PerpEquities

Akcja · Ochrona zdrowia

Kontrakty perpetual Illumina, Inc. (ILMN)

Perpetual futures ILMN na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować ILMNUSDT.

Illumina dostarcza technologie sekwencjonowania i mikromacierzy, instrumenty, materiały eksploatacyjne oraz usługi genotypowania dla klientów badawczych, klinicznych i diagnostycznych na świecie.

$207,56-8,2%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (ILMN/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
1/2
Wolumen 24h
193,1 tys. $
Otwarte pozycje
108,3 tys. $
Najlepsza płynność
29,3 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+81,6 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
193,1 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 878,4 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 31,3 mld $
Wyniki spot
1D-8,18%
5D-18,68%
1M-23,96%
6M+45,88%
YTD+58,58%
1Y+71,74%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujILMN/USDTW obrocie$207,56+21,9% APR
+0,020% co 8h
+81,6 bps29,3 tys. $193,1 tys. $108,3 tys. $USDT20x
BingXHandlujILMN-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Za mała głębokość: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

ILMN

Najwęższy spread

ILMN

Najwyższy wolumen

ILMN

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-30 · następny raport: 2027-02-04 · Zaktualizowano 109h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
35,6 mld $
Zaktualizowano 109h temu
Przychody
4,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+7%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+19,7%
P/E
40,1
P/E porównywalnych 25,5
P/S
7,9
P/E porównywalnych
25,5
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
1,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
895 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
4,6 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 1,2 mld $ · Zaktualizowano 109h temu
Dywidenda
-
Przychody (TTM)4,54 mld $+5,9% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)22,4%+2,8 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 1,02 mld $
Zysk netto (TTM)895 mln $+27,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)1,06 mld $+5,0% rok do rokuCapex: 173 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)5,82 $+30,5% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-976 mln $+24,8% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Wzrost przychodów stabilny: r/r 4,2%Przychody za Q3 '26: 1,13 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 5,0%.
  • Marża operacyjna 22,4% (TTM), zmiana r/r: +2,8 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 21,1%, przychody: wzrost 5,9%.
  • Capex: 3,8% przychodów (rok temu 2,7%)Zainwestowano 173 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (+50,4% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 1,06 mld $ = 118,1% zysku netto.
  • Akcjonariuszom zwrócono 51 mln $ = 4,8% wolnych przepływów pieniężnychSkup akcji: 51 mln $ (rok temu 717 mln $), dywidendy: 0 $, wynagrodzenie w akcjach: 0 $ (TTM).

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Sequencing1,02 mld $+2,0%90,4%
Microarray108 mln $+30,1%9,6%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (250), które Illumina, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 1,2 mld $ · Zaktualizowano 109h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20265,404,6 mld $+7%11
FY 20276,144,9 mld $+14%12
FY 20287,035,3 mld $+22%7
FY 20298,035,8 mld $+33%4
FY 20308,956,1 mld $+42%2
Q1 20271,331,2 mld $+6%7

Wydarzenia spółki

6
2027-02-04WynikiWynik - / Prognoza 1,51-
2026-10-29Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 1,62 / Prognoza 1,36Powyżej prognozy
2026-07-30WynikiWynik 1,31 / Prognoza 1,23Powyżej prognozy
2026-04-30WynikiWynik 1,15 / Prognoza 1,05Powyżej prognozy
2026-02-05WynikiWynik 1,35 / Prognoza 1,24Powyżej prognozy
2025-10-30WynikiWynik 1,34 / Prognoza 1,17Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 17:15 UTC

Profil spółki

Sektor
Healthcare
Branża
Medical - Diagnostics & Research
Prezes
Jacob Thaysen
Pracownicy
8600
Data IPO
28 lip 2000
Kraj
US
Giełda
NASDAQ Global Select
Strona
Wskaźnik Altmanai7,4
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB
Zysk właścicielskii394,20 mln USD2,56 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 15 out of 62

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
34,20 mld USD+14.3%sie 26 – lis 26
28,96 mld USD36,65 mld USD44,35 mld USDMaksimum: 44,35 mld USD · 2026-10-05Minimum: 28,96 mld USD · 2026-08-10Obecnie: 34,20 mld USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 34,20 mld USD · 2026-11-02Maksimum: 44,35 mld USD · 2026-10-05Minimum: 28,96 mld USD · 2026-08-10
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
BSCP0,3%6,9 mln
NJH0,63%5,2 mln
VTI0,06%4,8 mln
VOO0,06%4 mln
VB0,52%3,4 mln
FXAIX0,06%2,3 mln
FOCKX1,05%2,1 mln
IVV0,05%2 mln
1657.T0,04%2 mln
XSP.TO0,06%2 mln
VBK1,18%1,9 mln
SPY0,07%1,8 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający ILMN: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje113420
Analitycy2432
Kupuj / trzymaj / sprzedaj49 / 39 / 25191 / 154 / 75
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 2 / 212 / 13 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte88 / 23 (79%)352 / 45 (89%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+39,4%+67,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+459,5% / -29,2%+459,5% / -29,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,8% wobec S&P 500 0,0% (n = 196)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Michael RyskinBank of America Securities78% trafności na tej spółce · 27 celów zmierzonychSprzedajcel 168 USD9 paź 2026
  2. Puneet SoudaLeerink Partners68% trafności na tej spółce · 19 celów zmierzonychKupujcel 300 USD29 wrz 2026
  3. Luke SergottBarclays50% trafności na tej spółce · 18 celów zmierzonychSprzedajcel 200 USD30 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
5 lis 2026Catherine Ramsey SchulteRobert W. BairdTrzymajUtrzymano236 USD
2 lis 2026Ilya ZubkovFreedom Capital MarketsTrzymajUtrzymano200 USD
2 lis 2026Patrick B DonnellyCitiSprzedajUtrzymano210 USD
30 paź 2026Casey WoodringJ.P. MorganKupujUtrzymano300 USD
30 paź 2026Vijay KumarEvercore ISIKupujUtrzymano275 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca120 USD140 USD160 USD180 USD200 USD220 USD240 USD260 USD280 USDgru 25 · Kupuj 7 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 3gru 25sty 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 3lut 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 3lut 26mar 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 3kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 3kwi 26maj 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3cze 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 3cze 26lip 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3sie 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3sie 26wrz 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3paź 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 4paź 26lis 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 4gru 25 · śr. cel 118 USDsty 26 · śr. cel 124 USDlut 26 · śr. cel 129 USDmar 26 · śr. cel 128 USDkwi 26 · śr. cel 130 USDmaj 26 · śr. cel 140 USDcze 26 · śr. cel 152 USDlip 26 · śr. cel 186 USDsie 26 · śr. cel 192 USDwrz 26 · śr. cel 211 USDpaź 26 · śr. cel 244 USDlis 26 · śr. cel 244 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 131 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 145 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 134 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 123 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 127 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 163 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 176 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 205 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 214 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 274 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 236 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 236 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 5 lis 2026 · 113 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual ILMN?

Kontrakty perpetual Illumina, Inc. (ILMN) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować ILMN przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale ILMN są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów ILMN?

Obecnie stawka fundingu perpa ILMN wynosi +21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +21,9% do +21,9% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa ILMN ma się do akcji Illumina, Inc.?

Medianowa cena mark perpa ILMN to 207,6 $ wobec referencyjnej ceny akcji 207,6 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual ILMN?

Perpetual ILMN to instrument pochodny śledzący cenę Illumina, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Illumina, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual ILMNUSDT?

ILMNUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Illumina, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji ILMN przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

ILMN perpetuals · perpequities.comILMN perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/ilmn-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/ilmn-perp.svg" width="240" height="64" alt="ILMN perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami ILMN

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla ILMN — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla ILMN — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X