PerpEquities

Akcja · Ochrona zdrowia

Kontrakty perpetual Centene Corp. (CNC)

Centene to amerykańska firma zarządzanego opieki zdrowotnej świadcząca programy Medicaid, Medicare i komercyjnego ubezpieczenia zdrowotnego dla niedostatecznie ubezpieczonych rodzin i organizacji.

-2,4%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:CNC

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

0/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
-
Otwarte pozycje
-
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D-2,42%
5D+7,01%
1M+14,80%
6M+34,05%
YTD+80,24%
1Y+99,92%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujCNC-USDTObserwowane------USDT-
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

-
Brak danych na żywo-

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-27 · następny raport: 2027-02-05 · Zaktualizowano 156h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
33,9 mld $
Zaktualizowano 156h temu
Przychody
194,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+2%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+0,8%
P/E
23,1
P/E porównywalnych 29,6
P/S
0,2
P/E porównywalnych
29,6
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
1,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
198,6 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-05
Szac. przychody 45,8 mld $ · Zaktualizowano 156h temu
Dywidenda
-
Przychody (TTM)195 mld $+4,8% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)0,6%+3,7 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 1,19 mld $
Zysk netto (TTM)1,46 mld $+127,6% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,96 mld $+18,0% rok do rokuCapex: 781 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)2,92 $+127,0% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto8,04 mld $+386,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-27): przychody powyżej o 7,5%, EPS powyżej o 506,1%Przychody 50,6 mld $ wobec oczekiwanych 47,1 mld $ (+7,5%); EPS 0,58 $ wobec 0,10 $ (+506,1%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 1,9%Przychody za Q3 '26: 50,6 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 9,6%.
  • Marża operacyjna 0,6% (TTM), zmiana r/r: +3,7 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 120,8%, przychody: wzrost 4,8%.
  • Część nieoperacyjna zysku przed opodatkowaniem: 38,1%Zysk przed opodatkowaniem 1,92 mld $, zysk operacyjny 1,19 mld $ (TTM). Zyski z udziałów kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe podnoszą zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Medicaid Segment40,8 mld $+9,3%80,6%
Medicaid–––
Commercial Segment8,7 mld $-20,9%17,2%
Medicare–––
Commercial–––
Other Operating Segment1,1 mld $-17,9%2,2%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (265), które Centene Corp. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-05
Szac. przychody 45,8 mld $ · Zaktualizowano 156h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20265,19198,6 mld $+2%9
FY 20275,45194 mld $0%11
FY 20286,59198,6 mld $+2%5
FY 20298,60202,6 mld $+4%1
FY 20309,63209,4 mld $+7%1
Q1 20273,3648,7 mld $-2%9

Wydarzenia spółki

6
2027-02-05WynikiWynik - / Prognoza -1,12-
2026-10-27Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 0,58 / Prognoza 0,1Powyżej prognozy
2026-07-28WynikiWynik 2,51 / Prognoza 1,09Powyżej prognozy
2026-04-28WynikiWynik 3,37 / Prognoza 2,23Powyżej prognozy
2026-02-06WynikiWynik -1,19 / Prognoza -1,22Powyżej prognozy
2025-10-29WynikiWynik 0,5 / Prognoza -0,14Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 17:16 UTC

Profil spółki

Sektor
Healthcare
Branża
Medical - Healthcare Plans
Prezes
Sarah McGinty London
Pracownicy
61 100
Data IPO
13 gru 2001
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai3,2
Wskaźnik Piotroskiegoi8/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii-3,84 mld USD-7,77 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 14 out of 15

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
3
Zwrot z aktywówi
3
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
4
Historia kapitalizacji
32,49 mld USD+3.2%sie 26 – lis 26
30,88 mld USD32,58 mld USD34,28 mld USDMaksimum: 34,28 mld USD · 2026-09-14Minimum: 30,88 mld USD · 2026-09-28Obecnie: 32,49 mld USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 32,49 mld USD · 2026-11-02Maksimum: 34,28 mld USD · 2026-09-14Minimum: 30,88 mld USD · 2026-09-28
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,04%15,7 mln
VOO0,05%13 mln
VCPA.S0,14%7 mln
IVV0,05%6,6 mln
1657.T0,04%6,6 mln
XSP.TO0,05%6,6 mln
XWD.TO0,04%6,6 mln
VFLO3,32%6,1 mln
SPY0,05%6 mln
VSCA.S0,19%6 mln
FXAIX0,05%5,8 mln
VB0,19%5,6 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CNC: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje116325
Analitycy2029
Kupuj / trzymaj / sprzedaj53 / 58 / 5173 / 138 / 14
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia5 / 0 / 110 / 11 / 6
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte63 / 44 (59%)125 / 174 (42%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+19,6%+13,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+107,9% / -18,9%+137,6% / -39,5%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -0,1% wobec S&P 500 -1,6% (n = 177)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. David S MacdonaldTruist Financial50% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 82,00 USD2 lis 2026
  2. David WindleyJefferies38% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychTrzymajcel 39,00 USD20 kwi 2026
  3. Lance WilkesBernstein33% trafności na tej spółce · 15 celów zmierzonychKupujcel 79,00 USD5 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
2 lis 2026David S MacdonaldTruist FinancialKupujUtrzymano82,00 USD
29 paź 2026John StanselJ.P. MorganTrzymajUtrzymano75,00 USD
29 paź 2026John StanselJ.P. MorganTrzymajUtrzymano75,00 USD
29 paź 2026Ryan LangstonTD CowenTrzymajUtrzymano65,00 USD
28 paź 2026Andrew Mok CFABarclaysKupujUtrzymano82,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca30,00 USD40,00 USD50,00 USD60,00 USD70,00 USDgru 25 · Kupuj 4 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 3gru 25sty 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 2lut 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 2lut 26mar 26 · Kupuj 5 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 2kwi 26 · Kupuj 6 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1kwi 26maj 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 1cze 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1cze 26lip 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1sie 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 10 · Sprzedaj 1paź 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 8 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 39,21 USDsty 26 · śr. cel 42,57 USDlut 26 · śr. cel 43,25 USDmar 26 · śr. cel 42,44 USDkwi 26 · śr. cel 49,00 USDmaj 26 · śr. cel 54,07 USDcze 26 · śr. cel 60,29 USDlip 26 · śr. cel 67,11 USDsie 26 · śr. cel 68,74 USDwrz 26 · śr. cel 68,84 USDpaź 26 · śr. cel 75,50 USDlis 26 · śr. cel 75,50 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 41,15 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 43,32 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 44,88 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 32,74 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 53,69 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 59,60 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 64,19 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 62,22 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 64,34 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 62,12 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 68,45 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 68,45 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 116 rekomendacji

Osadź ten instrument

CNC perpetuals · perpequities.comCNC perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/cnc-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/cnc-perp.svg" width="240" height="64" alt="CNC perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CNC

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CNC — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CNC — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X