PerpEquities

Akcja · Usługi finansowe

Kontrakty perpetual CME Group (CME)

Perpetual futures CME na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować CMEUSDT.

CME Group Inc. prowadzi międzynarodowe rynki handlu kontraktami futures i opcjami, oferując usługi rozliczeniowe, dane rynkowe i zarządzanie ryzykiem.

$308,60+1,4%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (CMESTOCK/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/3 aktywnych rynków
Giełdy
3
Aktywne rynki
2/3
Wolumen 24h
297,3 tys. $
Otwarte pozycje
140,7 tys. $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
2,4 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+20,4 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
167,4 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/3
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 638,2 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 108,9 mld $
Wyniki spot
1D+1,38%
5D+1,79%
1M+17,15%
6M+6,19%
YTD+12,89%
1Y+15,09%

Macierz giełd

3 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujCMESTOCK/USDTW obrocie$308,60-12,8% APR
-0,012% co 8h
+20,4 bps2,4 tys. $167,4 tys. $140,7 tys. $USDT20x
Helix (Injective)HandlujCME/USDCW obrocie$308,41-24,1% APR
-0,00275% co 1h
--129,9 tys. $-USDC12x
BingXHandlujCMEUS-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Za mała głębokość: MEXC

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

CME

Najwęższy spread

CME

Najwyższy wolumen

CME

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-23 · następny raport: 2027-02-03 · Zaktualizowano 271h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
109,9 mld $
Zaktualizowano 271h temu
Przychody
7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+9%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+63,1%
P/E
24,9
P/E porównywalnych 21,9
P/S
15,8
P/E porównywalnych
21,9
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
4,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
7,1 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-03
Szac. przychody 1,8 mld $ · Zaktualizowano 271h temu
Dywidenda
1,3 $
2026-09-09
Przychody (TTM)6,97 mld $+9,0% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)65,7%+0,7 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 4,58 mld $
Zysk netto (TTM)4,4 mld $+17,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)4,33 mld $+6,1% rok do rokuCapex: 93,7 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)12,19 $+18,1% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-1,1 mld $-28,7% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-21): przychody powyżej o 1,3%, EPS powyżej o 1,0%Przychody 1,74 mld $ wobec oczekiwanych 1,71 mld $ (+1,3%); EPS 3,02 $ wobec 2,99 $ (+1,0%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 13,0%Przychody za Q3 '26: 1,74 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 5,1%.
  • Marża operacyjna 65,7% (TTM), zmiana r/r: +0,7 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 10,1%, przychody: wzrost 9,0%.
  • Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 20,7%Zysk przed opodatkowaniem 5,77 mld $, zysk operacyjny 4,58 mld $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
clearing and transaction fees1,38 mld $+12,2%79,3%
MarketData243 mln $+20,0%14,0%
OtherRevenue116 mln $+8,3%6,7%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (256), które CME Group Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-03
Szac. przychody 1,8 mld $ · Zaktualizowano 271h temu
Dywidenda
1,3 $
2026-09-09

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202612,397,1 mld $+9%10
FY 202713,207,5 mld $+15%10
FY 202814,238 mld $+22%4
FY 202915,438,5 mld $+31%1
FY 203016,908,9 mld $+36%1
Q1 20293,722,1 mld $+10%3

Wydarzenia spółki

6
2027-02-03WynikiWynik - / Prognoza 3,01-
2026-10-21Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 3,02 / Prognoza 2,99Powyżej prognozy
2026-09-09Dywidenda1,3 $-
2026-07-22WynikiWynik 2,99 / Prognoza 2,91Powyżej prognozy
2026-06-09Dywidenda1,3 $-
2026-04-22WynikiWynik 3,36 / Prognoza 3,34Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:10 UTC

Profil spółki

Sektor
Financial Services
Branża
Financial - Data & Stock Exchanges
Prezes
Terrence A. Duffy
Pracownicy
3875
Data IPO
6 gru 2002
Kraj
US
Giełda
NASDAQ Global Select
Strona
Wskaźnik Altmanai0,6
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii1,09 mld USD3,03 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 11 out of 14

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
4
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
108,53 mld USD+13.3%sie 26 – paź 26
94,77 mld USD102,53 mld USD110,29 mld USDMaksimum: 110,29 mld USD · 2026-10-26Minimum: 94,77 mld USD · 2026-09-28Obecnie: 108,53 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 108,53 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 110,29 mld USD · 2026-10-26Minimum: 94,77 mld USD · 2026-09-28
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,13%11,4 mln
VOO0,14%9,4 mln
IVV0,17%4,8 mln
1657.T0,13%4,8 mln
XSP.TO0,16%4,8 mln
XWD.TO0,12%4,8 mln
SPY0,16%4,4 mln
FXAIX0,14%4 mln
VTV0,36%3,4 mln
CDDRX1,44%2,6 mln
XLF1,33%2,4 mln
VIG0,42%2 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CME: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje99308
Analitycy1722
Kupuj / trzymaj / sprzedaj40 / 41 / 18113 / 155 / 40
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia5 / 2 / 210 / 12 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte43 / 53 (45%)222 / 80 (74%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+1,6%+14,6%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+41,8% / -19,2%+67,5% / -19,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +1,7% wobec S&P 500 -0,8% (n = 116)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Christopher AllenKBW100% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 330 USD22 paź 2026
  2. Alex KrammUBS100% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychTrzymajcel 310 USD22 paź 2026
  3. Michael CyprysMorgan Stanley100% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychKupujcel 359 USD22 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
23 paź 2026Alexander BlosteinGoldman SachsSprzedajUtrzymano271 USD
23 paź 2026Alexander BlosteinGoldman SachsSprzedajUtrzymano271 USD
22 paź 2026Patrick MoleyPiper SandlerKupujPotwierdzono330 USD
22 paź 2026Patrick MoleyPiper SandlerKupujPotwierdzono330 USD
22 paź 2026Alex KrammUBSTrzymajUtrzymano310 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca220 USD240 USD260 USD280 USD300 USD320 USDgru 25 · Kupuj 8 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 2gru 25sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 2lut 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 2lut 26mar 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3kwi 26maj 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3cze 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3cze 26lip 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3sie 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3sie 26wrz 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 3paź 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 2paź 26lis 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 2gru 25 · śr. cel 292 USDsty 26 · śr. cel 290 USDlut 26 · śr. cel 299 USDmar 26 · śr. cel 298 USDkwi 26 · śr. cel 304 USDmaj 26 · śr. cel 304 USDcze 26 · śr. cel 298 USDlip 26 · śr. cel 279 USDsie 26 · śr. cel 278 USDwrz 26 · śr. cel 280 USDpaź 26 · śr. cel 309 USDlis 26 · śr. cel 309 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 273 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 289 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 320 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 295 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 288 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 274 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 221 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 268 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 286 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 262 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 303 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 303 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 99 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual CME?

Kontrakty perpetual CME Group (CME) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym MEXC, Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować CME przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale CME są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów CME?

Obecnie stawka fundingu perpa CME wynosi -18,5% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -24,1% do -12,8% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa CME ma się do akcji CME Group?

Medianowa cena mark perpa CME to 308,5 $ wobec referencyjnej ceny akcji 308,6 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual CME?

Perpetual CME to instrument pochodny śledzący cenę CME Group bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na CME Group na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual CMEUSDT?

CMEUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual CME Group rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji CME przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

CME perpetuals · perpequities.comCME perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/cme-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/cme-perp.svg" width="240" height="64" alt="CME perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CME

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CME — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CME — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X