Akcja
Kontrakty perpetual Celsius Holdings, Inc. (CELH)
Celsius Holdings, Inc. jest śledzony na giełdach krypto z ujednoliconymi specyfikacjami kontraktów.
-2,3%NASDAQ zamknięta
Wykres ceny
Interaktywny wykres TradingView
Symbol TradingView NASDAQ:CELH
Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.
Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
0/1 aktywnych rynków
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
0 $
Otwarte pozycje
0 $
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D-2,32%
5D-6,26%
1M+5,17%
6M-37,62%
YTD-32,84%
1Y-49,98%
Macierz giełd
1 rynków
Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.
| Handluj | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondo Perps | Handluj | CELH/USD | W obrocie | - | - | - | - | - | - | USDC | 10x |
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego
Najlepsza płynność
-Brak danych na żywo-
Najwęższy spread
-Brak danych na żywo-
Najwyższy wolumen
-Brak danych na żywo-
Historia finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynku
Historia finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynkuDane spółki
Fundamenty spółki
Zaktualizowano 1h temu
Dane spółki
Fundamenty spółki
Kapitalizacja
7,9 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+26%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+3,6%
P/E
146,3
P/E porównywalnych -57,4
Wolne przepływy pieniężne
462,8 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
110,2 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
2,6
P/E porównywalnych
-57,4
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
3,2 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 800 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
-
Szczegóły fundamentów
Roczne + kwartalneOstatnie przychody2,5 mld $
Marża netto+4,3%
Wolne przepływy pieniężne323,4 mln $
Dług netto271,1 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020130,7 mln $+74%8,5 mln $2,8 mln $
2021314,3 mln $+140%3,9 mln $-99,7 mln $
2022653,6 mln $+108%-187,3 mln $99,9 mln $
20231,3 mld $+102%226,8 mln $123,8 mln $
20241,4 mld $+3%145,1 mln $239,5 mln $
20252,5 mld $+86%108 mln $323,4 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+46,6%+6,1%+6,5%+8,2%+6,5%
2021+40,8%-1,3%+1,3%+1,8%+1,3%
2022+41,4%-24,1%-28,7%-21,7%-15,3%
2023+48,0%+20,2%+17,2%+20,8%+14,8%
2024+50,2%+11,5%+10,7%+11,8%+8,2%
2025+50,4%+18,6%+4,3%+3,7%+2,1%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
202043,2 mln $1,1 mln $-42,1 mln $3,53
202116,3 mln $1,4 mln $-14,9 mln $2,82
2022614,2 mln $1,2 mln $-612,9 mln $5,69
2023756 mln $2,2 mln $-753,8 mln $4,36
2024890,2 mln $20,3 mln $-869,9 mln $3,62
2025398,9 mln $669,9 mln $271,1 mln $1,68
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20203,5 mld $3,5 mld $27,0419,3
20215,5 mld $5,5 mld $17,51243,0
20227,9 mld $7,3 mld $12,0-41,8
202312,6 mld $11,8 mld $9,569,0
20246,2 mld $5,3 mld $4,557,3
202510,8 mld $11 mld $4,3183,0
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024265,7 mln $-31%6,4 mln $8,7 mln $
Q4 2024332,2 mln $-4%-18,9 mln $70,3 mln $
Q1 2025329,3 mln $-7%44,4 mln $96,4 mln $
Q2 2025739,3 mln $+84%99,9 mln $35,5 mln $
Q3 2025725,1 mln $+173%-61 mln $321,5 mln $
Q4 2025721,6 mln $+117%24,7 mln $-130 mln $
Q1 2026782,6 mln $+138%110,1 mln $65,8 mln $
Q2 2026817,9 mln $+11%36,4 mln $205,5 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+46,0%-1,2%+2,4%+0,5%+0,4%
Q4 2024+50,2%-5,6%-5,7%-1,5%-1,1%
Q1 2025+52,3%+15,8%+13,5%+3,5%+2,4%
Q2 2025+51,5%+19,3%+13,5%+4,8%+2,6%
Q3 2025+51,3%-11,0%-8,4%-2,1%-1,2%
Q4 2025+47,4%+14,8%+3,4%+0,8%+0,5%
Q1 2026+48,3%+17,8%+14,1%+8,8%+2,1%
Q2 2026+48,1%+9,2%+4,5%+1,2%+0,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024903,7 mln $5,8 mln $-897,9 mln $4,71
Q4 2024890,2 mln $20,3 mln $-869,9 mln $3,62
Q1 2025977,3 mln $19,7 mln $-957,6 mln $3,38
Q2 2025615,2 mln $862,9 mln $247,7 mln $2,11
Q3 2025806 mln $861,5 mln $55,5 mln $1,89
Q4 2025398,9 mln $669,9 mln $271,1 mln $1,68
Q1 2026549,2 mln $2,4 mld $1,9 mld $1,73
Q2 2026631,2 mln $667,9 mln $36,6 mln $1,80
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20247,3 mld $6,4 mld $27,6-3266,7
Q4 20245 mld $4,1 mld $15,0-47,0
Q1 20258,4 mld $7,4 mld $25,459,4
Q2 202510,9 mld $11,2 mld $14,835,1
Q3 202513,5 mld $13,6 mld $18,6-47,9
Q4 202510,8 mld $11 mld $14,9285,9
Q1 20269,1 mld $11 mld $11,726,9
Q2 20267,5 mld $7,5 mld $9,152,3
Historyczny szereg wartości
GotówkaZadłużenie
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
P/EP/S
GotówkaZadłużenie
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
P/EP/S
Odświeżono 1h temu
Następny katalizator
Katalizatory
Następny katalizator
Katalizatory
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 800 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Brak nietypowej aktywności perp.
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Prognozy
6DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20261,453,2 mld $+26%15
FY 20271,753,4 mld $+37%16
FY 20282,003,7 mld $+47%8
FY 20292,043,8 mld $+50%5
FY 20302,194 mld $+61%5
Q1 20270,42831,3 mln $+6%8
Wydarzenia spółki
62026-11-05WynikiWynik - / Prognoza 0,37-
2026-08-06WynikiWynik 0,36 / Prognoza 0,41Poniżej prognozy
2026-05-07WynikiWynik 0,41 / Prognoza 0,29Powyżej prognozy
2026-02-26WynikiWynik 0,26 / Prognoza 0,19Powyżej prognozy
2025-11-06WynikiWynik 0,42 / Prognoza 0,27Powyżej prognozy
2025-08-07WynikiWynik 0,47 / Prognoza 0,21Powyżej prognozy
Porównanie ze spółkami podobnymi
Podobne notowane perpetualsStruktura przychodów
OczekujeDane segmentów nie są jeszcze dostępne.
Analitycy
OczekujeBrak danych analityków.
Własność
CELH-PERPDane własności są uzupełniane.
Zgłoszenia
OczekujeBrak dostępnych zgłoszeń.
Transkrypcje
OczekujeBrak dostępnych transkrypcji.
Najnowsze informacje
Brak ostatnich informacji.Brak ostatnich informacji.
Ondo Perps