PerpEquities

Akcja · Usługi finansowe

Kontrakty perpetual Marsh & McLennan Companies, Inc. (MRSH)

Perpetual futures MRSH na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MRSHUSDT.

Marsh & McLennan oferuje zarządzanie ryzykiem, pośrednictwo ubezpieczeniowe, reasekurację i doradztwo poprzez marki Marsh, Guy Carpenter, Mercer i Oliver Wyman.

$212,62+3,3%NYSE otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:MRSH

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
667,6 tys. $
Otwarte pozycje
163,6 tys. $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
118,6 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+20,7 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
568,6 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 519,1 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 101 mld $
Wyniki spot
1D+3,31%
5D+4,17%
1M+23,44%
6M+25,77%
YTD+13,40%
1Y+17,93%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujMRSH/USDTW obrocie$212,62-3,5% APR
-0,00320% co 8h
+20,7 bps118,6 tys. $98,9 tys. $163,6 tys. $USDT20x
BingXHandlujMRSH-USDTW obrocie$212,38-0,4% APR
-0,00040% co 8h
+50,4 bps4,8 tys. $568,6 tys. $-USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +56,6 bps – +122,0 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +23,9 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MRSH

Najwęższy spread

MRSH

Najwyższy wolumen

MRSH

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-15 · następny raport: 2027-01-28 · Zaktualizowano 423h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
89,9 mld $
Zaktualizowano 423h temu
Przychody
28,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+6%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+14,2%
P/E
22,4
P/E porównywalnych 16,4
P/S
3,2
P/E porównywalnych
16,4
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
4,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
28,7 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 6,9 mld $ · Zaktualizowano 423h temu
Dywidenda
0,99 $
2026-10-01
Przychody (TTM)28,5 mld $+7,6% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)21,4%-1,8 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 6,09 mld $
Zysk netto (TTM)4,04 mld $-2,1% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)4,15 mld $-13,9% rok do rokuCapex: 320 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)8,36 $+0,2% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-20,5 mld $-8,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-15): przychody powyżej o 3,3%, EPS powyżej o 3,0%Przychody 6,86 mld $ wobec oczekiwanych 6,64 mld $ (+3,3%); EPS 2,03 $ wobec 1,97 $ (+3,0%).
  • Wzrost przychodów stabilny: r/r 8,1%Przychody za Q3 '26: 6,86 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 8,5%.
  • Marża operacyjna 21,4% (TTM), zmiana r/r: -1,8 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -1,0%, przychody: wzrost 7,6%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 13,3% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 5,37 mld $, zysk operacyjny 6,09 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Risk and Insurance Services–––
Risk and Insurance Services Segment4,2 mld $–61,0%
Risk And Insurance Services Segment–––
Consulting Segment2,69 mld $+8,9%39,0%
Consulting–––
Corporate/Eliminations–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (290), które Marsh & McLennan Companies, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-04
Szac. przychody 6,9 mld $ · Zaktualizowano 423h temu
Dywidenda
0,99 $
2026-10-01

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202610,4728,7 mld $+6%14
FY 202711,4530,1 mld $+12%15
FY 202812,5731,7 mld $+18%5
Q1 20273,588 mld $+5%13
Q2 20273,227,8 mld $+5%5
Q3 20272,227,1 mld $+4%5

Wydarzenia spółki

6
2027-02-04WynikiWynik - / Prognoza 2,2-
2026-10-15Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 2,03 / Prognoza 1,97Powyżej prognozy
2026-10-01Dywidenda0,99 $-
2026-07-23Dywidenda0,99 $-
2026-07-21WynikiWynik 2,96 / Prognoza 2,9Powyżej prognozy
2026-04-16WynikiWynik 3,29 / Prognoza 3,22Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:30 UTC

Profil spółki

Sektor
Financial Services
Branża
Insurance - Brokers
Prezes
John Q. Doyle
Pracownicy
95 000
Data IPO
30 gru 1987
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai2,76
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii1,46 mld USD3,04 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 23 out of 27

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
95,50 mld USD+4.0%sie 26 – paź 26
80,46 mld USD87,98 mld USD95,50 mld USDMinimum: 80,46 mld USD · 2026-09-28Obecnie: 95,50 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 95,50 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 95,50 mld USD · 2026-10-30Minimum: 80,46 mld USD · 2026-09-28
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,11%15,2 mln
VOO0,12%12,5 mln
IVV0,15%6,4 mln
XSP.TO0,14%6,4 mln
SPY0,14%5,8 mln
FXAIX0,12%5,3 mln
VTV0,31%4,5 mln
VEIPX0,94%3,6 mln
XLF1,17%3,2 mln
VIG0,36%2,7 mln
VIIIX0,12%2,5 mln
VWNAX0,51%2 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MRSH: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje121278
Analitycy2127
Kupuj / trzymaj / sprzedaj37 / 76 / 868 / 183 / 27
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 3 / 38 / 7 / 9
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte36 / 78 (32%)48 / 218 (18%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-1,9%-7,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+13,2% / -19,6%+13,2% / -27,6%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,9% wobec S&P 500 -1,2% (n = 66)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Meyer ShieldsKBW79% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychTrzymajcel 201 USD17 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
3 lis 2026Michael ZaremskiBMO CapitalKupujPodwyższono230 USD
3 lis 2026Michael ZaremskiBMO CapitalKupujPodwyższono230 USD
27 paź 2026David MotemadenEvercore ISIKupujUtrzymano224 USD
27 paź 2026David MotemadenEvercore ISIKupujUtrzymano224 USD
26 paź 2026Harry FongRoth MKMTrzymajUtrzymano200 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca160 USD170 USD180 USD190 USD200 USD210 USDgru 25 · Kupuj 7 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 1gru 25sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 1lut 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 1lut 26mar 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 1kwi 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1sie 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1paź 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1paź 26lis 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1gru 25 · śr. cel 213 USDsty 26 · śr. cel 209 USDlut 26 · śr. cel 207 USDmar 26 · śr. cel 207 USDkwi 26 · śr. cel 205 USDmaj 26 · śr. cel 205 USDcze 26 · śr. cel 203 USDlip 26 · śr. cel 203 USDsie 26 · śr. cel 204 USDwrz 26 · śr. cel 203 USDpaź 26 · śr. cel 203 USDlis 26 · śr. cel 203 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 186 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 188 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 187 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 173 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 168 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 160 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 167 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 190 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 190 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 171 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 201 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 201 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 121 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MRSH?

Kontrakty perpetual Marsh & McLennan Companies, Inc. (MRSH) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MRSH przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MRSH są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MRSH?

Obecnie stawka fundingu perpa MRSH wynosi -2,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -3,5% do -0,4% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MRSH ma się do akcji Marsh & McLennan Companies, Inc.?

Medianowa cena mark perpa MRSH to 212,5 $ wobec referencyjnej ceny akcji 212,6 $, czyli baza -0,1%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MRSH?

Perpetual MRSH to instrument pochodny śledzący cenę Marsh & McLennan Companies, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Marsh & McLennan Companies, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MRSHUSDT?

MRSHUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Marsh & McLennan Companies, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MRSH przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MRSH perpetuals · perpequities.comMRSH perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/mrsh-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/mrsh-perp.svg" width="240" height="64" alt="MRSH perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MRSH

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MRSH — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MRSH — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X