PerpEquities

Akcja · Ochrona zdrowia

Kontrakty perpetual HCA Healthcare (HCA)

Perpetual futures HCA na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować HCAUSDT.

HCA Healthcare prowadzi sieć szpitali i placówek ambulatoryjnych w USA i Anglii, oferując opiekę medyczną, chirurgiczną i specjalistyczną.

$507,88+10,3%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (HCA-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
308,4 tys. $
Otwarte pozycje
98,5 tys. $
Najlepsza płynność
0 $
BingX
Najwęższy spread
+290,8 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
205,8 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,7 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 70,9 mld $
Wyniki spot
1D+10,34%
5D+6,32%
1M+19,69%
6M+19,55%
YTD+9,39%
1Y+8,27%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujHCA-USDTW obrocie$507,88-21,9% APR
-0,020% co 8h
+295,4 bps0 $205,8 tys. $4,7 tys. $USDT-
MEXCHandlujHCA/USDTW obrocie$512,45-21,9% APR
-0,020% co 8h
+290,8 bps0 $102,6 tys. $93,8 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: BingX, MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

HCA

Najwęższy spread

HCA

Najwyższy wolumen

HCA

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-29 · następny raport: 2027-01-26 · Zaktualizowano 125h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
102,5 mld $
Zaktualizowano 125h temu
Przychody
78,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+5%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+8,6%
P/E
57,5
P/E porównywalnych 19,6
P/S
1,3
P/E porównywalnych
19,6
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
6,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
79 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-26
Szac. przychody 20 mld $ · Zaktualizowano 125h temu
Dywidenda
0,78 $
2026-12-15
Przychody (TTM)78,7 mld $+5,8% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)15,3%-0,3 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 12,1 mld $
Zysk netto (TTM)6,78 mld $+6,8% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)5,97 mld $-26,2% rok do rokuCapex: 5,2 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)30,18 $+16,7% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-51,5 mld $-13,6% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-27): przychody powyżej o 2,7%, EPS powyżej o 8,6%Przychody 19,8 mld $ wobec oczekiwanych 19,3 mld $ (+2,7%); EPS 7,22 $ wobec 6,65 $ (+8,6%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 3,6%Przychody za Q3 '26: 19,8 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 7,3%.
  • Marża operacyjna 15,3% (TTM), zmiana r/r: -0,3 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 3,8%, przychody: wzrost 5,8%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 22,9% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 9,82 mld $, zysk operacyjny 12,1 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Managed Care And Other Insurers9,57 mld $+3,3%49,7%
Managed Medicare3,53 mld $+6,8%18,3%
Medicare2,93 mld $+7,2%15,2%
Medicaid1,77 mld $-1,0%9,2%
Managed Medicaid961 mln $+1,3%5,0%
International492 mln $+1,7%2,6%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (237), które HCA Healthcare, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-26
Szac. przychody 20 mld $ · Zaktualizowano 125h temu
Dywidenda
0,78 $
2026-12-15

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202629,9879 mld $+5%14
FY 202731,4881,6 mld $+8%16
FY 202835,1085,3 mld $+13%12
FY 202939,1290,9 mld $+20%9
FY 203044,6296,3 mld $+27%5
Q1 20277,5519,9 mld $+4%9

Wydarzenia spółki

6
2027-01-26WynikiWynik - / Prognoza 8,16-
2026-12-15Dywidenda0,78 $-
2026-10-27Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 7,22 / Prognoza 6,65Powyżej prognozy
2026-09-16Dywidenda0,78 $-
2026-07-24WynikiWynik 7,59 / Prognoza 7,56Powyżej prognozy
2026-06-16Dywidenda0,78 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:10 UTC

Profil spółki

Sektor
Healthcare
Branża
Medical - Care Facilities
Prezes
Samuel N. Hazen
Pracownicy
320 000
Data IPO
10 mar 2011
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai2,51
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiC+
Zysk właścicielskii3,42 mld USD15,73 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 64 out of 78

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
105,14 mld USD+16.0%sie 26 – paź 26
89,58 mld USD97,36 mld USD105,14 mld USDMinimum: 89,58 mld USD · 2026-09-08Obecnie: 105,14 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 105,14 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 105,14 mld USD · 2026-10-30Minimum: 89,58 mld USD · 2026-09-08
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VCPA.S0,45%20,9 mln
VSCA.S0,34%10,2 mln
VTI0,08%4,5 mln
VOO0,1%3,9 mln
FLUD0,31%2 mln
IVV0,11%2 mln
XSP.TO0,1%2 mln
SPY0,11%1,8 mln
FXAIX0,1%1,7 mln
VWNAX0,95%1,5 mln
VGHAX1,62%1,5 mln
VTV0,23%1,3 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający HCA: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje127364
Analitycy2737
Kupuj / trzymaj / sprzedaj74 / 48 / 5245 / 110 / 9
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 2 / 11 / 10 / 7
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte50 / 68 (42%)247 / 80 (76%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+0,7%+17,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+29,6% / -24,7%+80,4% / -24,7%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +6,3% wobec S&P 500 +2,7% (n = 260)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Andrew Mok CFABarclays100% trafności na tej spółce · 18 celów zmierzonychTrzymajcel 401 USD29 paź 2026
  2. Ben HendrixRBC Capital100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 521 USD29 paź 2026
  3. Sarah JamesCantor Fitzgerald100% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 525 USD14 lip 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
2 lis 2026Stephen BaxterWells FargoTrzymajUtrzymano468 USD
29 paź 2026Ben HendrixRBC CapitalKupujUtrzymano521 USD
29 paź 2026Andrew Mok CFABarclaysTrzymajUtrzymano401 USD
29 paź 2026Andrew Mok CFABarclaysTrzymajUtrzymano401 USD
28 paź 2026Ryan LangstonTD CowenKupujUtrzymano486 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca380 USD400 USD420 USD440 USD460 USD480 USD500 USD520 USD540 USDgru 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1lut 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1lut 26mar 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1kwi 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1sie 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1paź 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1paź 26lis 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1gru 25 · śr. cel 477 USDsty 26 · śr. cel 513 USDlut 26 · śr. cel 533 USDmar 26 · śr. cel 534 USDkwi 26 · śr. cel 523 USDmaj 26 · śr. cel 519 USDcze 26 · śr. cel 509 USDlip 26 · śr. cel 459 USDsie 26 · śr. cel 459 USDwrz 26 · śr. cel 461 USDpaź 26 · śr. cel 470 USDlis 26 · śr. cel 470 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 467 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 488 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 530 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 473 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 434 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 379 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 390 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 403 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 414 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 427 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 473 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 473 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 2 lis 2026 · 127 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual HCA?

Kontrakty perpetual HCA Healthcare (HCA) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować HCA przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale HCA są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów HCA?

Obecnie stawka fundingu perpa HCA wynosi -21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do -21,9% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa HCA ma się do akcji HCA Healthcare?

Medianowa cena mark perpa HCA to 510,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 507,9 $, czyli baza +0,4%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual HCA?

Perpetual HCA to instrument pochodny śledzący cenę HCA Healthcare bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na HCA Healthcare na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual HCAUSDT?

HCAUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual HCA Healthcare rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji HCA przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

HCA perpetuals · perpequities.comHCA perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/hca-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/hca-perp.svg" width="240" height="64" alt="HCA perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami HCA

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla HCA — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla HCA — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X