,491,8 mld $+86%11
FY 202810,052,1 mld $+116%5
FY 202912,482,5 mld $+155%1
Q2 20272,08441,2 mln $+53%4
Q3 20272,15452,4 mln $+32%4

Wydarzenia spółki

6
2026-11-05WynikiWynik - / Prognoza 2-
2026-08-06WynikiWynik 1,4 / Prognoza 1,35Powyżej prognozy
2026-05-07WynikiWynik 1,09 / Prognoza 1,07Powyżej prognozy
2026-02-05WynikiWynik 1,02 / Prognoza 0,99Powyżej prognozy
2025-11-06WynikiWynik 0,94 / Prognoza 0,93Powyżej prognozy
2025-08-07WynikiWynik 0,9 / Prognoza 0,89Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MTSI: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje60147
Analitycy1719
Kupuj / trzymaj / sprzedaj50 / 10 / 0124 / 23 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 0 / 54 / 1 / 9
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte27 / 32 (46%)107 / 32 (77%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-1,5%+68,5%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+75,1% / -42,9%+287,7% / -42,9%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,9% wobec S&P 500 -0,2% (n = 129)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Thomas O'MalleyBarclays100% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 450 USD7 sie 2026
  2. David WilliamsBenchmark Co.100% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 260 USD5 lut 2026
  3. Tore SvanbergStifel Nicolaus100% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 450 USD7 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
18 wrz 2026Harsh KumarBMO CapitalKupujPodwyższono335 USD
17 wrz 2026Harsh KumarBMO CapitalKupujPodwyższono335 USD
17 wrz 2026Harsh KumarBMO CapitalKupujPodwyższono335 USD
21 sie 2026Unknown AnalystBMO CapitalTrzymajRozpoczęto335 USD
7 sie 2026Tim SavageauxNorthland SecuritiesKupujPotwierdzono450 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca200 USD250 USD300 USD350 USD400 USDlis 25 · Kupuj 10 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 10 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 184 USDgru 25 · śr. cel 191 USDsty 26 · śr. cel 201 USDlut 26 · śr. cel 251 USDmar 26 · śr. cel 251 USDkwi 26 · śr. cel 261 USDmaj 26 · śr. cel 367 USDcze 26 · śr. cel 384 USDlip 26 · śr. cel 380 USDsie 26 · śr. cel 395 USDwrz 26 · śr. cel 391 USDpaź 26 · śr. cel 398 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 175 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 171 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 219 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 248 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 222 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 282 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 365 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 380 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 251 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 264 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 285 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 330 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 60 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MTSI?

Kontrakty perpetual MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. (MTSI) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MTSI przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MTSI są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MTSI?

Obecnie stawka fundingu perpa MTSI wynosi -11,1% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -13,0% do -9,1% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MTSI ma się do akcji MACOM Technology Solutions Holdings, Inc.?

Medianowa cena mark perpa MTSI to 258,9 $ wobec referencyjnej ceny akcji 258,6 $, czyli baza +0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MTSI?

Perpetual MTSI to instrument pochodny śledzący cenę MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MTSIUSDT?

MTSIUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MTSI przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MTSI perpetuals · perpequities.comMTSI perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/mtsi-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/mtsi-perp.svg" width="240" height="64" alt="MTSI perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MTSI

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MTSI — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MTSI — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X