Akcja · Energetyka
Kontrakty perpetual Valero Energy (VLO)
Perpetual futures VLO na 5 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować VLOUSDT.
Valero Energy produkuje i sprzedaje paliwa i produkty petrochemiczne, prowadząc rafinerie, zakłady etanolu i instalacje do produkcji odnawialnego oleju napędowego w USA i za granicą.
Wykres ceny
Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
5/6 aktywnych rynków
Dane handlowe
Aktywność rynku perpetual
Wyniki spot
Macierz giełd
6 rynków
Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.
| Handluj | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LBank | Handluj | VLO/USDT | W obrocie | $364,92 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +46,3 bps | 123,2 tys. $ | 214,8 tys. $ | 155,9 tys. $ | USDT | 20x | |
MEXC | Handluj | VLO/USDT | W obrocie | $364,92 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +46,3 bps | 65,1 tys. $ | 117 tys. $ | 3,6 mln $ | USDT | 20x | |
HTX | Handluj | VLO/USDT | W obrocie | $365,77 | - | +477,5 bps | 0 $ | 28,2 tys. $ | - | USDT | - | |
Gate.io | Handluj | VLO/USDT | W obrocie | $364,54 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +51,3 bps | - | 5,5 tys. $ | 10,4 tys. $ | USDT | 20x | |
BingX | Handluj | VLO-USDT | Obserwowane | - | - | - | - | - | - | USDT | - | |
Bitget | Handluj | VLO/USDT | W obrocie | $365,77 | 0,0% APR 0,000% co 8h | +46,3 bps | - | 759,5 tys. $⚠ | 108,9 tys. $ | USDT | 20x |
Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k
Płynność handlu
Jakość egzekucji
Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100kNiska płynność · 2 z 5 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +37,2 bps – +43,5 bps
Najtańsza realizacja: LBank · +34,1 bps
Brak świeżych danych arkusza: Bitget, HTX, Gate.io
Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego
Najlepsza płynność
VLONajwęższy spread
VLONajwyższy wolumen
VLOHistoria finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynku
Historia finansowania
Zapisane migawki giełdowe według rynkuNastępny katalizator
Katalizatory
Następny katalizator
Katalizatory
Brak nietypowej aktywności perp.
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Dane research
Analitycy, raporty i porównanie peerów
Prognozy
6Wydarzenia spółki
6Porównanie ze spółkami podobnymi
Podobne notowane perpetualsStruktura przychodów
OczekujeAnalitycy
OczekujeWłasność
VLO-PERPZgłoszenia
OczekujeTranskrypcje
OczekujeWiadomości o spółce
Najpierw Reuters, WSJ, Bloomberg i FT, o ile dostarcza je nasz dostawca wiadomości; inni wydawcy za drugim filtrem. Nagłówki prowadzą do wydawcy.Brak artykułów Reuters, WSJ, Bloomberg lub FT o tej spółce w naszym kanale.
Dane spółek
Analiza spółki
Aktualizacja: 1 lis 2026, 19:17 UTC
Dane spółek
Analiza spółki
Profil spółki
- Sektor
- Energy
- Branża
- Oil & Gas Refining & Marketing
- Prezes
- R. Lane Riggs
- Pracownicy
- 9785
- Data IPO
- 4 sty 1982
- Kraj
- US
- Giełda
- New York Stock Exchange
Czynniki ratingu
- Zwrot z kapitałui
- 5
- Zwrot z aktywówi
- 5
- Dług do kapitałui
- 3
- Cena do zyskui
- 3
- Cena do wartości księgoweji
- 1
Komunikaty spółki
Ujawnienia Kongresu
Senat
Izba Reprezentantów
Historia kapitalizacji
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
| Fundusz | Waga | Posiadane akcje |
|---|---|---|
| VTI | 0,15% | 9,1 mln |
| VOO | 0,17% | 7,6 mln |
| VO | 1,1% | 6,2 mln |
| XLE | 4,2% | 5 mln |
| IVV | 0,18% | 3,8 mln |
| 1657.T | 0,14% | 3,8 mln |
| XSP.TO | 0,16% | 3,8 mln |
| XWD.TO | 0,12% | 3,8 mln |
| FXAIX | 0,17% | 3,8 mln |
| AFTY | 2,09% | 3,6 mln |
| SPY | 0,17% | 3,5 mln |
| VTV | 0,42% | 2,7 mln |
Historia trafności analityków
Jak radzą sobie analitycy pokrywający VLO: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.
| 12 miesięcy | 3 lata | |
|---|---|---|
| Rekomendacje | 131 | 354 |
| Analitycy | 24 | 27 |
| Kupuj / trzymaj / sprzedaj | 79 / 49 / 3 | 250 / 95 / 9 |
| Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia | 1 / 7 / 2 | 7 / 14 / 7 |
| Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte | 98 / 29 (77%) | 315 / 29 (92%) |
| Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks) | +42,7% | +106,1% |
| Najlepsza / najgorsza rekomendacja | +151,4% / -27,4% | +225,9% / -27,4% |
Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +3,1% wobec S&P 500 +1,2% (n = 255)
Najtrafniejsi na tej spółce
Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.
- Paul ChengScotiabank92% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 178 USD30 sty 2026
- Justin JenkinsRaymond James90% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 530 USD19 paź 2026
- Manav GuptaUBS89% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 450 USD14 wrz 2026
Najnowsze rekomendacje
| Data | Analityk | Rekomendacja | Cel | |
|---|---|---|---|---|
| 3 lis 2026 | Sam MargolinWells Fargo | KupujPotwierdzono | 489 USD | artykuł ↗ |
| 3 lis 2026 | Nitin Kumar CFAMizuho Securities | TrzymajUtrzymano | 436 USD | artykuł ↗ |
| 3 lis 2026 | Nitin Kumar CFAMizuho Securities | TrzymajUtrzymano | 436 USD | artykuł ↗ |
| 3 lis 2026 | Sam MargolinWells Fargo | KupujPotwierdzono | 489 USD | |
| 2 lis 2026 | Phillip JungwirthBMO Capital | KupujPotwierdzono | 505 USD | artykuł ↗ |
Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.
Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 131 rekomendacji
Najczęstsze pytania
Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual VLO?
Kontrakty perpetual Valero Energy (VLO) są notowane na 5 giełdach krypto, w tym Bitget, LBank, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.
Czy mogę handlować VLO przez całą dobę?
Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale VLO są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.
Jaka jest stawka finansowania perpetualów VLO?
Obecnie stawka fundingu perpa VLO wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do 0,0% na 5 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.
Jak cena perpa VLO ma się do akcji Valero Energy?
Medianowa cena mark perpa VLO to 364,9 $ wobec referencyjnej ceny akcji 364,9 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.
Czym jest kontrakt perpetual VLO?
Perpetual VLO to instrument pochodny śledzący cenę Valero Energy bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Valero Energy na giełdach krypto przez całą dobę.
Czym jest perpetual VLOUSDT?
VLOUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Valero Energy rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji VLO przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.
LBank
MEXC
HTX
Gate.io
BingX
Bitget