PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Waste Management (WM)

Perpetual futures WM na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować WMUSDT.

Waste Management świadczy usługi gospodarki odpadami w Ameryce Północnej, obejmujące zbiórkę, unieszkodliwianie, recykling i wytwarzanie energii z gazu składowiskowego dla klientów mieszkaniowych, komercyjnych, przemysłowych i komunalnych.

$237,90+1,6%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (WM/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
102,2 tys. $
Otwarte pozycje
64,7 tys. $
Najlepsza płynność
13,1 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+145,5 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
102,2 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 498,5 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 94,4 mld $
Wyniki spot
1D+1,63%
5D+0,41%
1M+16,65%
6M+4,67%
YTD+8,55%
1Y+18,84%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujWM/USDTW obrocie$237,90-21,9% APR
-0,020% co 8h
+145,5 bps13,1 tys. $102,2 tys. $64,7 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

WM

Najwęższy spread

WM

Najwyższy wolumen

WM

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-28 · następny raport: 2027-01-27 · Zaktualizowano 123h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
93,3 mld $
Zaktualizowano 123h temu
Przychody
26,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+5%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+11,8%
P/E
30,5
P/E porównywalnych 28,9
P/S
3,6
P/E porównywalnych
28,9
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
3,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
26,5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 6,7 mld $ · Zaktualizowano 123h temu
Dywidenda
0,945 $
2026-09-11
Przychody (TTM)26,1 mld $+5,2% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)18,5%+0,9 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 4,82 mld $
Zysk netto (TTM)3,07 mld $+19,7% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,74 mld $+55,7% rok do rokuCapex: 2,83 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)7,62 $+20,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-23,1 mld $+0,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-27): przychody zgodnie z oczekiwaniami, EPS poniżej o 1,4%Przychody 6,85 mld $ wobec oczekiwanych 6,81 mld $ (+0,5%); EPS 2,15 $ wobec 2,18 $ (-1,4%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 6,3%Przychody za Q3 '26: 6,85 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 7,4%.
  • Marża operacyjna 18,5% (TTM), zmiana r/r: +0,9 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 10,3%, przychody: wzrost 5,2%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 23,8% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 3,89 mld $, zysk operacyjny 4,82 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q3 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Collection And Disposal5,58 mld $+4,8%1,54 mld $27,6%
East Tier2,42 mld $+3,5%771 mln $31,9%
West Tier Region Areas2,35 mld $+5,7%766 mln $32,5%
All other segments808 mln $+6,7%5 mln $0,6%
Healthcare Solutions651 mln $+3,7%20 mln $3,1%
Recycling Processing And Sales441 mln $+18,5%36 mln $8,2%
Renewable Energy Segment167 mln $+45,2%37 mln $22,2%
Corporate And Other8 mln $+14,3%-356 mln $-4450,0%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (287), które Waste Management, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 6,7 mld $ · Zaktualizowano 123h temu
Dywidenda
0,945 $
2026-09-11

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20268,0626,5 mld $+5%16
FY 20278,9027,9 mld $+11%17
FY 20289,7929,1 mld $+15%12
FY 202910,8630,9 mld $+23%9
FY 203011,8632,5 mld $+29%5
Q1 20292,228,5 mld $+36%3

Wydarzenia spółki

6
2027-01-27WynikiWynik - / Prognoza 2,07-
2026-10-27Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 2,15 / Prognoza 2,18Poniżej prognozy
2026-09-11Dywidenda0,945 $-
2026-07-28WynikiWynik 2,02 / Prognoza 1,98Powyżej prognozy
2026-06-05Dywidenda0,945 $-
2026-04-28WynikiWynik 1,81 / Prognoza 1,75Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:30 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Waste Management
Prezes
James C. Fish Jr.
Pracownicy
60 500
Data IPO
22 cze 1988
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai2,95
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB
Zysk właścicielskii1,32 mld USD3,30 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 1 out of 20

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
93,12 mld USD+2.2%sie 26 – paź 26
83,05 mld USD89,60 mld USD96,14 mld USDMaksimum: 96,14 mld USD · 2026-10-26Minimum: 83,05 mld USD · 2026-09-28Obecnie: 93,12 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 93,12 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 96,14 mld USD · 2026-10-26Minimum: 83,05 mld USD · 2026-09-28
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,11%12,7 mln
VOO0,12%9,8 mln
VCPA.S0,18%8,2 mln
IVV0,13%5 mln
XSP.TO0,13%4,9 mln
SPY0,13%4,5 mln
FXAIX0,12%4,2 mln
VTV0,31%3,8 mln
VSCA.S0,11%3,5 mln
XLI1,59%2,2 mln
CDDRX0,93%2,1 mln
VIG0,34%2,1 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający WM: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje134355
Analitycy2940
Kupuj / trzymaj / sprzedaj92 / 42 / 0212 / 143 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 1 / 68 / 5 / 17
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte9 / 110 (8%)98 / 222 (31%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-9,2%-3,8%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+8,1% / -18,4%+41,7% / -18,4%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,8% wobec S&P 500 -0,2% (n = 207)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Noah KayeOppenheimer69% trafności na tej spółce · 16 celów zmierzonychKupujcel 264 USD30 kwi 2026
  2. James SchummTD Cowen44% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 275 USD30 lip 2026
  3. Patrick BrownRaymond James40% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 254 USD9 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
30 paź 2026Jon WindhamUBSKupujPotwierdzono280 USD
29 paź 2026Tobey SommerTruist FinancialKupujUtrzymano260 USD
29 paź 2026Kevin ChiangCIBCTrzymajUtrzymano245 USD
29 paź 2026Kevin ChiangCIBCTrzymajUtrzymano245 USD
29 paź 2026Toni KaplanMorgan StanleyTrzymajPotwierdzono220 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca200 USD210 USD220 USD230 USD240 USD250 USD260 USDgru 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 246 USDsty 26 · śr. cel 252 USDlut 26 · śr. cel 253 USDmar 26 · śr. cel 254 USDkwi 26 · śr. cel 255 USDmaj 26 · śr. cel 255 USDcze 26 · śr. cel 259 USDlip 26 · śr. cel 260 USDsie 26 · śr. cel 261 USDwrz 26 · śr. cel 261 USDpaź 26 · śr. cel 259 USDlis 26 · śr. cel 259 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 220 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 222 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 241 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 230 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 233 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 211 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 223 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 227 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 219 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 204 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 233 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 233 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 134 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual WM?

Kontrakty perpetual Waste Management (WM) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować WM przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale WM są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów WM?

Obecnie stawka fundingu perpa WM wynosi -21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do -21,9% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa WM ma się do akcji Waste Management?

Medianowa cena mark perpa WM to 237,9 $ wobec referencyjnej ceny akcji 237,9 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual WM?

Perpetual WM to instrument pochodny śledzący cenę Waste Management bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Waste Management na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual WMUSDT?

WMUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Waste Management rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji WM przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

WM perpetuals · perpequities.comWM perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/wm-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/wm-perp.svg" width="240" height="64" alt="WM perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami WM

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla WM — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla WM — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X