PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Corsair Gaming, Inc. (CRSR)

Perpetual futures CRSR na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować CRSRUSDT.

Corsair Gaming projektuje i dystrybuuje na całym świecie wysokowydajny sprzęt i oprogramowanie dla graczy, w tym peryferia, komponenty PC, narzędzia do streamingu i komputery gamingowe.

$12,70-3,4%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Vest (CRSR/USDC)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
-Pokrycie: 0/1 rynków
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
0 $
Vest
Najwęższy spread
+519,7 bps
Vest
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
-
Wolumen spot 12,7 mln $
OI / free float
-
Free float 600,4 mln $
Wyniki spot
1D-3,40%
5D-6,44%
1M-5,33%
6M+97,38%
YTD+115,32%
1Y+62,93%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
VestHandlujCRSR/USDCW obrocie$12,70+5,0% APR
+0,00057% co 1h
+519,7 bps0 $--USDC5x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Vest

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

CRSR

Najwęższy spread

CRSR

Najwyższy wolumen

-
Brak danych na żywo-

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 1h temu
Kapitalizacja
1,4 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-2%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+2,4%
P/E
40,8
P/E porównywalnych -2,8
Wolne przepływy pieniężne
89,7 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
35,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
1,0
P/E porównywalnych
-2,8
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,4 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 336,6 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,5 mld $
Marża netto-0,8%
Wolne przepływy pieniężne34,7 mln $
Dług netto22,8 mln $
20201,7 mld $
20211,9 mld $
20221,4 mld $
20231,5 mld $
20241,3 mld $
20251,5 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20201,7 mld $+55%103,2 mln $160 mln $
20211,9 mld $+12%101 mln $9,2 mln $
20221,4 mld $-28%-54,4 mln $40,1 mln $
20231,5 mld $+6%-2,6 mln $76,4 mln $
20241,3 mld $-10%-85,2 mln $26 mln $
20251,5 mld $+12%-12,5 mln $34,7 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+27,3%+9,3%+6,1%+23,6%+7,9%
2021+27,0%+7,2%+5,3%+17,8%+7,5%
2022+21,6%-4,0%-4,0%-8,7%-4,2%
2023+24,7%+0,7%-0,2%-0,4%-0,2%
2024+24,9%-3,8%-6,5%-14,1%-6,9%
2025+28,9%+0,1%-0,8%-2,0%-1,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020129,5 mln $348 mln $218,5 mln $1,37
202162,4 mln $308,3 mln $245,8 mln $1,58
2022151,2 mln $295,2 mln $144 mln $1,82
2023175,6 mln $246,5 mln $70,9 mln $1,70
2024107 mln $237 mln $130 mln $1,57
202598,6 mln $121,3 mln $22,8 mln $1,54
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20203,3 mld $3,5 mld $2,030,2
20212 mld $2,2 mld $1,019,5
20221,3 mld $1,5 mld $1,0-21,5
20231,4 mld $1,5 mld $1,0453,4
2024688,5 mln $818,6 mln $0,5-7,0
2025629,7 mln $652,4 mln $0,4-49,5
Q3 2024304,2 mln $
Q4 2024413,6 mln $
Q1 2025369,8 mln $
Q2 2025320,1 mln $
Q3 2025345,8 mln $
Q4 2025436,9 mln $
Q1 2026354,5 mln $
Q2 2026314,3 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024304,2 mln $-16%-51,7 mln $21,8 mln $
Q4 2024413,6 mln $-1%2,3 mln $54,1 mln $
Q1 2025369,8 mln $+10%-10,5 mln $15,7 mln $
Q2 2025320,1 mln $+23%-20,9 mln $27,5 mln $
Q3 2025345,8 mln $+14%-10,6 mln $-41,3 mln $
Q4 2025436,9 mln $+6%24,1 mln $32,9 mln $
Q1 2026354,5 mln $-4%12,8 mln $26,1 mln $
Q2 2026314,3 mln $-2%8,8 mln $72,1 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+22,9%-6,9%-17,0%-8,6%-4,3%
Q4 2024+26,2%+1,4%+0,6%+0,4%+0,2%
Q1 2025+27,7%-0,6%-2,8%-1,7%-0,8%
Q2 2025+26,8%-5,3%-6,5%-3,5%-1,7%
Q3 2025+26,9%-1,6%-3,1%-1,8%-0,9%
Q4 2025+33,1%+6,2%+5,5%+3,8%+1,9%
Q1 2026+32,7%+3,9%+3,6%+2,0%+1,1%
Q2 2026+33,2%+2,4%+2,8%+1,3%+0,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202458,9 mln $243,5 mln $184,5 mln $1,58
Q4 2024107 mln $237 mln $130 mln $1,57
Q1 202599,8 mln $216,1 mln $116,3 mln $1,52
Q2 2025104,6 mln $190,8 mln $86,1 mln $1,45
Q3 202565,8 mln $186,2 mln $120,4 mln $1,48
Q4 202598,6 mln $121,3 mln $22,8 mln $1,54
Q1 2026118,2 mln $6,1 mln $-112 mln $1,74
Q2 2026193,6 mln $118,3 mln $-75,3 mln $1,75
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024726,6 mln $911,1 mln $2,4-3,1
Q4 2024692,3 mln $822,3 mln $1,7129,1
Q1 2025932,4 mln $1 mld $2,5-22,2
Q2 2025998,3 mln $1,1 mld $3,1-14,7
Q3 2025948,1 mln $1,1 mld $2,7-24,8
Q4 2025633,2 mln $656 mln $1,46,5
Q1 2026593,1 mln $481,1 mln $1,712,6
Q2 20261 mld $962,8 mln $3,338,0

Odświeżono 1h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody314,3 mln $Q2 2026
109,2 mln $218,4 mln $327,6 mln $436,9 mln $Q3 2023: 363,2 mln $Q4 2023: 417,3 mln $Q1 2024: 337,3 mln $Q2 2024: 261,3 mln $Q3 2024: 304,2 mln $Q4 2024: 413,6 mln $Q1 2025: 369,8 mln $Q2 2025: 320,1 mln $Q3 2025: 345,8 mln $Q4 2025: 436,9 mln $Q1 2026: 354,5 mln $Q2 2026: 314,3 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto8,8 mln $Q2 2026
-32,7 mln $-13,8 mln $5,2 mln $24,1 mln $Q3 2023: -3,1 mln $Q4 2023: 7 mln $Q1 2024: -11,6 mln $Q2 2024: -24,2 mln $Q3 2024: -51,7 mln $Q4 2024: 2,3 mln $Q1 2025: -10,5 mln $Q2 2025: -20,9 mln $Q3 2025: -10,6 mln $Q4 2025: 24,1 mln $Q1 2026: 12,8 mln $Q2 2026: 8,8 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA23,3 mln $Q2 2026
1,8 mln $15 mln $28,2 mln $41,5 mln $Q3 2023: 13,9 mln $Q4 2023: 25,2 mln $Q1 2024: 3,5 mln $Q2 2024: -11,5 mln $Q3 2024: -8,7 mln $Q4 2024: 20,1 mln $Q1 2025: 7,6 mln $Q2 2025: -5 mln $Q3 2025: 7,1 mln $Q4 2025: 41,5 mln $Q1 2026: 27,9 mln $Q2 2026: 23,3 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne72,1 mln $Q2 2026
-13 mln $15,4 mln $43,7 mln $72,1 mln $Q3 2023: -15,2 mln $Q4 2023: 55,1 mln $Q1 2024: -28,8 mln $Q2 2024: -21,1 mln $Q3 2024: 21,8 mln $Q4 2024: 54,1 mln $Q1 2025: 15,7 mln $Q2 2025: 27,5 mln $Q3 2025: -41,3 mln $Q4 2025: 32,9 mln $Q1 2026: 26,1 mln $Q2 2026: 72,1 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS0,06 $Q2 2026
-0,37 $-0,17 $0,02 $0,22 $Q3 2023: -0,03 $Q4 2023: 0,06 $Q1 2024: -0,12 $Q2 2024: -0,28 $Q3 2024: -0,56 $Q4 2024: 0,01 $Q1 2025: -0,1 $Q2 2025: -0,16 $Q3 2025: -0,09 $Q4 2025: 0,22 $Q1 2026: 0,11 $Q2 2026: 0,06 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie193,6 mln $Q2 2026
68,3 mln $136,6 mln $204,9 mln $273,2 mln $Q3 2023 · Gotówka: 144,9 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 273,2 mln $Q4 2023 · Gotówka: 175,6 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 246,5 mln $Q1 2024 · Gotówka: 129,9 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 230 mln $Q2 2024 · Gotówka: 94,3 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 248,9 mln $Q3 2024 · Gotówka: 58,9 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 243,5 mln $Q4 2024 · Gotówka: 107 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 237 mln $Q1 2025 · Gotówka: 99,8 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 216,1 mln $Q2 2025 · Gotówka: 104,6 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 190,8 mln $Q3 2025 · Gotówka: 65,8 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 186,2 mln $Q4 2025 · Gotówka: 98,6 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 121,3 mln $Q1 2026 · Gotówka: 118,2 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 6,1 mln $Q2 2026 · Gotówka: 193,6 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 118,3 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+33,2%Q2 2026
-4,5%+8,1%+20,6%+33,2%Q3 2023 · Marża brutto: +24,6%Q4 2023 · Marża brutto: +24,6%Q1 2024 · Marża brutto: +25,7%Q2 2024 · Marża brutto: +24,1%Q3 2024 · Marża brutto: +22,9%Q4 2024 · Marża brutto: +26,2%Q1 2025 · Marża brutto: +27,7%Q2 2025 · Marża brutto: +26,8%Q3 2025 · Marża brutto: +26,9%Q4 2025 · Marża brutto: +33,1%Q1 2026 · Marża brutto: +32,7%Q2 2026 · Marża brutto: +33,2%Q3 2023 · Marża operacyjna: -0,2%Q4 2023 · Marża operacyjna: +2,9%Q1 2024 · Marża operacyjna: -3,0%Q2 2024 · Marża operacyjna: -9,5%Q3 2024 · Marża operacyjna: -6,9%Q4 2024 · Marża operacyjna: +1,4%Q1 2025 · Marża operacyjna: -0,6%Q2 2025 · Marża operacyjna: -5,3%Q3 2025 · Marża operacyjna: -1,6%Q4 2025 · Marża operacyjna: +6,2%Q1 2026 · Marża operacyjna: +3,9%Q2 2026 · Marża operacyjna: +2,4%Q3 2023 · Marża netto: -0,8%Q4 2023 · Marża netto: +1,7%Q1 2024 · Marża netto: -3,4%Q2 2024 · Marża netto: -9,3%Q3 2024 · Marża netto: -17,0%Q4 2024 · Marża netto: +0,6%Q1 2025 · Marża netto: -2,8%Q2 2025 · Marża netto: -6,5%Q3 2025 · Marża netto: -3,1%Q4 2025 · Marża netto: +5,5%Q1 2026 · Marża netto: +3,6%Q2 2026 · Marża netto: +2,8%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-1,8%Q2 2026
-6,6%+3,1%+12,8%+22,5%Q3 2024: -16,2%Q4 2024: -0,9%Q1 2025: +9,6%Q2 2025: +22,5%Q3 2025: +13,7%Q4 2025: +5,6%Q1 2026: -4,1%Q2 2026: -1,8%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie109,2 mlnQ2 2026
27,3 mln54,6 mln81,9 mln109,2 mlnQ3 2023: 102,9 mlnQ4 2023: 106,2 mlnQ1 2024: 103,6 mlnQ2 2024: 104 mlnQ3 2024: 104,4 mlnQ4 2024: 105,9 mlnQ1 2025: 105,2 mlnQ2 2025: 105,9 mlnQ3 2025: 106,3 mlnQ4 2025: 107,8 mlnQ1 2026: 107,8 mlnQ2 2026: 109,2 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena38,0Q2 2026
-58,54,066,6129,1Q3 2023 · P/E: -121,1Q4 2023 · P/E: 58,4Q1 2024 · P/E: -25,4Q2 2024 · P/E: -9,4Q3 2024 · P/E: -3,1Q4 2024 · P/E: 129,1Q1 2025 · P/E: -22,2Q2 2025 · P/E: -14,7Q3 2025 · P/E: -24,8Q4 2025 · P/E: 6,5Q1 2026 · P/E: 12,6Q2 2026 · P/E: 38,0Q3 2023 · P/S: 4,1Q4 2023 · P/S: 3,5Q1 2024 · P/S: 3,7Q2 2024 · P/S: 4,2Q3 2024 · P/S: 2,4Q4 2024 · P/S: 1,7Q1 2025 · P/S: 2,5Q2 2025 · P/S: 3,1Q3 2025 · P/S: 2,7Q4 2025 · P/S: 1,4Q1 2026 · P/S: 1,7Q2 2026 · P/S: 3,3Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody1,5 mld $2025
476 mln $952 mln $1,4 mld $1,9 mld $2018: 937,6 mln $2019: 1,1 mld $2020: 1,7 mld $2021: 1,9 mld $2022: 1,4 mld $2023: 1,5 mld $2024: 1,3 mld $2025: 1,5 mld $20182025
Zysk netto-12,5 mln $2025
-38,1 mln $9 mln $56,1 mln $103,2 mln $2018: -13,7 mln $2019: -8,4 mln $2020: 103,2 mln $2021: 101 mln $2022: -54,4 mln $2023: -2,6 mln $2024: -85,2 mln $2025: -12,5 mln $20182025
EBITDA51,4 mln $2025
48,6 mln $97,8 mln $147,1 mln $196,3 mln $2018: 58,5 mln $2019: 59,7 mln $2020: 196,3 mln $2021: 172,4 mln $2022: -683 tys. $2023: 64,6 mln $2024: 3,4 mln $2025: 51,4 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne34,7 mln $2025
34 mln $76 mln $118 mln $160 mln $2018: -7,9 mln $2019: 28,1 mln $2020: 160 mln $2021: 9,2 mln $2022: 40,1 mln $2023: 76,4 mln $2024: 26 mln $2025: 34,7 mln $20182025
EPS-0,12 $2025
-0,43 $0,09 $0,62 $1,14 $2018: -0,09 $2019: -0,09 $2020: 1,14 $2021: 1,01 $2022: -0,63 $2023: 0,03 $2024: -0,95 $2025: -0,12 $20182025
Gotówka / Zadłużenie98,6 mln $2025
126,5 mln $252,9 mln $379,4 mln $505,8 mln $2018 · Gotówka: 25,6 mln $2018 · Zadłużenie: 422,7 mln $2019 · Gotówka: 48,2 mln $2019 · Zadłużenie: 505,8 mln $2020 · Gotówka: 129,5 mln $2020 · Zadłużenie: 348 mln $2021 · Gotówka: 62,4 mln $2021 · Zadłużenie: 308,3 mln $2022 · Gotówka: 151,2 mln $2022 · Zadłużenie: 295,2 mln $2023 · Gotówka: 175,6 mln $2023 · Zadłużenie: 246,5 mln $2024 · Gotówka: 107 mln $2024 · Zadłużenie: 237 mln $2025 · Gotówka: 98,6 mln $2025 · Zadłużenie: 121,3 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+28,9%2025
+2,4%+11,2%+20,1%+28,9%2018 · Marża brutto: +20,6%2019 · Marża brutto: +20,4%2020 · Marża brutto: +27,3%2021 · Marża brutto: +27,0%2022 · Marża brutto: +21,6%2023 · Marża brutto: +24,7%2024 · Marża brutto: +24,9%2025 · Marża brutto: +28,9%2018 · Marża operacyjna: +2,3%2019 · Marża operacyjna: +2,2%2020 · Marża operacyjna: +9,3%2021 · Marża operacyjna: +7,2%2022 · Marża operacyjna: -4,0%2023 · Marża operacyjna: +0,7%2024 · Marża operacyjna: -3,8%2025 · Marża operacyjna: +0,1%2018 · Marża netto: -1,5%2019 · Marża netto: -0,8%2020 · Marża netto: +6,1%2021 · Marża netto: +5,3%2022 · Marża netto: -4,0%2023 · Marża netto: -0,2%2024 · Marża netto: -6,5%2025 · Marża netto: -0,8%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+11,9%2025
-7,0%+13,7%+34,4%+55,2%2019: +17,0%2020: +55,2%2021: +11,8%2022: -27,8%2023: +6,2%2024: -9,8%2025: +11,9%20182025
Akcje w obrocie106 mln2025
37,8 mln75,6 mln113,4 mln151,2 mln2018: 151,2 mln2019: 91,8 mln2020: 91,9 mln2021: 100 mln2022: 96,3 mln2023: 106,3 mln2024: 104,2 mln2025: 106 mln20182025
Wycena-49,52025
-3,6148,7301,1453,42018 · P/E: -151,82019 · P/E: -155,92020 · P/E: 30,22021 · P/E: 19,52022 · P/E: -21,52023 · P/E: 453,42024 · P/E: -7,02025 · P/E: -49,52018 · P/S: 2,22019 · P/S: 1,22020 · P/S: 2,02021 · P/S: 1,02022 · P/S: 1,02023 · P/S: 1,02024 · P/S: 0,52025 · P/S: 0,420182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 336,6 mln $ · Zaktualizowano 1h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20260,901,4 mld $-2%6
FY 20270,831,5 mld $+3%6
FY 20280,881,6 mld $+11%2
Q1 20270,21369 mln $+4%2
Q2 20270,14334,7 mln $+6%2
Q3 20270,16357 mln $+3%2

Wydarzenia spółki

6
2026-11-05WynikiWynik - / Prognoza 0,12-
2026-08-06WynikiWynik 0,23 / Prognoza 0,07Powyżej prognozy
2026-05-07WynikiWynik 0,27 / Prognoza 0,18Powyżej prognozy
2026-02-12WynikiWynik 0,43 / Prognoza 0,26Powyżej prognozy
2025-11-04WynikiWynik 0,06 / Prognoza 0,09Poniżej prognozy
2025-08-07WynikiWynik 0,01 / Prognoza 0,01Zgodnie z prognozą

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CRSR: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje3692
Analitycy1012
Kupuj / trzymaj / sprzedaj17 / 18 / 150 / 41 / 1
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 2 / 10 / 2 / 3
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte32 / 3 (91%)64 / 24 (73%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+45,1%+23,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+120,7% / -17,3%+120,7% / -37,0%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,9% wobec S&P 500 -1,2% (n = 51)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Alicia ReeseWedbush23% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 13,00 USD3 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
19 sie 2026Katherine MurphyGoldman SachsSprzedajObniżono11,00 USD
10 sie 2026Tim LongBarclaysKupujUtrzymano15,00 USD
7 sie 2026Anthony StossCraig-HallumTrzymajPotwierdzono12,00 USD
7 sie 2026Drew CrumB. Riley SecuritiesTrzymajUtrzymano12,00 USD
7 sie 2026Colin SebastianRobert W. BairdTrzymajUtrzymano12,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca6,00 USD8,00 USD10,00 USD12,00 USD14,00 USDlis 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1wrz 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1wrz 26paź 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1lis 25 · śr. cel 9,75 USDgru 25 · śr. cel 9,50 USDsty 26 · śr. cel 9,50 USDlut 26 · śr. cel 7,56 USDmar 26 · śr. cel 7,56 USDkwi 26 · śr. cel 7,56 USDmaj 26 · śr. cel 8,50 USDcze 26 · śr. cel 8,50 USDlip 26 · śr. cel 9,44 USDsie 26 · śr. cel 12,20 USDwrz 26 · śr. cel 12,20 USDpaź 26 · śr. cel 12,20 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 6,52 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 5,94 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 5,10 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 5,49 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 5,55 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 6,79 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 12,14 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 9,67 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 10,61 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 12,15 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 13,50 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 13,63 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 36 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual CRSR?

Kontrakty perpetual Corsair Gaming, Inc. (CRSR) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Vest. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować CRSR przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale CRSR są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów CRSR?

Obecnie stawka fundingu perpa CRSR wynosi +5,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +5,0% do +5,0% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa CRSR ma się do akcji Corsair Gaming, Inc.?

Medianowa cena mark perpa CRSR to 12,7 $ wobec referencyjnej ceny akcji 12,7 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual CRSR?

Perpetual CRSR to instrument pochodny śledzący cenę Corsair Gaming, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Corsair Gaming, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual CRSRUSDT?

CRSRUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Corsair Gaming, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji CRSR przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

CRSR perpetuals · perpequities.comCRSR perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/crsr-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/crsr-perp.svg" width="240" height="64" alt="CRSR perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CRSR

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CRSR — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CRSR — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X