PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Cummins Inc. (CMI)

Perpetual futures CMI na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować CMIUSDT.

Cummins Inc. projektuje, produkuje, dystrybuuje i serwisuje silniki wysokoprężne i gazowe, napędy elektryczne i hybrydowe, komponenty oraz systemy wytwarzania energii dla klientów na całym świecie.

$476,80-5,8%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (CMI/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
120,8 tys. $
Otwarte pozycje
113,8 tys. $
Najlepsza płynność
52,7 $
Gate.io
Najwęższy spread
+77,3 bps
Gate.io
Najwyższy wolumen
101,1 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,4 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 65,4 mld $
Wyniki spot
1D-5,76%
5D-6,60%
1M-10,69%
6M-28,15%
YTD-7,56%
1Y+10,05%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujCMI/USDTW obrocie$467,52-21,9% APR
-0,020% co 8h
+207,0 bps0 $101,1 tys. $36,3 tys. $USDT20x
Gate.ioHandlujCMI/USDTW obrocie$476,800,0% APR
0,000% co 8h
+77,3 bps52,7 $19,7 tys. $77,5 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Za mała głębokość: Gate.io

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

CMI

Najwęższy spread

CMI

Najwyższy wolumen

CMI

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-08-04 · następny raport: 2026-11-05 · Zaktualizowano 17m temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
65 mld $
Zaktualizowano 17m temu
Przychody
34,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+12%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+7,8%
P/E
24,0
P/E porównywalnych 19,2
P/S
1,9
P/E porównywalnych
19,2
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
2,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
37,7 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 9,9 mld $ · Zaktualizowano 17m temu
Dywidenda
2,2 $
2026-11-20
Przychody (TTM)34,7 mld $+2,9% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)11,1%-1,2 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 3,86 mld $
Zysk netto (TTM)2,72 mld $-7,7% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,37 mld $+103,8% rok do rokuCapex: 1,28 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)19,56 $-8,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-4,36 mld $+22,2% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-08-04): przychody powyżej o 1,4%, EPS poniżej o 6,7%Przychody 9,46 mld $ wobec oczekiwanych 9,33 mld $ (+1,4%); EPS 6,73 $ wobec 7,21 $ (-6,7%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 9,4%Przychody za Q2 '26: 9,46 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 0,1%.
  • Marża operacyjna 11,1% (TTM), zmiana r/r: -1,2 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -6,7%, przychody: wzrost 2,9%.
  • Capex: 3,7% przychodów (rok temu 3,5%)Zainwestowano 1,28 mld $ w ostatnich 4 kwartałach (+7,4% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 3,37 mld $ = 124,0% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Components2,89 mld $+6,9%30,6%
Distribution3,33 mld $+9,4%35,2%
Engine3,08 mld $+6,4%32,6%
Power Systems2,26 mld $+19,4%23,8%
Intersegment Eliminations-2,24 mld $–-23,7%
Total Segment–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (360), które Cummins Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 9,9 mld $ · Zaktualizowano 17m temu
Dywidenda
2,2 $
2026-11-20

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane referencyjne

Kontekst rynkowy

Rynek bazowy

Zamknięty
New York Stock Exchange
Regularne godziny
09:30 AM – 04:00 PM
Najbliższe święto
26 lis 2026 · Thanksgiving Day

Notowanie posesyjne

Kupno465
Sprzedaż501
Wolumen2 956 937

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202629,4337,7 mld $+12%9
FY 202734,5841,3 mld $+23%11
FY 202840,2944,9 mld $+33%10
Q1 20277,709,3 mld $+11%2
Q1 20277,589,2 mld $+10%3
Q2 20278,5510,3 mld $+9%2

Wydarzenia spółki

6
2026-11-20Dywidenda2,2 $-
2026-11-05Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik - / Prognoza 8,21-
2026-08-21Dywidenda2,2 $-
2026-08-04WynikiWynik 6,73 / Prognoza 7,21Poniżej prognozy
2026-05-22Dywidenda2 $-
2026-05-05WynikiWynik 6,15 / Prognoza 5,63Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 16:04 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Industrial - Machinery
Prezes
Jennifer W. Rumsey
Pracownicy
67 400
Data IPO
3 paź 1947
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,42
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii1,42 mld USD10,21 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 6 out of 101

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
69,06 mld USD-22.9%sie 26 – paź 26
69,06 mld USD79,33 mld USD89,61 mld USDMaksimum: 89,61 mld USD · 2026-08-03Obecnie: 69,06 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 69,06 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 89,61 mld USD · 2026-08-03Minimum: 69,06 mld USD · 2026-10-30
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,1%4,4 mln
VOO0,11%3,6 mln
VO0,7%2,9 mln
VCPA.S0,05%2,1 mln
FXAIX0,11%1,8 mln
IVV0,11%1,8 mln
XSP.TO0,11%1,8 mln
SPY0,11%1,7 mln
VTV0,27%1,3 mln
VOE1,21%859,5 tys.
XLI1,32%807,1 tys.
VIG0,31%778,9 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CMI: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje108261
Analitycy1723
Kupuj / trzymaj / sprzedaj69 / 39 / 0119 / 131 / 11
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia5 / 1 / 312 / 7 / 7
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte6 / 98 (6%)145 / 98 (60%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-21,8%+22,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+20,5% / -42,5%+130,2% / -42,5%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,6% wobec S&P 500 -1,0% (n = 116)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Kyle MengesCiti100% trafności na tej spółce · 16 celów zmierzonychKupujcel 630 USD12 paź 2026
  2. Angel CastilloMorgan Stanley100% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 761 USD5 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
4 lis 2026Chad DillardBernsteinKupujUtrzymano557 USD
4 lis 2026Chad DillardBernsteinKupujUtrzymano557 USD
26 paź 2026Chad DillardBernsteinTrzymajUtrzymano557 USD
26 paź 2026Chad DillardBernsteinTrzymajUtrzymano557 USD
26 paź 2026Jerry RevichWells FargoKupujPotwierdzono608 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca500 USD550 USD600 USD650 USD700 USD750 USD800 USDgru 25 · Kupuj 10 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 519 USDsty 26 · śr. cel 548 USDlut 26 · śr. cel 607 USDmar 26 · śr. cel 617 USDkwi 26 · śr. cel 632 USDmaj 26 · śr. cel 736 USDcze 26 · śr. cel 772 USDlip 26 · śr. cel 781 USDsie 26 · śr. cel 770 USDwrz 26 · śr. cel 758 USDpaź 26 · śr. cel 707 USDlis 26 · śr. cel 707 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 510 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 579 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 584 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 538 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 671 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 647 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 713 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 634 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 564 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 517 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 500 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 500 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 108 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual CMI?

Kontrakty perpetual Cummins Inc. (CMI) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym MEXC, Gate.io. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować CMI przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale CMI są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów CMI?

Obecnie stawka fundingu perpa CMI wynosi -11,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do 0,0% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa CMI ma się do akcji Cummins Inc.?

Medianowa cena mark perpa CMI to 472,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 476,8 $, czyli baza -1,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual CMI?

Perpetual CMI to instrument pochodny śledzący cenę Cummins Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Cummins Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual CMIUSDT?

CMIUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Cummins Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji CMI przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

CMI perpetuals · perpequities.comCMI perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/cmi-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/cmi-perp.svg" width="240" height="64" alt="CMI perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CMI

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CMI — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CMI — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X