PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Hut 8 Corp. (HUT)

Perpetual futures HUT na 15 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować HUTUSDT.

Hut 8 Corp. prowadzi platformę infrastruktury energetycznej integrującą energię, infrastrukturę cyfrową i obliczenia dla energochłonnych zastosowań w USA i Kanadzie, oferując usługi takie jak wydobycie bitcoinów i chmura AI.

$70,56+1,6%NASDAQ otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NASDAQ:HUT

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

15/15 aktywnych rynków
Giełdy
15
Aktywne rynki
15/15
Wolumen 24h
3,5 mln $Pokrycie: 13/15 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 5,1 mln $
Otwarte pozycje
6,1 mln $Pokrycie: 14/15 rynków
Najlepsza płynność
257 tys. $
Bitget
Najwęższy spread
+1,4 bps
Bitunix
Najwyższy wolumen
1,3 mln $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 14/15
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,2 mld $
OI / free float
+0,08%
Free float 7,3 mld $
Wyniki spot
1D+1,63%
5D-6,67%
1M-12,63%
6M+7,03%
YTD+65,63%
1Y+41,14%

Macierz giełd

15 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
XT.comHandlujHUT/USDTW obrocie$70,50+11,0% APR
+0,010% co 8h
+12,8 bps24,6 tys. $517,5 tys. $5,1 mln $USDT20x
BitgetHandlujHUT/USDTW obrocie$70,56+13,5% APR
+0,012% co 8h
+7,0 bps257 tys. $494,8 tys. $113,7 tys. $USDT20x
LBankHandlujHUT/USDTW obrocie$70,570,0% APR
0,000% co 8h
+22,5 bps174,6 tys. $478 tys. $56,7 tys. $USDT20x
BitunixHandlujHUT/USDTW obrocie$70,53+0,1% APR
+0,00009% co 8h
+1,4 bps91 tys. $165,2 tys. $22,8 tys. $USDT20x
OKXHandlujHUT/USDTW obrocie$70,480,0% APR
0,000% co 8h
+27,0 bps4,5 tys. $162,4 tys. $33,7 tys. $USDT10x
MEXCHandlujHUT/USDTW obrocie$70,480,0% APR
0,000% co 8h
+21,3 bps30,8 tys. $137,6 tys. $119 tys. $USDT20x
HTXHandlujHUT/USDTW obrocie$70,820,0% APR
0,000% co 8h
+510,4 bps0 $83,4 tys. $655,1 $USDT-
PhemexHandlujHUT / USDTW obrocie$70,530,0% APR
0,000% co 8h
+22,7 bps63,4 tys. $61,6 tys. $328,6 tys. $USDT10x
BybitHandlujHUT/USDTW obrocie$70,570,0% APR
0,000% co 8h
+29,7 bps3,8 tys. $46,5 tys. $62,2 tys. $USDT25x
Crypto.com ExchangeHandlujHUT/USDW obrocie$70,60-512,3% APR
-0,058% co 1h
+35,5 bps3,7 tys. $14,8 tys. $1,6 tys. $USD50x
BloFinHandlujHUT/USDTW obrocie$70,53+0,2% APR
+0,00019% co 8h
+8,5 bps44,3 tys. $5,8 tys. $33,5 tys. $USDT20x
Gate.ioHandlujHUT/USDTW obrocie$70,570,0% APR
0,000% co 8h
+112,1 bps6,9 tys. $2,2 tys. $17 tys. $USDT20x
BingXHandlujHUT-USDTW obrocie$70,54+14,0% APR
+0,013% co 8h
+18,4 bps31,5 tys. $1,3 mln $-USDT-
OurbitHandlujHUT/USDTW obrocie$70,540,0% APR
0,000% co 8h
+22,6 bps87,8 tys. $808 tys. $⚠110,4 tys. $USDT20x
BinanceHandlujHUT/USDTW obrocie$70,550,0% APR
0,000% co 8h
+21,2 bps22,5 tys. $782,8 tys. $⚠129,8 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Szeroka płynność · 10 z 15 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +31,3 bps – +56,9 bps

Za mała głębokość: MEXC, OKX, Crypto.com Exchange

Brak świeżych danych arkusza: Gate.io, HTX

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

HUT

Najwęższy spread

HUT

Najwyższy wolumen

HUT

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 19m temu
Kapitalizacja
8,9 mld $
Zaktualizowano 19m temu
Przychody
318 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+24%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-188,5%
P/E
-13,6
P/E porównywalnych -12,9
Wolne przepływy pieniężne
-1,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-675,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
28,0
P/E porównywalnych
-12,9
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
292,1 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-04
Szac. przychody 75 mln $ · Zaktualizowano 19m temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody235,1 mln $
Marża netto-105,5%
Wolne przepływy pieniężne-787,3 mln $
Dług netto384,4 mln $
20206,4 mln $
202155,8 mln $
202265,5 mln $
202372,3 mln $
2024162,4 mln $
2025235,1 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20206,4 mln $-89%-13,6 mln $-5 mln $
202155,8 mln $+772%-22,4 mln $-117,4 mln $
202265,5 mln $+17%-49,5 mln $-134,2 mln $
202372,3 mln $+10%16,5 mln $-27,3 mln $
2024162,4 mln $+125%331,9 mln $-333,1 mln $
2025235,1 mln $+45%-248 mln $-787,3 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020-232,4%-257,0%-212,6%-52,6%-44,7%
2021+67,4%-32,2%-40,2%-5,6%-4,4%
2022+50,3%-79,2%-75,6%-18,4%-15,9%
2023+43,6%+9,8%+22,7%+2,6%+1,7%
2024+46,6%+283,6%+204,4%+34,0%+21,9%
2025+54,2%-93,6%-105,5%-17,4%-9,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20204,7 mln $3,2 mln $-1,5 mln $1,60
202198,7 mln $28,7 mln $-70,1 mln $17,96
202223 mln $35,8 mln $12,8 mln $8,15
202340,8 mln $203,3 mln $227,9 mln $0,72
202485 mln $345,6 mln $260,6 mln $1,67
202544,9 mln $429,3 mln $384,4 mln $1,09
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
2020360,6 mln $359,1 mln $56,4-26,5
2021161,8 mln $91,8 mln $2,9-5,6
2022619,6 mln $632,4 mln $9,5-3,3
2023473,3 mln $635,8 mln $6,521,5
20241,9 mld $2,1 mld $11,55,5
20254,8 mld $5,2 mld $20,6-21,5
Q3 202443,7 mln $
Q4 2024339,9 mln $
Q1 202521,8 mln $
Q2 202541,3 mln $
Q3 2025160,1 mln $
Q4 202511,9 mln $
Q1 202671 mln $
Q2 202674,9 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 202443,7 mln $+102%647 tys. $-65,2 mln $
Q4 2024339,9 mln $+1083%152,2 mln $-208,2 mln $
Q1 202521,8 mln $-58%-133,9 mln $-98,1 mln $
Q2 202541,3 mln $-137,3 mln $-94,2 mln $
Q3 2025160,1 mln $+266%50,1 mln $-351,3 mln $
Q4 202511,9 mln $-96%-301,5 mln $-243,8 mln $
Q1 202671 mln $+226%-219,8 mln $-125,2 mln $
Q2 202674,9 mln $+81%-204,1 mln $-523,9 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+59,9%-3,6%+1,5%+0,1%+0,1%
Q4 2024+94,0%+83,0%+44,8%+15,6%+10,0%
Q1 2025+14,5%-676,8%-613,7%-13,9%-8,5%
Q2 2025+47,3%+454,9%+332,5%+10,8%+6,8%
Q3 2025+79,8%+46,3%+31,3%+3,5%+1,9%
Q4 2025-194,2%-2809,7%-2534,1%-21,2%-10,9%
Q1 2026+64,0%-105,2%-309,6%-15,9%-8,4%
Q2 2026+64,1%-275,4%-272,4%-14,1%-2,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202472,3 mln $344 mln $271,7 mln $1,00
Q4 202485 mln $345,6 mln $260,6 mln $1,67
Q1 2025108,4 mln $354,9 mln $246,5 mln $1,26
Q2 2025216,3 mln $362 mln $145,7 mln $1,81
Q3 202533,5 mln $390,7 mln $357,2 mln $0,72
Q4 202544,9 mln $429,3 mln $384,4 mln $1,09
Q1 2026160 mln $422,9 mln $262,9 mln $0,86
Q2 20267 mld $7,7 mld $648,1 mln $19,35
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20241,1 mld $1,4 mld $25,6431,7
Q4 20241,9 mld $2,1 mld $5,53,3
Q1 20251,2 mld $1,4 mld $54,8-2,2
Q2 20251,9 mld $2,1 mld $46,93,5
Q3 20253,7 mld $4 mld $23,018,1
Q4 20254,8 mld $5,2 mld $406,7-4,4
Q1 20265,2 mld $5,5 mld $73,4-5,9
Q2 202613,7 mld $14,3 mld $182,6-16,8

Odświeżono 19m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody74,9 mln $Q2 2026
57,5 mln $151,6 mln $245,7 mln $339,9 mln $Q3 2023: 21,7 mln $Q4 2023: 28,7 mln $Q1 2024: 51,7 mln $Q2 2024: -36,6 mln $Q3 2024: 43,7 mln $Q4 2024: 339,9 mln $Q1 2025: 21,8 mln $Q2 2025: 41,3 mln $Q3 2025: 160,1 mln $Q4 2025: 11,9 mln $Q1 2026: 71 mln $Q2 2026: 74,9 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-204,1 mln $Q2 2026
-163,4 mln $-25,3 mln $112,8 mln $250,9 mln $Q3 2023: -4,4 mln $Q4 2023: 8 mln $Q1 2024: 250,9 mln $Q2 2024: -71,9 mln $Q3 2024: 647 tys. $Q4 2024: 152,2 mln $Q1 2025: -133,9 mln $Q2 2025: 137,3 mln $Q3 2025: 50,1 mln $Q4 2025: -301,5 mln $Q1 2026: -219,8 mln $Q2 2026: -204,1 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-165,7 mln $Q2 2026
-218,5 mln $-50,8 mln $116,9 mln $284,7 mln $Q3 2023: 5,9 mln $Q4 2023: 17,9 mln $Q1 2024: 280,8 mln $Q2 2024: -54,5 mln $Q3 2024: 20,2 mln $Q4 2024: 284,7 mln $Q1 2025: -131,5 mln $Q2 2025: 193,6 mln $Q3 2025: 106,7 mln $Q4 2025: -386,2 mln $Q1 2026: -253,7 mln $Q2 2026: -165,7 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-523,9 mln $Q2 2026
-391,3 mln $-258,8 mln $-126,2 mln $6,3 mln $Q3 2023: 2 mln $Q4 2023: 6,3 mln $Q1 2024: -53,7 mln $Q2 2024: -27,4 mln $Q3 2024: -65,2 mln $Q4 2024: -208,2 mln $Q1 2025: -98,1 mln $Q2 2025: -94,2 mln $Q3 2025: -351,3 mln $Q4 2025: -243,8 mln $Q1 2026: -125,2 mln $Q2 2026: -523,9 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-1,72 $Q2 2026
-1,17 $0,12 $1,4 $2,68 $Q3 2023: -0,1 $Q4 2023: 0,21 $Q1 2024: 2,68 $Q2 2024: -0,78 $Q3 2024: 0,01 $Q4 2024: 1,53 $Q1 2025: -1,3 $Q2 2025: 1,18 $Q3 2025: 0,43 $Q4 2025: -2,45 $Q1 2026: -1,98 $Q2 2026: -1,72 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie7 mld $Q2 2026
1,9 mld $3,8 mld $5,8 mld $7,7 mld $Q3 2023 · Gotówka: 12,7 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 143,1 mln $Q4 2023 · Gotówka: 30,7 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 202,4 mln $Q1 2024 · Gotówka: 11,5 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 218,7 mln $Q2 2024 · Gotówka: 175,5 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 368,8 mln $Q3 2024 · Gotówka: 72,3 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 344 mln $Q4 2024 · Gotówka: 85 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 345,6 mln $Q1 2025 · Gotówka: 108,4 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 354,9 mln $Q2 2025 · Gotówka: 216,3 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 362 mln $Q3 2025 · Gotówka: 33,5 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 390,7 mln $Q4 2025 · Gotówka: 44,9 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 429,3 mln $Q1 2026 · Gotówka: 160 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 422,9 mln $Q2 2026 · Gotówka: 7 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 7,7 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+64,1%Q2 2026
-1978,3%-1146,9%-315,6%+515,8%Q3 2023 · Marża brutto: +37,7%Q4 2023 · Marża brutto: +47,1%Q1 2024 · Marża brutto: +45,6%Q2 2024 · Marża brutto: +156,3%Q3 2024 · Marża brutto: +59,9%Q4 2024 · Marża brutto: +94,0%Q1 2025 · Marża brutto: +14,5%Q2 2025 · Marża brutto: +47,3%Q3 2025 · Marża brutto: +79,8%Q4 2025 · Marża brutto: -194,2%Q1 2026 · Marża brutto: +64,0%Q2 2026 · Marża brutto: +64,1%Q3 2023 · Marża operacyjna: -3,1%Q4 2023 · Marża operacyjna: +28,6%Q1 2024 · Marża operacyjna: +515,8%Q2 2024 · Marża operacyjna: +236,7%Q3 2024 · Marża operacyjna: -3,6%Q4 2024 · Marża operacyjna: +83,0%Q1 2025 · Marża operacyjna: -676,8%Q2 2025 · Marża operacyjna: +454,9%Q3 2025 · Marża operacyjna: +46,3%Q4 2025 · Marża operacyjna: -2809,7%Q1 2026 · Marża operacyjna: -105,2%Q2 2026 · Marża operacyjna: -275,4%Q3 2023 · Marża netto: -20,2%Q4 2023 · Marża netto: +27,7%Q1 2024 · Marża netto: +484,9%Q2 2024 · Marża netto: +196,2%Q3 2024 · Marża netto: +1,5%Q4 2024 · Marża netto: +44,8%Q1 2025 · Marża netto: -613,7%Q2 2025 · Marża netto: +332,5%Q3 2025 · Marża netto: +31,3%Q4 2025 · Marża netto: -2534,1%Q1 2026 · Marża netto: -309,6%Q2 2026 · Marża netto: -272,4%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+81,4%Q2 2026
+198,3%+493,1%+787,9%+1082,7%Q3 2024: +101,5%Q4 2024: +1082,7%Q1 2025: -57,8%Q3 2025: +266,1%Q4 2025: -96,5%Q1 2026: +225,5%Q2 2026: +81,4%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie118,5 mlnQ2 2026
30,4 mln60,9 mln91,3 mln121,8 mlnQ3 2023: 43,2 mlnQ4 2023: 49,8 mlnQ1 2024: 93,7 mlnQ2 2024: 90,2 mlnQ3 2024: 96,4 mlnQ4 2024: 101 mlnQ1 2025: 102,9 mlnQ2 2025: 119 mlnQ3 2025: 121,8 mlnQ4 2025: 105,3 mlnQ1 2026: 111,1 mlnQ2 2026: 118,5 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena-16,8Q2 2026
79,8197,1314,4431,7Q3 2023 · P/E: -24,4Q4 2023 · P/E: 10,8Q1 2024 · P/E: 1,0Q2 2024 · P/E: -4,9Q3 2024 · P/E: 431,7Q4 2024 · P/E: 3,3Q1 2025 · P/E: -2,2Q2 2025 · P/E: 3,5Q3 2025 · P/E: 18,1Q4 2025 · P/E: -4,4Q1 2026 · P/E: -5,9Q2 2026 · P/E: -16,8Q3 2023 · P/S: 19,4Q4 2023 · P/S: 16,5Q1 2024 · P/S: 18,6Q2 2024 · P/S: -37,6Q3 2024 · P/S: 25,6Q4 2024 · P/S: 5,5Q1 2025 · P/S: 54,8Q2 2025 · P/S: 46,9Q3 2025 · P/S: 23,0Q4 2025 · P/S: 406,7Q1 2026 · P/S: 73,4Q2 2026 · P/S: 182,6Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody235,1 mln $2025
58,8 mln $117,6 mln $176,3 mln $235,1 mln $2018: 34,8 mln $2019: 57,8 mln $2020: 6,4 mln $2021: 55,8 mln $2022: 65,5 mln $2023: 72,3 mln $2024: 162,4 mln $2025: 235,1 mln $20182025
Zysk netto-248 mln $2025
-103 mln $41,9 mln $186,9 mln $331,9 mln $2018: -96,4 mln $2019: 1,5 mln $2020: -13,6 mln $2021: -22,4 mln $2022: -49,5 mln $2023: 16,5 mln $2024: 331,9 mln $2025: -248 mln $20182025
EBITDA-220,1 mln $2025
-32,3 mln $155,5 mln $343,3 mln $531,1 mln $2018: -795,9 tys. $2019: 21,4 mln $2020: 10,1 mln $2021: 2,2 mln $2022: 43,3 mln $2023: 46,1 mln $2024: 531,1 mln $2025: -220,1 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne-787,3 mln $2025
-589,6 mln $-391,8 mln $-194 mln $3,7 mln $2018: -64,2 mln $2019: 3,7 mln $2020: -5 mln $2021: -117,4 mln $2022: -134,2 mln $2023: -27,3 mln $2024: -333,1 mln $2025: -787,3 mln $20182025
EPS-2,14 $2025
-3,44 $-1,16 $1,12 $3,4 $2018: -5,71 $2019: 0,08 $2020: -0,72 $2021: -1,08 $2022: -4,97 $2023: 0,44 $2024: 3,4 $2025: -2,14 $20182025
Gotówka / Zadłużenie44,9 mln $2025
107,3 mln $214,7 mln $322 mln $429,3 mln $2018 · Gotówka: 2,5 mln $2018 · Zadłużenie: 22,8 mln $2019 · Gotówka: 2,1 mln $2019 · Zadłużenie: 18,3 mln $2020 · Gotówka: 4,7 mln $2020 · Zadłużenie: 3,2 mln $2021 · Gotówka: 98,7 mln $2021 · Zadłużenie: 28,7 mln $2022 · Gotówka: 23 mln $2022 · Zadłużenie: 35,8 mln $2023 · Gotówka: 40,8 mln $2023 · Zadłużenie: 203,3 mln $2024 · Gotówka: 85 mln $2024 · Zadłużenie: 345,6 mln $2025 · Gotówka: 44,9 mln $2025 · Zadłużenie: 429,3 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+54,2%2025
-136,6%+3,5%+143,5%+283,6%2018 · Marża brutto: -47,5%2019 · Marża brutto: +2,6%2020 · Marża brutto: -232,4%2021 · Marża brutto: +67,4%2022 · Marża brutto: +50,3%2023 · Marża brutto: +43,6%2024 · Marża brutto: +46,6%2025 · Marża brutto: +54,2%2018 · Marża operacyjna: -97,4%2019 · Marża operacyjna: +7,3%2020 · Marża operacyjna: -257,0%2021 · Marża operacyjna: -32,2%2022 · Marża operacyjna: -79,2%2023 · Marża operacyjna: +9,8%2024 · Marża operacyjna: +283,6%2025 · Marża operacyjna: -93,6%2018 · Marża netto: -276,6%2019 · Marża netto: +2,6%2020 · Marża netto: -212,6%2021 · Marża netto: -40,2%2022 · Marża netto: -75,6%2023 · Marża netto: +22,7%2024 · Marża netto: +204,4%2025 · Marża netto: -105,5%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+44,8%2025
+126,3%+341,6%+556,9%+772,2%2019: +65,8%2020: -88,9%2021: +772,2%2022: +17,3%2023: +10,4%2024: +124,6%2025: +44,8%20182025
Akcje w obrocie105,3 mln2025
26,3 mln52,7 mln79 mln105,3 mln2018: 16,9 mln2019: 18,1 mln2020: 18,8 mln2021: 26,8 mln2022: 37,6 mln2023: 49,8 mln2024: 101 mln2025: 105,3 mln20182025
Wycena-21,52025
-5,814,935,756,42018 · P/E: -0,92019 · P/E: 42,42020 · P/E: -26,52021 · P/E: -5,62022 · P/E: -3,32023 · P/E: 21,52024 · P/E: 5,52025 · P/E: -21,52018 · P/S: 2,42019 · P/S: 1,12020 · P/S: 56,42021 · P/S: 2,92022 · P/S: 9,52023 · P/S: 6,52024 · P/S: 11,52025 · P/S: 20,620182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-04
Szac. przychody 75 mln $ · Zaktualizowano 19m temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-4,77292,1 mln $+24%9
FY 2027-4,00573,2 mln $+144%9
FY 2028-1,111,3 mld $+465%9
FY 2029-0,572,1 mld $+776%3
FY 20301,633,4 mld $+1353%3
Q1 2028-0,29289 mln $+307%4

Wydarzenia spółki

6
2026-11-04WynikiWynik - / Prognoza -0,81-
2026-08-04WynikiWynik -1,27 / Prognoza -0,55Poniżej prognozy
2026-05-06WynikiWynik -1,98 / Prognoza -0,33Poniżej prognozy
2026-02-25WynikiWynik -2,43 / Prognoza -0,15Poniżej prognozy
2025-11-04WynikiWynik 0,43 / Prognoza -0,16Powyżej prognozy
2025-08-07WynikiWynik 1,18 / Prognoza -0,15Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający HUT: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje123259
Analitycy2832
Kupuj / trzymaj / sprzedaj122 / 1 / 0240 / 13 / 6
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 122 / 0 / 24
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte38 / 75 (34%)145 / 75 (66%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-18,8%+138,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+41,1% / -72,3%+1283,5% / -72,3%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,5% wobec S&P 500 -0,5% (n = 226)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Mark PalmerStoneX100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 195 USD6 paź 2026
  2. John TodaroNeedham100% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 138 USD6 paź 2026
  3. Joseph VafiCanaccord Genuity100% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychKupujcel 130 USD7 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
16 paź 2026Brett KnoblauchCantor FitzgeraldKupujUtrzymano151 USD
12 paź 2026Allen KleeMaxim GroupKupujPotwierdzono170 USD
9 paź 2026Stephen ByrdMorgan StanleyKupujUtrzymano275 USD
9 paź 2026Stephen ByrdMorgan StanleyKupujUtrzymano275 USD
7 paź 2026Unknown AnalystRoth MKMKupujRozpoczęto108 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca40,00 USD60,00 USD80,00 USD100 USD120 USD140 USD160 USDlis 25 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 18 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 61,81 USDgru 25 · śr. cel 63,47 USDsty 26 · śr. cel 65,88 USDlut 26 · śr. cel 71,35 USDmar 26 · śr. cel 75,50 USDkwi 26 · śr. cel 82,50 USDmaj 26 · śr. cel 117 USDcze 26 · śr. cel 132 USDlip 26 · śr. cel 148 USDsie 26 · śr. cel 157 USDwrz 26 · śr. cel 154 USDpaź 26 · śr. cel 156 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 45,00 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 45,94 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 55,83 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 53,23 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 46,91 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 75,78 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 125 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 115 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 108 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 78,64 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 86,10 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 84,27 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 123 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual HUT?

Kontrakty perpetual Hut 8 Corp. (HUT) są notowane na 15 giełdach krypto, w tym BingX, Ourbit, Binance. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować HUT przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale HUT są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów HUT?

Obecnie stawka fundingu perpa HUT wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do +14,0% na 15 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa HUT ma się do akcji Hut 8 Corp.?

Medianowa cena mark perpa HUT to 70,5 $ wobec referencyjnej ceny akcji 70,6 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual HUT?

Perpetual HUT to instrument pochodny śledzący cenę Hut 8 Corp. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Hut 8 Corp. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual HUTUSDT?

HUTUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Hut 8 Corp. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji HUT przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

HUT perpetuals · perpequities.comHUT perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/hut-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/hut-perp.svg" width="240" height="64" alt="HUT perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami HUT

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla HUT — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla HUT — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X