PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Natera, Inc. (NTRA)

Perpetual futures NTRA na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować NTRAUSDT.

Natera, Inc. jest śledzony na giełdach krypto z ujednoliconymi specyfikacjami kontraktów.

$399,17-5,0%NASDAQ otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NASDAQ:NTRA

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
7,2 tys. $
Otwarte pozycje
12,8 tys. $
Najlepsza płynność
66,4 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+31,8 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
7,2 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 970,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 53,8 mld $
Wyniki spot
1D-4,98%
5D+0,98%
1M+0,96%
6M+99,87%
YTD+80,85%
1Y+109,00%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujNTRA/USDTW obrocie$399,17-11,8% APR
-0,011% co 8h
+31,8 bps66,4 tys. $7,2 tys. $12,8 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 1 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +39,5 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +39,5 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

NTRA

Najwęższy spread

NTRA

Najwyższy wolumen

NTRA

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-08-07 · następny raport: 2026-11-05 · Zaktualizowano 1h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
59,7 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
2,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+26%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-7,1%
P/E
-304,6
P/E porównywalnych 18,8
P/S
22,1
P/E porównywalnych
18,8
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
71,7 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
-192,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
2,9 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 707,5 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
-
Przychody (TTM)2,71 mld $+37,8% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)-10,7%+4,2 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: -290 mln $
Zysk netto (TTM)-192 mln $+24,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)71,7 mln $-31,4% rok do rokuCapex: 157 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)-1,36 $+28,8% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto853 mln $+4,0% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-08-06): przychody powyżej o 13,8%, EPS powyżej o 4,8%Przychody 753 mln $ wobec oczekiwanych 661 mln $ (+13,8%); EPS -0,47 $ wobec -0,49 $ (+4,8%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 37,7%Przychody za Q2 '26: 753 mln $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 36,4%.
  • Marża operacyjna -10,7% (TTM), zmiana r/r: +4,2 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 1,3%, przychody: wzrost 37,8%.
  • Capex: 5,8% przychodów (rok temu 4,2%)Zainwestowano 157 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+90,6% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 71,7 mln $.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Product748 mln $+37,4%100,0%
Licensing and other–––
Oncology300 tys. $–0,0%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (235), które Natera, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 707,5 mln $ · Zaktualizowano 1h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-1,452,9 mld $+26%13
FY 2027-0,373,5 mld $+53%12
FY 20281,274,3 mld $+85%16
FY 20292,145,1 mld $+123%13
FY 20303,656,2 mld $+168%13
Q1 2027-0,25813,7 mln $+17%3

Wydarzenia spółki

6
2026-11-05WynikiWynik - / Prognoza -0,28-
2026-08-06WynikiWynik -0,47 / Prognoza -0,49Powyżej prognozy
2026-05-07WynikiWynik -0,56 / Prognoza -0,54Poniżej prognozy
2026-02-26WynikiWynik 0,35 / Prognoza -0,51Powyżej prognozy
2025-11-06WynikiWynik -0,64 / Prognoza -0,39Poniżej prognozy
2025-08-07WynikiWynik -0,74 / Prognoza -0,62Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający NTRA: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje135338
Analitycy3138
Kupuj / trzymaj / sprzedaj127 / 8 / 0328 / 10 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 62 / 0 / 13
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte111 / 13 (90%)286 / 13 (96%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+42,8%+133,7%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+102,1% / -17,1%+547,3% / -17,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +5,3% wobec S&P 500 +3,5% (n = 318)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. David WestenbergPiper Sandler100% trafności na tej spółce · 22 celów zmierzonychKupujcel 364 USD24 sie 2026
  2. Daniel BrennanTD Cowen100% trafności na tej spółce · 18 celów zmierzonychKupujcel 480 USD13 paź 2026
  3. Kyle Mikson CFACanaccord Genuity100% trafności na tej spółce · 17 celów zmierzonychKupujcel 500 USD19 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
27 paź 2026Mark MassaroBTIGKupujUtrzymano430 USD
22 paź 2026Max MasucciRoth MKMKupujRozpoczęto475 USD
19 paź 2026Kyle Mikson CFACanaccord GenuityKupujUtrzymano500 USD
19 paź 2026Eve BursteinBernsteinKupujPotwierdzono365 USD
16 paź 2026Eve BursteinBernsteinKupujUtrzymano365 USD

Dane TipRanks · obliczono 2 lis 2026 · 135 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual NTRA?

Kontrakty perpetual Natera, Inc. (NTRA) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować NTRA przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale NTRA są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów NTRA?

Obecnie stawka fundingu perpa NTRA wynosi -11,8% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -11,8% do -11,8% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa NTRA ma się do akcji Natera, Inc.?

Medianowa cena mark perpa NTRA to 399,2 $ wobec referencyjnej ceny akcji 399,2 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual NTRA?

Perpetual NTRA to instrument pochodny śledzący cenę Natera, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Natera, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual NTRAUSDT?

NTRAUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Natera, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji NTRA przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

NTRA perpetuals · perpequities.comNTRA perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/ntra-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/ntra-perp.svg" width="240" height="64" alt="NTRA perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami NTRA

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla NTRA — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla NTRA — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X