Akcja
Kontrakty perpetual Revolution Medicines, Inc. (RVMD)
Revolution Medicines, Inc. to firma z fazy klinicznej w precyzyjnej onkologii, opracowująca celowane terapie nowotworów związanych z RAS, w tym inhibitory RAS(ON) i SHP2.
-0,3%NASDAQ otwarta
Wykres ceny
Interaktywny wykres TradingView
Symbol TradingView NASDAQ:RVMD
Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.
Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
0/1 aktywnych rynków
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
0 $
Otwarte pozycje
0 $
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D-0,30%
5D-5,54%
1M+14,68%
6M+108,21%
YTD+162,69%
1Y+426,10%
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego
Najlepsza płynność
-Brak danych na żywo-
Najwęższy spread
-Brak danych na żywo-
Najwyższy wolumen
-Brak danych na żywo-
Dane spółki
Fundamenty spółki
Zaktualizowano 2h temu
Dane spółki
Fundamenty spółki
Kapitalizacja
44,5 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
0 $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-
Następny rok obrotowy
Marża zysku
0,0%
P/E
-23,6
P/E porównywalnych -6,0
Wolne przepływy pieniężne
-1,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-1,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
-
P/E porównywalnych
-6,0
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
165,8 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-04
Szac. przychody 16,9 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
-
Szczegóły fundamentów
Roczne + kwartalneOstatnie przychody0 $
Marża netto0,0%
Wolne przepływy pieniężne-913,7 mln $
Dług netto-225 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
202043 mln $-14%-108,2 mln $-103 mln $
202129,4 mln $-32%-187,1 mln $-153,7 mln $
202235,4 mln $+20%-248,7 mln $-235,2 mln $
202311,6 mln $-67%-436,4 mln $-358,3 mln $
20240 $-100%-600,1 mln $-567,7 mln $
20250 $--1,1 mld $-913,7 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+100,0%-257,5%-251,6%-22,8%-19,1%
2021+100,0%-639,7%-636,6%-31,0%-25,4%
2022+100,0%-730,0%-703,0%-36,3%-30,6%
2023+100,0%-4207,1%-3768,3%-23,9%-21,2%
20240,0%0,0%0,0%-26,5%-23,5%
20250,0%0,0%0,0%-69,3%-48,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020104,3 mln $32,7 mln $-71,6 mln $9,63
2021108,5 mln $66,6 mln $-41,9 mln $9,77
2022161,4 mln $64,2 mln $-97,2 mln $10,65
2023696,1 mln $87,9 mln $-608,2 mln $13,06
2024543,1 mln $135,8 mln $-407,2 mln $14,20
2025383,7 mln $158,7 mln $-225 mln $7,14
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20202,6 mld $2,6 mld $61,3-24,4
20211,8 mld $1,8 mld $62,4-10,2
20221,9 mld $1,8 mld $54,3-7,7
20233,2 mld $2,6 mld $280,2-7,4
20247,3 mld $6,9 mld $0,0-12,2
202515,1 mld $14,9 mld $0,0-13,4
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 20240 $--156,3 mln $-133,9 mln $
Q4 20240 $-100%-194,6 mln $-139,5 mln $
Q1 20250 $--213,4 mln $-197,7 mln $
Q2 20250 $--247,8 mln $-229,2 mln $
Q3 20250 $--305,2 mln $-210,7 mln $
Q4 20250 $--364,9 mln $-276,2 mln $
Q1 20260 $--453,8 mln $-355,7 mln $
Q2 20260 $--644,4 mln $-745,3 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 20240,0%0,0%0,0%-10,0%-8,9%
Q4 20240,0%0,0%0,0%-8,6%-7,6%
Q1 20250,0%0,0%0,0%-10,3%-9,0%
Q2 20250,0%0,0%0,0%-13,3%-10,2%
Q3 20250,0%0,0%0,0%-19,1%-13,6%
Q4 20250,0%0,0%0,0%-22,4%-15,5%
Q1 20260,0%0,0%0,0%-30,3%-20,1%
Q2 20260,0%0,0%0,0%-24,7%-14,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024201,3 mln $86,7 mln $-114,6 mln $14,24
Q4 2024543,1 mln $135,8 mln $-407,2 mln $14,20
Q1 2025333,6 mln $134,3 mln $-199,2 mln $13,46
Q2 2025402,4 mln $132,8 mln $-269,7 mln $11,79
Q3 2025217,4 mln $158,5 mln $-59 mln $8,05
Q4 2025383,7 mln $158,7 mln $-225 mln $7,14
Q1 2026440,9 mln $437,3 mln $-3,7 mln $6,80
Q2 2026815,4 mln $641,9 mln $-173,5 mln $11,38
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20247,6 mld $7,5 mld $0,0-12,1
Q4 20247,3 mld $6,9 mld $0,0-9,7
Q1 20256,7 mld $6,5 mld $0,0-7,8
Q2 20256,9 mld $6,7 mld $0,0-7,0
Q3 20258,8 mld $8,8 mld $0,0-7,3
Q4 202515,1 mld $14,9 mld $0,0-10,5
Q1 202619,3 mld $19,3 mld $0,0-10,6
Q2 202639,5 mld $39,3 mld $0,0-15,3
Historyczny szereg wartości
GotówkaZadłużenie
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
P/EP/S
GotówkaZadłużenie
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
P/EP/S
Odświeżono 2h temu
Następny katalizator
Katalizatory
Następny katalizator
Katalizatory
Wyniki
2026-11-04
Szac. przychody 16,9 mln $ · Zaktualizowano 2h temu
Brak nietypowej aktywności perp.
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Prognozy
6DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-9,72165,8 mln $-17
FY 2027-5,741,1 mld $-17
FY 2028-1,782,5 mld $-17
FY 20295,954,6 mld $-12
FY 203013,546,9 mld $-7
Q1 2027-1,75196,5 mln $-5
Wydarzenia spółki
62026-11-04WynikiWynik - / Prognoza -2,43-
2026-08-05WynikiWynik -3,06 / Prognoza -2,04Poniżej prognozy
2026-05-06WynikiWynik -2,29 / Prognoza -1,84Poniżej prognozy
2026-02-25WynikiWynik -1,86 / Prognoza -1,58Poniżej prognozy
2025-11-05WynikiWynik -1,61 / Prognoza -1,42Poniżej prognozy
2025-08-06WynikiWynik -1,31 / Prognoza -0,94Poniżej prognozy
Porównanie ze spółkami podobnymi
Podobne notowane perpetualsStruktura przychodów
OczekujeDane segmentów nie są jeszcze dostępne.
Analitycy
OczekujeBrak danych analityków.
Własność
RVMD-PERPDane własności są uzupełniane.
Zgłoszenia
OczekujeBrak dostępnych zgłoszeń.
Transkrypcje
OczekujeBrak dostępnych transkrypcji.
Najnowsze informacje
Brak ostatnich informacji.Brak ostatnich informacji.
BingX