PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Eaton Corporation (ETN)

Perpetual futures ETN na 3 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować ETNUSDT.

Eaton Corp. Plc to firma zarządzania energią, oferująca energooszczędne rozwiązania dla energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej w segmentach elektrycznym, lotniczym, pojazdowym i eMobility.

$354,22-9,9%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bitget (ETN/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

3/3 aktywnych rynków
Giełdy
3
Aktywne rynki
3/3
Wolumen 24h
386,9 tys. $Pokrycie: 2/3 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 980 tys. $
Otwarte pozycje
335,6 tys. $
Najlepsza płynność
261,9 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+23,7 bps
Bitget
Najwyższy wolumen
237,4 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 3/3
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 2,1 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 137,3 mld $
Wyniki spot
1D-9,86%
5D-5,51%
1M-19,04%
6M-16,42%
YTD+10,85%
1Y-6,52%

Macierz giełd

3 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujETN-USDTW obrocie$354,22-222,6% APR
-0,203% co 8h
+39,2 bps261,9 tys. $237,4 tys. $3,2 tys. $USDT-
MEXCHandlujETN/USDTW obrocie$354,29-321,5% APR
-0,294% co 8h
+32,4 bps125,7 tys. $149,4 tys. $280,3 tys. $USDT20x
BitgetHandlujETN/USDTW obrocie$353,91-322,1% APR
-0,294% co 8h
+23,7 bps-593,1 tys. $⚠52,1 tys. $USDT20x

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 3 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +30,2 bps – +30,5 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +30,1 bps

Brak świeżych danych arkusza: Bitget

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

ETN

Najwęższy spread

ETN

Najwyższy wolumen

ETN

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-11-03 · następny raport: 2027-02-02 · Zaktualizowano 1h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
137,1 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
32 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+22%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+12,2%
P/E
35,2
P/E porównywalnych 26,1
P/S
4,3
P/E porównywalnych
26,1
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
5,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
3,9 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
33,4 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 8,7 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
1,1 $
2026-11-10
Przychody (TTM)32 mld $+20,1% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)17,3%-2,1 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 5,53 mld $
Zysk netto (TTM)3,9 mld $-0,7% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)5,09 mld $+38,5% rok do rokuCapex: -178 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)10,01 $+0,1% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-20,1 mld $-88,7% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-11-03): przychody powyżej o 4,9%, EPS powyżej o 4,0%Przychody 8,95 mld $ wobec oczekiwanych 8,53 mld $ (+4,9%); EPS 3,68 $ wobec 3,54 $ (+4,0%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 28,0%Przychody za Q3 '26: 8,95 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 15,4%.
  • Marża operacyjna 17,3% (TTM), zmiana r/r: -2,1 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 7,2%, przychody: wzrost 20,1%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 12,3% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 4,92 mld $, zysk operacyjny 5,53 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q3 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Electrical Americas Segment4,17 mld $+22,3%1,24 mld $29,8%
Electrical Global Segment2,73 mld $+58,2%576 mln $21,1%
Aerospace Segment1,2 mld $+10,8%298 mln $24,9%
Mobility Segment852 mln $+9,9%146 mln $17,1%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (253), które Eaton Corporation plc zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 8,7 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
1,1 $
2026-11-10

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202613,7033,4 mld $+22%15
FY 202716,3637,3 mld $+36%16
FY 202819,1341,1 mld $+50%8
FY 202921,5144,3 mld $+62%5
FY 203022,2444,7 mld $+63%5
Q1 20273,548,8 mld $+19%7

Wydarzenia spółki

6
2027-02-02WynikiWynik - / Prognoza 4,1-
2026-11-10Dywidenda1,1 $-
2026-11-03Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 3,68 / Prognoza 3,54Powyżej prognozy
2026-08-07Dywidenda1,1 $-
2026-07-31WynikiWynik 3,15 / Prognoza 3,07Powyżej prognozy
2026-05-08Dywidenda1,1 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 14:36 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Electrical Equipment & Parts
Prezes
Paulo Ruiz Sternadt
Pracownicy
97 303
Data IPO
1 cze 1972
Kraj
IE
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai3,6
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB-
Zysk właścicielskii1,15 mld USD2,95 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 21 out of 74

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
143,73 mld USD-15.6%sie 26 – paź 26
143,73 mld USD160,33 mld USD176,92 mld USDMaksimum: 176,92 mld USD · 2026-08-17Obecnie: 143,73 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 143,73 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 176,92 mld USD · 2026-08-17Minimum: 143,73 mld USD · 2026-10-30
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,23%12,3 mln
VOO0,25%10,2 mln
IVV0,22%5,2 mln
XAW.TO0,13%5,2 mln
XSP.TO0,23%5,2 mln
SPY0,23%4,7 mln
VTV0,63%3,7 mln
VECA.S0,06%2,9 mln
GRID7,92%2,4 mln
XLI2,83%2,3 mln
VIG0,74%2,2 mln
VSCA.S0,07%2,2 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający ETN: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje109376
Analitycy2334
Kupuj / trzymaj / sprzedaj85 / 24 / 0248 / 123 / 5
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 1 / 69 / 4 / 14
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte16 / 73 (18%)205 / 115 (64%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-9,4%+9,9%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+15,8% / -26,3%+110,6% / -26,3%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,4% wobec S&P 500 -0,2% (n = 254)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Chad DillardBernstein100% trafności na tej spółce · 19 celów zmierzonychKupujcel 534 USD4 lis 2026
  2. Stephen TusaWells Fargo100% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 503 USD2 lis 2026
  3. Brett LinzeyMizuho Securities100% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 485 USD27 kwi 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
3 lis 2026Jeff ReiveRBC CapitalKupujPotwierdzono539 USD
4 lis 2026Chad DillardBernsteinKupujUtrzymano534 USD
4 lis 2026Daniel DiCiccoBMO CapitalKupujPotwierdzono486 USD
4 lis 2026Andrew ObinBank of America SecuritiesKupujPotwierdzono490 USD
4 lis 2026Jeffrey HammondKeyBancKupujPotwierdzono480 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca350 USD400 USD450 USD500 USDgru 25 · Kupuj 15 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 408 USDsty 26 · śr. cel 399 USDlut 26 · śr. cel 406 USDmar 26 · śr. cel 404 USDkwi 26 · śr. cel 416 USDmaj 26 · śr. cel 437 USDcze 26 · śr. cel 443 USDlip 26 · śr. cel 448 USDsie 26 · śr. cel 481 USDwrz 26 · śr. cel 491 USDpaź 26 · śr. cel 494 USDlis 26 · śr. cel 494 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 319 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 351 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 376 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 358 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 433 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 401 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 426 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 415 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 402 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 430 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 370 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 370 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 109 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual ETN?

Kontrakty perpetual Eaton Corporation (ETN) są notowane na 3 giełdach krypto, w tym Bitget, BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować ETN przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale ETN są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów ETN?

Obecnie stawka fundingu perpa ETN wynosi -321,5% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -322,1% do -222,6% na 3 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa ETN ma się do akcji Eaton Corporation?

Medianowa cena mark perpa ETN to 354,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 354,2 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual ETN?

Perpetual ETN to instrument pochodny śledzący cenę Eaton Corporation bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Eaton Corporation na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual ETNUSDT?

ETNUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Eaton Corporation rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji ETN przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

ETN perpetuals · perpequities.comETN perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/etn-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/etn-perp.svg" width="240" height="64" alt="ETN perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami ETN

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla ETN — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla ETN — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X