PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Beyond Meat, Inc. (BYND)

Perpetual futures BYND na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować BYNDUSDT.

Beyond Meat tworzy i sprzedaje roślinne zamienniki mięsa, takie jak wołowina, wieprzowina i drób, dla klientów detalicznych i gastronomicznych w USA i za granicą.

$6,87-4,5%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Helix (Injective) (BYND/USDC)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
72,5 tys. $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
72,5 tys. $
Helix (Injective)
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
0,01x
Wolumen spot 5,2 mln $
OI / free float
-
Free float 112,5 mln $
Wyniki spot
1D-4,46%
5D-11,73%
1M-37,44%
6M-70,80%
YTD-72,15%
1Y-56,09%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
Helix (Injective)HandlujBYND/USDCW obrocie$6,87+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--72,5 tys. $-USDC6x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

BYND

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 109h temu
Kapitalizacja
125,6 mln $
Zaktualizowano 109h temu
Przychody
258,8 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
-11%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+112,0%
P/E
-0,4
P/E porównywalnych -0,2
Wolne przepływy pieniężne
-126,2 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
290 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
0,5
P/E porównywalnych
-0,2
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
245,2 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-09
Szac. przychody 62 mln $ · Zaktualizowano 109h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody275,5 mln $
Marża netto+79,8%
Wolne przepływy pieniężne-172,8 mln $
Dług netto299,7 mln $
2020406,8 mln $
2021464,7 mln $
2022418,9 mln $
2023343,4 mln $
2024326,5 mln $
2025275,5 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020406,8 mln $+37%-52,8 mln $-100 mln $
2021464,7 mln $+14%-182,1 mln $-437,3 mln $
2022418,9 mln $-10%-366,1 mln $-393,5 mln $
2023343,4 mln $-18%-338,1 mln $-118,4 mln $
2024326,5 mln $-5%-160,3 mln $-109,8 mln $
2025275,5 mln $-16%219,9 mln $-172,8 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+30,1%-12,1%-13,0%-14,4%-11,3%
2021+25,2%-37,6%-39,2%-137,4%-13,2%
2022-5,7%-81,8%-87,4%+179,9%-34,5%
2023-3,3%-99,6%-98,5%+65,9%-43,7%
2024+12,8%-47,8%-49,1%+26,7%-23,6%
2025+2,8%-84,7%+79,8%-198 117,1%+35,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020159,1 mln $40,1 mln $-119 mln $3,73
2021733,3 mln $1,2 mld $424,1 mln $11,17
2022309,9 mln $1,2 mld $883,8 mln $8,00
2023190,5 mln $1,2 mld $1 mld $5,01
2024131,9 mln $1,2 mld $1,1 mld $4,66
2025208,2 mln $508 mln $299,7 mln $4,57
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20207,8 mld $7,7 mld $19,1-147,1
20214,1 mld $4,5 mld $8,9-22,9
2022783,2 mln $1,7 mld $1,9-2,3
2023572,3 mln $1,6 mld $1,7-1,7
2024248,2 mln $1,3 mld $0,8-1,5
2025127,3 mln $427,1 mln $0,50,7
Q3 202481 mln $
Q4 202476,7 mln $
Q1 202568,7 mln $
Q2 202575 mln $
Q3 202570,2 mln $
Q4 202561,6 mln $
Q1 202658,2 mln $
Q2 202668,8 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 202481 mln $+8%-26,6 mln $-24,1 mln $
Q4 202476,7 mln $+4%-44,9 mln $-35,4 mln $
Q1 202568,7 mln $-9%-52,9 mln $-30,6 mln $
Q2 202575 mln $-20%-29,2 mln $-35,1 mln $
Q3 202570,2 mln $-13%-110,7 mln $-41,7 mln $
Q4 202561,6 mln $-20%412,8 mln $-49,8 mln $
Q1 202658,2 mln $-15%-28,5 mln $-7,6 mln $
Q2 202668,8 mln $-8%16,4 mln $-27,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+17,7%-38,2%-32,8%+4,3%-3,8%
Q4 2024+13,1%-49,3%-58,5%+7,5%-6,6%
Q1 2025+0,6%-81,8%-77,0%+8,1%-8,2%
Q2 2025+13,7%-46,6%-39,0%+4,3%-4,2%
Q3 2025+10,3%-49,7%-157,6%+14,1%-18,5%
Q4 2025-16,7%-174,2%+670,2%-371 852,3%+67,0%
Q1 2026+3,4%-70,6%-48,9%+135,1%-4,9%
Q2 2026+8,5%-44,8%+23,8%+28,9%+2,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024121,7 mln $1,2 mld $1,1 mld $3,43
Q4 2024131,9 mln $1,2 mld $1,1 mld $4,66
Q1 2025102,1 mln $1,2 mld $1,1 mld $3,39
Q2 2025103,5 mln $1,3 mld $1,2 mld $3,29
Q3 2025117,3 mln $1,3 mld $1,2 mld $4,54
Q4 2025203,9 mln $508 mln $304,1 mln $4,57
Q1 2026195,4 mln $497,2 mln $301,9 mln $2,85
Q2 2026171,4 mln $407,8 mln $236,4 mln $2,63
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024465,8 mln $1,6 mld $5,8-4,4
Q4 2024248,2 mln $1,3 mld $3,2-1,4
Q1 2025239,3 mln $1,4 mld $3,5-1,1
Q2 2025261,1 mln $1,4 mld $3,5-2,0
Q3 2025217,9 mln $1,4 mld $3,1-0,5
Q4 2025127,3 mln $431,4 mln $2,10,2
Q1 2026290 mln $591,9 mln $5,0-2,5
Q2 2026330,5 mln $567 mln $4,85,5

Odświeżono 109h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody68,8 mln $Q2 2026
23,3 mln $46,6 mln $69,9 mln $93,2 mln $Q3 2023: 75,3 mln $Q4 2023: 73,7 mln $Q1 2024: 75,6 mln $Q2 2024: 93,2 mln $Q3 2024: 81 mln $Q4 2024: 76,7 mln $Q1 2025: 68,7 mln $Q2 2025: 75 mln $Q3 2025: 70,2 mln $Q4 2025: 61,6 mln $Q1 2026: 58,2 mln $Q2 2026: 68,8 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto16,4 mln $Q2 2026
-13,1 mln $128,8 mln $270,8 mln $412,8 mln $Q3 2023: -70,5 mln $Q4 2023: -155,1 mln $Q1 2024: -54,4 mln $Q2 2024: -34,5 mln $Q3 2024: -26,6 mln $Q4 2024: -44,9 mln $Q1 2025: -52,9 mln $Q2 2025: -29,2 mln $Q3 2025: -110,7 mln $Q4 2025: 412,8 mln $Q1 2026: -28,5 mln $Q2 2026: 16,4 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA29,7 mln $Q2 2026
-60,7 mln $-30,6 mln $-422,3 tys. $29,7 mln $Q3 2023: -63,8 mln $Q4 2023: -41,5 mln $Q1 2024: -39 mln $Q2 2024: -28,3 mln $Q3 2024: -20,2 mln $Q4 2024: -38,2 mln $Q1 2025: -40,6 mln $Q2 2025: -24,9 mln $Q3 2025: -90,8 mln $Q4 2025: -44,2 mln $Q1 2026: -14,9 mln $Q2 2026: 29,7 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-27,2 mln $Q2 2026
-35,4 mln $-21,1 mln $-6,7 mln $7,6 mln $Q3 2023: 7,6 mln $Q4 2023: -30,5 mln $Q1 2024: -33 mln $Q2 2024: -17,3 mln $Q3 2024: -24,1 mln $Q4 2024: -35,4 mln $Q1 2025: -30,6 mln $Q2 2025: -35,1 mln $Q3 2025: -41,7 mln $Q4 2025: -49,8 mln $Q1 2026: -7,6 mln $Q2 2026: -27,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS0,9 $Q2 2026
-53,8 $-35,6 $-17,3 $0,9 $Q3 2023: -32,7 $Q4 2023: -72 $Q1 2024: -25,2 $Q2 2024: -15,9 $Q3 2024: -12,3 $Q4 2024: -19,5 $Q1 2025: -20,7 $Q2 2025: -12,9 $Q3 2025: -43,2 $Q4 2025: -8,7 $Q1 2026: -1,88 $Q2 2026: 0,9 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie171,4 mln $Q2 2026
327,9 mln $655,8 mln $983,7 mln $1,3 mld $Q3 2023 · Gotówka: 217,5 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2023 · Gotówka: 190,5 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q1 2024 · Gotówka: 157,9 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q2 2024 · Gotówka: 144,9 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q3 2024 · Gotówka: 121,7 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q4 2024 · Gotówka: 131,9 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q1 2025 · Gotówka: 102,1 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 1,2 mld $Q2 2025 · Gotówka: 103,5 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q3 2025 · Gotówka: 117,3 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 1,3 mld $Q4 2025 · Gotówka: 203,9 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 508 mln $Q1 2026 · Gotówka: 195,4 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 497,2 mln $Q2 2026 · Gotówka: 171,4 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 407,8 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+8,5%Q2 2026
+3,9%+226,0%+448,1%+670,2%Q3 2023 · Marża brutto: -9,6%Q4 2023 · Marża brutto: -17,0%Q1 2024 · Marża brutto: +4,9%Q2 2024 · Marża brutto: +14,7%Q3 2024 · Marża brutto: +17,7%Q4 2024 · Marża brutto: +13,1%Q1 2025 · Marża brutto: +0,6%Q2 2025 · Marża brutto: +13,7%Q3 2025 · Marża brutto: +10,3%Q4 2025 · Marża brutto: -16,7%Q1 2026 · Marża brutto: +3,4%Q2 2026 · Marża brutto: +8,5%Q3 2023 · Marża operacyjna: -92,4%Q4 2023 · Marża operacyjna: -218,2%Q1 2024 · Marża operacyjna: -70,7%Q2 2024 · Marża operacyjna: -36,4%Q3 2024 · Marża operacyjna: -38,2%Q4 2024 · Marża operacyjna: -49,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: -81,8%Q2 2025 · Marża operacyjna: -46,6%Q3 2025 · Marża operacyjna: -49,7%Q4 2025 · Marża operacyjna: -174,2%Q1 2026 · Marża operacyjna: -70,6%Q2 2026 · Marża operacyjna: -44,8%Q3 2023 · Marża netto: -93,6%Q4 2023 · Marża netto: -210,5%Q1 2024 · Marża netto: -71,9%Q2 2024 · Marża netto: -37,0%Q3 2024 · Marża netto: -32,8%Q4 2024 · Marża netto: -58,5%Q1 2025 · Marża netto: -77,0%Q2 2025 · Marża netto: -39,0%Q3 2025 · Marża netto: -157,6%Q4 2025 · Marża netto: +670,2%Q1 2026 · Marża netto: -48,9%Q2 2026 · Marża netto: +23,8%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-8,2%Q2 2026
-12,9%-6,0%+0,8%+7,6%Q3 2024: +7,6%Q4 2024: +4,0%Q1 2025: -9,1%Q2 2025: -19,6%Q3 2025: -13,3%Q4 2025: -19,7%Q1 2026: -15,3%Q2 2026: -8,2%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie19,7 mlnQ2 2026
4,9 mln9,9 mln14,8 mln19,7 mlnQ3 2023: 2,1 mlnQ4 2023: 2,2 mlnQ1 2024: 2,2 mlnQ2 2024: 2,2 mlnQ3 2024: 2,2 mlnQ4 2024: 2,2 mlnQ1 2025: 2,5 mlnQ2 2025: 2,5 mlnQ3 2025: 2,5 mlnQ4 2025: 6 mlnQ1 2026: 15,2 mlnQ2 2026: 19,7 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena5,5Q2 2026
-1,21,95,18,2Q3 2023 · P/E: -2,2Q4 2023 · P/E: -0,9Q1 2024 · P/E: -2,5Q2 2024 · P/E: -3,2Q3 2024 · P/E: -4,4Q4 2024 · P/E: -1,4Q1 2025 · P/E: -1,1Q2 2025 · P/E: -2,0Q3 2025 · P/E: -0,5Q4 2025 · P/E: 0,2Q1 2026 · P/E: -2,5Q2 2026 · P/E: 5,5Q3 2023 · P/S: 8,2Q4 2023 · P/S: 7,8Q1 2024 · P/S: 7,1Q2 2024 · P/S: 4,7Q3 2024 · P/S: 5,8Q4 2024 · P/S: 3,2Q1 2025 · P/S: 3,5Q2 2025 · P/S: 3,5Q3 2025 · P/S: 3,1Q4 2025 · P/S: 2,1Q1 2026 · P/S: 5,0Q2 2026 · P/S: 4,8Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody275,5 mln $2025
116,2 mln $232,4 mln $348,5 mln $464,7 mln $2018: 87,9 mln $2019: 297,9 mln $2020: 406,8 mln $2021: 464,7 mln $2022: 418,9 mln $2023: 343,4 mln $2024: 326,5 mln $2025: 275,5 mln $20182025
Zysk netto219,9 mln $2025
-219,6 mln $-73,1 mln $73,4 mln $219,9 mln $2018: -29,9 mln $2019: -12,4 mln $2020: -52,8 mln $2021: -182,1 mln $2022: -366,1 mln $2023: -338,1 mln $2024: -160,3 mln $2025: 219,9 mln $20182025
EBITDA265,9 mln $2025
-153,2 mln $-13,5 mln $126,2 mln $265,9 mln $2018: -23,8 mln $2019: 12,5 mln $2020: -29,6 mln $2021: -137,5 mln $2022: -292,9 mln $2023: -205,5 mln $2024: -125,5 mln $2025: 265,9 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne-172,8 mln $2025
-328 mln $-218,7 mln $-109,3 mln $2018: -61 mln $2019: -72,9 mln $2020: -100 mln $2021: -437,3 mln $2022: -393,5 mln $2023: -118,4 mln $2024: -109,8 mln $2025: -172,8 mln $20182025
EPS-54,9 $2025
-122,9 $-81,9 $-41 $2018: -19,2 $2019: -8,7 $2020: -25,5 $2021: -85,2 $2022: -163,8 $2023: -157,8 $2024: -72,9 $2025: -54,9 $20182025
Gotówka / Zadłużenie208,2 mln $2025
305,5 mln $611 mln $916,5 mln $1,2 mld $2018 · Gotówka: 54,3 mln $2018 · Zadłużenie: 30,8 mln $2019 · Gotówka: 276 mln $2019 · Zadłużenie: 31,2 mln $2020 · Gotówka: 159,1 mln $2020 · Zadłużenie: 40,1 mln $2021 · Gotówka: 733,3 mln $2021 · Zadłużenie: 1,2 mld $2022 · Gotówka: 309,9 mln $2022 · Zadłużenie: 1,2 mld $2023 · Gotówka: 190,5 mln $2023 · Zadłużenie: 1,2 mld $2024 · Gotówka: 131,9 mln $2024 · Zadłużenie: 1,2 mld $2025 · Gotówka: 208,2 mln $2025 · Zadłużenie: 508 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+2,8%2025
-54,7%-9,9%+35,0%+79,8%2018 · Marża brutto: +20,0%2019 · Marża brutto: +33,5%2020 · Marża brutto: +30,1%2021 · Marża brutto: +25,2%2022 · Marża brutto: -5,7%2023 · Marża brutto: -3,3%2024 · Marża brutto: +12,8%2025 · Marża brutto: +2,8%2018 · Marża operacyjna: -31,8%2019 · Marża operacyjna: -0,2%2020 · Marża operacyjna: -12,1%2021 · Marża operacyjna: -37,6%2022 · Marża operacyjna: -81,8%2023 · Marża operacyjna: -99,6%2024 · Marża operacyjna: -47,8%2025 · Marża operacyjna: -84,7%2018 · Marża netto: -34,0%2019 · Marża netto: -4,2%2020 · Marża netto: -13,0%2021 · Marża netto: -39,2%2022 · Marża netto: -87,4%2023 · Marża netto: -98,5%2024 · Marża netto: -49,1%2025 · Marża netto: +79,8%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-15,6%2025
+46,2%+110,4%+174,6%+238,8%2019: +238,8%2020: +36,6%2021: +14,2%2022: -9,8%2023: -18,0%2024: -4,9%2025: -15,6%20182025
Akcje w obrocie6 mln2025
1,5 mln3 mln4,5 mln6 mln2018: 1,5 mln2019: 1,4 mln2020: 2,1 mln2021: 2,1 mln2022: 2,1 mln2023: 2,1 mln2024: 2,2 mln2025: 6 mln20182025
Wycena0,72025
-186,9-113,0-39,234,72018 · P/E: -102,72019 · P/E: -260,72020 · P/E: -147,12021 · P/E: -22,92022 · P/E: -2,32023 · P/E: -1,72024 · P/E: -1,52025 · P/E: 0,72018 · P/S: 34,72019 · P/S: 10,72020 · P/S: 19,12021 · P/S: 8,92022 · P/S: 1,92023 · P/S: 1,72024 · P/S: 0,82025 · P/S: 0,520182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-09
Szac. przychody 62 mln $ · Zaktualizowano 109h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-9,25245,2 mln $-11%1
FY 2027-9,90242,6 mln $-12%1
FY 2028-10,20251 mln $-9%1
Q1 2027-2,0356,5 mln $-3%1
Q2 2027-1,7066,8 mln $-3%1
Q3 2027-1,6958,2 mln $-17%1

Wydarzenia spółki

6
2026-11-09WynikiWynik - / Prognoza -2,01-
2026-08-14Podział akcji1:30-
2026-08-05WynikiWynik 0,9 / Prognoza -2,28Powyżej prognozy
2026-05-06WynikiWynik -1,8 / Prognoza -0,12Poniżej prognozy
2026-03-31WynikiWynik -0,29 / Prognoza -0,12Poniżej prognozy
2025-11-11WynikiWynik -43,2 / Prognoza -0,41Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający BYND: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje23107
Analitycy616
Kupuj / trzymaj / sprzedaj0 / 6 / 170 / 36 / 71
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 01 / 1 / 1
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte15 / 5 (75%)72 / 12 (86%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+691,0%+239,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+1334,0% / -76,1%+1334,0% / -76,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. John BaumgartnerMizuho Securities0% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychSprzedajcel 15,00 USD6 kwi 2026
  2. Benjamin TheurerBarclays0% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychSprzedajcel 10,00 USD14 sie 2026
  3. Robert MoskowTD Cowen0% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychSprzedajcel 15,00 USD14 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
14 sie 2026Robert MoskowTD CowenSprzedajPotwierdzono15,00 USD
14 sie 2026Benjamin TheurerBarclaysSprzedajUtrzymano10,00 USD
6 sie 2026Robert MoskowTD CowenSprzedajUtrzymano0,50 USD
6 sie 2026Benjamin TheurerBarclaysSprzedajUtrzymano0,50 USD
7 maj 2026Robert MoskowTD CowenSprzedajUtrzymano0,60 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca0,00 USD5,00 USD10,00 USD15,00 USD20,00 USD25,00 USD30,00 USDlis 25 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 5lis 25gru 25 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 5sty 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 5sty 26lut 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 4mar 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 3mar 26kwi 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 3maj 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 3maj 26cze 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 3lip 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 3lip 26sie 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 3wrz 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 3wrz 26paź 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 2lis 25 · śr. cel 1,70 USDgru 25 · śr. cel 1,70 USDsty 26 · śr. cel 1,70 USDlut 26 · śr. cel 0,93 USDmar 26 · śr. cel 0,77 USDkwi 26 · śr. cel 13,42 USDmaj 26 · śr. cel 13,42 USDcze 26 · śr. cel 13,42 USDlip 26 · śr. cel 13,42 USDsie 26 · śr. cel 18,20 USDwrz 26 · śr. cel 17,50 USDpaź 26 · śr. cel 12,50 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 29,45 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 24,60 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 22,90 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 28,37 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 21,05 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 29,52 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 23,66 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 22,50 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 16,98 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 13,30 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 8,26 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 7,70 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 23 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual BYND?

Kontrakty perpetual Beyond Meat, Inc. (BYND) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować BYND przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale BYND są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów BYND?

Obecnie stawka fundingu perpa BYND wynosi +3,6% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +3,6% do +3,6% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa BYND ma się do akcji Beyond Meat, Inc.?

Medianowa cena mark perpa BYND to 6,87 $ wobec referencyjnej ceny akcji 6,87 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual BYND?

Perpetual BYND to instrument pochodny śledzący cenę Beyond Meat, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Beyond Meat, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual BYNDUSDT?

BYNDUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Beyond Meat, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji BYND przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

BYND perpetuals · perpequities.comBYND perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/bynd-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/bynd-perp.svg" width="240" height="64" alt="BYND perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami BYND

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla BYND — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla BYND — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X