PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Navitas Semiconductor Corp (NVTS)

Perpetual futures NVTS na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować NVTSUSDT.

Firma Navitas Semiconductor projektuje i sprzedaje półprzewodniki mocy oparte na azotku galu i węgliku krzemu do motoryzacji, centrów danych, urządzeń mobilnych i elektroniki użytkowej.

$8,32-9,6%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · BingX (NVTS-USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
99,3 tys. $Pokrycie: 1/2 rynkówWolumen zgłoszony przez giełdy: 1,4 mln $
Otwarte pozycje
170,2 tys. $
Najlepsza płynność
3,5 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+72,1 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
99,3 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 152,6 mln $
OI / free float
+0,01%
Free float 1,9 mld $
Wyniki spot
1D-9,64%
5D-20,80%
1M-25,13%
6M-32,31%
YTD+16,81%
1Y-43,11%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujNVTS/USDTW obrocie$8,32-13,0% APR
-0,012% co 8h
+72,1 bps3,5 tys. $99,3 tys. $169,4 tys. $USDT20x
BingXHandlujNVTS-USDTW obrocie$8,32-9,1% APR
-0,00830% co 8h
+84,2 bps427,2 $1,3 mln $⚠772,6 $USDT-

Niezweryfikowany wolumen: nieproporcjonalnie wysoki względem otwartych pozycji, typowy sygnał wash tradingu. Te giełdy są na końcu listy.

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 1 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +187,9 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +187,9 bps

Za mała głębokość: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

NVTS

Najwęższy spread

NVTS

Najwyższy wolumen

NVTS

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 21m temu
Kapitalizacja
2,2 mld $
Zaktualizowano 21m temu
Przychody
36,5 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+4%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-856,9%
P/E
-6,3
P/E porównywalnych -5,9
Wolne przepływy pieniężne
-67,8 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-313,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
59,6
P/E porównywalnych
-5,9
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
47,7 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-03
Szac. przychody 13,5 mln $ · Zaktualizowano 21m temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody45,9 mln $
Marża netto-254,7%
Wolne przepływy pieniężne-44,4 mln $
Dług netto-230,4 mln $
202011,8 mln $
202123,7 mln $
202237,9 mln $
202379,5 mln $
202483,3 mln $
202545,9 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
202011,8 mln $+602%-19 mln $-20,8 mln $
202123,7 mln $+100%-152,7 mln $-43,8 mln $
202237,9 mln $+60%73,9 mln $-49,1 mln $
202379,5 mln $+109%-145,4 mln $-46,2 mln $
202483,3 mln $+5%-84,6 mln $-65,6 mln $
202545,9 mln $-45%-117 mln $-44,4 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+31,4%-158,7%-160,7%+26,3%-39,3%
2021+45,0%-288,6%-643,3%-233,0%-51,7%
2022+31,5%-325,8%+194,8%+19,4%+17,4%
2023+39,1%-148,7%-183,0%-38,2%-30,0%
2024+34,0%-156,9%-101,6%-24,3%-21,7%
2025+31,0%-190,0%-254,7%-26,4%-23,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
202038,9 mln $6 mln $-32,9 mln $7,37
2021268,3 mln $6,9 mln $-261,3 mln $27,16
2022110,3 mln $6,6 mln $-103,8 mln $6,98
2023151,9 mln $8,5 mln $-143,3 mln $4,25
202486,7 mln $7,3 mln $-79,4 mln $5,69
2025236,9 mln $6,5 mln $-230,4 mln $4,99
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
2020176,8 mln $143,9 mln $14,9-18,1
2021666,2 mln $404,9 mln $28,1-4,4
2022469,2 mln $365,4 mln $12,46,3
20231,4 mld $1,2 mld $17,2-9,4
2024655,9 mln $576,5 mln $7,9-7,8
20251,5 mld $1,2 mld $32,0-12,5
Q3 202421,7 mln $
Q4 202418 mln $
Q1 202514 mln $
Q2 202514,5 mln $
Q3 202510,1 mln $
Q4 20257,3 mln $
Q1 20268,6 mln $
Q2 202610,5 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 202421,7 mln $-1%-18,7 mln $-14,3 mln $
Q4 202418 mln $-31%-39,9 mln $-10,8 mln $
Q1 202514 mln $-40%-16,8 mln $-13,6 mln $
Q2 202514,5 mln $-29%-49,1 mln $-11,9 mln $
Q3 202510,1 mln $-53%-19,2 mln $-10,7 mln $
Q4 20257,3 mln $-59%-31,8 mln $-8,2 mln $
Q1 20268,6 mln $-39%-33,8 mln $-16,8 mln $
Q2 202610,5 mln $-27%-228,2 mln $-32,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+39,7%-133,6%-86,4%-4,9%-4,5%
Q4 2024-13,6%-210,1%-221,7%-11,5%-10,2%
Q1 2025+37,9%-180,5%-120,1%-4,9%-4,5%
Q2 2025+16,1%-149,4%-338,7%-12,6%-10,9%
Q3 2025-8,9%-192,0%-190,2%-5,2%-4,5%
Q4 2025+38,1%-340,1%-436,1%-7,2%-6,4%
Q1 2026-17,4%-317,7%-392,9%-8,0%-7,0%
Q2 2026-9,5%-258,2%-2167,5%-28,5%-27,4%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202498,6 mln $7,9 mln $-90,8 mln $5,59
Q4 202486,7 mln $7,3 mln $-79,4 mln $5,69
Q1 202575,1 mln $6,9 mln $-68,2 mln $5,61
Q2 2025161,2 mln $7,4 mln $-153,8 mln $8,23
Q3 2025150,6 mln $6,9 mln $-143,6 mln $7,94
Q4 2025236,9 mln $6,5 mln $-230,4 mln $4,99
Q1 2026221 mln $6,3 mln $-214,7 mln $4,33
Q2 2026557,4 mln $5,1 mln $-552,3 mln $21,79
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024452,4 mln $361,7 mln $20,9-6,1
Q4 2024668,4 mln $589 mln $37,2-4,3
Q1 2025385 mln $316,7 mln $27,5-5,7
Q2 20251,3 mld $1,1 mld $89,9-6,6
Q3 20251,5 mld $1,4 mld $151,9-20,0
Q4 20251,6 mld $1,4 mld $217,6-12,7
Q1 20261,9 mld $1,7 mld $226,8-14,6
Q2 20264,2 mld $3,7 mld $401,4-4,7

Odświeżono 21m temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody10,5 mln $Q2 2026
6,5 mln $13 mln $19,5 mln $26,1 mln $Q3 2023: 22 mln $Q4 2023: 26,1 mln $Q1 2024: 23,2 mln $Q2 2024: 20,5 mln $Q3 2024: 21,7 mln $Q4 2024: 18 mln $Q1 2025: 14 mln $Q2 2025: 14,5 mln $Q3 2025: 10,1 mln $Q4 2025: 7,3 mln $Q1 2026: 8,6 mln $Q2 2026: 10,5 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-228,2 mln $Q2 2026
-169,3 mln $-110,3 mln $-51,4 mln $7,5 mln $Q3 2023: 7,5 mln $Q4 2023: -32,6 mln $Q1 2024: -3,7 mln $Q2 2024: -22,3 mln $Q3 2024: -18,7 mln $Q4 2024: -39,9 mln $Q1 2025: -16,8 mln $Q2 2025: -49,1 mln $Q3 2025: -19,2 mln $Q4 2025: -31,8 mln $Q1 2026: -33,8 mln $Q2 2026: -228,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-21,6 mln $Q2 2026
-29,3 mln $-15,3 mln $-1,2 mln $12,9 mln $Q3 2023: 12,9 mln $Q4 2023: -27,7 mln $Q1 2024: 1,9 mln $Q2 2024: -16,8 mln $Q3 2024: -13,1 mln $Q4 2024: -38,9 mln $Q1 2025: -18,3 mln $Q2 2025: -43,4 mln $Q3 2025: -13,6 mln $Q4 2025: -25,9 mln $Q1 2026: -27,7 mln $Q2 2026: -21,6 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-32,2 mln $Q2 2026
-24,2 mln $-16,1 mln $-8,1 mln $Q3 2023: -2 mln $Q4 2023: -24 mln $Q1 2024: -22,7 mln $Q2 2024: -17,9 mln $Q3 2024: -14,3 mln $Q4 2024: -10,8 mln $Q1 2025: -13,6 mln $Q2 2025: -11,9 mln $Q3 2025: -10,7 mln $Q4 2025: -8,2 mln $Q1 2026: -16,8 mln $Q2 2026: -32,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-0,95 $Q2 2026
-0,7 $-0,45 $-0,21 $0,04 $Q3 2023: 0,04 $Q4 2023: -0,18 $Q1 2024: -0,02 $Q2 2024: -0,12 $Q3 2024: -0,1 $Q4 2024: -0,21 $Q1 2025: -0,09 $Q2 2025: -0,25 $Q3 2025: -0,09 $Q4 2025: -0,14 $Q1 2026: -0,15 $Q2 2026: -0,95 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie557,4 mln $Q2 2026
139,4 mln $278,7 mln $418,1 mln $557,4 mln $Q3 2023 · Gotówka: 176,7 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 6,1 mln $Q4 2023 · Gotówka: 151,9 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 8,5 mln $Q1 2024 · Gotówka: 129,7 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 8,2 mln $Q2 2024 · Gotówka: 112 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 8,2 mln $Q3 2024 · Gotówka: 98,6 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 7,9 mln $Q4 2024 · Gotówka: 86,7 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 7,3 mln $Q1 2025 · Gotówka: 75,1 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 6,9 mln $Q2 2025 · Gotówka: 161,2 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 7,4 mln $Q3 2025 · Gotówka: 150,6 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 6,9 mln $Q4 2025 · Gotówka: 236,9 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 6,5 mln $Q1 2026 · Gotówka: 221 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 6,3 mln $Q2 2026 · Gotówka: 557,4 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 5,1 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność-9,5%Q2 2026
-1615,1%-1062,7%-510,3%+42,2%Q3 2023 · Marża brutto: +32,3%Q4 2023 · Marża brutto: +42,2%Q1 2024 · Marża brutto: +41,1%Q2 2024 · Marża brutto: +39,0%Q3 2024 · Marża brutto: +39,7%Q4 2024 · Marża brutto: -13,6%Q1 2025 · Marża brutto: +37,9%Q2 2025 · Marża brutto: +16,1%Q3 2025 · Marża brutto: -8,9%Q4 2025 · Marża brutto: +38,1%Q1 2026 · Marża brutto: -17,4%Q2 2026 · Marża brutto: -9,5%Q3 2023 · Marża operacyjna: -130,3%Q4 2023 · Marża operacyjna: -102,8%Q1 2024 · Marża operacyjna: -136,2%Q2 2024 · Marża operacyjna: -152,1%Q3 2024 · Marża operacyjna: -133,6%Q4 2024 · Marża operacyjna: -210,1%Q1 2025 · Marża operacyjna: -180,5%Q2 2025 · Marża operacyjna: -149,4%Q3 2025 · Marża operacyjna: -192,0%Q4 2025 · Marża operacyjna: -340,1%Q1 2026 · Marża operacyjna: -317,7%Q2 2026 · Marża operacyjna: -258,2%Q3 2023 · Marża netto: +34,2%Q4 2023 · Marża netto: -125,0%Q1 2024 · Marża netto: -15,9%Q2 2024 · Marża netto: -109,1%Q3 2024 · Marża netto: -86,4%Q4 2024 · Marża netto: -221,7%Q1 2025 · Marża netto: -120,1%Q2 2025 · Marża netto: -338,7%Q3 2025 · Marża netto: -190,2%Q4 2025 · Marża netto: -436,1%Q1 2026 · Marża netto: -392,9%Q2 2026 · Marża netto: -2167,5%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-27,3%Q2 2026
-44,6%-29,7%-14,9%Q3 2024: -1,4%Q4 2024: -31,0%Q1 2025: -39,5%Q2 2025: -29,2%Q3 2025: -53,4%Q4 2025: -59,4%Q1 2026: -38,7%Q2 2026: -27,3%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie235,9 mlnQ2 2026
59 mln117,9 mln176,9 mln235,9 mlnQ3 2023: 185,6 mlnQ4 2023: 178,8 mlnQ1 2024: 179,8 mlnQ2 2024: 183,1 mlnQ3 2024: 184,7 mlnQ4 2024: 187,2 mlnQ1 2025: 187,8 mlnQ2 2025: 199 mlnQ3 2025: 212,7 mlnQ4 2025: 222,3 mlnQ1 2026: 222,3 mlnQ2 2026: 235,9 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena-4,7Q2 2026
54,8170,3285,9401,4Q3 2023 · P/E: 43,4Q4 2023 · P/E: -11,2Q1 2024 · P/E: -60,8Q2 2024 · P/E: -8,1Q3 2024 · P/E: -6,1Q4 2024 · P/E: -4,3Q1 2025 · P/E: -5,7Q2 2025 · P/E: -6,6Q3 2025 · P/E: -20,0Q4 2025 · P/E: -12,7Q1 2026 · P/E: -14,6Q2 2026 · P/E: -4,7Q3 2023 · P/S: 55,4Q4 2023 · P/S: 55,4Q1 2024 · P/S: 37,7Q2 2024 · P/S: 35,0Q3 2024 · P/S: 20,9Q4 2024 · P/S: 37,2Q1 2025 · P/S: 27,5Q2 2025 · P/S: 89,9Q3 2025 · P/S: 151,9Q4 2025 · P/S: 217,6Q1 2026 · P/S: 226,8Q2 2026 · P/S: 401,4Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody45,9 mln $2025
20,8 mln $41,7 mln $62,5 mln $83,3 mln $2019: 1,7 mln $2020: 11,8 mln $2021: 23,7 mln $2022: 37,9 mln $2023: 79,5 mln $2024: 83,3 mln $2025: 45,9 mln $20192025
Zysk netto-117 mln $2025
-96 mln $-39,4 mln $17,3 mln $73,9 mln $2019: -17,3 mln $2020: -19 mln $2021: -152,7 mln $2022: 73,9 mln $2023: -145,4 mln $2024: -84,6 mln $2025: -117 mln $20192025
EBITDA-93,7 mln $2025
-99,4 mln $-47 mln $5,5 mln $57,9 mln $2019: -16,7 mln $2020: -18,3 mln $2021: -151,9 mln $2022: 57,9 mln $2023: -125,5 mln $2024: -66,8 mln $2025: -93,7 mln $20192025
Wolne przepływy pieniężne-44,4 mln $2025
-49,2 mln $-32,8 mln $-16,4 mln $2019: -17,7 mln $2020: -20,8 mln $2021: -43,8 mln $2022: -49,1 mln $2023: -46,2 mln $2024: -65,6 mln $2025: -44,4 mln $20192025
EPS-0,57 $2025
-2,8 $-1,69 $-0,59 $0,51 $2019: -1,2 $2020: -0,6 $2021: -3,9 $2022: 0,51 $2023: -0,86 $2024: -0,46 $2025: -0,57 $20192025
Gotówka / Zadłużenie236,9 mln $2025
67,1 mln $134,1 mln $201,2 mln $268,3 mln $2019 · Gotówka: 6 mln $2019 · Zadłużenie: 4,8 mln $2020 · Gotówka: 38,9 mln $2020 · Zadłużenie: 6 mln $2021 · Gotówka: 268,3 mln $2021 · Zadłużenie: 6,9 mln $2022 · Gotówka: 110,3 mln $2022 · Zadłużenie: 6,6 mln $2023 · Gotówka: 151,9 mln $2023 · Zadłużenie: 8,5 mln $2024 · Gotówka: 86,7 mln $2024 · Zadłużenie: 7,3 mln $2025 · Gotówka: 236,9 mln $2025 · Zadłużenie: 6,5 mln $20192025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+31,0%2025
-722,6%-416,8%-111,0%+194,8%2019 · Marża brutto: +30,8%2020 · Marża brutto: +31,4%2021 · Marża brutto: +45,0%2022 · Marża brutto: +31,5%2023 · Marża brutto: +39,1%2024 · Marża brutto: +34,0%2025 · Marża brutto: +31,0%2019 · Marża operacyjna: -1013,3%2020 · Marża operacyjna: -158,7%2021 · Marża operacyjna: -288,6%2022 · Marża operacyjna: -325,8%2023 · Marża operacyjna: -148,7%2024 · Marża operacyjna: -156,9%2025 · Marża operacyjna: -190,0%2019 · Marża netto: -1028,4%2020 · Marża netto: -160,7%2021 · Marża netto: -643,3%2022 · Marża netto: +194,8%2023 · Marża netto: -183,0%2024 · Marża netto: -101,6%2025 · Marża netto: -254,7%20192025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-44,9%2025
+116,9%+278,7%+440,6%+602,4%2020: +602,4%2021: +100,3%2022: +59,9%2023: +109,4%2024: +4,8%2025: -44,9%20192025
Akcje w obrocie205,6 mln2025
51,4 mln102,8 mln154,2 mln205,6 mln2019: 14,5 mln2020: 16,2 mln2021: 39,2 mln2022: 145,7 mln2023: 168,9 mln2024: 183,7 mln2025: 205,6 mln20192025
Wycena-12,52025
9,837,765,793,62019 · P/E: -9,12020 · P/E: -18,12021 · P/E: -4,42022 · P/E: 6,32023 · P/E: -9,42024 · P/E: -7,82025 · P/E: -12,52019 · P/S: 93,62020 · P/S: 14,92021 · P/S: 28,12022 · P/S: 12,42023 · P/S: 17,22024 · P/S: 7,92025 · P/S: 32,020192025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-03
Szac. przychody 13,5 mln $ · Zaktualizowano 21m temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-0,1547,7 mln $+4%4
FY 2027-0,1272,7 mln $+58%5
FY 2028-0,07116,2 mln $+153%5
FY 2029-0,08200 mln $+336%1
FY 20300,35500 mln $+989%1
Q1 2027-0,0315,8 mln $+84%1

Wydarzenia spółki

6
2026-11-03WynikiWynik - / Prognoza -0,04-
2026-07-27WynikiWynik -0,04 / Prognoza -0,04Powyżej prognozy
2026-05-05WynikiWynik -0,04 / Prognoza -0,05Powyżej prognozy
2026-02-24WynikiWynik -0,05 / Prognoza -0,05Zgodnie z prognozą
2025-11-03WynikiWynik -0,05 / Prognoza -0,05Zgodnie z prognozą
2025-08-04WynikiWynik -0,05 / Prognoza -0,05Zgodnie z prognozą

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający NVTS: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje2796
Analitycy813
Kupuj / trzymaj / sprzedaj6 / 15 / 654 / 31 / 11
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 1 / 00 / 7 / 1
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte6 / 16 (27%)47 / 26 (64%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-7,8%+60,8%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+119,8% / -56,1%+515,3% / -56,1%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -10,9% wobec S&P 500 -10,1% (n = 59)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Quinn BoltonNeedham60% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 21,00 USD28 lip 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
29 wrz 2026Richard ShannonCraig-HallumTrzymajUtrzymano–
29 wrz 2026Joseph MooreMorgan StanleySprzedajUtrzymano12,60 USD
28 lip 2026Joseph MooreMorgan StanleySprzedajPotwierdzono12,60 USD
28 lip 2026Quinn BoltonNeedhamKupujPotwierdzono21,00 USD
27 lip 2026Blayne CurtisJefferiesTrzymajUtrzymano13,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca10,00 USD15,00 USD20,00 USD25,00 USDlis 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lis 25gru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1sty 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1sty 26lut 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1mar 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1mar 26kwi 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1maj 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1maj 26cze 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1lip 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lip 26sie 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1wrz 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1wrz 26paź 26 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lis 25 · śr. cel 8,64 USDgru 25 · śr. cel 8,64 USDsty 26 · śr. cel 8,64 USDlut 26 · śr. cel 8,84 USDmar 26 · śr. cel 8,64 USDkwi 26 · śr. cel 8,64 USDmaj 26 · śr. cel 14,95 USDcze 26 · śr. cel 14,95 USDlip 26 · śr. cel 15,43 USDsie 26 · śr. cel 15,43 USDwrz 26 · śr. cel 15,43 USDpaź 26 · śr. cel 15,43 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 8,74 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 7,14 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 8,58 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 9,00 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 8,77 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 16,50 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 26,60 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 17,92 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 10,86 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 11,59 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 11,61 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 10,78 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 27 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual NVTS?

Kontrakty perpetual Navitas Semiconductor Corp (NVTS) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować NVTS przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale NVTS są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów NVTS?

Obecnie stawka fundingu perpa NVTS wynosi -11,1% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -13,0% do -9,1% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa NVTS ma się do akcji Navitas Semiconductor Corp?

Medianowa cena mark perpa NVTS to 8,32 $ wobec referencyjnej ceny akcji 8,32 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual NVTS?

Perpetual NVTS to instrument pochodny śledzący cenę Navitas Semiconductor Corp bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Navitas Semiconductor Corp na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual NVTSUSDT?

NVTSUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Navitas Semiconductor Corp rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji NVTS przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

NVTS perpetuals · perpequities.comNVTS perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/nvts-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/nvts-perp.svg" width="240" height="64" alt="NVTS perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami NVTS

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla NVTS — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla NVTS — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X