PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual Generac Holdings Inc. (GNRC)

Perpetual futures GNRC na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować GNRCUSDT.

Generac Holdings projektuje i produkuje systemy wytwarzania energii, magazyny energii oraz produkty elektryczne dla klientów indywidualnych, komercyjnych i przemysłowych na całym świecie.

$176,30+2,6%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bitget (GNRC/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/3 aktywnych rynków
Giełdy
3
Aktywne rynki
2/3
Wolumen 24h
6,7 tys. $
Otwarte pozycje
22,3 tys. $
Najlepsza płynność
7,1 tys. $
Gate.io
Najwęższy spread
+26,5 bps
Bitget
Najwyższy wolumen
4,2 tys. $
Bitget
Struktura rozliczeń
USDT · 3/3
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 223,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 10,2 mld $
Wyniki spot
1D+2,58%
5D-11,88%
1M-20,13%
6M-33,73%
YTD+29,63%
1Y+13,84%

Macierz giełd

3 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BitgetHandlujGNRC/USDTW obrocie$177,380,0% APR
0,000% co 8h
+26,5 bps-4,2 tys. $12,5 tys. $USDT20x
Gate.ioHandlujGNRC/USDTW obrocie$176,300,0% APR
0,000% co 8h
+107,3 bps7,1 tys. $2,4 tys. $9,8 tys. $USDT20x
BingXHandlujGNRC-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 2 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: Gate.io, Bitget

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

GNRC

Najwęższy spread

GNRC

Najwyższy wolumen

GNRC

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-11-03 · następny raport: 2027-02-10 · Zaktualizowano 16m temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
10,4 mld $
Zaktualizowano 16m temu
Przychody
4,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+17%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+6,5%
P/E
34,5
P/E porównywalnych 3,6
P/S
2,3
P/E porównywalnych
3,6
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
414,5 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
301,3 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
4,9 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-10
Szac. przychody 1,4 mld $ · Zaktualizowano 16m temu
Dywidenda
5 $
2013-06-10
Przychody (TTM)4,62 mld $+6,1% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)10,4%-1,0 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 479 mln $
Zysk netto (TTM)301 mln $-3,7% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)414 mln $-2,3% rok do rokuCapex: 186 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)5,05 $-3,8% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-940 mln $+16,1% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-28): przychody poniżej o 2,3%, EPS powyżej o 5,8%Przychody 1,29 mld $ wobec oczekiwanych 1,32 mld $ (-2,3%); EPS 2,54 $ wobec 2,40 $ (+5,8%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 16,2%Przychody za Q3 '26: 1,29 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 1,6%.
  • Marża operacyjna 10,4% (TTM), zmiana r/r: -1,0 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -3,5%, przychody: wzrost 6,1%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 19,2% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 402 mln $, zysk operacyjny 479 mln $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Residential Power Products–––
Commercial and Industrial Power Products–––
Extended Warranties241 mln $–100,0%
Other Products and Services–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (310), które Generac Holdings Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-10
Szac. przychody 1,4 mld $ · Zaktualizowano 16m temu
Dywidenda
5 $
2013-06-10

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20269,834,9 mld $+17%13
FY 202713,976,9 mld $+64%15
FY 202817,208,1 mld $+91%13
FY 202918,238,2 mld $+96%10
FY 203019,468,6 mld $+105%5
Q1 20293,581,7 mld $+60%3

Wydarzenia spółki

6
2027-02-10WynikiWynik - / Prognoza 2,61-
2026-10-28Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 2,54 / Prognoza 2,4Powyżej prognozy
2026-07-29WynikiWynik 2,91 / Prognoza 2,01Powyżej prognozy
2026-04-29WynikiWynik 1,8 / Prognoza 1,33Powyżej prognozy
2026-02-11WynikiWynik 1,61 / Prognoza 1,81Poniżej prognozy
2025-10-29WynikiWynik 1,83 / Prognoza 2,25Poniżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 19:13 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Industrial - Machinery
Prezes
Aaron Jagdfeld
Pracownicy
9400
Data IPO
11 lut 2010
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,28
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB+
Zysk właścicielskii163,63 mln USD2,75 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 4 out of 101

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
3
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
12,13 mld USD+2.9%sie 26 – lis 26
10,37 mld USD11,67 mld USD12,97 mld USDMaksimum: 12,97 mld USD · 2026-08-17Minimum: 10,37 mld USD · 2026-09-14Obecnie: 12,13 mld USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 12,13 mld USD · 2026-11-02Maksimum: 12,97 mld USD · 2026-08-17Minimum: 10,37 mld USD · 2026-09-14
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,02%1,9 mln
VOO0,02%1,5 mln
VB0,15%1,3 mln
RSP0,21%1,1 mln
FXAIX0,02%801,8 tys.
IVV0,02%786,8 tys.
XSP.TO0,02%785,5 tys.
VBK0,35%738,6 tys.
SPY0,02%712,9 tys.
XLI0,22%345,3 tys.
DFAS0,19%334,9 tys.
VIIIX0,02%311,9 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający GNRC: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje128344
Analitycy2232
Kupuj / trzymaj / sprzedaj87 / 41 / 0197 / 141 / 6
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia6 / 3 / 212 / 9 / 5
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte3 / 106 (3%)134 / 160 (46%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-27,9%-1,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+1,9% / -49,7%+121,8% / -49,7%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach 0,0% wobec S&P 500 -2,4% (n = 205)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Stephen GengaroStifel Nicolaus93% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 325 USD29 paź 2026
  2. Jeff OsborneTD Cowen93% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 285 USD29 lip 2026
  3. George GianarikasCanaccord Genuity93% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 375 USD28 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
30 paź 2026Vikram BagriCitiTrzymajUtrzymano235 USD
30 paź 2026Vikram BagriCitiTrzymajUtrzymano235 USD
28 paź 2026George GianarikasCanaccord GenuityKupujUtrzymano375 USD
29 paź 2026Tanner JamesJefferiesKupujUtrzymano279 USD
29 paź 2026Tanner JamesJefferiesKupujUtrzymano279 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca140 USD160 USD180 USD200 USD220 USD240 USD260 USD280 USD300 USDgru 25 · Kupuj 10 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 10 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 207 USDsty 26 · śr. cel 204 USDlut 26 · śr. cel 234 USDmar 26 · śr. cel 239 USDkwi 26 · śr. cel 259 USDmaj 26 · śr. cel 274 USDcze 26 · śr. cel 282 USDlip 26 · śr. cel 284 USDsie 26 · śr. cel 287 USDwrz 26 · śr. cel 301 USDpaź 26 · śr. cel 295 USDlis 26 · śr. cel 295 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 136 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 168 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 225 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 195 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 259 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 278 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 293 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 197 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 185 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 207 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 198 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 198 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 4 lis 2026 · 128 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual GNRC?

Kontrakty perpetual Generac Holdings Inc. (GNRC) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym Bitget, Gate.io. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować GNRC przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale GNRC są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów GNRC?

Obecnie stawka fundingu perpa GNRC wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od 0,0% do 0,0% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa GNRC ma się do akcji Generac Holdings Inc.?

Medianowa cena mark perpa GNRC to 176,8 $ wobec referencyjnej ceny akcji 176,3 $, czyli baza +0,3%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual GNRC?

Perpetual GNRC to instrument pochodny śledzący cenę Generac Holdings Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Generac Holdings Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual GNRCUSDT?

GNRCUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Generac Holdings Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji GNRC przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

GNRC perpetuals · perpequities.comGNRC perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/gnrc-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/gnrc-perp.svg" width="240" height="64" alt="GNRC perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami GNRC

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla GNRC — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla GNRC — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X