PerpEquities

PRZEGLĄD TYGODNIA

Stock Perps Weekly

Mniej szumu. Wybrane scenariusze, tezy z podcastów i ważne wydarzenia, z faktami i ryzykiem w każdą niedzielę.

W każdą niedzielę, 17:00 UTC

Ceny i analizy odzwierciedlają stan danych tego wydania, a nie dane na żywo.

PerpEquities.com

Pomysły warte bliższego spojrzenia

Krótka lista do analizy: co się wyróżnia, dlaczego ma znaczenie i gdzie teza może zawieść.

Największe spółki w skrócie

Do 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
SpółkaNajwiększe spółki w skrócie
Cena · USDDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
24hDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
7 dniDo 10 spółek dostępnych tutaj, według kapitalizacji. Ceny: mediana perp w USD z równą wagą platform. Zmiany kroczące 24h / 7 dni; — oznacza brak danych. Historyczne ceny poprzedzają czas docelowy najwyżej o 15 min (24h) lub 65 min (7 dni).
NVDANVIDIA Corporation231,360,0%+5,6%
AAPLApple Inc.321,81+0,1%+0,2%
GOOGLAlphabet Inc. Class A338,74-0,3%-2,3%
MSFTMicrosoft Corporation502,15+0,3%-2,6%
AMZNAmazon.com, Inc.258,79-0,4%-3,2%
TSMTaiwan Semiconductor Mfg.428,15+0,3%+1,8%
SPCXSpaceX150,81+0,9%+7,1%
AVGOBroadcom Inc.361,48+0,4%-2,7%
METAMeta Platforms, Inc.615,020,0%+5,7%
TSLATesla Inc.355,870,0%+1,1%

Ruchy analityków

Raymond James · 3 wrz 2026

CIEN Ciena Corporation

Raymond James wycenia Ciena Corporation znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $600.

+86,9%Odległość do celu
Cena · USD
321,06
Cena docelowa · USD
600

Outperform

Morgan Stanley · 3 wrz 2026

GLXY Galaxy Digital

Morgan Stanley wycenia Galaxy Digital znacznie powyżej obecnej ceny perp, z celem $48.

+81,8%Odległość do celu
Cena · USD
26,401
Cena docelowa · USD
48

Overweight

Świeże opinie z co najmniej 15% różnicą do bieżącej ceny perp w USD. To nie oczekiwany zwrot; teza może być błędna.

Z naszej analizy podcastów

We Study Billionaires

We Study Billionaires

omawiane

UBER

Daniel Mahncke · 6 wrz 2026

Uber is undervalued as the market overly discounts AV competition; margins are expanding, growth compounds ~20%, and the company is diversifying via Delivery Hero and AV partnerships.

Skrót AI w języku źródłowym · Opinia rozmówcy. Sprawdź oryginał i wycenę.

All-In Podcast

All-In Podcast

omawiane

ANTHROPIC

David Sacks · 4 wrz 2026

Anthropic is a frontier AI duopoly player with real revenue and an upcoming IPO; hosts see strong growth and real dollars.

Skrót AI w języku źródłowym · Opinia rozmówcy. Sprawdź oryginał i wycenę.

Na radarze

Zmiana open interest

PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock

Open interest +129.4% przy ruchu ceny +4.4%

Otwarte pozycje nie dowodzą, kto ma rację ani nowych zakupów. Sprawdź likwidacje, dalszy ruch ceny i płynność.

Historia skuteczności: skuteczność 24h 44% (n=70, 90d) · mediana -1,0% — słabo, nieistotnie

Zbadaj ten scenariusz →

Skok wolumenu

XOM Exxon Mobil Corporation

19.3× normalnego wolumenu na 7 giełdach

Sam wolumen nie określa kierunku. Sprawdź wiadomości, wyniki, spread i głębokość; poczekaj na potwierdzenie.

Historia skuteczności: brak mierzalnej przewagi: skuteczność 24h 47% (n=171, 90d) · mediana -0,2%

Zbadaj ten scenariusz →

Wyniki w przyszłym tygodniu

  1. GMEGameStop Corp.
    Godzina niepotwierdzona
  2. AVAVAeroVironment, Inc.
    po zamknięciu
  3. ORCLOracle Corporation
    po zamknięciu
  4. ADBEAdobe Inc.
    po zamknięciu

Daty do przygotowania, nie prognozy kierunku. Wyniki mogą wywołać luki przez poziomy stop; sprawdź kalendarz i ryzyko.

Nowe listingi w tym tygodniu · Ekstremalny funding · Największe ruchy (24h)
6,3 mld $Wolumen 24h na wszystkich perpetualach na akcje · 3885 aktywnych rynków na 33 giełdach

Nowe listingi w tym tygodniu

  • GPRO GoPro, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    OKX, HTX, Bitget, Binance +8
    nowość na 12 giełdach
  • MDB MongoDB, Inc.pierwszy perpetual w ogóle
    Bitunix, Bybit, HTX, XT.com +6
    nowość na 10 giełdach
  • DE Deere & Companypierwszy perpetual w ogóle
    Bitget, BingX
    nowość na 2 giełdach
  • GLXY Galaxy Digitalpierwszy perpetual w ogóle
    BingX
    nowość na 1 giełdach
  • TEAM Atlassian Corporation
    Bitunix, Bybit, HTX, XT.com +5
    nowość na 9 giełdach
  • ZS Zscaler, Inc.
    Bitunix, HTX, XT.com, Gate.io +4
    nowość na 8 giełdach
+34 listingów więcej na stronie Nowe listingi

Nowo śledzone giełdy

Ekstremalny funding

  • PURR Hyperliquid Strategies Inc Common Stock · BingX
    +398% rocznie · płacą longi
  • GPRO GoPro, Inc. · OKX
    +356% rocznie · płacą longi
  • KO The Coca-Cola Company · Deepcoin
    +291% rocznie · płacą longi
  • MP MP Materials Corp. · KuCoin
    -275% rocznie · płacą shorty
  • RGTI Rigetti Computing, Inc. · KuCoin
    -245% rocznie · płacą shorty

Liderzy wolumenu (24h)

  • GOLD Gold (Spot)
    1 mld $ · na 30 giełdach
  • SNDK Sandisk Corporation
    905,2 mln $ · na 32 giełdach
  • SKHYNIX SK hynix Inc. (KRX common shares)
    308,4 mln $ · na 23 giełdach
  • SILVER Silver (Spot)
    273,8 mln $ · na 32 giełdach
  • WTI WTI Crude Oil
    243,9 mln $ · na 29 giełdach

Największe ruchy (24h)

Wzrosty

  • SNXX Tradr 2X Long SNDK Daily ETF
    +23,4%
  • GPRO GoPro, Inc.
    +22,3%
  • SKUU GraniteShares 2x Long SK Hynix Daily ETF
    +16,0%

Spadki

  • SKDD GraniteShares 2x Short SK Hynix Daily ETF
    -16,2%
  • TSLL Direxion Daily TSLA Bull 2X Shares
    -11,8%
  • SOXS Direxion Daily Semiconductor Bear 3X Shares
    -10,2%