PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual 3M (MMM)

Perpetual futures MMM na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MMMUSDT.

3M to globalny konglomerat technologiczny z czterema segmentami: Safety and Industrial, Transportation and Electronics, Health Care i Consumer, oferujący produkty takie jak kleje, środki ochrony osobistej i artykuły gospodarstwa domowego.

$192,11-0,5%NYSE otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:MMM

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
310,1 tys. $
Otwarte pozycje
87,5 tys. $
Najlepsza płynność
64,3 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+5,2 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
208 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 1,7 mld $
OI / free float
0,00%
Free float 99 mld $
Wyniki spot
1D+9,55%
5D+8,96%
1M+18,85%
6M+35,80%
YTD+21,14%
1Y+18,03%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujMMM-USDTW obrocie$192,12-13,0% APR
-0,012% co 8h
+99,4 bps23,8 tys. $208 tys. $1,9 tys. $USDT-
MEXCHandlujMMM/USDTW obrocie$192,11-15,5% APR
-0,014% co 8h
+5,2 bps64,3 tys. $102,1 tys. $85,6 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +43,4 bps – +97,6 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +16,4 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MMM

Najwęższy spread

MMM

Najwyższy wolumen

MMM

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-20 · następny raport: 2027-01-19 · Zaktualizowano 305h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
89,5 mld $
Zaktualizowano 305h temu
Przychody
25,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+2%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+14,0%
P/E
25,7
P/E porównywalnych 33,0
P/S
3,5
P/E porównywalnych
33,0
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
2,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
3,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
25,5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-19
Szac. przychody 6,3 mld $ · Zaktualizowano 305h temu
Dywidenda
0,78 $
2026-08-24
Przychody (TTM)25,2 mld $+1,7% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)18,7%-1,5 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 4,73 mld $
Zysk netto (TTM)3,54 mld $+4,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)2,68 mld $+68,6% rok do rokuCapex: 952 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)6,71 $+7,2% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-9,85 mld $-18,0% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-20): przychody zgodnie z oczekiwaniami, EPS powyżej o 5,0%Przychody 6,6 mld $ wobec oczekiwanych 6,61 mld $ (-0,1%); EPS 2,50 $ wobec 2,38 $ (+5,0%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 1,0%Przychody za Q3 '26: 6,58 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 2,3%.
  • Marża operacyjna 18,7% (TTM), zmiana r/r: -1,5 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -5,8%, przychody: wzrost 1,7%.
  • Capex: 3,8% przychodów (rok temu 3,8%)Zainwestowano 952 mln $ w ostatnich 4 kwartałach (-0,1% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 2,68 mld $ = 75,7% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Safety And Industrial Segment3,18 mld $+9,1%48,3%
Transportation And Electronics Segment2 mld $-8,8%30,4%
Consumer Segment1,31 mld $-0,4%19,9%
Segment Reporting, Reconciling Item, Corporate Nonsegment96 mln $-1,0%1,5%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (285), które 3M Company zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-19
Szac. przychody 6,3 mld $ · Zaktualizowano 305h temu
Dywidenda
0,78 $
2026-08-24

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20269,0825,5 mld $+2%9
FY 20279,9226,6 mld $+7%10
FY 202810,7827,7 mld $+11%5
FY 202911,7129,1 mld $+16%1
FY 203012,5129,9 mld $+20%1
Q1 20272,306,4 mld $+6%6

Wydarzenia spółki

6
2027-01-19WynikiWynik - / Prognoza 2,04-
2026-10-20Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 2,5 / Prognoza 2,38Powyżej prognozy
2026-08-24Dywidenda0,78 $-
2026-07-21WynikiWynik 2,4 / Prognoza 2,25Powyżej prognozy
2026-05-22Dywidenda0,78 $-
2026-04-21WynikiWynik 2,14 / Prognoza 1,98Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:30 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Conglomerates
Prezes
William Brown
Pracownicy
60 500
Data IPO
14 sty 1946
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,15
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiB
Zysk właścicielskii250,67 mln USD0,48 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 1 out of 27

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
90,45 mld USD-2.7%sie 26 – paź 26
84,05 mld USD89,76 mld USD95,46 mld USDMaksimum: 95,46 mld USD · 2026-08-10Minimum: 84,05 mld USD · 2026-10-19Obecnie: 90,45 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 90,45 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 95,46 mld USD · 2026-08-10Minimum: 84,05 mld USD · 2026-10-19
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,12%16,4 mln
VOO0,13%13,5 mln
IVV0,14%6,9 mln
XSP.TO0,14%6,9 mln
FXAIX0,13%6,3 mln
SPY0,14%6,3 mln
DIA2,01%5,2 mln
VTV0,32%4,9 mln
VCPA.S0,1%4,8 mln
JEPI1,77%4,7 mln
XLI1,69%3 mln
VIIIX0,13%2,7 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MMM: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje89291
Analitycy1824
Kupuj / trzymaj / sprzedaj46 / 29 / 14128 / 118 / 45
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 2 / 415 / 2 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte33 / 51 (39%)218 / 64 (77%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+2,2%+28,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+44,2% / -22,9%+127,4% / -22,9%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,3% wobec S&P 500 0,0% (n = 122)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Julian MitchellJ.P. Morgan100% trafności na tej spółce · 26 celów zmierzonychKupujcel 210 USD4 lis 2026
  2. Stephen TusaJ.P. Morgan92% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychTrzymajcel 195 USD24 wrz 2026
  3. Joe O'DeaWells Fargo91% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychTrzymajcel 195 USD22 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
4 lis 2026Joe RitchieGoldman SachsKupujUtrzymano225 USD
3 lis 2026Varun GovindarajBernsteinTrzymajUtrzymano197 USD
4 lis 2026Julian MitchellJ.P. MorganKupujUtrzymano210 USD
3 lis 2026Andrew ObinBank of America SecuritiesKupujUtrzymano200 USD
3 lis 2026Andrew ObinBank of America SecuritiesKupujUtrzymano200 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca150 USD160 USD170 USD180 USDgru 25 · Kupuj 5 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1gru 25sty 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1lut 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1lut 26mar 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 3sie 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 3sie 26wrz 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 2paź 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 3paź 26lis 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 3gru 25 · śr. cel 170 USDsty 26 · śr. cel 175 USDlut 26 · śr. cel 175 USDmar 26 · śr. cel 175 USDkwi 26 · śr. cel 174 USDmaj 26 · śr. cel 173 USDcze 26 · śr. cel 177 USDlip 26 · śr. cel 179 USDsie 26 · śr. cel 179 USDwrz 26 · śr. cel 183 USDpaź 26 · śr. cel 184 USDlis 26 · śr. cel 184 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 160 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 153 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 165 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 145 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 147 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 153 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 162 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 176 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 172 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 164 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 174 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 174 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 5 lis 2026 · 89 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MMM?

Kontrakty perpetual 3M (MMM) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MMM przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MMM są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MMM?

Obecnie stawka fundingu perpa MMM wynosi -14,3% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -15,5% do -13,0% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MMM ma się do akcji 3M?

Medianowa cena mark perpa MMM to 192,1 $ wobec referencyjnej ceny akcji 192,1 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MMM?

Perpetual MMM to instrument pochodny śledzący cenę 3M bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na 3M na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MMMUSDT?

MMMUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual 3M rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MMM przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MMM perpetuals · perpequities.comMMM perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/mmm-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/mmm-perp.svg" width="240" height="64" alt="MMM perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MMM

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MMM — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MMM — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X