PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual United Rentals, Inc. (URI)

Perpetual futures URI na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować URIUSDT.

United Rentals to firma wynajmująca sprzęt, działająca poprzez segmenty General Rentals i Specialty i obsługująca klientów budowlanych, przemysłowych, komunalnych, samorządowych i rządowych oraz właścicieli domów.

$1047+1,2%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (URI/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
15,5 tys. $
Otwarte pozycje
10,1 tys. $
Najlepsza płynność
32,7 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+80,1 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
15,5 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 729,2 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 64,8 mld $
Wyniki spot
1D+1,23%
5D-0,70%
1M+4,11%
6M+34,74%
YTD+29,44%
1Y+4,17%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujURI/USDTW obrocie$1047-21,9% APR
-0,020% co 8h
+80,1 bps32,7 tys. $15,5 tys. $10,1 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 1 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +156,3 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +156,3 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

URI

Najwęższy spread

URI

Najwyższy wolumen

URI

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 2h temu
Kapitalizacja
65,2 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
16,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+10%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+15,7%
P/E
25,3
P/E porównywalnych 23,7
Wolne przepływy pieniężne
632 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
2,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
3,9
P/E porównywalnych
23,7
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
17,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-21
Szac. przychody 4,7 mld $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
1,97 $
2026-08-12

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody16,1 mld $
Marża netto+15,5%
Wolne przepływy pieniężne662 mln $
Dług netto16 mld $
20208,5 mld $
20219,7 mld $
202211,6 mld $
202314,3 mld $
202415,3 mld $
202516,1 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20208,5 mld $-9%890 mln $1,5 mld $
20219,7 mld $+14%1,4 mld $491 mln $
202211,6 mld $+20%2,1 mld $743 mln $
202314,3 mld $+23%2,4 mld $634 mln $
202415,3 mld $+7%2,6 mld $419 mln $
202516,1 mld $+5%2,5 mld $662 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+33,2%+21,7%+10,4%+19,6%+5,0%
2021+36,0%+23,6%+14,3%+23,1%+6,8%
2022+39,8%+27,8%+18,1%+29,8%+8,7%
2023+37,6%+26,9%+16,9%+29,8%+9,5%
2024+37,2%+26,5%+16,8%+29,9%+9,1%
2025+35,4%+24,7%+15,5%+27,8%+8,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020202 mln $10,4 mld $10,2 mld $1,07
2021144 mln $10,5 mld $10,4 mld $0,83
2022106 mln $12,2 mld $12,1 mld $1,11
2023363 mln $12,7 mld $12,3 mld $0,81
2024457 mln $14,8 mld $14,3 mld $0,98
2025459 mln $16,5 mld $16 mld $0,94
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202016,9 mld $27,1 mld $2,018,9
202124,1 mld $34,4 mld $2,517,4
202225,1 mld $37,2 mld $2,211,9
202339,3 mld $51,6 mld $2,716,2
202446,7 mld $61,1 mld $3,018,1
202552,1 mld $68,1 mld $3,220,9
Q3 20244 mld $
Q4 20244,1 mld $
Q1 20253,7 mld $
Q2 20253,9 mld $
Q3 20254,2 mld $
Q4 20254,2 mld $
Q1 20264 mld $
Q2 20264,4 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 20244 mld $+6%708 mln $-209 mln $
Q4 20244,1 mld $+10%689 mln $365 mln $
Q1 20253,7 mld $+7%518 mln $680 mln $
Q2 20253,9 mld $+5%622 mln $-230 mln $
Q3 20254,2 mld $+6%701 mln $-365 mln $
Q4 20254,2 mld $+3%653 mln $577 mln $
Q1 20264 mld $+7%531 mln $681 mln $
Q2 20264,4 mld $+12%753 mln $-261 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+38,6%+28,1%+17,7%+8,3%+2,5%
Q4 2024+37,2%+26,5%+16,8%+8,0%+2,4%
Q1 2025+33,4%+21,6%+13,9%+5,9%+1,8%
Q2 2025+36,1%+25,4%+15,8%+6,9%+2,1%
Q3 2025+36,8%+26,3%+16,6%+7,8%+2,3%
Q4 2025+35,2%+25,0%+15,5%+7,3%+2,2%
Q1 2026+36,9%+21,8%+13,3%+5,9%+1,8%
Q2 2026+39,3%+25,8%+17,1%+8,2%+2,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024479 mln $14,4 mld $13,9 mld $0,82
Q4 2024457 mln $14,8 mld $14,3 mld $0,98
Q1 2025542 mln $14 mld $13,5 mld $0,85
Q2 2025548 mln $14,5 mld $13,9 mld $0,86
Q3 2025512 mln $15,2 mld $14,7 mld $0,90
Q4 2025459 mln $16,5 mld $16 mld $0,94
Q1 2026156 mln $15 mld $14,9 mld $0,80
Q2 2026112 mln $15,4 mld $15,3 mld $0,76
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202453,5 mld $67,4 mld $13,418,9
Q4 202446,5 mld $60,8 mld $11,416,8
Q1 202540,9 mld $54,4 mld $11,019,8
Q2 202548,9 mld $62,8 mld $12,419,6
Q3 202561,3 mld $76 mld $14,521,8
Q4 202551,3 mld $67,3 mld $12,219,7
Q1 202646,2 mld $61,1 mld $11,621,7
Q2 202671,8 mld $87,1 mld $16,323,8

Odświeżono 2h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody4,4 mld $Q2 2026
1,1 mld $2,2 mld $3,3 mld $4,4 mld $Q3 2023: 3,8 mld $Q4 2023: 3,7 mld $Q1 2024: 3,5 mld $Q2 2024: 3,8 mld $Q3 2024: 4 mld $Q4 2024: 4,1 mld $Q1 2025: 3,7 mld $Q2 2025: 3,9 mld $Q3 2025: 4,2 mld $Q4 2025: 4,2 mld $Q1 2026: 4 mld $Q2 2026: 4,4 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto753 mln $Q2 2026
188,3 mln $376,5 mln $564,8 mln $753 mln $Q3 2023: 703 mln $Q4 2023: 679 mln $Q1 2024: 542 mln $Q2 2024: 636 mln $Q3 2024: 708 mln $Q4 2024: 689 mln $Q1 2025: 518 mln $Q2 2025: 622 mln $Q3 2025: 701 mln $Q4 2025: 653 mln $Q1 2026: 531 mln $Q2 2026: 753 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA2 mld $Q2 2026
501,3 mln $1 mld $1,5 mld $2 mld $Q3 2023: 1,8 mld $Q4 2023: 1,8 mld $Q1 2024: 1,5 mld $Q2 2024: 1,7 mld $Q3 2024: 1,9 mld $Q4 2024: 1,9 mld $Q1 2025: 1,6 mld $Q2 2025: 1,8 mld $Q3 2025: 1,9 mld $Q4 2025: 1,9 mld $Q1 2026: 1,7 mld $Q2 2026: 2 mld $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-261 mln $Q2 2026
-101,5 mln $162 mln $425,5 mln $689 mln $Q3 2023: -56 mln $Q4 2023: 689 mln $Q1 2024: 460 mln $Q2 2024: -197 mln $Q3 2024: -209 mln $Q4 2024: 365 mln $Q1 2025: 680 mln $Q2 2025: -230 mln $Q3 2025: -365 mln $Q4 2025: 577 mln $Q1 2026: 681 mln $Q2 2026: -261 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS11,8 $Q2 2026
2,96 $5,92 $8,88 $11,8 $Q3 2023: 10,3 $Q4 2023: 10 $Q1 2024: 8,04 $Q2 2024: 9,53 $Q3 2024: 10,7 $Q4 2024: 10,5 $Q1 2025: 7,91 $Q2 2025: 9,59 $Q3 2025: 10,9 $Q4 2025: 10,2 $Q1 2026: 8,35 $Q2 2026: 11,8 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie112 mln $Q2 2026
4,1 mld $8,2 mld $12,4 mld $16,5 mld $Q3 2023 · Gotówka: 284 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 12,9 mld $Q4 2023 · Gotówka: 363 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 12,7 mld $Q1 2024 · Gotówka: 429 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 13,4 mld $Q2 2024 · Gotówka: 467 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 13,9 mld $Q3 2024 · Gotówka: 479 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 14,4 mld $Q4 2024 · Gotówka: 457 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 14,8 mld $Q1 2025 · Gotówka: 542 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 14 mld $Q2 2025 · Gotówka: 548 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 14,5 mld $Q3 2025 · Gotówka: 512 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 15,2 mld $Q4 2025 · Gotówka: 459 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 16,5 mld $Q1 2026 · Gotówka: 156 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 15 mld $Q2 2026 · Gotówka: 112 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 15,4 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+39,3%Q2 2026
+9,8%+19,6%+29,5%+39,3%Q3 2023 · Marża brutto: +39,3%Q4 2023 · Marża brutto: +39,2%Q1 2024 · Marża brutto: +35,6%Q2 2024 · Marża brutto: +37,3%Q3 2024 · Marża brutto: +38,6%Q4 2024 · Marża brutto: +37,2%Q1 2025 · Marża brutto: +33,4%Q2 2025 · Marża brutto: +36,1%Q3 2025 · Marża brutto: +36,8%Q4 2025 · Marża brutto: +35,2%Q1 2026 · Marża brutto: +36,9%Q2 2026 · Marża brutto: +39,3%Q3 2023 · Marża operacyjna: +29,3%Q4 2023 · Marża operacyjna: +28,6%Q1 2024 · Marża operacyjna: +24,5%Q2 2024 · Marża operacyjna: +26,6%Q3 2024 · Marża operacyjna: +28,1%Q4 2024 · Marża operacyjna: +26,5%Q1 2025 · Marża operacyjna: +21,6%Q2 2025 · Marża operacyjna: +25,4%Q3 2025 · Marża operacyjna: +26,3%Q4 2025 · Marża operacyjna: +25,0%Q1 2026 · Marża operacyjna: +21,8%Q2 2026 · Marża operacyjna: +25,8%Q3 2023 · Marża netto: +18,7%Q4 2023 · Marża netto: +18,2%Q1 2024 · Marża netto: +15,6%Q2 2024 · Marża netto: +16,9%Q3 2024 · Marża netto: +17,7%Q4 2024 · Marża netto: +16,8%Q1 2025 · Marża netto: +13,9%Q2 2025 · Marża netto: +15,8%Q3 2025 · Marża netto: +16,6%Q4 2025 · Marża netto: +15,5%Q1 2026 · Marża netto: +13,3%Q2 2026 · Marża netto: +17,1%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+11,8%Q2 2026
+3,0%+5,9%+8,9%+11,8%Q3 2024: +6,0%Q4 2024: +9,8%Q1 2025: +6,7%Q2 2025: +4,5%Q3 2025: +5,9%Q4 2025: +2,8%Q1 2026: +7,2%Q2 2026: +11,8%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie63,6 mlnQ2 2026
17,1 mln34,1 mln51,2 mln68,3 mlnQ3 2023: 68,3 mlnQ4 2023: 67,8 mlnQ1 2024: 67,4 mlnQ2 2024: 66,7 mlnQ3 2024: 66,2 mlnQ4 2024: 66,2 mlnQ1 2025: 65,4 mlnQ2 2025: 64,9 mlnQ3 2025: 64,3 mlnQ4 2025: 63,6 mlnQ1 2026: 63,6 mlnQ2 2026: 63,6 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena23,8Q2 2026
6,011,917,923,8Q3 2023 · P/E: 10,8Q4 2023 · P/E: 14,3Q1 2024 · P/E: 22,0Q2 2024 · P/E: 16,8Q3 2024 · P/E: 18,9Q4 2024 · P/E: 16,8Q1 2025 · P/E: 19,8Q2 2025 · P/E: 19,6Q3 2025 · P/E: 21,8Q4 2025 · P/E: 19,7Q1 2026 · P/E: 21,7Q2 2026 · P/E: 23,8Q3 2023 · P/S: 8,0Q4 2023 · P/S: 10,4Q1 2024 · P/S: 13,7Q2 2024 · P/S: 11,3Q3 2024 · P/S: 13,4Q4 2024 · P/S: 11,4Q1 2025 · P/S: 11,0Q2 2025 · P/S: 12,4Q3 2025 · P/S: 14,5Q4 2025 · P/S: 12,2Q1 2026 · P/S: 11,6Q2 2026 · P/S: 16,3Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody16,1 mld $2025
4 mld $8 mld $12,1 mld $16,1 mld $2018: 8 mld $2019: 9,4 mld $2020: 8,5 mld $2021: 9,7 mld $2022: 11,6 mld $2023: 14,3 mld $2024: 15,3 mld $2025: 16,1 mld $20182025
Zysk netto2,5 mld $2025
643,8 mln $1,3 mld $1,9 mld $2,6 mld $2018: 1,1 mld $2019: 1,2 mld $2020: 890 mln $2021: 1,4 mld $2022: 2,1 mld $2023: 2,4 mld $2024: 2,6 mld $2025: 2,5 mld $20182025
EBITDA7,2 mld $2025
1,8 mld $3,6 mld $5,4 mld $7,2 mld $2018: 3,6 mld $2019: 4,2 mld $2020: 3,8 mld $2021: 4,3 mld $2022: 5,5 mld $2023: 6,6 mld $2024: 7 mld $2025: 7,2 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne662 mln $2025
375 mln $750 mln $1,1 mld $1,5 mld $2018: 562 mln $2019: 674 mln $2020: 1,5 mld $2021: 491 mln $2022: 743 mln $2023: 634 mln $2024: 419 mln $2025: 662 mln $20182025
EPS38,6 $2025
9,67 $19,3 $29 $38,7 $2018: 13,1 $2019: 15,1 $2020: 12,2 $2021: 19 $2022: 29,7 $2023: 35,3 $2024: 38,7 $2025: 38,6 $20182025
Gotówka / Zadłużenie459 mln $2025
4,1 mld $8,2 mld $12,4 mld $16,5 mld $2018 · Gotówka: 43 mln $2018 · Zadłużenie: 11,7 mld $2019 · Gotówka: 52 mln $2019 · Zadłużenie: 12,1 mld $2020 · Gotówka: 202 mln $2020 · Zadłużenie: 10,4 mld $2021 · Gotówka: 144 mln $2021 · Zadłużenie: 10,5 mld $2022 · Gotówka: 106 mln $2022 · Zadłużenie: 12,2 mld $2023 · Gotówka: 363 mln $2023 · Zadłużenie: 12,7 mld $2024 · Gotówka: 457 mln $2024 · Zadłużenie: 14,8 mld $2025 · Gotówka: 459 mln $2025 · Zadłużenie: 16,5 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+35,4%2025
+9,9%+19,9%+29,8%+39,8%2018 · Marża brutto: +38,0%2019 · Marża brutto: +34,9%2020 · Marża brutto: +33,2%2021 · Marża brutto: +36,0%2022 · Marża brutto: +39,8%2023 · Marża brutto: +37,6%2024 · Marża brutto: +37,2%2025 · Marża brutto: +35,4%2018 · Marża operacyjna: +25,1%2019 · Marża operacyjna: +23,2%2020 · Marża operacyjna: +21,7%2021 · Marża operacyjna: +23,6%2022 · Marża operacyjna: +27,8%2023 · Marża operacyjna: +26,9%2024 · Marża operacyjna: +26,5%2025 · Marża operacyjna: +24,7%2018 · Marża netto: +13,6%2019 · Marża netto: +12,6%2020 · Marża netto: +10,4%2021 · Marża netto: +14,3%2022 · Marża netto: +18,1%2023 · Marża netto: +16,9%2024 · Marża netto: +16,8%2025 · Marża netto: +15,5%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+4,9%2025
-0,8%+7,2%+15,1%+23,1%2019: +16,2%2020: -8,8%2021: +13,9%2022: +19,8%2023: +23,1%2024: +7,1%2025: +4,9%20182025
Akcje w obrocie64,6 mln2025
20,9 mln41,8 mln62,6 mln83,5 mln2018: 83,5 mln2019: 77,7 mln2020: 72,9 mln2021: 72,8 mln2022: 71 mln2023: 68,7 mln2024: 66,6 mln2025: 64,6 mln20182025
Wycena20,92025
5,210,515,720,92018 · P/E: 7,72019 · P/E: 11,02020 · P/E: 18,92021 · P/E: 17,42022 · P/E: 11,92023 · P/E: 16,22024 · P/E: 18,12025 · P/E: 20,92018 · P/S: 1,12019 · P/S: 1,42020 · P/S: 2,02021 · P/S: 2,52022 · P/S: 2,22023 · P/S: 2,72024 · P/S: 3,02025 · P/S: 3,220182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-21
Szac. przychody 4,7 mld $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
1,97 $
2026-08-12

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202649,5717,8 mld $+10%15
FY 202757,4819,3 mld $+20%15
FY 202865,5921,1 mld $+31%11
FY 20290,0021,3 mld $+32%4
Q1 202711,194,4 mld $+10%5
Q2 202714,394,8 mld $+10%5

Wydarzenia spółki

6
2026-10-21WynikiWynik - / Prognoza 13,97-
2026-08-12Dywidenda1,97 $-
2026-07-22WynikiWynik 12,76 / Prognoza 11,53Powyżej prognozy
2026-05-13Dywidenda1,97 $-
2026-04-22WynikiWynik 9,71 / Prognoza 8,95Powyżej prognozy
2026-02-11Dywidenda1,97 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający URI: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje115312
Analitycy1927
Kupuj / trzymaj / sprzedaj98 / 6 / 11208 / 55 / 49
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia2 / 1 / 210 / 6 / 8
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte42 / 64 (40%)198 / 76 (72%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-0,9%+29,5%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+74,6% / -28,5%+225,3% / -28,5%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,7% wobec S&P 500 -0,5% (n = 202)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Kyle MengesCiti100% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 1330 USD12 paź 2026
  2. Michael FenigerBank of America Securities100% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujbez celu28 lip 2026
  3. Tami ZakariaJ.P. Morgan100% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychTrzymajcel 1170 USD8 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
12 paź 2026Kyle MengesCitiKupujUtrzymano1330 USD
8 paź 2026Tami ZakariaJ.P. MorganTrzymajUtrzymano1170 USD
8 paź 2026Jerry RevichWells FargoKupujUtrzymano1355 USD
5 paź 2026Jamie CookTruist FinancialKupujUtrzymano1395 USD
30 wrz 2026Tami ZakariaJ.P. MorganTrzymajUtrzymano–

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 115 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual URI?

Kontrakty perpetual United Rentals, Inc. (URI) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować URI przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale URI są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów URI?

Obecnie stawka fundingu perpa URI wynosi -21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do -21,9% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa URI ma się do akcji United Rentals, Inc.?

Medianowa cena mark perpa URI to 1 tys. $ wobec referencyjnej ceny akcji 1 tys. $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual URI?

Perpetual URI to instrument pochodny śledzący cenę United Rentals, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na United Rentals, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual URIUSDT?

URIUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual United Rentals, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji URI przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

URI perpetuals · perpequities.comURI perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/uri-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/uri-perp.svg" width="240" height="64" alt="URI perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami URI

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla URI — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla URI — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X