PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual Zscaler, Inc. (ZS)

Perpetual futures ZS na 12 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować ZSUSDT.

Zscaler, Inc. dostarcza oparte na chmurze rozwiązania bezpieczeństwa, w tym ZIA, ZPA i ZDX, do bezpiecznego dostępu do Internetu i prywatnych aplikacji. Obsługuje różne sektory na całym świecie. Założona w 2007 roku, siedziba w San Jose w Kalifornii.

$229,33+2,7%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Deepcoin (ZS/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

12/12 aktywnych rynków
Giełdy
12
Aktywne rynki
12/12
Wolumen 24h
4,4 mln $Pokrycie: 10/12 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 6,4 mln $
Otwarte pozycje
25,1 mln $Pokrycie: 10/12 rynków
Najlepsza płynność
484,8 tys. $
LBank
Najwęższy spread
+7,0 bps
Gate.io
Najwyższy wolumen
3 mln $
Deepcoin
Struktura rozliczeń
USDT · 12/12
Wolumen perp/spot
0,01x
Wolumen spot 694 mln $
OI / free float
+0,10%
Free float 24 mld $
Wyniki spot
1D+1,28%
5D+6,66%
1M+38,97%
6M+86,48%
YTD+1,66%
1Y-26,96%

Macierz giełd

12 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
XT.comHandlujZS/USDTW obrocie$229,38+11,0% APR
+0,010% co 8h
+30,5 bps68,1 tys. $420,4 tys. $24,2 mln $USDT20x
BinanceHandlujZS/USDTW obrocie$229,420,0% APR
0,000% co 8h
+8,3 bps22,9 tys. $271,4 tys. $219,6 tys. $USDT-
HTXHandlujZS/USDTW obrocie$229,49-+116,4 bps18,4 tys. $183 tys. $-USDT-
LBankHandlujZS/USDTW obrocie$229,330,0% APR
0,000% co 8h
+11,3 bps484,8 tys. $168,4 tys. $96,7 tys. $USDT50x
BitgetHandlujZS/USDTW obrocie$229,420,0% APR
0,000% co 8h
+13,9 bps-108,3 tys. $125 tys. $USDT20x
MEXCHandlujZS/USDTW obrocie$229,420,0% APR
0,000% co 8h
+18,7 bps9,4 tys. $102,1 tys. $123,8 tys. $USDT20x
BitunixHandlujZS/USDTW obrocie$229,42-0,8% APR
-0,00069% co 8h
+18,7 bps76,9 tys. $76,7 tys. $35,7 tys. $USDT20x
BybitHandlujZS/USDTW obrocie$229,280,0% APR
0,000% co 8h
+14,4 bps5,6 tys. $33,8 tys. $80,7 tys. $USDT25x
Gate.ioHandlujZS/USDTW obrocie$229,300,0% APR
0,000% co 8h
+7,0 bps-11,2 tys. $73,9 tys. $USDT20x
DeepcoinHandlujZS/USDTW obrocie$229,40-+8,3 bps9,2 tys. $3 mln $-USDT25x
BingXHandlujZS-USDTW obrocie$228,59+5,5% APR
+0,00500% co 8h
+8,8 bps52,6 tys. $1,3 mln $⚠653,4 $USDT-
OurbitHandlujZS/USDTW obrocie$229,390,0% APR
0,000% co 8h
+11,3 bps25,2 tys. $714,4 tys. $⚠149,9 tys. $USDT20x

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Wystarczająca płynność · 7 z 12 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +40,8 bps – +69,5 bps

Najtańsza realizacja: LBank · +12,7 bps

Za mała głębokość: MEXC, Deepcoin

Brak świeżych danych arkusza: HTX, Bitget, Gate.io

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

ZS

Najwęższy spread

ZS

Najwyższy wolumen

ZS

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 2h temu
Kapitalizacja
37 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
3,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+17%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-1,9%
P/E
-586,3
P/E porównywalnych 43,1
Wolne przepływy pieniężne
852,4 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-63,2 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
11,0
P/E porównywalnych
43,1
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
3,9 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-24
Szac. przychody 937,7 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody3,4 mld $
Marża netto-1,9%
Wolne przepływy pieniężne852,4 mln $
Dług netto927,5 mln $
2021673,1 mln $
20221,1 mld $
20231,6 mld $
20242,2 mld $
20252,7 mld $
20263,4 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2021673,1 mln $+56%-262 mln $143,7 mln $
20221,1 mld $+62%-390,3 mln $231,3 mln $
20231,6 mld $+48%-202,3 mln $333,6 mln $
20242,2 mld $+34%-57,7 mln $585 mln $
20252,7 mld $+23%-41,5 mln $726,7 mln $
20263,4 mld $+25%-63,2 mln $852,4 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2021+77,6%-30,8%-38,9%-49,5%-11,6%
2022+77,7%-30,0%-35,8%-68,1%-13,8%
2023+77,6%-13,3%-12,5%-27,9%-5,6%
2024+77,9%-5,7%-2,7%-4,5%-1,2%
2025+76,9%-4,8%-1,6%-2,3%-0,6%
2026+76,8%-4,0%-1,9%-2,4%-0,8%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2021275,9 mln $964,6 mln $688,7 mln $2,57
20221 mld $1 mld $32,5 mln $1,99
20231,3 mld $1,2 mld $-51,7 mln $1,88
20241,4 mld $1,2 mld $-185,1 mln $1,09
20252,4 mld $1,8 mld $-592,4 mln $2,01
2026928,4 mln $1,9 mld $927,5 mln $1,70
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202132 mld $32,7 mld $47,5-122,2
202221,6 mld $21,7 mld $19,8-55,4
202323,2 mld $23,2 mld $14,4-114,6
202426,8 mld $26,6 mld $12,4-459,9
202544,1 mld $43,5 mld $16,5-1057,6
202624,2 mld $25,2 mld $7,2-387,7
Q1 2025628 mln $
Q2 2025647,9 mln $
Q3 2025678 mln $
Q4 2025719,2 mln $
Q1 2026788,1 mln $
Q2 2026815,8 mln $
Q3 2026850,5 mln $
Q4 2026898,2 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q1 2025628 mln $+26%-12,1 mln $291,9 mln $
Q2 2025647,9 mln $+23%-7,7 mln $143,4 mln $
Q3 2025678 mln $+23%-4,1 mln $119,5 mln $
Q4 2025719,2 mln $+21%-17,6 mln $171,9 mln $
Q1 2026788,1 mln $+26%-11,6 mln $413,3 mln $
Q2 2026815,8 mln $+26%-34,3 mln $239,1 mln $
Q3 2026850,5 mln $+25%-13,9 mln $136 mln $
Q4 2026898,2 mln $+25%-3,4 mln $64 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q1 2025+77,3%-5,1%-1,9%-0,8%-0,3%
Q2 2025+77,1%-5,7%-1,2%-0,5%-0,2%
Q3 2025+77,0%-3,3%-0,6%-0,2%-0,1%
Q4 2025+76,1%-4,5%-2,4%-1,0%-0,3%
Q1 2026+76,6%-4,6%-1,5%-0,6%-0,2%
Q2 2026+76,6%-6,3%-4,2%-1,6%-0,5%
Q3 2026+77,3%-3,5%-1,6%-0,6%-0,2%
Q4 2026+76,7%-1,7%-0,4%-0,1%0,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q1 20251,6 mld $1,2 mld $-316,3 mln $1,15
Q2 20251,8 mld $1,2 mld $-520,2 mln $1,20
Q3 20252 mld $1,2 mld $-762,1 mln $1,24
Q4 20252,4 mld $1,8 mld $-592,4 mln $2,01
Q1 20261,3 mld $1,8 mld $495,8 mln $1,82
Q2 20261,2 mld $1,9 mld $661,6 mln $1,90
Q3 2026982,1 mln $1,9 mld $879,1 mln $1,86
Q4 2026928,4 mln $1,9 mld $927,5 mln $1,70
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q1 202527,6 mld $27,3 mld $43,9-572,1
Q2 202531,1 mld $30,6 mld $48,1-1006,9
Q3 202535 mld $34,3 mld $51,7-2125,7
Q4 202544,7 mld $44,1 mld $62,1-649,0
Q1 202652,5 mld $53 mld $66,6-1182,6
Q2 202631,9 mld $32,6 mld $39,2-238,1
Q3 202621 mld $21,9 mld $24,7-363,0
Q4 202624,2 mld $25,2 mld $27,0-1890,0

Odświeżono 2h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody898,2 mln $Q4 2026
224,5 mln $449,1 mln $673,6 mln $898,2 mln $Q1 2024: 496,7 mln $Q2 2024: 525 mln $Q3 2024: 553,2 mln $Q4 2024: 592,9 mln $Q1 2025: 628 mln $Q2 2025: 647,9 mln $Q3 2025: 678 mln $Q4 2025: 719,2 mln $Q1 2026: 788,1 mln $Q2 2026: 815,8 mln $Q3 2026: 850,5 mln $Q4 2026: 898,2 mln $Q1 2024Q4 2026
Zysk netto-3,4 mln $Q4 2026
-21 mln $-7,6 mln $5,8 mln $19,1 mln $Q1 2024: -33,5 mln $Q2 2024: -28,5 mln $Q3 2024: 19,1 mln $Q4 2024: -14,9 mln $Q1 2025: -12,1 mln $Q2 2025: -7,7 mln $Q3 2025: -4,1 mln $Q4 2025: -17,6 mln $Q1 2026: -11,6 mln $Q2 2026: -34,3 mln $Q3 2026: -13,9 mln $Q4 2026: -3,4 mln $Q1 2024Q4 2026
EBITDA99,5 mln $Q4 2026
21,6 mln $47,6 mln $73,5 mln $99,5 mln $Q1 2024: -4,3 mln $Q2 2024: 1,8 mln $Q3 2024: 44,3 mln $Q4 2024: 23 mln $Q1 2025: 24,3 mln $Q2 2025: 14,5 mln $Q3 2025: 39 mln $Q4 2025: 51,5 mln $Q1 2026: 35 mln $Q2 2026: 29 mln $Q3 2026: 23 mln $Q4 2026: 99,5 mln $Q1 2024Q4 2026
Wolne przepływy pieniężne64 mln $Q4 2026
103,3 mln $206,6 mln $310 mln $413,3 mln $Q1 2024: 224,7 mln $Q2 2024: 100,8 mln $Q3 2024: 123,1 mln $Q4 2024: 136,3 mln $Q1 2025: 291,9 mln $Q2 2025: 143,4 mln $Q3 2025: 119,5 mln $Q4 2025: 171,9 mln $Q1 2026: 413,3 mln $Q2 2026: 239,1 mln $Q3 2026: 136 mln $Q4 2026: 64 mln $Q1 2024Q4 2026
EPS-0,02 $Q4 2026
-0,14 $-0,06 $0,03 $0,12 $Q1 2024: -0,23 $Q2 2024: -0,19 $Q3 2024: 0,12 $Q4 2024: -0,1 $Q1 2025: -0,08 $Q2 2025: -0,05 $Q3 2025: -0,03 $Q4 2025: -0,11 $Q1 2026: -0,07 $Q2 2026: -0,21 $Q3 2026: -0,09 $Q4 2026: -0,02 $Q1 2024Q4 2026
Gotówka / Zadłużenie928,4 mln $Q4 2026
597,3 mln $1,2 mld $1,8 mld $2,4 mld $Q1 2024 · Gotówka: 1,4 mld $Q1 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q2 2024 · Gotówka: 1,4 mld $Q2 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q3 2024 · Gotówka: 1,3 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2024 · Gotówka: 1,4 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q1 2025 · Gotówka: 1,6 mld $Q1 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q2 2025 · Gotówka: 1,8 mld $Q2 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q3 2025 · Gotówka: 2 mld $Q3 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2025 · Gotówka: 2,4 mld $Q4 2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q1 2026 · Gotówka: 1,3 mld $Q1 2026 · Zadłużenie: 1,8 mld $Q2 2026 · Gotówka: 1,2 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 1,9 mld $Q3 2026 · Gotówka: 982,1 mln $Q3 2026 · Zadłużenie: 1,9 mld $Q4 2026 · Gotówka: 928,4 mln $Q4 2026 · Zadłużenie: 1,9 mld $Q1 2024Q4 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+76,7%Q4 2026
+12,6%+34,5%+56,5%+78,5%Q1 2024 · Marża brutto: +77,5%Q2 2024 · Marża brutto: +77,5%Q3 2024 · Marża brutto: +78,5%Q4 2024 · Marża brutto: +77,9%Q1 2025 · Marża brutto: +77,3%Q2 2025 · Marża brutto: +77,1%Q3 2025 · Marża brutto: +77,0%Q4 2025 · Marża brutto: +76,1%Q1 2026 · Marża brutto: +76,6%Q2 2026 · Marża brutto: +76,6%Q3 2026 · Marża brutto: +77,3%Q4 2026 · Marża brutto: +76,7%Q1 2024 · Marża operacyjna: -9,4%Q2 2024 · Marża operacyjna: -9,0%Q3 2024 · Marża operacyjna: -0,8%Q4 2024 · Marża operacyjna: -4,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: -5,1%Q2 2025 · Marża operacyjna: -5,7%Q3 2025 · Marża operacyjna: -3,3%Q4 2025 · Marża operacyjna: -4,5%Q1 2026 · Marża operacyjna: -4,6%Q2 2026 · Marża operacyjna: -6,3%Q3 2026 · Marża operacyjna: -3,5%Q4 2026 · Marża operacyjna: -1,7%Q1 2024 · Marża netto: -6,7%Q2 2024 · Marża netto: -5,4%Q3 2024 · Marża netto: +3,5%Q4 2024 · Marża netto: -2,5%Q1 2025 · Marża netto: -1,9%Q2 2025 · Marża netto: -1,2%Q3 2025 · Marża netto: -0,6%Q4 2025 · Marża netto: -2,4%Q1 2026 · Marża netto: -1,5%Q2 2026 · Marża netto: -4,2%Q3 2026 · Marża netto: -1,6%Q4 2026 · Marża netto: -0,4%Q1 2024Q4 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+24,9%Q4 2026
+7,6%+15,1%+22,7%+30,3%Q4 2024: +30,3%Q1 2025: +26,4%Q2 2025: +23,4%Q3 2025: +22,6%Q4 2025: +21,3%Q1 2026: +25,5%Q2 2026: +25,9%Q3 2026: +25,4%Q4 2026: +24,9%Q1 2024Q4 2026
Akcje w obrocie160,2 mlnQ4 2026
40,2 mln80,4 mln120,6 mln160,7 mlnQ1 2024: 147,6 mlnQ2 2024: 149 mlnQ3 2024: 154,1 mlnQ4 2024: 151,5 mlnQ1 2025: 152,6 mlnQ2 2025: 153,7 mlnQ3 2025: 154,9 mlnQ4 2025: 156,5 mlnQ1 2026: 158,6 mlnQ2 2026: 159,7 mlnQ3 2026: 160,7 mlnQ4 2026: 160,2 mlnQ1 2024Q4 2026
Wycena-1890,0Q4 2026
-1511,1-896,5-282,0332,6Q1 2024 · P/E: -172,5Q2 2024 · P/E: -310,1Q3 2024 · P/E: 332,6Q4 2024 · P/E: -450,6Q1 2025 · P/E: -572,1Q2 2025 · P/E: -1006,9Q3 2025 · P/E: -2125,7Q4 2025 · P/E: -649,0Q1 2026 · P/E: -1182,6Q2 2026 · P/E: -238,1Q3 2026 · P/E: -363,0Q4 2026 · P/E: -1890,0Q1 2024 · P/S: 47,2Q2 2024 · P/S: 66,9Q3 2024 · P/S: 47,0Q4 2024 · P/S: 45,3Q1 2025 · P/S: 43,9Q2 2025 · P/S: 48,1Q3 2025 · P/S: 51,7Q4 2025 · P/S: 62,1Q1 2026 · P/S: 66,6Q2 2026 · P/S: 39,2Q3 2026 · P/S: 24,7Q4 2026 · P/S: 27,0Q1 2024Q4 2026
P/EP/S
Przychody3,4 mld $2026
838,1 mln $1,7 mld $2,5 mld $3,4 mld $2019: 302,8 mln $2020: 431,3 mln $2021: 673,1 mln $2022: 1,1 mld $2023: 1,6 mld $2024: 2,2 mld $2025: 2,7 mld $2026: 3,4 mld $20192026
Zysk netto-63,2 mln $2026
-292,7 mln $-195,1 mln $-97,6 mln $2019: -28,7 mln $2020: -115,1 mln $2021: -262 mln $2022: -390,3 mln $2023: -202,3 mln $2024: -57,7 mln $2025: -41,5 mln $2026: -63,2 mln $20192026
EBITDA186,6 mln $2026
-161,5 mln $-45,5 mln $70,5 mln $186,6 mln $2019: 2 mln $2020: -86,6 mln $2021: -167,4 mln $2022: -277,6 mln $2023: -108,9 mln $2024: 64,8 mln $2025: 112,4 mln $2026: 186,6 mln $20192026
Wolne przepływy pieniężne852,4 mln $2026
213,1 mln $426,2 mln $639,3 mln $852,4 mln $2019: 27,9 mln $2020: 27,5 mln $2021: 143,7 mln $2022: 231,3 mln $2023: 333,6 mln $2024: 585 mln $2025: 726,7 mln $2026: 852,4 mln $20192026
EPS-0,39 $2026
-2,08 $-1,39 $-0,69 $2019: -0,23 $2020: -0,89 $2021: -1,93 $2022: -2,77 $2023: -1,4 $2024: -0,39 $2025: -0,27 $2026: -0,39 $20192026
Gotówka / Zadłużenie928,4 mln $2026
597,3 mln $1,2 mld $1,8 mld $2,4 mld $2019 · Gotówka: 78,5 mln $2019 · Zadłużenie: 0 $2020 · Gotówka: 141,9 mln $2020 · Zadłużenie: 905,2 mln $2021 · Gotówka: 275,9 mln $2021 · Zadłużenie: 964,6 mln $2022 · Gotówka: 1 mld $2022 · Zadłużenie: 1 mld $2023 · Gotówka: 1,3 mld $2023 · Zadłużenie: 1,2 mld $2024 · Gotówka: 1,4 mld $2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $2025 · Gotówka: 2,4 mld $2025 · Zadłużenie: 1,8 mld $2026 · Gotówka: 928,4 mln $2026 · Zadłużenie: 1,9 mld $20192026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+76,8%2026
-9,2%+20,6%+50,4%+80,2%2019 · Marża brutto: +80,2%2020 · Marża brutto: +77,5%2021 · Marża brutto: +77,6%2022 · Marża brutto: +77,7%2023 · Marża brutto: +77,6%2024 · Marża brutto: +77,9%2025 · Marża brutto: +76,9%2026 · Marża brutto: +76,8%2019 · Marża operacyjna: -7,3%2020 · Marża operacyjna: -22,0%2021 · Marża operacyjna: -30,8%2022 · Marża operacyjna: -30,0%2023 · Marża operacyjna: -13,3%2024 · Marża operacyjna: -5,7%2025 · Marża operacyjna: -4,8%2026 · Marża operacyjna: -4,0%2019 · Marża netto: -9,5%2020 · Marża netto: -26,7%2021 · Marża netto: -38,9%2022 · Marża netto: -35,8%2023 · Marża netto: -12,5%2024 · Marża netto: -2,7%2025 · Marża netto: -1,6%2026 · Marża netto: -1,9%20192026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+25,4%2026
+15,5%+31,0%+46,6%+62,1%2019: +59,2%2020: +42,4%2021: +56,1%2022: +62,1%2023: +48,2%2024: +34,1%2025: +23,3%2026: +25,4%20192026
Akcje w obrocie160,2 mln2026
40,1 mln80,1 mln120,2 mln160,2 mln2019: 123,6 mln2020: 129,3 mln2021: 135,7 mln2022: 140,9 mln2023: 144,9 mln2024: 149,6 mln2025: 154,4 mln2026: 160,2 mln20192026
Wycena-387,72026
-781,3-505,0-228,747,52019 · P/E: -366,42020 · P/E: -145,92021 · P/E: -122,22022 · P/E: -55,42023 · P/E: -114,62024 · P/E: -459,92025 · P/E: -1057,62026 · P/E: -387,72019 · P/S: 34,42020 · P/S: 38,92021 · P/S: 47,52022 · P/S: 19,82023 · P/S: 14,42024 · P/S: 12,42025 · P/S: 16,52026 · P/S: 7,220192026
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-24
Szac. przychody 937,7 mln $ · Zaktualizowano 2h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20264,123,3 mld $+25%26
FY 20274,883,9 mld $+17%25
FY 20285,604,6 mld $+36%24
FY 20296,555,3 mld $+58%7
FY 20307,436,2 mld $+84%2
FY 203111,177,1 mld $+113%6

Wydarzenia spółki

6
2026-11-24WynikiWynik - / Prognoza 1,16-
2026-09-03Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 1,19 / Prognoza 1,09Powyżej prognozy
2026-05-26WynikiWynik 1,08 / Prognoza 1,01Powyżej prognozy
2026-02-26WynikiWynik 1,01 / Prognoza 0,89Powyżej prognozy
2025-11-25WynikiWynik 0,96 / Prognoza 0,86Powyżej prognozy
2025-09-02WynikiWynik 0,89 / Prognoza 0,8Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 22 wrz 2026, 21:51 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Software - Infrastructure
Prezes
Jagtar Singh Chaudhry
Pracownicy
8700
Data IPO
16 mar 2018
Kraj
US
Giełda
NASDAQ Global Select
Strona
Wskaźnik Altmanai4,33
Wskaźnik Piotroskiegoi4/9
Rating FMPiC-
Zysk właścicielskii105,89 mln USD0,66 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 23 out of 26

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
1
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
33,19 mld USD+66.4%cze 26 – wrz 26
19,94 mld USD26,56 mld USD33,19 mld USDMinimum: 19,94 mld USD · 2026-06-22Obecnie: 33,19 mld USD · 2026-09-21cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 33,19 mld USD · 2026-09-21Maksimum: 33,19 mld USD · 2026-09-21Minimum: 19,94 mld USD · 2026-06-22
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,03%3,3 mln
CIBR3,7%3,2 mln
VO0,19%2,3 mln
VUG0,08%1,6 mln
VXF0,23%1,2 mln
VGT0,11%971,7 tys.
VOT0,44%807,5 tys.
HACK4,8%788,2 tys.
VWNDX0,4%707,7 tys.
NIW0,44%662,7 tys.
ACV0,15%605 tys.
IWP0,6%589,8 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający ZS: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje247727
Analitycy4157
Kupuj / trzymaj / sprzedaj214 / 33 / 0605 / 122 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 4 / 315 / 9 / 11
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte98 / 140 (41%)193 / 501 (28%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-6,2%-10,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+49,5% / -40,8%+49,5% / -43,7%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +4,6% wobec S&P 500 +3,2% (n = 599)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Peter LevineEvercore ISI100% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychTrzymajcel 195 USD7 paź 2026
  2. Keith BachmanBMO Capital90% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 200 USD3 wrz 2026
  3. Daniel IvesYorkville Ives & Co89% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 250 USD6 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
12 paź 2026Jonathan RuykhaverCantor FitzgeraldKupujPotwierdzono275 USD
9 paź 2026Rustam KangaCitizens JMPKupujUtrzymano265 USD
7 paź 2026Joseph GalloJefferiesKupujUtrzymano250 USD
7 paź 2026Joseph GalloJefferiesKupujUtrzymano250 USD
7 paź 2026Roger BoydUBSKupujUtrzymano250 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca150 USD200 USD250 USD300 USDlis 25 · Kupuj 33 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 32 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 33 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 37 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 32 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 30 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 29 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 32 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 32 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 30 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 31 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 32 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 333 USDgru 25 · śr. cel 331 USDsty 26 · śr. cel 327 USDlut 26 · śr. cel 264 USDmar 26 · śr. cel 242 USDkwi 26 · śr. cel 239 USDmaj 26 · śr. cel 208 USDcze 26 · śr. cel 201 USDlip 26 · śr. cel 199 USDsie 26 · śr. cel 200 USDwrz 26 · śr. cel 210 USDpaź 26 · śr. cel 233 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 252 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 225 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 200 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 147 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 140 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 131 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 140 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 141 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 151 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 188 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 199 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 234 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 12 paź 2026 · 247 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual ZS?

Kontrakty perpetual Zscaler, Inc. (ZS) są notowane na 12 giełdach krypto, w tym Deepcoin, BingX, Ourbit. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować ZS przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale ZS są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów ZS?

Obecnie stawka fundingu perpa ZS wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -0,8% do +11,0% na 12 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa ZS ma się do akcji Zscaler, Inc.?

Medianowa cena mark perpa ZS to 229,4 $ wobec referencyjnej ceny akcji 229,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual ZS?

Perpetual ZS to instrument pochodny śledzący cenę Zscaler, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Zscaler, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual ZSUSDT?

ZSUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Zscaler, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji ZS przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

ZS perpetuals · perpequities.comZS perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/zs-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/zs-perp.svg" width="240" height="64" alt="ZS perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami ZS

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla ZS — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla ZS — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X