PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Quanta Services (PWR)

Perpetual futures PWR na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować PWRUSDT.

Quanta Services oferuje specjalistyczne rozwiązania kontraktowe dla infrastruktury elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, odnawialnych źródeł energii i podziemnej.

$577,97-11,7%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (PWR/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
1/2
Wolumen 24h
166,8 tys. $
Otwarte pozycje
77,4 tys. $
Najlepsza płynność
64,5 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+70,1 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
166,8 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,8 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 86,3 mld $
Wyniki spot
1D-11,65%
5D-4,53%
1M-14,21%
6M-23,36%
YTD+37,52%
1Y+32,32%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujPWR/USDTW obrocie$577,97+1,8% APR
+0,00160% co 8h
+70,1 bps64,5 tys. $166,8 tys. $77,4 tys. $USDT20x
BingXHandlujPWR-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 1 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +70,6 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +70,6 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

PWR

Najwęższy spread

PWR

Najwyższy wolumen

PWR

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-29 · następny raport: 2027-02-18 · Zaktualizowano 73h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
93,5 mld $
Zaktualizowano 73h temu
Przychody
37,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+44%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+4,5%
P/E
55,5
P/E porównywalnych 28,4
P/S
2,5
P/E porównywalnych
28,4
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
1,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
40,7 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 11,7 mld $ · Zaktualizowano 73h temu
Dywidenda
0,11 $
2026-10-01
Przychody (TTM)37,3 mld $+37,8% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)6,8%+0,9 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 2,54 mld $
Zysk netto (TTM)1,69 mld $+66,3% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,16 mld $+152,1% rok do rokuCapex: 913 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)11,04 $+63,6% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-5,2 mld $+3,9% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-29): przychody powyżej o 8,9%, EPS powyżej o 20,7%Przychody 12 mld $ wobec oczekiwanych 11 mld $ (+8,9%); EPS 6,06 $ wobec 5,02 $ (+20,7%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 60,1%Przychody za Q3 '26: 12 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 25,7%.
  • Marża operacyjna 6,8% (TTM), zmiana r/r: +0,9 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 59,0%, przychody: wzrost 37,8%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 12,5% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 2,26 mld $, zysk operacyjny 2,54 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Electric Power Infrastructure–––
Electric–––
Underground Utility and Infrastructure Solutions2,22 mld $+51,8%100,0%
Underground and Infrastructure–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (288), które Quanta Services, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 11,7 mld $ · Zaktualizowano 73h temu
Dywidenda
0,11 $
2026-10-01

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202617,6540,7 mld $+44%14
FY 202720,8647,6 mld $+68%19
FY 202824,7454,3 mld $+92%11
FY 202928,3862 mld $+119%4
FY 203031,4667,4 mld $+138%4
Q1 20295,3312,1 mld $+54%3

Wydarzenia spółki

6
2027-02-18WynikiWynik - / Prognoza 5,01-
2026-10-29Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 6,06 / Prognoza 5,02Powyżej prognozy
2026-10-01Dywidenda0,11 $-
2026-07-30WynikiWynik 4,24 / Prognoza 3,31Powyżej prognozy
2026-07-01Dywidenda0,11 $-
2026-04-30WynikiWynik 2,68 / Prognoza 2,04Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:30 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Engineering & Construction
Prezes
Earl C. Austin Jr.
Pracownicy
69 500
Data IPO
12 lut 1998
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,36
Wskaźnik Piotroskiegoi5/9
Ocena ogólnaiB-
Zysk właścicielskii1,81 mld USD11,82 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 51 out of 51

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
93,44 mld USD-8.5%sie 26 – paź 26
84,89 mld USD96,69 mld USD108,50 mld USDMaksimum: 108,50 mld USD · 2026-08-17Minimum: 84,89 mld USD · 2026-10-26Obecnie: 93,44 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 93,44 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 108,50 mld USD · 2026-08-17Minimum: 84,89 mld USD · 2026-10-26
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,13%4,8 mln
VCPA.S0,09%4,2 mln
VOO0,15%3,9 mln
VO0,95%3,2 mln
VSCA.S0,07%2,3 mln
FXAIX0,15%2 mln
IVV0,14%2 mln
XSP.TO0,14%2 mln
SPY0,14%1,8 mln
VUG0,28%1,7 mln
GRID8,8%1,6 mln
VOT2,28%1,2 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający PWR: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje124329
Analitycy2937
Kupuj / trzymaj / sprzedaj90 / 33 / 1237 / 91 / 1
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia7 / 1 / 412 / 7 / 21
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte45 / 70 (39%)225 / 70 (76%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-2,4%+56,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+49,8% / -34,9%+224,1% / -34,9%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,9% wobec S&P 500 +2,2% (n = 236)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Brian BrophyStifel Nicolaus100% trafności na tej spółce · 18 celów zmierzonychKupujcel 784 USD1 maj 2026
  2. Chad DillardBernstein100% trafności na tej spółce · 17 celów zmierzonychKupujcel 804 USD4 lis 2026
  3. Andrew KaplowitzCiti100% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 882 USD30 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
4 lis 2026Chad DillardBernsteinKupujUtrzymano804 USD
4 lis 2026Chad DillardBernsteinKupujUtrzymano804 USD
2 lis 2026John StaszakArgus ResearchKupujUtrzymano800 USD
3 lis 2026Maheep MandloiMizuho SecuritiesTrzymajUtrzymano712 USD
2 lis 2026John StaszakArgus ResearchKupujUtrzymano800 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca400 USD500 USD600 USD700 USD800 USDgru 25 · Kupuj 14 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 22 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 21 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 458 USDsty 26 · śr. cel 481 USDlut 26 · śr. cel 584 USDmar 26 · śr. cel 596 USDkwi 26 · śr. cel 613 USDmaj 26 · śr. cel 745 USDcze 26 · śr. cel 755 USDlip 26 · śr. cel 772 USDsie 26 · śr. cel 799 USDwrz 26 · śr. cel 799 USDpaź 26 · śr. cel 807 USDlis 26 · śr. cel 807 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 422 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 475 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 563 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 549 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 728 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 712 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 720 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 667 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 607 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 643 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 621 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 621 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 124 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual PWR?

Kontrakty perpetual Quanta Services (PWR) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować PWR przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale PWR są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów PWR?

Obecnie stawka fundingu perpa PWR wynosi +1,8% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +1,8% do +1,8% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa PWR ma się do akcji Quanta Services?

Medianowa cena mark perpa PWR to 578 $ wobec referencyjnej ceny akcji 578 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual PWR?

Perpetual PWR to instrument pochodny śledzący cenę Quanta Services bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Quanta Services na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual PWRUSDT?

PWRUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Quanta Services rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji PWR przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

PWR perpetuals · perpequities.comPWR perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/pwr-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/pwr-perp.svg" width="240" height="64" alt="PWR perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami PWR

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla PWR — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla PWR — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X