PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Hecla Mining Company (HL)

Perpetual futures HL na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować HLUSDT.

Hecla Mining Company zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem metali szlachetnych i zasadowych w USA i za granicą, produkując koncentraty srebra, złota, ołowiu i cynku, z kopalniami na Alasce, w Idaho, Quebecu, Meksyku i Nevadzie.

$15,67+4,4%NYSE otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:HL

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
1,4 mln $
Otwarte pozycje
69,1 tys. $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
30,8 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+6,4 bps
BingX
Najwyższy wolumen
1,2 mln $
BingX
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 465,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 10,4 mld $
Wyniki spot
1D+4,43%
5D-8,58%
1M-16,70%
6M-18,62%
YTD-18,92%
1Y+9,89%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujHL/USDTW obrocie$15,67+11,6% APR
+0,011% co 8h
+12,6 bps30,8 tys. $118,4 tys. $69,1 tys. $USDT20x
BingXHandlujHL-USDTW obrocie$15,67+11,0% APR
+0,010% co 8h
+6,4 bps27,5 tys. $1,2 mln $-USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +52,5 bps – +66,4 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +45,5 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

HL

Najwęższy spread

HL

Najwyższy wolumen

HL

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 1h temu
Kapitalizacja
10,5 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
1,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
0%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+20,8%
P/E
31,4
P/E porównywalnych 6,1
Wolne przepływy pieniężne
515,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
333,9 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
6,6
P/E porównywalnych
6,1
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
1,4 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 335,2 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,004 $
2026-08-26

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody1,4 mld $
Marża netto+22,6%
Wolne przepływy pieniężne310,2 mln $
Dług netto34,2 mln $
2020691,9 mln $
2021807,5 mln $
2022718,9 mln $
2023720,2 mln $
2024929,9 mln $
20251,4 mld $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
2020691,9 mln $+3%-9,5 mln $89,8 mln $
2021807,5 mln $+17%35,1 mln $111,3 mln $
2022718,9 mln $-11%-37,3 mln $-59,5 mln $
2023720,2 mln $0%-84,2 mln $-148,4 mln $
2024929,9 mln $+29%35,8 mln $3,8 mln $
20251,4 mld $+53%321,7 mln $310,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+23,3%+9,7%-1,4%-0,6%-0,4%
2021+27,0%+10,3%+4,3%+2,0%+1,3%
2022+16,2%-1,7%-5,2%-1,9%-1,3%
2023+15,7%-6,2%-11,7%-4,3%-2,8%
2024+21,3%+11,4%+3,8%+1,8%+1,2%
2025+43,7%+37,7%+22,6%+12,4%+9,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020129,8 mln $533,6 mln $403,8 mln $1,93
2021210 mln $539,2 mln $329,2 mln $2,13
2022104,7 mln $527,2 mln $422,5 mln $1,50
2023106,4 mln $662,8 mln $556,4 mln $1,65
202426,9 mln $550,7 mln $523,8 mln $1,08
2025241,6 mln $275,8 mln $34,2 mln $2,72
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20203,4 mld $3,8 mld $4,9-203,8
20212,8 mld $3,1 mld $3,581,1
20223,1 mld $3,5 mld $4,3-83,0
20232,9 mld $3,5 mld $4,0-34,4
20243 mld $3,6 mld $3,386,4
202512,5 mld $12,5 mld $8,839,2
Q3 2024245,1 mln $
Q4 2024249,7 mln $
Q1 2025261,3 mln $
Q2 2025304 mln $
Q3 2025409,5 mln $
Q4 2025448,1 mln $
Q1 2026411,4 mln $
Q2 2026333,9 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 2024245,1 mln $+35%1,8 mln $-690 tys. $
Q4 2024249,7 mln $+55%11,9 mln $6,7 mln $
Q1 2025261,3 mln $+38%28,9 mln $-18,4 mln $
Q2 2025304 mln $+24%57,7 mln $87,5 mln $
Q3 2025409,5 mln $+67%100,7 mln $90,1 mln $
Q4 2025448,1 mln $+79%134,4 mln $134,7 mln $
Q1 2026411,4 mln $+57%-19 mln $155 mln $
Q2 2026333,9 mln $+10%117,7 mln $135,8 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+24,2%+9,2%+0,7%+0,1%+0,1%
Q4 2024+27,4%+15,3%+4,8%+0,6%+0,4%
Q1 2025+28,3%+20,0%+11,0%+1,4%+1,0%
Q2 2025+39,3%+30,8%+19,0%+2,5%+1,7%
Q3 2025+44,1%+36,3%+24,6%+4,1%+3,1%
Q4 2025+55,4%+50,9%+30,0%+5,2%+3,8%
Q1 2026+61,6%+55,3%-4,6%-0,7%-0,6%
Q2 2026+64,9%+43,6%+35,3%+4,4%+3,7%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202422,3 mln $539,8 mln $517,5 mln $1,09
Q4 202426,9 mln $550,7 mln $523,8 mln $1,08
Q1 202523,7 mln $568,7 mln $545 mln $1,43
Q2 2025296,6 mln $564,7 mln $268,2 mln $2,67
Q3 2025133,9 mln $277,7 mln $143,8 mln $2,15
Q4 2025241,6 mln $275,8 mln $34,2 mln $2,72
Q1 2026587,6 mln $266,2 mln $-321,3 mln $4,94
Q2 2026483,5 mln $12,7 mln $-470,7 mln $5,20
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 20244,1 mld $4,7 mld $16,9641,3
Q4 20243,1 mld $3,6 mld $12,4-16,4
Q1 20253,5 mld $4,1 mld $13,427,8
Q2 20253,8 mld $4,1 mld $12,516,6
Q3 20258,1 mld $8,2 mld $19,820,2
Q4 202512,9 mld $12,9 mld $28,724,0
Q1 202612,5 mld $12,2 mld $30,4-155,3
Q2 202610,3 mld $9,9 mld $31,021,4

Odświeżono 1h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody333,9 mln $Q2 2026
112 mln $224,1 mln $336,1 mln $448,1 mln $Q3 2023: 181,9 mln $Q4 2023: 160,7 mln $Q1 2024: 189,5 mln $Q2 2024: 245,7 mln $Q3 2024: 245,1 mln $Q4 2024: 249,7 mln $Q1 2025: 261,3 mln $Q2 2025: 304 mln $Q3 2025: 409,5 mln $Q4 2025: 448,1 mln $Q1 2026: 411,4 mln $Q2 2026: 333,9 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto117,7 mln $Q2 2026
1,4 mln $45,7 mln $90,1 mln $134,4 mln $Q3 2023: -22,4 mln $Q4 2023: -42,9 mln $Q1 2024: -5,8 mln $Q2 2024: 27,9 mln $Q3 2024: 1,8 mln $Q4 2024: 11,9 mln $Q1 2025: 28,9 mln $Q2 2025: 57,7 mln $Q3 2025: 100,7 mln $Q4 2025: 134,4 mln $Q1 2026: -19 mln $Q2 2026: 117,7 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA189,3 mln $Q2 2026
63,9 mln $127,8 mln $191,8 mln $255,7 mln $Q3 2023: 23,9 mln $Q4 2023: 15,5 mln $Q1 2024: 59,9 mln $Q2 2024: 103,4 mln $Q3 2024: 68,2 mln $Q4 2024: 75 mln $Q1 2025: 95,7 mln $Q2 2025: 139,3 mln $Q3 2025: 219,7 mln $Q4 2025: 232,9 mln $Q1 2026: 255,7 mln $Q2 2026: 189,3 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne135,8 mln $Q2 2026
-7,6 mln $46,6 mln $100,8 mln $155 mln $Q3 2023: -45,1 mln $Q4 2023: -61,7 mln $Q1 2024: -30,5 mln $Q2 2024: 28,3 mln $Q3 2024: -690 tys. $Q4 2024: 6,7 mln $Q1 2025: -18,4 mln $Q2 2025: 87,5 mln $Q3 2025: 90,1 mln $Q4 2025: 134,7 mln $Q1 2026: 155 mln $Q2 2026: 135,8 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS0,17 $Q2 2026
-0,01 $0,06 $0,13 $0,2 $Q3 2023: -0,04 $Q4 2023: -0,07 $Q1 2024: -0,01 $Q2 2024: 0,04 $Q3 2024: 0 $Q4 2024: -0,07 $Q1 2025: 0,05 $Q2 2025: 0,09 $Q3 2025: 0,15 $Q4 2025: 0,2 $Q1 2026: -0,03 $Q2 2026: 0,17 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie483,5 mln $Q2 2026
167,8 mln $335,5 mln $503,3 mln $671,1 mln $Q3 2023 · Gotówka: 100,7 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 616,2 mln $Q4 2023 · Gotówka: 106,4 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 662,8 mln $Q1 2024 · Gotówka: 80,2 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 671,1 mln $Q2 2024 · Gotówka: 24,6 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 590,5 mln $Q3 2024 · Gotówka: 22,3 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 539,8 mln $Q4 2024 · Gotówka: 26,9 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 550,7 mln $Q1 2025 · Gotówka: 23,7 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 568,7 mln $Q2 2025 · Gotówka: 296,6 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 564,7 mln $Q3 2025 · Gotówka: 133,9 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 277,7 mln $Q4 2025 · Gotówka: 241,6 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 275,8 mln $Q1 2026 · Gotówka: 587,6 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 266,2 mln $Q2 2026 · Gotówka: 483,5 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 12,7 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+64,9%Q2 2026
-3,8%+19,1%+42,0%+64,9%Q3 2023 · Marża brutto: +18,4%Q4 2023 · Marża brutto: +4,3%Q1 2024 · Marża brutto: +10,1%Q2 2024 · Marża brutto: +20,9%Q3 2024 · Marża brutto: +24,2%Q4 2024 · Marża brutto: +27,4%Q1 2025 · Marża brutto: +28,3%Q2 2025 · Marża brutto: +39,3%Q3 2025 · Marża brutto: +44,1%Q4 2025 · Marża brutto: +55,4%Q1 2026 · Marża brutto: +61,6%Q2 2026 · Marża brutto: +64,9%Q3 2023 · Marża operacyjna: -6,9%Q4 2023 · Marża operacyjna: -26,4%Q1 2024 · Marża operacyjna: +2,7%Q2 2024 · Marża operacyjna: +16,5%Q3 2024 · Marża operacyjna: +9,2%Q4 2024 · Marża operacyjna: +15,3%Q1 2025 · Marża operacyjna: +20,0%Q2 2025 · Marża operacyjna: +30,8%Q3 2025 · Marża operacyjna: +36,3%Q4 2025 · Marża operacyjna: +50,9%Q1 2026 · Marża operacyjna: +55,3%Q2 2026 · Marża operacyjna: +43,6%Q3 2023 · Marża netto: -12,3%Q4 2023 · Marża netto: -26,7%Q1 2024 · Marża netto: -3,0%Q2 2024 · Marża netto: +11,3%Q3 2024 · Marża netto: +0,7%Q4 2024 · Marża netto: +4,8%Q1 2025 · Marża netto: +11,0%Q2 2025 · Marża netto: +19,0%Q3 2025 · Marża netto: +24,6%Q4 2025 · Marża netto: +30,0%Q1 2026 · Marża netto: -4,6%Q2 2026 · Marża netto: +35,3%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+9,8%Q2 2026
+19,9%+39,7%+59,6%+79,5%Q3 2024: +34,7%Q4 2024: +55,4%Q1 2025: +37,9%Q2 2025: +23,8%Q3 2025: +67,1%Q4 2025: +79,5%Q1 2026: +57,4%Q2 2026: +9,8%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie675,9 mlnQ2 2026
169 mln337,9 mln506,9 mln675,9 mlnQ3 2023: 607,9 mlnQ4 2023: 610,5 mlnQ1 2024: 616,2 mlnQ2 2024: 622,2 mlnQ3 2024: 625,7 mlnQ4 2024: 631,4 mlnQ1 2025: 634,7 mlnQ2 2025: 639,7 mlnQ3 2025: 671,9 mlnQ4 2025: 673,8 mlnQ1 2026: 675,2 mlnQ2 2026: 675,9 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena21,4Q2 2026
43,9243,0442,2641,3Q3 2023 · P/E: -26,5Q4 2023 · P/E: -17,1Q1 2024 · P/E: -132,0Q2 2024 · P/E: 26,6Q3 2024 · P/E: 641,3Q4 2024 · P/E: -16,4Q1 2025 · P/E: 27,8Q2 2025 · P/E: 16,6Q3 2025 · P/E: 20,2Q4 2025 · P/E: 24,0Q1 2026 · P/E: -155,3Q2 2026 · P/E: 21,4Q3 2023 · P/S: 13,1Q4 2023 · P/S: 18,3Q1 2024 · P/S: 16,0Q2 2024 · P/S: 12,0Q3 2024 · P/S: 16,9Q4 2024 · P/S: 12,4Q1 2025 · P/S: 13,4Q2 2025 · P/S: 12,5Q3 2025 · P/S: 19,8Q4 2025 · P/S: 28,7Q1 2026 · P/S: 30,4Q2 2026 · P/S: 31,0Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody1,4 mld $2025
355,8 mln $711,5 mln $1,1 mld $1,4 mld $2018: 567,1 mln $2019: 673,3 mln $2020: 691,9 mln $2021: 807,5 mln $2022: 718,9 mln $2023: 720,2 mln $2024: 929,9 mln $2025: 1,4 mld $20182025
Zysk netto321,7 mln $2025
9,2 mln $113,4 mln $217,6 mln $321,7 mln $2018: -26,6 mln $2019: -94,9 mln $2020: -9,5 mln $2021: 35,1 mln $2022: -37,3 mln $2023: -84,2 mln $2024: 35,8 mln $2025: 321,7 mln $20182025
EBITDA686,3 mln $2025
171,6 mln $343,2 mln $514,7 mln $686,3 mln $2018: 173,3 mln $2019: 139,7 mln $2020: 203,3 mln $2021: 220,1 mln $2022: 143 mln $2023: 124 mln $2024: 306,5 mln $2025: 686,3 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne310,2 mln $2025
-33,7 mln $80,9 mln $195,6 mln $310,2 mln $2018: -42,7 mln $2019: -555 tys. $2020: 89,8 mln $2021: 111,3 mln $2022: -59,5 mln $2023: -148,4 mln $2024: 3,8 mln $2025: 310,2 mln $20182025
EPS0,49 $2025
-0,03 $0,14 $0,32 $0,49 $2018: -0,06 $2019: -0,2 $2020: -0,03 $2021: 0,06 $2022: -0,07 $2023: -0,14 $2024: 0,06 $2025: 0,49 $20182025
Gotówka / Zadłużenie241,6 mln $2025
165,7 mln $331,4 mln $497,1 mln $662,8 mln $2018 · Gotówka: 27,4 mln $2018 · Zadłużenie: 545,9 mln $2019 · Gotówka: 62,5 mln $2019 · Zadłużenie: 533,8 mln $2020 · Gotówka: 129,8 mln $2020 · Zadłużenie: 533,6 mln $2021 · Gotówka: 210 mln $2021 · Zadłużenie: 539,2 mln $2022 · Gotówka: 104,7 mln $2022 · Zadłużenie: 527,2 mln $2023 · Gotówka: 106,4 mln $2023 · Zadłużenie: 662,8 mln $2024 · Gotówka: 26,9 mln $2024 · Zadłużenie: 550,7 mln $2025 · Gotówka: 241,6 mln $2025 · Zadłużenie: 275,8 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+43,7%2025
+0,4%+14,8%+29,3%+43,7%2018 · Marża brutto: +13,9%2019 · Marża brutto: +5,0%2020 · Marża brutto: +23,3%2021 · Marża brutto: +27,0%2022 · Marża brutto: +16,2%2023 · Marża brutto: +15,7%2024 · Marża brutto: +21,3%2025 · Marża brutto: +43,7%2018 · Marża operacyjna: -6,9%2019 · Marża operacyjna: -6,9%2020 · Marża operacyjna: +9,7%2021 · Marża operacyjna: +10,3%2022 · Marża operacyjna: -1,7%2023 · Marża operacyjna: -6,2%2024 · Marża operacyjna: +11,4%2025 · Marża operacyjna: +37,7%2018 · Marża netto: -4,7%2019 · Marża netto: -14,1%2020 · Marża netto: -1,4%2021 · Marża netto: +4,3%2022 · Marża netto: -5,2%2023 · Marża netto: -11,7%2024 · Marża netto: +3,8%2025 · Marża netto: +22,6%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+53,0%2025
+5,0%+21,0%+37,0%+53,0%2019: +18,7%2020: +2,8%2021: +16,7%2022: -11,0%2023: +0,2%2024: +29,1%2025: +53,0%20182025
Akcje w obrocie655,8 mln2025
163,9 mln327,9 mln491,8 mln655,8 mln2018: 433,4 mln2019: 490,4 mln2020: 527,3 mln2021: 542,2 mln2022: 557,3 mln2023: 605,7 mln2024: 622,5 mln2025: 655,8 mln20182025
Wycena39,22025
-131,2-58,713,986,42018 · P/E: -38,52019 · P/E: -17,02020 · P/E: -203,82021 · P/E: 81,12022 · P/E: -83,02023 · P/E: -34,42024 · P/E: 86,42025 · P/E: 39,22018 · P/S: 1,82019 · P/S: 2,52020 · P/S: 4,92021 · P/S: 3,52022 · P/S: 4,32023 · P/S: 4,02024 · P/S: 3,32025 · P/S: 8,820182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-05
Szac. przychody 335,2 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
0,004 $
2026-08-26

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20260,731,4 mld $0%4
FY 20271,031,5 mld $+4%3
FY 20280,911,5 mld $+6%1
FY 20290,741,5 mld $+8%1
FY 20300,801,5 mld $+9%1
Q1 20270,22359,8 mln $-13%1

Wydarzenia spółki

6
2026-11-05WynikiWynik - / Prognoza 0,15-
2026-08-26Dywidenda0,004 $-
2026-08-04WynikiWynik 0,17 / Prognoza 0,18Poniżej prognozy
2026-05-22Dywidenda0,004 $-
2026-05-05WynikiWynik 0,24 / Prognoza 0,27Poniżej prognozy
2026-03-09Dywidenda0,004 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający HL: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje47121
Analitycy916
Kupuj / trzymaj / sprzedaj21 / 21 / 579 / 36 / 6
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 1 / 32 / 5 / 3
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte9 / 38 (19%)82 / 38 (68%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-22,1%+62,4%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+55,6% / -57,4%+238,3% / -57,4%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,3% wobec S&P 500 +1,0% (n = 88)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Michael SipercoRBC Capital95% trafności na tej spółce · 22 celów zmierzonychKupujcel 13,00 USD10 lis 2025
  2. Joseph ReagorRoth MKM88% trafności na tej spółce · 8 celów zmierzonychSprzedajcel 13,50 USD7 maj 2026
  3. Heiko IhleH.C. Wainwright43% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 26,75 USD22 wrz 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
13 paź 2026Josh WolfsonRBC CapitalKupujUtrzymano20,00 USD
22 wrz 2026Heiko IhleH.C. WainwrightKupujUtrzymano26,75 USD
15 wrz 2026Josh WolfsonRBC CapitalKupujUtrzymano20,00 USD
20 sie 2026Fahad TariqJefferiesTrzymajRozpoczęto22,00 USD
21 sie 2026Fahad TariqJefferiesTrzymajRozpoczęto22,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca14,00 USD16,00 USD18,00 USD20,00 USD22,00 USD24,00 USDlis 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lis 25gru 25 · Kupuj 3 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1sty 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1sty 26lut 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1mar 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1mar 26kwi 26 · Kupuj 4 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 1maj 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 1maj 26cze 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 1lip 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 1lip 26sie 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1wrz 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1wrz 26paź 26 · Kupuj 3 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 1lis 25 · śr. cel 13,07 USDgru 25 · śr. cel 15,07 USDsty 26 · śr. cel 22,56 USDlut 26 · śr. cel 21,88 USDmar 26 · śr. cel 22,25 USDkwi 26 · śr. cel 22,25 USDmaj 26 · śr. cel 23,21 USDcze 26 · śr. cel 23,21 USDlip 26 · śr. cel 21,88 USDsie 26 · śr. cel 22,16 USDwrz 26 · śr. cel 21,66 USDpaź 26 · śr. cel 21,66 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 16,82 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 19,19 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 22,52 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 24,91 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 18,63 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 18,02 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 17,77 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 15,43 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 14,12 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 19,87 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 17,03 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 17,07 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 16 paź 2026 · 47 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual HL?

Kontrakty perpetual Hecla Mining Company (HL) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować HL przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale HL są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów HL?

Obecnie stawka fundingu perpa HL wynosi +11,3% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +11,0% do +11,6% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa HL ma się do akcji Hecla Mining Company?

Medianowa cena mark perpa HL to 15,7 $ wobec referencyjnej ceny akcji 15,7 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual HL?

Perpetual HL to instrument pochodny śledzący cenę Hecla Mining Company bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Hecla Mining Company na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual HLUSDT?

HLUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Hecla Mining Company rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji HL przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

HL perpetuals · perpequities.comHL perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/hl-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/hl-perp.svg" width="240" height="64" alt="HL perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami HL

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla HL — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla HL — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X