PerpEquities

Akcja · Przemysł

Kontrakty perpetual MasTec, Inc. (MTZ)

Perpetual futures MTZ na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować MTZUSDT.

MasTec to amerykańska firma budowlana zajmująca się infrastrukturą, świadcząca usługi inżynieryjne, budowlane, instalacyjne i serwisowe dla sektora telekomunikacji, energii, usług komunalnych i innych dziedzin infrastruktury.

$200,04+4,1%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (MTZ/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
1/1
Wolumen 24h
4,9 tys. $
Otwarte pozycje
1,4 tys. $
Najlepsza płynność
0 $
MEXC
Najwęższy spread
+225,8 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
4,9 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 524,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 12,5 mld $
Wyniki spot
1D+4,14%
5D+5,81%
1M-10,26%
6M-53,58%
YTD-10,86%
1Y-3,89%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujMTZ/USDTW obrocie$200,04-15,1% APR
-0,014% co 8h
+225,8 bps0 $4,9 tys. $1,4 tys. $USDT20x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

MTZ

Najwęższy spread

MTZ

Najwyższy wolumen

MTZ

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-29 · następny raport: 2027-02-25 · Zaktualizowano 2h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
15,6 mld $
Zaktualizowano 2h temu
Przychody
17,3 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+27%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+2,9%
P/E
31,4
P/E porównywalnych 26,8
P/S
0,9
P/E porównywalnych
26,8
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
404,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
493,1 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
18,2 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-25
Szac. przychody 5 mld $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
0,2 $
1982-08-04
Przychody (TTM)17,3 mld $+25,7% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)4,9%-0,1 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 852 mln $
Zysk netto (TTM)493 mln $+48,9% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)405 mln $-2,9% rok do rokuCapex: 356 mln $
Rozwodniony EPS (TTM)6,12 $+45,4% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-4,22 mld $-66,4% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-29): przychody powyżej o 4,3%, EPS zgodnie z oczekiwaniamiPrzychody 5,15 mld $ wobec oczekiwanych 4,94 mld $ (+4,3%); EPS 2,96 $ wobec 2,95 $ (+0,3%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 29,9%Przychody za Q3 '26: 5,15 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 23,9%.
  • Marża operacyjna 4,9% (TTM), zmiana r/r: -0,1 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 23,9%, przychody: wzrost 25,7%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 25,4% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 679 mln $, zysk operacyjny 852 mln $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Clean Energy and Infrastructure1,83 mld $+33,9%54,4%
Power Delivery–––
Communications807 mln $-11,8%24,0%
Pipeline Infrastructure724 mln $+21,1%21,6%
Eliminations–––
Other–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (295), które MasTec, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-25
Szac. przychody 5 mld $ · Zaktualizowano 2h temu
Dywidenda
0,2 $
1982-08-04

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20269,2218,2 mld $+27%10
FY 202712,3021,5 mld $+51%14
FY 202816,2424,7 mld $+73%6
FY 202920,6427,9 mld $+95%3
FY 203023,5530,4 mld $+113%2
Q1 20293,675,6 mld $+46%2

Wydarzenia spółki

6
2027-02-25WynikiWynik - / Prognoza 2,69-
2026-10-29WynikiWynik 2,96 / Prognoza 2,95Powyżej prognozy
2026-07-30WynikiWynik 2,22 / Prognoza 2,23Poniżej prognozy
2026-04-30WynikiWynik 1,39 / Prognoza 0,99Powyżej prognozy
2026-02-26WynikiWynik 2,07 / Prognoza 1,95Powyżej prognozy
2025-10-30WynikiWynik 2,48 / Prognoza 2,32Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 3 lis 2026, 11:54 UTC

Profil spółki

Sektor
Industrials
Branża
Engineering & Construction
Prezes
Jose Ramon Mas
Pracownicy
37 000
Data IPO
21 lut 1973
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai2,82
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiB-
Zysk właścicielskii387,63 mln USD4,86 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 7 out of 51

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
3
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
2
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
15,32 mld USD-24.9%sie 26 – lis 26
13,65 mld USD18,63 mld USD23,62 mld USDMaksimum: 23,62 mld USD · 2026-08-17Minimum: 13,65 mld USD · 2026-10-26Obecnie: 15,32 mld USD · 2026-11-02sie 26wrz 26paź 26lis 26
Obecnie: 15,32 mld USD · 2026-11-02Maksimum: 23,62 mld USD · 2026-08-17Minimum: 13,65 mld USD · 2026-10-26
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
AFTY1,49%2,3 mln
IJH0,34%2,3 mln
XAW.TO0,01%2,3 mln
NJH0,74%2,1 mln
VTI0,02%2 mln
VB0,17%1,4 mln
VBK0,39%804,2 tys.
VXF0,16%705,3 tys.
VCPA.S0,02%675 tys.
PAVE0,89%666,5 tys.
BLCR1,2%620,6 tys.
MDY0,32%470,4 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający MTZ: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje135315
Analitycy2230
Kupuj / trzymaj / sprzedaj134 / 1 / 0286 / 29 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 0 / 47 / 3 / 15
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 127 (0%)121 / 174 (41%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-47,1%+2,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-16,5% / -66,7%+258,8% / -66,7%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: jeszcze za mało zmierzonych przypadków

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
2 lis 2026Steven FisherUBSKupujUtrzymano276 USD
2 lis 2026Jamie CookTruist FinancialKupujUtrzymano332 USD
2 lis 2026Manish SomaiyaCantor FitzgeraldKupujUtrzymano270 USD
2 lis 2026Marc BianchiTD CowenKupujPotwierdzono310 USD
2 lis 2026Philip ShenRoth MKMKupujPotwierdzono380 USD

Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 135 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual MTZ?

Kontrakty perpetual MasTec, Inc. (MTZ) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować MTZ przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale MTZ są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów MTZ?

Obecnie stawka fundingu perpa MTZ wynosi -15,1% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -15,1% do -15,1% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa MTZ ma się do akcji MasTec, Inc.?

Medianowa cena mark perpa MTZ to 200 $ wobec referencyjnej ceny akcji 200 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual MTZ?

Perpetual MTZ to instrument pochodny śledzący cenę MasTec, Inc. bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na MasTec, Inc. na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual MTZUSDT?

MTZUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual MasTec, Inc. rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji MTZ przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

MTZ perpetuals · perpequities.comMTZ perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/mtz-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/mtz-perp.svg" width="240" height="64" alt="MTZ perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami MTZ

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla MTZ — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla MTZ — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X