PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual GRAIL Inc. (GRAL)

Perpetual futures GRAL na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować GRALUSDT.

GRAIL, Inc. to komercyjna firma z sektora ochrony zdrowia z Menlo Park w Kalifornii, świadcząca usługi i testy wczesnego wykrywania wielu nowotworów, w tym test przesiewowy Galleri dla bezobjawowych osób powyżej 50. roku życia.

$137,33-2,3%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bybit (GRAL/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
29,1 tys. $
Otwarte pozycje
12,4 tys. $
Najlepsza płynność
1,8 tys. $
Bybit
Najwęższy spread
+112,8 bps
Bybit
Najwyższy wolumen
29,1 tys. $
Bybit
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 89,4 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 5,4 mld $
Wyniki spot
1D-2,28%
5D+5,67%
1M+80,20%
6M+185,95%
YTD+60,50%
1Y+95,02%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BybitHandlujGRAL/USDTW obrocie$137,33-62,8% APR
-0,057% co 8h
+112,8 bps1,8 tys. $29,1 tys. $12,4 tys. $USDT25x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Bybit

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

GRAL

Najwęższy spread

GRAL

Najwyższy wolumen

GRAL

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 3h temu
Kapitalizacja
5,9 mld $
Zaktualizowano 3h temu
Przychody
165,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+23%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-236,9%
P/E
-14,1
P/E porównywalnych -3,8
Wolne przepływy pieniężne
-295,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-391,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
35,7
P/E porównywalnych
-3,8
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
180,8 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-11
Szac. przychody 44,2 mln $ · Zaktualizowano 3h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody147,2 mln $
Marża netto-277,5%
Wolne przepływy pieniężne-299 mln $
Dług netto-151,7 mln $
20200 $
202114,6 mln $
202255,6 mln $
202393,1 mln $
2024125,6 mln $
2025147,2 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
20200 $--312,2 mln $-243,9 mln $
202114,6 mln $--1,2 mld $-758,1 mln $
202255,6 mln $+280%-5,4 mld $-584,2 mln $
202393,1 mln $+68%-1,5 mld $-608,7 mln $
2024125,6 mln $+35%-2 mld $-582,4 mln $
2025147,2 mln $+17%-408,4 mln $-299 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
20200,0%0,0%0,0%-55,6%-44,2%
2021-684,4%-8659,6%-8539,4%-13,2%-12,8%
2022-209,6%-9798,2%-9719,3%-116,2%-96,4%
2023-102,7%-1627,6%-1574,2%-40,2%-32,2%
2024-62,1%-1743,0%-1613,9%-81,0%-67,9%
2025-42,5%-363,0%-277,5%-15,8%-14,0%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
2020170,2 mln $63 mln $-107,2 mln $7,10
2021221,2 mln $110,6 mln $-110,6 mln $2,48
2022241,6 mln $96 mln $-145,6 mln $2,19
202397,3 mln $84,4 mln $-12,9 mln $0,95
2024214,2 mln $68,1 mln $-146,1 mln $10,66
2025249,7 mln $98 mln $-151,7 mln $11,97
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20201,7 mld $1,6 mld $0,0-5,4
2021424,2 mln $313,6 mln $29,0-0,3
2022424,2 mln $278,6 mln $7,6-0,1
2023424,2 mln $411,3 mln $4,6-0,3
2024569,4 mln $423,3 mln $4,5-0,3
20253,1 mld $3 mld $21,4-7,7
Q3 202428,7 mln $
Q4 202438,3 mln $
Q1 202531,8 mln $
Q2 202535,5 mln $
Q3 202536,2 mln $
Q4 202543,6 mln $
Q1 202640,8 mln $
Q2 202644,7 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 202428,7 mln $+38%-125,7 mln $-105,6 mln $
Q4 202438,3 mln $+26%-97,1 mln $-93,8 mln $
Q1 202531,8 mln $+19%-106,2 mln $-95,1 mln $
Q2 202535,5 mln $+11%-114 mln $-77,3 mln $
Q3 202536,2 mln $+26%-89 mln $-63,6 mln $
Q4 202543,6 mln $+14%-99,2 mln $-63 mln $
Q1 202640,8 mln $+28%-93,2 mln $-87,5 mln $
Q2 202644,7 mln $+26%-110,2 mln $-81,2 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024-77,6%-640,5%-438,7%-4,9%-4,0%
Q4 2024-41,7%-358,0%-253,8%-3,9%-3,3%
Q1 2025-62,6%-482,5%-333,6%-4,4%-3,7%
Q2 2025-50,0%-446,9%-320,7%-4,9%-4,2%
Q3 2025-37,9%-346,2%-245,8%-4,0%-3,4%
Q4 2025-25,5%-285,4%-227,5%-3,8%-3,4%
Q1 2026+47,9%-332,9%-228,5%-3,7%-3,3%
Q2 2026-28,1%-388,9%-246,7%-4,3%-3,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 2024853,6 mln $72,2 mln $-781,4 mln $9,65
Q4 2024214,2 mln $68,1 mln $-146,1 mln $10,66
Q1 2025133,9 mln $64,3 mln $-69,6 mln $9,71
Q2 2025127,4 mln $62,2 mln $-65,3 mln $9,23
Q3 2025126,9 mln $58,6 mln $-68,3 mln $7,61
Q4 2025249,7 mln $98 mln $-151,7 mln $11,97
Q1 202669,3 mln $51 mln $-18,3 mln $11,74
Q2 202655,6 mln $91,3 mln $35,7 mln $10,95
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024438,7 mln $-342,7 mln $15,3-0,9
Q4 2024569,4 mln $423,3 mln $14,9-1,5
Q1 2025876,2 mln $806,7 mln $27,5-2,1
Q2 20251,8 mld $1,7 mld $50,7-4,0
Q3 20252,1 mld $2,1 mld $59,0-6,0
Q4 20253,5 mld $3,3 mld $80,0-8,8
Q1 20262,1 mld $2,1 mld $51,5-5,6
Q2 20262,9 mld $3 mld $65,9-6,7

Odświeżono 3h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody44,7 mln $Q2 2026
11,2 mln $22,3 mln $33,5 mln $44,7 mln $Q3 2023: 20,7 mln $Q4 2023: 30,3 mln $Q1 2024: 26,7 mln $Q2 2024: 32 mln $Q3 2024: 28,7 mln $Q4 2024: 38,3 mln $Q1 2025: 31,8 mln $Q2 2025: 35,5 mln $Q3 2025: 36,2 mln $Q4 2025: 43,6 mln $Q1 2026: 40,8 mln $Q2 2026: 44,7 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-110,2 mln $Q2 2026
-1,2 mld $-792,7 mln $-396,3 mln $Q3 2023: -891,4 mln $Q4 2023: -5,5 mln $Q1 2024: -218,9 mln $Q2 2024: -1,6 mld $Q3 2024: -125,7 mln $Q4 2024: -97,1 mln $Q1 2025: -106,2 mln $Q2 2025: -114 mln $Q3 2025: -89 mln $Q4 2025: -99,2 mln $Q1 2026: -93,2 mln $Q2 2026: -110,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-128 mln $Q2 2026
-138,4 mln $-92,2 mln $-46,1 mln $Q3 2023: -154,1 mln $Q4 2023: -153,1 mln $Q1 2024: -184,5 mln $Q2 2024: -181 mln $Q3 2024: -133,2 mln $Q4 2024: -87,6 mln $Q1 2025: -107,1 mln $Q2 2025: -91,7 mln $Q3 2025: -79,7 mln $Q4 2025: -77,6 mln $Q1 2026: -88,7 mln $Q2 2026: -128 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-81,2 mln $Q2 2026
-157,4 mln $-104,9 mln $-52,5 mln $Q3 2023: -160,6 mln $Q4 2023: -132,8 mln $Q1 2024: -209,8 mln $Q2 2024: -173,2 mln $Q3 2024: -105,6 mln $Q4 2024: -93,8 mln $Q1 2025: -95,1 mln $Q2 2025: -77,3 mln $Q3 2025: -63,6 mln $Q4 2025: -63 mln $Q1 2026: -87,5 mln $Q2 2026: -81,2 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-2,56 $Q2 2026
-38,3 $-25,5 $-12,8 $Q3 2023: -28,7 $Q4 2023: -0,18 $Q1 2024: -7,05 $Q2 2024: -51,1 $Q3 2024: -3,94 $Q4 2024: -2,89 $Q1 2025: -3,1 $Q2 2025: -3,18 $Q3 2025: -2,46 $Q4 2025: -2,44 $Q1 2026: -2,29 $Q2 2026: -2,56 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie55,6 mln $Q2 2026
243,5 mln $487,1 mln $730,6 mln $974,1 mln $Q4 2023 · Gotówka: 97,3 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 84,4 mln $Q1 2024 · Gotówka: 974,1 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 79,9 mln $Q2 2024 · Gotówka: 958,8 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 76,1 mln $Q3 2024 · Gotówka: 853,6 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 72,2 mln $Q4 2024 · Gotówka: 214,2 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 68,1 mln $Q1 2025 · Gotówka: 133,9 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 64,3 mln $Q2 2025 · Gotówka: 127,4 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 62,2 mln $Q3 2025 · Gotówka: 126,9 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 58,6 mln $Q4 2025 · Gotówka: 249,7 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 98 mln $Q1 2026 · Gotówka: 69,3 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 51 mln $Q2 2026 · Gotówka: 55,6 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 91,3 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność-28,1%Q2 2026
-3838,4%-2543,0%-1247,5%+47,9%Q3 2023 · Marża brutto: -130,6%Q4 2023 · Marża brutto: -61,5%Q1 2024 · Marża brutto: -82,0%Q2 2024 · Marża brutto: -56,0%Q3 2024 · Marża brutto: -77,6%Q4 2024 · Marża brutto: -41,7%Q1 2025 · Marża brutto: -62,6%Q2 2025 · Marża brutto: -50,0%Q3 2025 · Marża brutto: -37,9%Q4 2025 · Marża brutto: -25,5%Q1 2026 · Marża brutto: +47,9%Q2 2026 · Marża brutto: -28,1%Q3 2023 · Marża operacyjna: -4403,0%Q4 2023 · Marża operacyjna: -641,7%Q1 2024 · Marża operacyjna: -851,1%Q2 2024 · Marża operacyjna: -5133,8%Q3 2024 · Marża operacyjna: -640,5%Q4 2024 · Marża operacyjna: -358,0%Q1 2025 · Marża operacyjna: -482,5%Q2 2025 · Marża operacyjna: -446,9%Q3 2025 · Marża operacyjna: -346,2%Q4 2025 · Marża operacyjna: -285,4%Q1 2026 · Marża operacyjna: -332,9%Q2 2026 · Marża operacyjna: -388,9%Q3 2023 · Marża netto: -4301,9%Q4 2023 · Marża netto: -18,1%Q1 2024 · Marża netto: -819,3%Q2 2024 · Marża netto: -4958,8%Q3 2024 · Marża netto: -438,7%Q4 2024 · Marża netto: -253,8%Q1 2025 · Marża netto: -333,6%Q2 2025 · Marża netto: -320,7%Q3 2025 · Marża netto: -245,8%Q4 2025 · Marża netto: -227,5%Q1 2026 · Marża netto: -228,5%Q2 2026 · Marża netto: -246,7%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+25,7%Q2 2026
+9,6%+19,1%+28,7%+38,3%Q3 2024: +38,3%Q4 2024: +26,1%Q1 2025: +19,1%Q2 2025: +11,2%Q3 2025: +26,3%Q4 2025: +14,0%Q1 2026: +28,1%Q2 2026: +25,7%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie43,1 mlnQ2 2026
10,8 mln21,6 mln32,3 mln43,1 mlnQ3 2023: 31,1 mlnQ4 2023: 31,1 mlnQ1 2024: 31,1 mlnQ2 2024: 31 mlnQ3 2024: 31,9 mlnQ4 2024: 31,9 mlnQ1 2025: 34,3 mlnQ2 2025: 35,1 mlnQ3 2025: 36,1 mlnQ4 2025: 40,7 mlnQ1 2026: 40,6 mlnQ2 2026: 43,1 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena-6,7Q2 2026
5,830,555,280,0Q3 2023 · P/E: -0,1Q4 2023 · P/E: -19,0Q1 2024 · P/E: -0,5Q2 2024 · P/E: -0,1Q3 2024 · P/E: -0,9Q4 2024 · P/E: -1,5Q1 2025 · P/E: -2,1Q2 2025 · P/E: -4,0Q3 2025 · P/E: -6,0Q4 2025 · P/E: -8,8Q1 2026 · P/E: -5,6Q2 2026 · P/E: -6,7Q3 2023 · P/S: 20,5Q4 2023 · P/S: 14,0Q1 2024 · P/S: 15,9Q2 2024 · P/S: 14,5Q3 2024 · P/S: 15,3Q4 2024 · P/S: 14,9Q1 2025 · P/S: 27,5Q2 2025 · P/S: 50,7Q3 2025 · P/S: 59,0Q4 2025 · P/S: 80,0Q1 2026 · P/S: 51,5Q2 2026 · P/S: 65,9Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody147,2 mln $2025
36,8 mln $73,6 mln $110,4 mln $147,2 mln $2018: 0 $2019: 0 $2020: 0 $2021: 14,6 mln $2022: 55,6 mln $2023: 93,1 mln $2024: 125,6 mln $2025: 147,2 mln $20182025
Zysk netto-408,4 mln $2025
-4 mld $-2,7 mld $-1,3 mld $2018: -275,7 mln $2019: -244,9 mln $2020: -312,2 mln $2021: -1,2 mld $2022: -5,4 mld $2023: -1,5 mld $2024: -2 mld $2025: -408,4 mln $20182025
EBITDA-378,2 mln $2025
-905,1 mln $-603,4 mln $-301,7 mln $2018: -269,4 mln $2019: -243,1 mln $2020: -308,7 mln $2021: -1,2 mld $2022: -587,7 mln $2023: -638,2 mln $2024: -610,2 mln $2025: -378,2 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne-299 mln $2025
-568,5 mln $-379 mln $-189,5 mln $2018: -225,2 mln $2019: -249,1 mln $2020: -243,9 mln $2021: -758,1 mln $2022: -584,2 mln $2023: -608,7 mln $2024: -582,4 mln $2025: -299 mln $20182025
EPS-11,1 $2025
-130,4 $-86,9 $-43,5 $2018: -2,42 $2019: -1,99 $2020: -2,52 $2021: -40,2 $2022: -173,9 $2023: -47,2 $2024: -63,5 $2025: -11,1 $20182025
Gotówka / Zadłużenie249,7 mln $2025
62,4 mln $124,9 mln $187,3 mln $249,7 mln $2018 · Gotówka: 95,1 mln $2018 · Zadłużenie: 2,5 mln $2019 · Gotówka: 143,2 mln $2019 · Zadłużenie: 42 mln $2020 · Gotówka: 170,2 mln $2020 · Zadłużenie: 63 mln $2021 · Gotówka: 221,2 mln $2021 · Zadłużenie: 110,6 mln $2022 · Gotówka: 241,6 mln $2022 · Zadłużenie: 96 mln $2023 · Gotówka: 97,3 mln $2023 · Zadłużenie: 84,4 mln $2024 · Gotówka: 214,2 mln $2024 · Zadłużenie: 68,1 mln $2025 · Gotówka: 249,7 mln $2025 · Zadłużenie: 98 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność-42,5%2025
-7348,6%-4899,1%-2449,5%2018 · Marża brutto: 0,0%2019 · Marża brutto: 0,0%2020 · Marża brutto: 0,0%2021 · Marża brutto: -684,4%2022 · Marża brutto: -209,6%2023 · Marża brutto: -102,7%2024 · Marża brutto: -62,1%2025 · Marża brutto: -42,5%2018 · Marża operacyjna: 0,0%2019 · Marża operacyjna: 0,0%2020 · Marża operacyjna: 0,0%2021 · Marża operacyjna: -8659,6%2022 · Marża operacyjna: -9798,2%2023 · Marża operacyjna: -1627,6%2024 · Marża operacyjna: -1743,0%2025 · Marża operacyjna: -363,0%2018 · Marża netto: 0,0%2019 · Marża netto: 0,0%2020 · Marża netto: 0,0%2021 · Marża netto: -8539,4%2022 · Marża netto: -9719,3%2023 · Marża netto: -1574,2%2024 · Marża netto: -1613,9%2025 · Marża netto: -277,5%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+17,2%2025
+70,0%+140,1%+210,1%+280,2%2022: +280,2%2023: +67,6%2024: +34,9%2025: +17,2%20182025
Akcje w obrocie36,8 mln2025
30,9 mln61,8 mln92,8 mln123,7 mln2018: 114,1 mln2019: 123,2 mln2020: 123,7 mln2021: 31,1 mln2022: 31,1 mln2023: 31,1 mln2024: 31,9 mln2025: 36,8 mln20182025
Wycena-7,72025
1,510,719,829,02018 · P/E: -5,62019 · P/E: -6,92020 · P/E: -5,42021 · P/E: -0,32022 · P/E: -0,12023 · P/E: -0,32024 · P/E: -0,32025 · P/E: -7,72018 · P/S: 0,02019 · P/S: 0,02020 · P/S: 0,02021 · P/S: 29,02022 · P/S: 7,62023 · P/S: 4,62024 · P/S: 4,52025 · P/S: 21,420182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-11
Szac. przychody 44,2 mln $ · Zaktualizowano 3h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-9,62180,8 mln $+23%5
FY 2027-10,21226,7 mln $+54%5
FY 2028-9,77288,8 mln $+96%8
FY 2029-10,12381,9 mln $+159%5
FY 2030-9,08502,9 mln $+242%5
Q1 2027-2,6948,8 mln $+20%1

Wydarzenia spółki

6
2026-11-11WynikiWynik - / Prognoza -2,5-
2026-08-05WynikiWynik -2,56 / Prognoza -2,66Powyżej prognozy
2026-05-05WynikiWynik -2,29 / Prognoza -2,76Powyżej prognozy
2026-02-19WynikiWynik -2,44 / Prognoza -3,33Powyżej prognozy
2025-11-12WynikiWynik -2,46 / Prognoza -3,36Powyżej prognozy
2025-08-12WynikiWynik -3,18 / Prognoza -3,14Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający GRAL: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje6274
Analitycy1415
Kupuj / trzymaj / sprzedaj38 / 24 / 042 / 32 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia2 / 0 / 92 / 0 / 12
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte57 / 3 (95%)65 / 3 (96%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+67,0%+99,1%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+154,4% / -21,5%+758,6% / -21,5%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
9 paź 2026Kallum TitchmarshMorgan StanleyTrzymajUtrzymano120 USD
5 paź 2026Evie KosloskyGoldman SachsTrzymajUtrzymano120 USD
2 paź 2026Doug SchenkelUBSKupujPotwierdzono175 USD
1 paź 2026Subbu NambiGuggenheimKupujUtrzymano155 USD
28 wrz 2026Kyle Mikson CFACanaccord GenuityKupujPotwierdzono150 USD

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 13 paź 2026 · 62 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual GRAL?

Kontrakty perpetual GRAIL Inc. (GRAL) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym Bybit. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować GRAL przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale GRAL są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów GRAL?

Obecnie stawka fundingu perpa GRAL wynosi -62,8% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -62,8% do -62,8% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa GRAL ma się do akcji GRAIL Inc.?

Medianowa cena mark perpa GRAL to 137,3 $ wobec referencyjnej ceny akcji 137,3 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual GRAL?

Perpetual GRAL to instrument pochodny śledzący cenę GRAIL Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na GRAIL Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual GRALUSDT?

GRALUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual GRAIL Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji GRAL przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

GRAL perpetuals · perpequities.comGRAL perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/gral-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/gral-perp.svg" width="240" height="64" alt="GRAL perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami GRAL

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla GRAL — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla GRAL — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X