PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Plug Power Inc. (PLUG)

Perpetual futures PLUG na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować PLUGUSDT.

Plug Power dostarcza rozwiązania oparte na czystym wodorze i ogniwach paliwowych o zerowej emisji dla logistyki, pojazdów elektrycznych i energetyki stacjonarnej, budując kompleksowy ekosystem zielonego wodoru.

$1,55-3,6%NASDAQ otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NASDAQ:PLUG

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
336,3 tys. $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
81,8 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+63,9 bps
BingX
Najwyższy wolumen
336,3 tys. $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,02x
Wolumen spot 16,6 mln $
OI / free float
-
Free float 2,1 mld $
Wyniki spot
1D-1,77%
5D-9,58%
1M-24,22%
6M-42,55%
YTD-19,22%
1Y-59,19%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujPLUG-USDTW obrocie$1,55+4,4% APR
+0,00400% co 8h
+63,9 bps81,8 tys. $336,3 tys. $-USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 1 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +49,7 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +49,7 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

PLUG

Najwęższy spread

PLUG

Najwyższy wolumen

PLUG

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 10h temu
Kapitalizacja
2,3 mld $
Zaktualizowano 10h temu
Przychody
744,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+15%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-220,6%
P/E
-1,2
P/E porównywalnych -5,3
Wolne przepływy pieniężne
-536,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-1,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
3,0
P/E porównywalnych
-5,3
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
819,3 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-09
Szac. przychody 197,2 mln $ · Zaktualizowano 10h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody709,9 mln $
Marża netto-229,8%
Wolne przepływy pieniężne-661,5 mln $
Dług netto441,9 mln $
2020-93,2 mln $
2021502,3 mln $
2022701,4 mln $
2023891,3 mln $
2024628,8 mln $
2025709,9 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020-93,2 mln $-141%-596,2 mln $-205,7 mln $
2021502,3 mln $--460 mln $-551,4 mln $
2022701,4 mln $+40%-724 mln $-1,1 mld $
2023891,3 mln $+27%-1,4 mld $-1,8 mld $
2024628,8 mln $-29%-2,1 mld $-1,1 mld $
2025709,9 mln $+13%-1,6 mld $-661,5 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+503,5%+626,6%+639,4%-101,7%-44,0%
2021-34,1%-87,1%-91,6%-10,0%-7,7%
2022-27,7%-96,9%-103,2%-17,8%-12,6%
2023-57,0%-150,7%-153,6%-47,2%-27,9%
2024-99,4%-321,2%-334,7%-121,4%-58,4%
2025-34,1%-95,7%-229,8%-166,8%-62,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020448,1 mln $560,1 mln $112 mln $3,09
20212,5 mld $810,1 mln $-1,7 mld $10,58
2022690,6 mln $898,7 mln $208,1 mln $5,20
2023135 mln $1,1 mld $991 mln $1,85
2024205,7 mln $1,1 mld $872,9 mln $1,97
2025555,3 mln $997,2 mln $441,9 mln $2,31
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202012 mld $12,1 mld $-129,0-21,5
202115,8 mld $14,1 mld $31,4-34,4
20227,2 mld $7,4 mld $10,2-9,9
20232,7 mld $3,7 mld $3,0-2,0
20241,8 mld $2,7 mld $2,9-0,9
20252,3 mld $2,7 mld $3,2-1,4
Q3 2024173,7 mln $
Q4 2024191,5 mln $
Q1 2025133,7 mln $
Q2 2025174 mln $
Q3 2025177,1 mln $
Q4 2025225,2 mln $
Q1 2026163,5 mln $
Q2 2026178,3 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024173,7 mln $-13%-211,2 mln $-264,7 mln $
Q4 2024191,5 mln $-14%-1,3 mld $-170,8 mln $
Q1 2025133,7 mln $+11%-196,7 mln $-146 mln $
Q2 2025174 mln $+21%-227,1 mln $-230,4 mln $
Q3 2025177,1 mln $+2%-361,9 mln $-119,9 mln $
Q4 2025225,2 mln $+18%-846 mln $-157,7 mln $
Q1 2026163,5 mln $+22%-245,3 mln $-158,2 mln $
Q2 2026178,3 mln $+2%-188,2 mln $-100,4 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024-57,6%-124,4%-121,5%-7,0%-4,5%
Q4 2024-122,5%-678,7%-697,5%-77,0%-37,1%
Q1 2025-55,3%-128,7%-147,1%-10,6%-5,4%
Q2 2025-30,7%-88,3%-130,5%-13,5%-6,8%
Q3 2025-67,9%-139,4%-204,4%-25,5%-11,7%
Q4 2025+2,4%-47,5%-375,6%-86,5%-32,6%
Q1 2026-13,2%-63,6%-150,0%-32,7%-10,4%
Q2 2026-0,9%-36,0%-105,6%-32,4%-8,6%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202493,9 mln $928,6 mln $834,7 mln $2,08
Q4 2024205,7 mln $1,1 mld $872,9 mln $1,97
Q1 2025295,8 mln $986,7 mln $690,9 mln $1,95
Q2 2025140,7 mln $992 mln $851,2 mln $1,59
Q3 2025165,9 mln $991,4 mln $825,5 mln $1,32
Q4 2025555,3 mln $997,2 mln $441,9 mln $2,31
Q1 2026223,2 mln $1 mld $787 mln $2,36
Q2 2026161,9 mln $823,1 mln $661,2 mln $2,32
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20241,9 mld $2,8 mld $11,2-2,3
Q4 20241,9 mld $2,8 mld $10,2-0,4
Q1 20251,3 mld $2 mld $9,6-1,6
Q2 20251,7 mld $2,5 mld $9,6-1,9
Q3 20252,7 mld $3,5 mld $15,2-1,9
Q4 20252,3 mld $2,7 mld $10,1-0,7
Q1 20263,1 mld $3,9 mld $19,2-3,1
Q2 20263,8 mld $4,4 mld $21,1-4,8

Odświeżono 10h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody178,3 mln $Q2 2026
56,3 mln $112,6 mln $168,9 mln $225,2 mln $Q3 2023: 198,7 mln $Q4 2023: 222,2 mln $Q1 2024: 120,3 mln $Q2 2024: 143,4 mln $Q3 2024: 173,7 mln $Q4 2024: 191,5 mln $Q1 2025: 133,7 mln $Q2 2025: 174 mln $Q3 2025: 177,1 mln $Q4 2025: 225,2 mln $Q1 2026: 163,5 mln $Q2 2026: 178,3 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-188,2 mln $Q2 2026
-1 mld $-667,7 mln $-333,9 mln $Q3 2023: -283,5 mln $Q4 2023: -642,4 mln $Q1 2024: -295,8 mln $Q2 2024: -262,3 mln $Q3 2024: -211,2 mln $Q4 2024: -1,3 mld $Q1 2025: -196,7 mln $Q2 2025: -227,1 mln $Q3 2025: -361,9 mln $Q4 2025: -846 mln $Q1 2026: -245,3 mln $Q2 2026: -188,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-165,5 mln $Q2 2026
-977,1 mln $-651,4 mln $-325,7 mln $Q3 2023: -255,5 mln $Q4 2023: -355 mln $Q1 2024: -241 mln $Q2 2024: -230,5 mln $Q3 2024: -180,1 mln $Q4 2024: -1,3 mld $Q1 2025: -171,2 mln $Q2 2025: -198 mln $Q3 2025: -336,8 mln $Q4 2025: -877,6 mln $Q1 2026: -221,4 mln $Q2 2026: -165,5 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-100,4 mln $Q2 2026
-394,2 mln $-262,8 mln $-131,4 mln $Q3 2023: -525,6 mln $Q4 2023: -428,7 mln $Q1 2024: -266,4 mln $Q2 2024: -361 mln $Q3 2024: -264,7 mln $Q4 2024: -170,8 mln $Q1 2025: -146 mln $Q2 2025: -230,4 mln $Q3 2025: -119,9 mln $Q4 2025: -157,7 mln $Q1 2026: -158,2 mln $Q2 2026: -100,4 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-0,14 $Q2 2026
-1,1 $-0,73 $-0,37 $Q3 2023: -0,47 $Q4 2023: -1,06 $Q1 2024: -0,46 $Q2 2024: -0,36 $Q3 2024: -0,25 $Q4 2024: -1,46 $Q1 2025: -0,21 $Q2 2025: -0,2 $Q3 2025: -0,31 $Q4 2025: -0,73 $Q1 2026: -0,18 $Q2 2026: -0,14 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie161,9 mln $Q2 2026
269,7 mln $539,3 mln $809 mln $1,1 mld $Q3 2023 · Gotówka: 110,8 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 972,9 mln $Q4 2023 · Gotówka: 135 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 966,1 mln $Q1 2024 · Gotówka: 172,9 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 950,1 mln $Q2 2024 · Gotówka: 62,4 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 916 mln $Q3 2024 · Gotówka: 93,9 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 928,6 mln $Q4 2024 · Gotówka: 205,7 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 1,1 mld $Q1 2025 · Gotówka: 295,8 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 986,7 mln $Q2 2025 · Gotówka: 140,7 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 992 mln $Q3 2025 · Gotówka: 165,9 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 991,4 mln $Q4 2025 · Gotówka: 555,3 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 997,2 mln $Q1 2026 · Gotówka: 223,2 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 1 mld $Q2 2026 · Gotówka: 161,9 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 823,1 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność-0,9%Q2 2026
-522,5%-347,5%-172,5%+2,4%Q3 2023 · Marża brutto: -69,4%Q4 2023 · Marża brutto: -86,3%Q1 2024 · Marża brutto: -119,2%Q2 2024 · Marża brutto: -91,6%Q3 2024 · Marża brutto: -57,6%Q4 2024 · Marża brutto: -122,5%Q1 2025 · Marża brutto: -55,3%Q2 2025 · Marża brutto: -30,7%Q3 2025 · Marża brutto: -67,9%Q4 2025 · Marża brutto: +2,4%Q1 2026 · Marża brutto: -13,2%Q2 2026 · Marża brutto: -0,9%Q3 2023 · Marża operacyjna: -137,9%Q4 2023 · Marża operacyjna: -281,7%Q1 2024 · Marża operacyjna: -215,7%Q2 2024 · Marża operacyjna: -170,7%Q3 2024 · Marża operacyjna: -124,4%Q4 2024 · Marża operacyjna: -678,7%Q1 2025 · Marża operacyjna: -128,7%Q2 2025 · Marża operacyjna: -88,3%Q3 2025 · Marża operacyjna: -139,4%Q4 2025 · Marża operacyjna: -47,5%Q1 2026 · Marża operacyjna: -63,6%Q2 2026 · Marża operacyjna: -36,0%Q3 2023 · Marża netto: -142,7%Q4 2023 · Marża netto: -289,2%Q1 2024 · Marża netto: -245,9%Q2 2024 · Marża netto: -183,0%Q3 2024 · Marża netto: -121,5%Q4 2024 · Marża netto: -697,5%Q1 2025 · Marża netto: -147,1%Q2 2025 · Marża netto: -130,5%Q3 2025 · Marża netto: -204,4%Q4 2025 · Marża netto: -375,6%Q1 2026 · Marża netto: -150,0%Q2 2026 · Marża netto: -105,6%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+2,5%Q2 2026
-28,1%-11,3%+5,5%+22,3%Q2 2024: -44,9%Q3 2024: -12,6%Q4 2024: -13,8%Q1 2025: +11,2%Q2 2025: +21,4%Q3 2025: +1,9%Q4 2025: +17,6%Q1 2026: +22,3%Q2 2026: +2,5%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie1,4 mldQ2 2026
347,8 mln695,6 mln1 mld1,4 mldQ3 2023: 599,5 mlnQ4 2023: 606,1 mlnQ1 2024: 641,3 mlnQ2 2024: 736,8 mlnQ3 2024: 858,4 mlnQ4 2024: 913,9 mlnQ1 2025: 945,8 mlnQ2 2025: 1,1 mldQ3 2025: 1,2 mldQ4 2025: 1,2 mldQ1 2026: 1,4 mldQ2 2026: 1,4 mldQ3 2023Q2 2026
Wycena-4,8Q2 2026
2,19,016,022,9Q3 2023 · P/E: -4,0Q4 2023 · P/E: -1,1Q1 2024 · P/E: -1,9Q2 2024 · P/E: -1,6Q3 2024 · P/E: -2,3Q4 2024 · P/E: -0,4Q1 2025 · P/E: -1,6Q2 2025 · P/E: -1,9Q3 2025 · P/E: -1,9Q4 2025 · P/E: -0,7Q1 2026 · P/E: -3,1Q2 2026 · P/E: -4,8Q3 2023 · P/S: 22,9Q4 2023 · P/S: 12,3Q1 2024 · P/S: 18,3Q2 2024 · P/S: 11,7Q3 2024 · P/S: 11,2Q4 2024 · P/S: 10,2Q1 2025 · P/S: 9,6Q2 2025 · P/S: 9,6Q3 2025 · P/S: 15,2Q4 2025 · P/S: 10,1Q1 2026 · P/S: 19,2Q2 2026 · P/S: 21,1Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody709,9 mln $2025
152,9 mln $399,1 mln $645,2 mln $891,3 mln $2018: 174,6 mln $2019: 230 mln $2020: -93,2 mln $2021: 502,3 mln $2022: 701,4 mln $2023: 891,3 mln $2024: 628,8 mln $2025: 709,9 mln $20182025
Zysk netto-1,6 mld $2025
-1,6 mld $-1,1 mld $-526,2 mln $2018: -78,1 mln $2019: -83,7 mln $2020: -596,2 mln $2021: -460 mln $2022: -724 mln $2023: -1,4 mld $2024: -2,1 mld $2025: -1,6 mld $20182025
EBITDA-1,6 mld $2025
-1,5 mld $-988,2 mln $-494,1 mln $2018: -59,6 mln $2019: -35 mln $2020: -550,9 mln $2021: -409,6 mln $2022: -632,5 mln $2023: -1,3 mld $2024: -2 mld $2025: -1,6 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne-661,5 mln $2025
-1,4 mld $-901,3 mln $-450,7 mln $2018: -77,2 mln $2019: -65,5 mln $2020: -205,7 mln $2021: -551,4 mln $2022: -1,1 mld $2023: -1,8 mld $2024: -1,1 mld $2025: -661,5 mln $20182025
EPS-1,41 $2025
-1,84 $-1,23 $-0,61 $2018: -0,36 $2019: -0,51 $2020: -1,58 $2021: -0,82 $2022: -1,25 $2023: -2,3 $2024: -2,45 $2025: -1,41 $20182025
Gotówka / Zadłużenie555,3 mln $2025
620,3 mln $1,2 mld $1,9 mld $2,5 mld $2018 · Gotówka: 38,6 mln $2018 · Zadłużenie: 272,5 mln $2019 · Gotówka: 152,5 mln $2019 · Zadłużenie: 526,8 mln $2020 · Gotówka: 448,1 mln $2020 · Zadłużenie: 560,1 mln $2021 · Gotówka: 2,5 mld $2021 · Zadłużenie: 810,1 mln $2022 · Gotówka: 690,6 mln $2022 · Zadłużenie: 898,7 mln $2023 · Gotówka: 135 mln $2023 · Zadłużenie: 1,1 mld $2024 · Gotówka: 205,7 mln $2024 · Zadłużenie: 1,1 mld $2025 · Gotówka: 555,3 mln $2025 · Zadłużenie: 997,2 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność-34,1%2025
-91,2%+152,3%+395,9%+639,4%2018 · Marża brutto: +1,5%2019 · Marża brutto: +4,5%2020 · Marża brutto: +503,5%2021 · Marża brutto: -34,1%2022 · Marża brutto: -27,7%2023 · Marża brutto: -57,0%2024 · Marża brutto: -99,4%2025 · Marża brutto: -34,1%2018 · Marża operacyjna: -39,8%2019 · Marża operacyjna: -20,7%2020 · Marża operacyjna: +626,6%2021 · Marża operacyjna: -87,1%2022 · Marża operacyjna: -96,9%2023 · Marża operacyjna: -150,7%2024 · Marża operacyjna: -321,2%2025 · Marża operacyjna: -95,7%2018 · Marża netto: -44,7%2019 · Marża netto: -36,4%2020 · Marża netto: +639,4%2021 · Marża netto: -91,6%2022 · Marża netto: -103,2%2023 · Marża netto: -153,6%2024 · Marża netto: -334,7%2025 · Marża netto: -229,8%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+12,9%2025
-95,5%-50,5%-5,4%+39,6%2019: +31,7%2020: -140,5%2022: +39,6%2023: +27,1%2024: -29,5%2025: +12,9%20182025
Akcje w obrocie1,2 mld2025
289,6 mln579,3 mln868,9 mln1,2 mld2018: 218,9 mln2019: 237,2 mln2020: 354,8 mln2021: 558,2 mln2022: 579,7 mln2023: 595,5 mln2024: 858,4 mln2025: 1,2 mld20182025
Wycena-1,42025
-88,9-48,8-8,731,42018 · P/E: -3,42019 · P/E: -6,22020 · P/E: -21,52021 · P/E: -34,42022 · P/E: -9,92023 · P/E: -2,02024 · P/E: -0,92025 · P/E: -1,42018 · P/S: 1,62019 · P/S: 3,32020 · P/S: -129,02021 · P/S: 31,42022 · P/S: 10,22023 · P/S: 3,02024 · P/S: 2,92025 · P/S: 3,220182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-09
Szac. przychody 197,2 mln $ · Zaktualizowano 10h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-0,42819,3 mln $+15%8
FY 2027-0,16972,2 mln $+37%9
FY 2028-0,091,2 mld $+63%10
FY 2029-0,021,5 mld $+105%4
FY 20300,051,9 mld $+169%4
Q1 2029-0,03162,2 mln $-1%3

Wydarzenia spółki

6
2026-11-09WynikiWynik - / Prognoza -0,07-
2026-08-10Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik -0,14 / Prognoza -0,08Poniżej prognozy
2026-05-11WynikiWynik -0,18 / Prognoza -0,09Poniżej prognozy
2026-03-02WynikiWynik -0,63 / Prognoza -0,1Poniżej prognozy
2025-11-10WynikiWynik -0,31 / Prognoza -0,13Poniżej prognozy
2025-08-11WynikiWynik -0,16 / Prognoza -0,15Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 18 wrz 2026, 07:23 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Electrical Equipment & Parts
Prezes
Jose Luis Crespo
Pracownicy
2344
Data IPO
29 paź 1999
Kraj
US
Giełda
NASDAQ Capital Market
Strona
Wskaźnik Altmanai-6,22
Wskaźnik Piotroskiegoi4/9
Rating FMPiC
Zysk właścicielskii-92,92 mln USD-0,07 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 7 out of 73

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
1
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
3,03 mld USD-17.8%cze 26 – wrz 26
2,86 mld USD3,37 mld USD3,88 mld USDMaksimum: 3,88 mld USD · 2026-06-22Minimum: 2,86 mld USD · 2026-07-27Obecnie: 3,03 mld USD · 2026-09-17cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 3,03 mld USD · 2026-09-17Maksimum: 3,88 mld USD · 2026-06-22Minimum: 2,86 mld USD · 2026-07-27
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
INRA.L2,7%45,8 mln
VTI0%44,5 mln
IWM0,09%36,1 mln
VB0,04%32,1 mln
NJM0,14%31,1 mln
ICLN2,7%27,6 mln
FSSNX0,12%19,9 mln
VBK0,09%18,4 mln
VXF0,04%16,2 mln
IWO0,19%12,8 mln
NAJ0,3%11,4 mln
VTWO0,09%7,9 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający PLUG: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje101408
Analitycy2341
Kupuj / trzymaj / sprzedaj40 / 43 / 18150 / 191 / 67
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 1 / 02 / 19 / 1
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte24 / 46 (34%)60 / 237 (20%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-18,3%-32,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+130,7% / -75,3%+246,0% / -94,6%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -8,5% wobec S&P 500 -7,6% (n = 158)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Ameet ThakkarBMO Capital83% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychSprzedajcel 1,30 USD10 sie 2026
  2. Jeff OsborneTD Cowen54% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychTrzymajcel 3,00 USD11 sie 2026
  3. Craig IrwinRoth MKM44% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 5,00 USD12 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
29 wrz 2026Eric StineCraig-HallumKupujUtrzymano–
29 wrz 2026Amit DayalH.C. WainwrightKupujUtrzymano7,00 USD
30 wrz 2026Amit DayalH.C. WainwrightKupujUtrzymano7,00 USD
29 wrz 2026Amit DayalH.C. WainwrightKupujUtrzymano7,00 USD
16 wrz 2026Unknown AnalystUBSTrzymajPotwierdzono4,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca1,50 USD2,00 USD2,50 USD3,00 USD3,50 USD4,00 USDlis 25 · Kupuj 7 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 3lis 25gru 25 · Kupuj 8 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 3sty 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 3sty 26lut 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 3mar 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 3mar 26kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 2maj 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2maj 26cze 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2lip 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 2lip 26sie 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 3wrz 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 3wrz 26paź 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 3lis 25 · śr. cel 2,73 USDgru 25 · śr. cel 2,70 USDsty 26 · śr. cel 2,62 USDlut 26 · śr. cel 2,62 USDmar 26 · śr. cel 2,57 USDkwi 26 · śr. cel 2,75 USDmaj 26 · śr. cel 3,46 USDcze 26 · śr. cel 3,58 USDlip 26 · śr. cel 3,49 USDsie 26 · śr. cel 3,34 USDwrz 26 · śr. cel 3,50 USDpaź 26 · śr. cel 3,50 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 2,01 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 1,97 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 2,12 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 1,79 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 2,26 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 3,13 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 3,95 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 2,71 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 2,06 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 2,16 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 1,94 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 1,68 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 9 paź 2026 · 101 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual PLUG?

Kontrakty perpetual Plug Power Inc. (PLUG) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym BingX. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować PLUG przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale PLUG są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów PLUG?

Obecnie stawka fundingu perpa PLUG wynosi +4,4% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +4,4% do +4,4% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa PLUG ma się do akcji Plug Power Inc.?

Medianowa cena mark perpa PLUG to 1,55 $ wobec referencyjnej ceny akcji 1,55 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual PLUG?

Perpetual PLUG to instrument pochodny śledzący cenę Plug Power Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Plug Power Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual PLUGUSDT?

PLUGUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Plug Power Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji PLUG przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

PLUG perpetuals · perpequities.comPLUG perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/plug-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/plug-perp.svg" width="240" height="64" alt="PLUG perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami PLUG

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla PLUG — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla PLUG — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X