PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Las Vegas Sands Corp. (LVS)

Perpetual futures LVS na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować LVSUSDT.

Las Vegas Sands Corp. rozwija i zarządza zintegrowanymi ośrodkami resortowymi w Makau, Singapurze i Las Vegas, oferując hotele, kasyna, rozrywkę, handel i centra konwencyjne.

$38,00-0,8%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Helix (Injective) (LVS/USDC)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
21,1 tys. $
Otwarte pozycje
-Pokrycie: 0/1 rynków
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
21,1 tys. $
Helix (Injective)
Struktura rozliczeń
USDC · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 316,6 mln $
OI / free float
-
Free float 11 mld $
Wyniki spot
1D-0,81%
5D+5,03%
1M-6,54%
6M-34,06%
YTD-41,60%
1Y-21,69%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
Helix (Injective)HandlujLVS/USDCW obrocie$38,00+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--21,1 tys. $-USDC12x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Helix (Injective)

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

LVS

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 6m temu
Kapitalizacja
24,6 mld $
Zaktualizowano 6m temu
Przychody
13,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+6%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+12,8%
P/E
14,7
P/E porównywalnych 23,3
Wolne przepływy pieniężne
2,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
1,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
1,8
P/E porównywalnych
23,3
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
13,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-21
Szac. przychody 3,4 mld $ · Zaktualizowano 6m temu
Dywidenda
0,3 $
2026-08-04

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody13 mld $
Marża netto+12,5%
Wolne przepływy pieniężne1,8 mld $
Dług netto12,3 mld $
20202,9 mld $
20214,2 mld $
20224,1 mld $
202310,4 mld $
202411,3 mld $
202513 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20202,9 mld $-76%-1,7 mld $-2,5 mld $
20214,2 mld $+44%-961 mln $-824 mln $
20224,1 mld $-3%1,8 mld $-1,6 mld $
202310,4 mld $+152%1,2 mld $2 mld $
202411,3 mld $+9%1,4 mld $1,6 mld $
202513 mld $+15%1,6 mld $1,8 mld $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+27,9%-47,4%-57,3%-56,7%-8,1%
2021+38,0%-16,3%-22,7%-48,1%-4,8%
2022+40,1%-18,7%+44,6%+47,2%+8,3%
2023+49,8%+22,7%+11,8%+29,7%+5,6%
2024+48,9%+21,8%+12,8%+50,1%+7,0%
2025+49,8%+23,7%+12,5%+102,3%+7,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20202,1 mld $14 mld $11,9 mld $2,03
20211,9 mld $14,8 mld $12,9 mld $2,15
20226,3 mld $16 mld $9,7 mld $1,73
20235,1 mld $14 mld $8,9 mld $1,31
20243,7 mld $13,8 mld $10,1 mld $0,74
20253,8 mld $16,1 mld $12,3 mld $1,14
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
202045,5 mld $57,5 mld $15,5-31,5
202128,8 mld $41,7 mld $6,8-29,9
202236,7 mld $46,4 mld $8,920,0
202337,5 mld $46,5 mld $3,630,8
202437,7 mld $47,9 mld $3,326,1
202545 mld $57,3 mld $3,527,7
Q3 20242,7 mld $
Q4 20242,9 mld $
Q1 20252,9 mld $
Q2 20253,2 mld $
Q3 20253,3 mld $
Q4 20253,6 mld $
Q1 20263,6 mld $
Q2 20263,2 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 20242,7 mld $-4%275 mln $222 mln $
Q4 20242,9 mld $-1%324 mln $368 mln $
Q1 20252,9 mld $-3%352 mln $147 mln $
Q2 20253,2 mld $+15%461 mln $-108 mln $
Q3 20253,3 mld $+24%419 mln $961 mln $
Q4 20253,6 mld $+26%395 mln $930 mln $
Q1 20263,6 mld $+25%567 mln $537 mln $
Q2 20263,2 mld $-1%373 mln $360 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+47,3%+18,8%+10,3%+8,0%+1,3%
Q4 2024+48,8%+20,8%+11,2%+11,2%+1,6%
Q1 2025+49,5%+21,7%+12,3%+13,0%+1,7%
Q2 2025+51,6%+25,2%+14,5%+23,2%+2,1%
Q3 2025+49,8%+23,8%+12,6%+26,7%+1,9%
Q4 2025+48,5%+24,0%+10,8%+24,8%+1,8%
Q1 2026+48,8%+25,6%+15,8%+47,3%+2,7%
Q2 2026+57,2%+19,6%+11,8%+64,2%+1,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 20244,2 mld $14 mld $9,8 mld $0,90
Q4 20243,7 mld $13,8 mld $10,1 mld $0,74
Q1 20253 mld $13,9 mld $10,8 mld $0,59
Q2 20253,5 mld $15,8 mld $12,4 mld $1,22
Q3 20253,5 mld $15,8 mld $12,3 mld $0,89
Q4 20253,8 mld $16,1 mld $12,3 mld $1,14
Q1 20263,3 mld $15,7 mld $12,4 mld $0,95
Q2 20263,4 mld $15,3 mld $11,9 mld $1,00
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 202436,7 mld $46,6 mld $13,733,1
Q4 202437,7 mld $47,9 mld $13,028,5
Q1 202527,5 mld $38,3 mld $9,619,7
Q2 202530,2 mld $42,6 mld $9,516,5
Q3 202536,7 mld $49 mld $11,022,0
Q4 202543,9 mld $56,2 mld $12,027,6
Q1 202636 mld $48,4 mld $10,115,8
Q2 202630,5 mld $42,4 mld $9,721,8

Odświeżono 6m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody3,2 mld $Q2 2026
912,3 mln $1,8 mld $2,7 mld $3,6 mld $Q3 2023: 2,8 mld $Q4 2023: 2,9 mld $Q1 2024: 3 mld $Q2 2024: 2,8 mld $Q3 2024: 2,7 mld $Q4 2024: 2,9 mld $Q1 2025: 2,9 mld $Q2 2025: 3,2 mld $Q3 2025: 3,3 mld $Q4 2025: 3,6 mld $Q1 2026: 3,6 mld $Q2 2026: 3,2 mld $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto373 mln $Q2 2026
141,8 mln $283,5 mln $425,3 mln $567 mln $Q3 2023: 380 mln $Q4 2023: 382 mln $Q1 2024: 494 mln $Q2 2024: 353 mln $Q3 2024: 275 mln $Q4 2024: 324 mln $Q1 2025: 352 mln $Q2 2025: 461 mln $Q3 2025: 419 mln $Q4 2025: 395 mln $Q1 2026: 567 mln $Q2 2026: 373 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA1 mld $Q2 2026
332,3 mln $664,5 mln $996,8 mln $1,3 mld $Q3 2023: 1,1 mld $Q4 2023: 1,1 mld $Q1 2024: 1,1 mld $Q2 2024: 1 mld $Q3 2024: 921 mln $Q4 2024: 1 mld $Q1 2025: 1 mld $Q2 2025: 1,2 mld $Q3 2025: 1,2 mld $Q4 2025: 1,1 mld $Q1 2026: 1,3 mld $Q2 2026: 1 mld $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne360 mln $Q2 2026
159,3 mln $426,5 mln $693,8 mln $961 mln $Q3 2023: 512 mln $Q4 2023: 681 mln $Q1 2024: 518 mln $Q2 2024: 525 mln $Q3 2024: 222 mln $Q4 2024: 368 mln $Q1 2025: 147 mln $Q2 2025: -108 mln $Q3 2025: 961 mln $Q4 2025: 930 mln $Q1 2026: 537 mln $Q2 2026: 360 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS0,53 $Q2 2026
0,21 $0,43 $0,64 $0,85 $Q3 2023: 0,5 $Q4 2023: 0,5 $Q1 2024: 0,66 $Q2 2024: 0,48 $Q3 2024: 0,38 $Q4 2024: 0,45 $Q1 2025: 0,49 $Q2 2025: 0,66 $Q3 2025: 0,61 $Q4 2025: 0,58 $Q1 2026: 0,85 $Q2 2026: 0,53 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie3,4 mld $Q2 2026
4 mld $8,1 mld $12,1 mld $16,1 mld $Q3 2023 · Gotówka: 5,6 mld $Q3 2023 · Zadłużenie: 14,4 mld $Q4 2023 · Gotówka: 5,1 mld $Q4 2023 · Zadłużenie: 14 mld $Q1 2024 · Gotówka: 5 mld $Q1 2024 · Zadłużenie: 14 mld $Q2 2024 · Gotówka: 4,7 mld $Q2 2024 · Zadłużenie: 13,7 mld $Q3 2024 · Gotówka: 4,2 mld $Q3 2024 · Zadłużenie: 14 mld $Q4 2024 · Gotówka: 3,7 mld $Q4 2024 · Zadłużenie: 13,8 mld $Q1 2025 · Gotówka: 3 mld $Q1 2025 · Zadłużenie: 13,9 mld $Q2 2025 · Gotówka: 3,5 mld $Q2 2025 · Zadłużenie: 15,8 mld $Q3 2025 · Gotówka: 3,5 mld $Q3 2025 · Zadłużenie: 15,8 mld $Q4 2025 · Gotówka: 3,8 mld $Q4 2025 · Zadłużenie: 16,1 mld $Q1 2026 · Gotówka: 3,3 mld $Q1 2026 · Zadłużenie: 15,7 mld $Q2 2026 · Gotówka: 3,4 mld $Q2 2026 · Zadłużenie: 15,3 mld $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+57,2%Q2 2026
+14,3%+28,6%+42,9%+57,2%Q3 2023 · Marża brutto: +50,4%Q4 2023 · Marża brutto: +50,9%Q1 2024 · Marża brutto: +50,6%Q2 2024 · Marża brutto: +48,6%Q3 2024 · Marża brutto: +47,3%Q4 2024 · Marża brutto: +48,8%Q1 2025 · Marża brutto: +49,5%Q2 2025 · Marża brutto: +51,6%Q3 2025 · Marża brutto: +49,8%Q4 2025 · Marża brutto: +48,5%Q1 2026 · Marża brutto: +48,8%Q2 2026 · Marża brutto: +57,2%Q3 2023 · Marża operacyjna: +24,6%Q4 2023 · Marża operacyjna: +24,4%Q1 2024 · Marża operacyjna: +24,2%Q2 2024 · Marża operacyjna: +21,4%Q3 2024 · Marża operacyjna: +18,8%Q4 2024 · Marża operacyjna: +20,8%Q1 2025 · Marża operacyjna: +21,7%Q2 2025 · Marża operacyjna: +25,2%Q3 2025 · Marża operacyjna: +23,8%Q4 2025 · Marża operacyjna: +24,0%Q1 2026 · Marża operacyjna: +25,6%Q2 2026 · Marża operacyjna: +19,6%Q3 2023 · Marża netto: +13,6%Q4 2023 · Marża netto: +13,1%Q1 2024 · Marża netto: +16,7%Q2 2024 · Marża netto: +12,8%Q3 2024 · Marża netto: +10,3%Q4 2024 · Marża netto: +11,2%Q1 2025 · Marża netto: +12,3%Q2 2025 · Marża netto: +14,5%Q3 2025 · Marża netto: +12,6%Q4 2025 · Marża netto: +10,8%Q1 2026 · Marża netto: +15,8%Q2 2026 · Marża netto: +11,8%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-0,7%Q2 2026
+3,5%+11,0%+18,5%+26,0%Q3 2024: -4,0%Q4 2024: -0,7%Q1 2025: -3,3%Q2 2025: +15,0%Q3 2025: +24,2%Q4 2025: +26,0%Q1 2026: +25,3%Q2 2026: -0,7%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie663 mlnQ2 2026
191,5 mln383 mln574,5 mln766 mlnQ3 2023: 766 mlnQ4 2023: 760 mlnQ1 2024: 752 mlnQ2 2024: 741 mlnQ3 2024: 731 mlnQ4 2024: 737 mlnQ1 2025: 713 mlnQ2 2025: 696 mlnQ3 2025: 685 mlnQ4 2025: 678 mlnQ1 2026: 671 mlnQ2 2026: 663 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena21,8Q2 2026
8,316,624,833,1Q3 2023 · P/E: 22,9Q4 2023 · P/E: 24,6Q1 2024 · P/E: 20,1Q2 2024 · P/E: 22,3Q3 2024 · P/E: 33,1Q4 2024 · P/E: 28,5Q1 2025 · P/E: 19,7Q2 2025 · P/E: 16,5Q3 2025 · P/E: 22,0Q4 2025 · P/E: 27,6Q1 2026 · P/E: 15,8Q2 2026 · P/E: 21,8Q3 2023 · P/S: 12,5Q4 2023 · P/S: 12,8Q1 2024 · P/S: 13,5Q2 2024 · P/S: 11,5Q3 2024 · P/S: 13,7Q4 2024 · P/S: 13,0Q1 2025 · P/S: 9,6Q2 2025 · P/S: 9,5Q3 2025 · P/S: 11,0Q4 2025 · P/S: 12,0Q1 2026 · P/S: 10,1Q2 2026 · P/S: 9,7Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody13 mld $2025
3,4 mld $6,9 mld $10,3 mld $13,7 mld $2018: 13,7 mld $2019: 12,1 mld $2020: 2,9 mld $2021: 4,2 mld $2022: 4,1 mld $2023: 10,4 mld $2024: 11,3 mld $2025: 13 mld $20182025
Zysk netto1,6 mld $2025
-589,3 mln $506,5 mln $1,6 mld $2,7 mld $2018: 2,4 mld $2019: 2,7 mld $2020: -1,7 mld $2021: -961 mln $2022: 1,8 mld $2023: 1,2 mld $2024: 1,4 mld $2025: 1,6 mld $20182025
EBITDA4,5 mld $2025
1,1 mld $2,4 mld $3,8 mld $5,1 mld $2018: 4,9 mld $2019: 5,1 mld $2020: -301 mln $2021: 244 mln $2022: 406 mln $2023: 3,9 mld $2024: 4,1 mld $2025: 4,5 mld $20182025
Wolne przepływy pieniężne1,8 mld $2025
-966,3 mln $606,5 mln $2,2 mld $3,8 mld $2018: 3,8 mld $2019: 2 mld $2020: -2,5 mld $2021: -824 mln $2022: -1,6 mld $2023: 2 mld $2024: 1,6 mld $2025: 1,8 mld $20182025
EPS2,35 $2025
-0,54 $0,8 $2,15 $3,5 $2018: 3,07 $2019: 3,5 $2020: -1,89 $2021: -1,26 $2022: 2,4 $2023: 1,6 $2024: 1,96 $2025: 2,35 $20182025
Gotówka / Zadłużenie3,8 mld $2025
4 mld $8,1 mld $12,1 mld $16,1 mld $2018 · Gotówka: 4,6 mld $2018 · Zadłużenie: 12 mld $2019 · Gotówka: 4,2 mld $2019 · Zadłużenie: 12,5 mld $2020 · Gotówka: 2,1 mld $2020 · Zadłużenie: 14 mld $2021 · Gotówka: 1,9 mld $2021 · Zadłużenie: 14,8 mld $2022 · Gotówka: 6,3 mld $2022 · Zadłużenie: 16 mld $2023 · Gotówka: 5,1 mld $2023 · Zadłużenie: 14 mld $2024 · Gotówka: 3,7 mld $2024 · Zadłużenie: 13,8 mld $2025 · Gotówka: 3,8 mld $2025 · Zadłużenie: 16,1 mld $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+49,8%2025
-30,5%-3,7%+23,0%+49,8%2018 · Marża brutto: +49,2%2019 · Marża brutto: +49,7%2020 · Marża brutto: +27,9%2021 · Marża brutto: +38,0%2022 · Marża brutto: +40,1%2023 · Marża brutto: +49,8%2024 · Marża brutto: +48,9%2025 · Marża brutto: +49,8%2018 · Marża operacyjna: +27,3%2019 · Marża operacyjna: +27,7%2020 · Marża operacyjna: -47,4%2021 · Marża operacyjna: -16,3%2022 · Marża operacyjna: -18,7%2023 · Marża operacyjna: +22,7%2024 · Marża operacyjna: +21,8%2025 · Marża operacyjna: +23,7%2018 · Marża netto: +17,6%2019 · Marża netto: +22,2%2020 · Marża netto: -57,3%2021 · Marża netto: -22,7%2022 · Marża netto: +44,6%2023 · Marża netto: +11,8%2024 · Marża netto: +12,8%2025 · Marża netto: +12,5%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+15,2%2025
-18,7%+38,3%+95,3%+152,4%2019: -11,7%2020: -75,8%2021: +44,0%2022: -2,9%2023: +152,4%2024: +8,9%2025: +15,2%20182025
Akcje w obrocie693 mln2025
196,5 mln393 mln589,5 mln786 mln2018: 786 mln2019: 771 mln2020: 764 mln2021: 764 mln2022: 764 mln2023: 765 mln2024: 737 mln2025: 693 mln20182025
Wycena27,72025
-16,0-0,415,230,82018 · P/E: 17,02019 · P/E: 19,72020 · P/E: -31,52021 · P/E: -29,92022 · P/E: 20,02023 · P/E: 30,82024 · P/E: 26,12025 · P/E: 27,72018 · P/S: 3,02019 · P/S: 4,42020 · P/S: 15,52021 · P/S: 6,82022 · P/S: 8,92023 · P/S: 3,62024 · P/S: 3,32025 · P/S: 3,520182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-21
Szac. przychody 3,4 mld $ · Zaktualizowano 6m temu
Dywidenda
0,3 $
2026-08-04

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20263,0913,8 mld $+6%11
FY 20273,5014,5 mld $+11%11
FY 20283,6715 mld $+16%5
Q1 20270,933,7 mld $+4%8
Q2 20270,773,5 mld $+10%8
Q3 20270,813,5 mld $+6%8

Wydarzenia spółki

6
2026-10-21Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza 0,72-
2026-08-04Dywidenda0,3 $-
2026-07-22WynikiWynik 0,59 / Prognoza 0,76Poniżej prognozy
2026-05-05Dywidenda0,3 $-
2026-04-22WynikiWynik 0,91 / Prognoza 0,76Powyżej prognozy
2026-02-09Dywidenda0,3 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający LVS: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje81226
Analitycy1724
Kupuj / trzymaj / sprzedaj52 / 29 / 0162 / 64 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia2 / 2 / 26 / 6 / 7
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 77 (0%)0 / 212 (0%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-40,0%-35,8%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-18,5% / -52,1%-10,9% / -52,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,2% wobec S&P 500 -1,2% (n = 163)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Steven WieczynskiStifel Nicolaus64% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 60,00 USD28 lip 2026
  2. Brandt MontourBarclays53% trafności na tej spółce · 17 celów zmierzonychKupujcel 57,00 USD9 paź 2026
  3. Stephen GramblingMorgan Stanley45% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychTrzymajcel 61,00 USD27 lip 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
13 paź 2026Lizzie DoveGoldman SachsKupujUtrzymano47,00 USD
9 paź 2026Brandt MontourBarclaysKupujUtrzymano57,00 USD
15 wrz 2026Lizzie DoveGoldman SachsKupujUtrzymano55,00 USD
11 wrz 2026Robin M. FarleyUBSTrzymajUtrzymano56,00 USD
2 wrz 2026Peter SupinoWolfe ResearchTrzymajRozpoczęto–
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca35,00 USD40,00 USD45,00 USD50,00 USD55,00 USD60,00 USD65,00 USD70,00 USDlis 25 · Kupuj 9 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 10 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 63,80 USDgru 25 · śr. cel 67,21 USDsty 26 · śr. cel 68,97 USDlut 26 · śr. cel 68,82 USDmar 26 · śr. cel 68,82 USDkwi 26 · śr. cel 69,25 USDmaj 26 · śr. cel 69,25 USDcze 26 · śr. cel 68,82 USDlip 26 · śr. cel 60,53 USDsie 26 · śr. cel 60,13 USDwrz 26 · śr. cel 60,13 USDpaź 26 · śr. cel 60,00 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 68,16 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 65,09 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 52,73 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 56,72 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 53,88 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 54,61 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 50,57 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 46,19 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 48,89 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 43,81 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 37,81 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 36,17 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 81 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual LVS?

Kontrakty perpetual Las Vegas Sands Corp. (LVS) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Helix (Injective). PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować LVS przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale LVS są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów LVS?

Obecnie stawka fundingu perpa LVS wynosi +3,6% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +3,6% do +3,6% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa LVS ma się do akcji Las Vegas Sands Corp.?

Medianowa cena mark perpa LVS to 38 $ wobec referencyjnej ceny akcji 38 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual LVS?

Perpetual LVS to instrument pochodny śledzący cenę Las Vegas Sands Corp. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Las Vegas Sands Corp. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual LVSUSDT?

LVSUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Las Vegas Sands Corp. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji LVS przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

LVS perpetuals · perpequities.comLVS perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/lvs-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/lvs-perp.svg" width="240" height="64" alt="LVS perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami LVS

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla LVS — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla LVS — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X