PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Virgin Galactic Holdings, Inc. (SPCE)

Virgin Galactic Holdings, Inc. to firma lotnicza i kosmiczna, która projektuje, produkuje i obsługuje statki kosmiczne dla osób prywatnych, naukowców i agencji rządowych.

-1,1%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:SPCE

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

0/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
-
Otwarte pozycje
-
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D-5,99%
5D-9,80%
1M-8,56%
6M-10,70%
YTD-16,82%
1Y-38,90%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujSPCE-USDTObserwowane------USDT-
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

-
Brak danych na żywo-

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 4h temu
Kapitalizacja
341,3 mln $
Zaktualizowano 4h temu
Przychody
1,5 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+44%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-23 867,4%
P/E
-0,8
P/E porównywalnych -1,7
Wolne przepływy pieniężne
-438,2 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-278,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
221,0
P/E porównywalnych
-1,7
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
2,2 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-12
Szac. przychody 333,3 tys. $ · Zaktualizowano 4h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,5 mln $
Marża netto-18 063,9%
Wolne przepływy pieniężne-438,2 mln $
Dług netto230,2 mln $
2020238 tys. $
20213,3 mln $
20222,3 mln $
20236,8 mln $
20247 mln $
20251,5 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020238 tys. $-94%-644,9 mln $-250,4 mln $
20213,3 mln $+1283%-352,9 mln $-235,4 mln $
20222,3 mln $-30%-500,2 mln $-396,7 mln $
20236,8 mln $+194%-502,3 mln $-492,5 mln $
20247 mln $+3%-346,7 mln $-474,6 mln $
20251,5 mln $-78%-278,9 mln $-438,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+27,3%-115 665,5%-270 960,9%-122,4%-80,2%
2021+91,7%-9706,4%-10 719,9%-39,5%-33,0%
2022+17,6%-21 625,6%-21 632,9%-104,1%-43,9%
2023-643,2%-7816,3%-7387,3%-99,4%-42,6%
2024-1179,5%-5352,9%-4928,1%-107,6%-36,1%
2025-5680,7%-18 335,0%-18 063,9%-101,8%-34,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020665,9 mln $27,2 mln $-638,8 mln $6,33
2021550 mln $42,5 mln $-507,6 mln $5,16
2022302,3 mln $475,4 mln $173,1 mln $5,44
2023216,8 mln $491,1 mln $274,3 mln $5,12
2024178,6 mln $493,1 mln $314,5 mln $4,19
2025144,7 mln $374,9 mln $230,2 mln $1,78
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20205,2 mld $4,6 mld $21 846,4-19,0
20213,3 mld $2,8 mld $1006,4-9,4
2022918,5 mln $1,1 mld $397,3-1,8
2023826,3 mln $1,1 mld $121,5-1,6
2024146,7 mln $461,2 mln $20,9-0,4
2025164,5 mln $394,7 mln $106,5-0,6
Q3 2024402 tys. $
Q4 2024429 tys. $
Q1 2025461 tys. $
Q2 2025406 tys. $
Q3 2025365 tys. $
Q4 2025312 tys. $
Q1 2026227 tys. $
Q2 2026134 tys. $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024402 tys. $-77%-74,5 mln $-118 mln $
Q4 2024429 tys. $-85%-76,4 mln $-116,7 mln $
Q1 2025461 tys. $-77%-84,5 mln $-122 mln $
Q2 2025406 tys. $-90%-67,3 mln $-113,8 mln $
Q3 2025365 tys. $-9%-64,4 mln $-107,8 mln $
Q4 2025312 tys. $-27%-62,7 mln $-94,6 mln $
Q1 2026227 tys. $-51%-64,7 mln $-93,3 mln $
Q2 2026134 tys. $-67%-55,9 mln $-90,7 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024-4843,8%-20 330,3%-18 542,3%-20,4%-7,3%
Q4 2024-4625,2%-19 103,3%-17 811,9%-23,7%-7,9%
Q1 2025-5333,6%-19 186,1%-18 326,9%-31,0%-9,3%
Q2 2025-4426,4%-17 227,1%-16 571,4%-25,5%-7,5%
Q3 2025-6369,6%-17 470,1%-17 648,5%-28,5%-7,5%
Q4 2025-7019,9%-19 531,1%-20 103,5%-22,9%-7,8%
Q1 2026-14 682,4%-28 895,2%-28 508,8%-28,9%-8,6%
Q2 2026-20 931,3%-48 452,2%-41 708,2%-14,1%-6,8%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024172,4 mln $492,9 mln $320,6 mln $4,52
Q4 2024178,6 mln $493,1 mln $314,5 mln $4,19
Q1 2025140,8 mln $420,7 mln $279,9 mln $3,81
Q2 2025163,5 mln $483,7 mln $320,1 mln $3,38
Q3 2025158,8 mln $474,5 mln $315,7 mln $2,87
Q4 2025144,7 mln $324,2 mln $179,5 mln $1,78
Q1 2026124,8 mln $368,4 mln $243,6 mln $1,00
Q2 2026187,3 mln $265,3 mln $78 mln $1,62
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024170,6 mln $491,2 mln $424,5-0,6
Q4 2024177,9 mln $492,4 mln $414,7-0,6
Q1 2025107,4 mln $387,3 mln $232,9-0,3
Q2 2025124,6 mln $444,7 mln $306,9-0,5
Q3 2025228,7 mln $544,5 mln $626,6-0,9
Q4 2025206,2 mln $385,6 mln $660,8-0,8
Q1 2026193,1 mln $436,7 mln $850,8-0,8
Q2 2026320,1 mln $398,1 mln $2388,7-1,4

Odświeżono 4h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody134 tys. $Q2 2026
1,1 mln $2,1 mln $3,2 mln $4,2 mln $Q3 2023: 1,7 mln $Q4 2023: 2,8 mln $Q1 2024: 2 mln $Q2 2024: 4,2 mln $Q3 2024: 402 tys. $Q4 2024: 429 tys. $Q1 2025: 461 tys. $Q2 2025: 406 tys. $Q3 2025: 365 tys. $Q4 2025: 312 tys. $Q1 2026: 227 tys. $Q2 2026: 134 tys. $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-55,9 mln $Q2 2026
-78,5 mln $-52,3 mln $-26,2 mln $Q3 2023: -104,6 mln $Q4 2023: -104 mln $Q1 2024: -102 mln $Q2 2024: -93,8 mln $Q3 2024: -74,5 mln $Q4 2024: -76,4 mln $Q1 2025: -84,5 mln $Q2 2025: -67,3 mln $Q3 2025: -64,4 mln $Q4 2025: -62,7 mln $Q1 2026: -64,7 mln $Q2 2026: -55,9 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-49,9 mln $Q2 2026
-73,5 mln $-49 mln $-24,5 mln $Q3 2023: -98 mln $Q4 2023: -96,9 mln $Q1 2024: -95 mln $Q2 2024: -87,3 mln $Q3 2024: -66,9 mln $Q4 2024: -69,2 mln $Q1 2025: -77 mln $Q2 2025: -59,9 mln $Q3 2025: -57,1 mln $Q4 2025: -55,7 mln $Q1 2026: -58,9 mln $Q2 2026: -49,9 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-90,7 mln $Q2 2026
-94,7 mln $-63,2 mln $-31,6 mln $Q3 2023: -104,8 mln $Q4 2023: -113,7 mln $Q1 2024: -126,3 mln $Q2 2024: -113,5 mln $Q3 2024: -118 mln $Q4 2024: -116,7 mln $Q1 2025: -122 mln $Q2 2025: -113,8 mln $Q3 2025: -107,8 mln $Q4 2025: -94,6 mln $Q1 2026: -93,3 mln $Q2 2026: -90,7 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-0,5 $Q2 2026
-4,18 $-2,79 $-1,39 $Q3 2023: -5,57 $Q4 2023: -5,2 $Q1 2024: -4,92 $Q2 2024: -4,36 $Q3 2024: -2,66 $Q4 2024: -2,53 $Q1 2025: -2,38 $Q2 2025: -1,47 $Q3 2025: -1,09 $Q4 2025: -0,98 $Q1 2026: -0,81 $Q2 2026: -0,5 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie187,3 mln $Q2 2026
123,3 mln $246,6 mln $369,8 mln $493,1 mln $Q3 2023 · Gotówka: 231 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 491,7 mln $Q4 2023 · Gotówka: 216,8 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 491,1 mln $Q1 2024 · Gotówka: 195,4 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 492,4 mln $Q2 2024 · Gotówka: 182,3 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 492,2 mln $Q3 2024 · Gotówka: 172,4 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 492,9 mln $Q4 2024 · Gotówka: 178,6 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 493,1 mln $Q1 2025 · Gotówka: 140,8 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 420,7 mln $Q2 2025 · Gotówka: 163,5 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 483,7 mln $Q3 2025 · Gotówka: 158,8 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 474,5 mln $Q4 2025 · Gotówka: 144,7 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 324,2 mln $Q1 2026 · Gotówka: 124,8 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 368,4 mln $Q2 2026 · Gotówka: 187,3 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 265,3 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność-20 931,3%Q2 2026
-36 339,2%-24 226,1%-12 113,1%Q3 2023 · Marża brutto: -1384,3%Q4 2023 · Marża brutto: -766,4%Q1 2024 · Marża brutto: -1224,4%Q2 2024 · Marża brutto: -623,8%Q3 2024 · Marża brutto: -4843,8%Q4 2024 · Marża brutto: -4625,2%Q1 2025 · Marża brutto: -5333,6%Q2 2025 · Marża brutto: -4426,4%Q3 2025 · Marża brutto: -6369,6%Q4 2025 · Marża brutto: -7019,9%Q1 2026 · Marża brutto: -14 682,4%Q2 2026 · Marża brutto: -20 931,3%Q3 2023 · Marża operacyjna: -6613,0%Q4 2023 · Marża operacyjna: -4067,8%Q1 2024 · Marża operacyjna: -5599,9%Q2 2024 · Marża operacyjna: -2412,1%Q3 2024 · Marża operacyjna: -20 330,3%Q4 2024 · Marża operacyjna: -19 103,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: -19 186,1%Q2 2025 · Marża operacyjna: -17 227,1%Q3 2025 · Marża operacyjna: -17 470,1%Q4 2025 · Marża operacyjna: -19 531,1%Q1 2026 · Marża operacyjna: -28 895,2%Q2 2026 · Marża operacyjna: -48 452,2%Q3 2023 · Marża netto: -6053,5%Q4 2023 · Marża netto: -3701,8%Q1 2024 · Marża netto: -5139,1%Q2 2024 · Marża netto: -2222,2%Q3 2024 · Marża netto: -18 542,3%Q4 2024 · Marża netto: -17 811,9%Q1 2025 · Marża netto: -18 326,9%Q2 2025 · Marża netto: -16 571,4%Q3 2025 · Marża netto: -17 648,5%Q4 2025 · Marża netto: -20 103,5%Q1 2026 · Marża netto: -28 508,8%Q2 2026 · Marża netto: -41 708,2%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-67,0%Q2 2026
-36,4%+17,6%+71,6%+125,5%Q2 2024: +125,5%Q3 2024: -76,7%Q4 2024: -84,7%Q1 2025: -76,8%Q2 2025: -90,4%Q3 2025: -9,2%Q4 2025: -27,3%Q1 2026: -50,8%Q2 2026: -67,0%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie110,8 mlnQ2 2026
27,7 mln55,4 mln83,1 mln110,8 mlnQ3 2023: 18,8 mlnQ4 2023: 20 mlnQ1 2024: 20,7 mlnQ2 2024: 21,5 mlnQ3 2024: 28 mlnQ4 2024: 30,3 mlnQ1 2025: 35,4 mlnQ2 2025: 45,6 mlnQ3 2025: 59,3 mlnQ4 2025: 64,2 mlnQ1 2026: 79,5 mlnQ2 2026: 110,8 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena-1,4Q2 2026
595,41193,21790,92388,7Q3 2023 · P/E: -1,6Q4 2023 · P/E: -2,4Q1 2024 · P/E: -1,5Q2 2024 · P/E: -0,5Q3 2024 · P/E: -0,6Q4 2024 · P/E: -0,6Q1 2025 · P/E: -0,3Q2 2025 · P/E: -0,5Q3 2025 · P/E: -0,9Q4 2025 · P/E: -0,8Q1 2026 · P/E: -0,8Q2 2026 · P/E: -1,4Q3 2023 · P/S: 391,5Q4 2023 · P/S: 348,7Q1 2024 · P/S: 298,8Q2 2024 · P/S: 40,4Q3 2024 · P/S: 424,5Q4 2024 · P/S: 414,7Q1 2025 · P/S: 232,9Q2 2025 · P/S: 306,9Q3 2025 · P/S: 626,6Q4 2025 · P/S: 660,8Q1 2026 · P/S: 850,8Q2 2026 · P/S: 2388,7Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody1,5 mln $2025
1,8 mln $3,5 mln $5,3 mln $7 mln $2018: 2,8 mln $2019: 3,8 mln $2020: 238 tys. $2021: 3,3 mln $2022: 2,3 mln $2023: 6,8 mln $2024: 7 mln $2025: 1,5 mln $20182025
Zysk netto-278,9 mln $2025
-480,9 mln $-317 mln $-153 mln $11 mln $2018: 11 mln $2019: -210,9 mln $2020: -644,9 mln $2021: -352,9 mln $2022: -500,2 mln $2023: -502,3 mln $2024: -346,7 mln $2025: -278,9 mln $20182025
EBITDA-249,6 mln $2025
-476,3 mln $-317,5 mln $-158,8 mln $2018: -132,2 mln $2019: -206,3 mln $2020: -635,1 mln $2021: -341,3 mln $2022: -476,3 mln $2023: -475,6 mln $2024: -318,3 mln $2025: -249,6 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne-438,2 mln $2025
-369,4 mln $-246,3 mln $-123,1 mln $2018: -11,7 mln $2019: -223 mln $2020: -250,4 mln $2021: -235,4 mln $2022: -396,7 mln $2023: -492,5 mln $2024: -474,6 mln $2025: -438,2 mln $20182025
EPS-5,44 $2025
-28,1 $-18,3 $-8,6 $1,13 $2018: 1,13 $2019: -21,7 $2020: -24,9 $2021: -28,5 $2022: -37,8 $2023: -29,8 $2024: -13,9 $2025: -5,44 $20182025
Gotówka / Zadłużenie144,7 mln $2025
166,5 mln $333 mln $499,4 mln $665,9 mln $2018 · Gotówka: 462,2 tys. $2018 · Zadłużenie: 381,7 tys. $2019 · Gotówka: 480,4 mln $2019 · Zadłużenie: 24,5 mln $2020 · Gotówka: 665,9 mln $2020 · Zadłużenie: 27,2 mln $2021 · Gotówka: 550 mln $2021 · Zadłużenie: 42,5 mln $2022 · Gotówka: 302,3 mln $2022 · Zadłużenie: 475,4 mln $2023 · Gotówka: 216,8 mln $2023 · Zadłużenie: 491,1 mln $2024 · Gotówka: 178,6 mln $2024 · Zadłużenie: 493,1 mln $2025 · Gotówka: 144,7 mln $2025 · Zadłużenie: 374,9 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność-5680,7%2025
-203 124,5%-135 288,0%-67 451,6%+384,9%2018 · Marża brutto: +52,8%2019 · Marża brutto: +47,0%2020 · Marża brutto: +27,3%2021 · Marża brutto: +91,7%2022 · Marża brutto: +17,6%2023 · Marża brutto: -643,2%2024 · Marża brutto: -1179,5%2025 · Marża brutto: -5680,7%2018 · Marża operacyjna: -47,2%2019 · Marża operacyjna: -5640,4%2020 · Marża operacyjna: -115 665,5%2021 · Marża operacyjna: -9706,4%2022 · Marża operacyjna: -21 625,6%2023 · Marża operacyjna: -7816,3%2024 · Marża operacyjna: -5352,9%2025 · Marża operacyjna: -18 335,0%2018 · Marża netto: +384,9%2019 · Marża netto: -5578,8%2020 · Marża netto: -270 960,9%2021 · Marża netto: -10 719,9%2022 · Marża netto: -21 632,9%2023 · Marża netto: -7387,3%2024 · Marża netto: -4928,1%2025 · Marża netto: -18 063,9%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-78,1%2025
+250,5%+594,7%+939,0%+1283,2%2019: +32,7%2020: -93,7%2021: +1283,2%2022: -29,8%2023: +194,1%2024: +3,5%2025: -78,1%20182025
Akcje w obrocie51,2 mln2025
12,8 mln25,6 mln38,4 mln51,2 mln2018: 9,7 mln2019: 9,7 mln2020: 11 mln2021: 12,4 mln2022: 13,2 mln2023: 16,9 mln2024: 25 mln2025: 51,2 mln20182025
Wycena-0,62025
5447,310 913,716 380,021 846,42018 · P/E: 177,02019 · P/E: -10,62020 · P/E: -19,02021 · P/E: -9,42022 · P/E: -1,82023 · P/E: -1,62024 · P/E: -0,42025 · P/E: -0,62018 · P/S: 679,82019 · P/S: 592,02020 · P/S: 21 846,42021 · P/S: 1006,42022 · P/S: 397,32023 · P/S: 121,52024 · P/S: 20,92025 · P/S: 106,520182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-12
Szac. przychody 333,3 tys. $ · Zaktualizowano 4h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-2,272,2 mln $+44%4
FY 2027-0,92246,6 mln $+15 869%3
FY 20280,05503,3 mln $+32 498%4
FY 20292,41698,3 mln $+45 127%1
Q3 2026-0,47333,3 tys. $-9%2
Q4 2026-0,541,6 mln $+417%2

Wydarzenia spółki

6
2026-11-12WynikiWynik - / Prognoza -0,44-
2026-08-12Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik -0,5 / Prognoza -0,64Powyżej prognozy
2026-05-14WynikiWynik -0,81 / Prognoza -0,86Powyżej prognozy
2026-03-30WynikiWynik -0,98 / Prognoza -1,04Powyżej prognozy
2025-11-13WynikiWynik -1,09 / Prognoza -1,51Powyżej prognozy
2025-08-06WynikiWynik -1,47 / Prognoza -2,12Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 5 wrz 2026, 21:26 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Aerospace & Defense
Prezes
Michael A. Colglazier
Pracownicy
694
Data IPO
29 wrz 2017
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai-5,15
Wskaźnik Piotroskiegoi2/9
Rating FMPiC
Zysk właścicielskii-102,42 mln USD-0,92 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 87 out of 96

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
1
Dług do kapitałui
2
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
4
Historia kapitalizacji
336,70 mln USD-3.3%cze 26 – wrz 26
220,96 mln USD284,55 mln USD348,13 mln USDMaksimum: 348,13 mln USD · 2026-06-05Minimum: 220,96 mln USD · 2026-07-01Obecnie: 336,70 mln USD · 2026-09-04cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 336,70 mln USD · 2026-09-04Maksimum: 348,13 mln USD · 2026-06-05Minimum: 220,96 mln USD · 2026-07-01
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
XAR0,31%6 mln
VTI0%3,2 mln
IWM0,01%2,5 mln
DEFA1,09%1,5 mln
VXF0%1,2 mln
FESM0,05%1,2 mln
FSSNX0,01%1 mln
ITA0,02%1 mln
IWN0,02%894,7 tys.
PRFZ0,06%567,5 tys.
VTWO0,01%541,8 tys.
SCHA0,01%473,2 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający SPCE: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje2280
Analitycy713
Kupuj / trzymaj / sprzedaj5 / 12 / 517 / 43 / 20
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 0 / 01 / 1 / 1
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte5 / 15 (25%)9 / 57 (14%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-5,8%-37,6%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+47,0% / -41,2%+194,0% / -96,7%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Oliver ChenTD Cowen50% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 4,50 USD15 maj 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
7 paź 2026Charles MinervinoSusquehannaTrzymajUtrzymano3,00 USD
17 sie 2026Kristine LiwagMorgan StanleySprzedajPotwierdzono2,00 USD
14 sie 2026Kristine LiwagMorgan StanleySprzedajUtrzymano2,00 USD
14 sie 2026Charles MinervinoSusquehannaTrzymajUtrzymano3,00 USD
18 maj 2026Charles MinervinoSusquehannaTrzymajUtrzymano3,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca3,00 USD4,00 USD5,00 USD6,00 USDlis 25 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2lis 25gru 25 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2sty 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 2sty 26lut 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1mar 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1mar 26kwi 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1maj 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1maj 26cze 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lip 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lip 26sie 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1wrz 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1wrz 26paź 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1lis 25 · śr. cel 3,37 USDgru 25 · śr. cel 3,33 USDsty 26 · śr. cel 3,23 USDlut 26 · śr. cel 3,53 USDmar 26 · śr. cel 3,53 USDkwi 26 · śr. cel 3,66 USDmaj 26 · śr. cel 3,63 USDcze 26 · śr. cel 3,63 USDlip 26 · śr. cel 3,63 USDsie 26 · śr. cel 3,63 USDwrz 26 · śr. cel 3,63 USDpaź 26 · śr. cel 3,63 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 3,87 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 3,21 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 2,85 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 2,55 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 2,43 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 2,38 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 6,18 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 2,89 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 2,55 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 2,92 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 2,99 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 2,84 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 9 paź 2026 · 22 rekomendacji

Osadź ten instrument

SPCE perpetuals · perpequities.comSPCE perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/spce-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/spce-perp.svg" width="240" height="64" alt="SPCE perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami SPCE

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla SPCE — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla SPCE — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X