PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Emerson Electric (EMR)

Perpetual futures EMR na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować EMRUSDT.

Emerson Electric Co. dostarcza rozwiązania automatyzacji oraz rozwiązania komercyjne i mieszkaniowe, w tym przyrządy pomiarowe, zawory, oprogramowanie do sterowania procesami, produkty HVAC i powiązane usługi.

$164,92-4,6%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (EMRUS-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
105,3 tys. $Pokrycie: 1/2 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 613,9 tys. $
Otwarte pozycje
81,3 tys. $
Najlepsza płynność
0 $
BingX
Najwęższy spread
+753,8 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
105,3 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 969 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 91,7 mld $
Wyniki spot
1D-4,59%
5D-3,60%
1M+0,75%
6M+9,88%
YTD+22,52%
1Y+23,67%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujEMR/USDTW obrocie$163,24+21,9% APR
+0,020% co 8h
+753,8 bps0 $105,3 tys. $79,8 tys. $USDT20x
BingXHandlujEMRUS-USDTW obrocie$164,92+21,9% APR
+0,020% co 8h
+773,4 bps0 $508,5 tys. $⚠1,5 tys. $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: BingX, MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

EMR

Najwęższy spread

EMR

Najwyższy wolumen

EMR

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q4 '26 · złożony 2026-11-04 · następny raport: 2027-02-02 · Zaktualizowano 4m temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
90,7 mld $
Zaktualizowano 4m temu
Przychody
19 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+5%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+14,1%
P/E
33,9
P/E porównywalnych 28,4
P/S
4,8
P/E porównywalnych
28,4
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
2,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
19,9 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 4,6 mld $ · Zaktualizowano 4m temu
Dywidenda
0,595 $
2026-11-13
Przychody (TTM)19 mld $+5,4% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)20,2%+0,6 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 3,84 mld $
Zysk netto (TTM)2,69 mld $+17,1% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,54 mld $+32,5% rok do rokuCapex: 443 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)4,78 $+18,3% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-10,4 mld $+15,1% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-11-04): przychody powyżej o 1,8%, EPS powyżej o 0,5%Przychody 5,2 mld $ wobec oczekiwanych 5,11 mld $ (+1,8%); EPS 1,86 $ wobec 1,85 $ (+0,5%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 7,1%Przychody za Q4 '26: 5,2 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 4,8%.
  • Marża operacyjna 20,2% (TTM), zmiana r/r: +0,6 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 8,7%, przychody: wzrost 5,4%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 10,3% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 3,48 mld $, zysk operacyjny 3,84 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Intelligent Devices2,68 mld $-14,3%54,9%
Software And Systems1,64 mld $–33,7%
Software and Control–––
Final Control552 mln $–11,3%
Safety and Productivity–––
Safety And Productivity–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (244), które Emerson Electric Co. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-02
Szac. przychody 4,6 mld $ · Zaktualizowano 4m temu
Dywidenda
0,595 $
2026-11-13

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20266,5718,9 mld $+5%16
FY 20277,2719,9 mld $+5%18
FY 20288,0621 mld $+11%10
FY 20298,9322,3 mld $+18%3
FY 20309,3123 mld $+21%1
Q4 20261,624,6 mld $-12%9

Wydarzenia spółki

6
2027-02-02WynikiWynik - / Prognoza 1,6-
2026-11-13Dywidenda0,595 $-
2026-11-04Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 1,86 / Prognoza 1,85Powyżej prognozy
2026-08-14Dywidenda0,555 $-
2026-08-04WynikiWynik 1,71 / Prognoza 1,68Powyżej prognozy
2026-05-15Dywidenda0,555 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:30 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Industrial - Machinery
Prezes
Surendralal Lanca Karsanbhai
Pracownicy
71 000
Data IPO
1 cze 1972
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,62
Wskaźnik Piotroskiegoi9/9
Ocena ogólnaiB
Zysk właścicielskii1,39 mld USD2,47 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 64 out of 91

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
92,17 mld USD+6.5%sie 26 – paź 26
82,87 mld USD87,52 mld USD92,17 mld USDMinimum: 82,87 mld USD · 2026-09-14Obecnie: 92,17 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 92,17 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 92,17 mld USD · 2026-10-30Minimum: 82,87 mld USD · 2026-09-14
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,12%17,7 mln
VOO0,13%14,6 mln
IVV0,14%7,4 mln
XSP.TO0,14%7,4 mln
FXAIX0,13%6,8 mln
SPY0,14%6,8 mln
VTV0,33%5,3 mln
VEIPX0,85%3,5 mln
CDDRX1,13%3,4 mln
XLI1,76%3,3 mln
VIG0,38%3,2 mln
PAVE3,71%3,1 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający EMR: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje115350
Analitycy3239
Kupuj / trzymaj / sprzedaj65 / 41 / 9238 / 87 / 25
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 5 / 88 / 10 / 15
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte50 / 57 (47%)268 / 61 (81%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+1,0%+19,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+41,4% / -40,9%+84,8% / -40,9%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +1,6% wobec S&P 500 -0,2% (n = 249)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Joe O'DeaWells Fargo98% trafności na tej spółce · 55 celów zmierzonychTrzymajcel 155 USD8 maj 2026
  2. Brett LinzeyMizuho Securities90% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 180 USD15 paź 2026
  3. Kenneth NewmanKeyBanc90% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 200 USD5 lis 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
5 lis 2026Alexander VirgoEvercore ISIKupujUtrzymano205 USD
5 lis 2026Michael HalloranRobert W. BairdTrzymajUtrzymano178 USD
5 lis 2026Michael HalloranRobert W. BairdTrzymajUtrzymano178 USD
5 lis 2026Andrew KaplowitzCitiKupujUtrzymano198 USD
5 lis 2026Andrew KaplowitzCitiKupujUtrzymano198 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca130 USD140 USD150 USD160 USD170 USDgru 25 · Kupuj 8 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 1gru 25sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1lut 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1lut 26mar 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1kwi 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1sie 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1paź 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1paź 26lis 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 1gru 25 · śr. cel 148 USDsty 26 · śr. cel 152 USDlut 26 · śr. cel 164 USDmar 26 · śr. cel 164 USDkwi 26 · śr. cel 162 USDmaj 26 · śr. cel 164 USDcze 26 · śr. cel 161 USDlip 26 · śr. cel 162 USDsie 26 · śr. cel 174 USDwrz 26 · śr. cel 174 USDpaź 26 · śr. cel 176 USDlis 26 · śr. cel 176 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 133 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 147 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 151 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 131 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 140 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 144 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 143 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 150 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 152 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 155 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 165 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 165 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 6 lis 2026 · 115 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual EMR?

Kontrakty perpetual Emerson Electric (EMR) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować EMR przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale EMR są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów EMR?

Obecnie stawka fundingu perpa EMR wynosi +21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +21,9% do +21,9% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa EMR ma się do akcji Emerson Electric?

Medianowa cena mark perpa EMR to 164,1 $ wobec referencyjnej ceny akcji 164,9 $, czyli baza -0,5%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual EMR?

Perpetual EMR to instrument pochodny śledzący cenę Emerson Electric bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Emerson Electric na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual EMRUSDT?

EMRUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Emerson Electric rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji EMR przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

EMR perpetuals · perpequities.comEMR perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/emr-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/emr-perp.svg" width="240" height="64" alt="EMR perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami EMR

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla EMR — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla EMR — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X