PerpEquities

Akcja · Ochrona zdrowia

Kontrakty perpetual Elevance Health (ELV)

Perpetual futures ELV na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować ELVUSDT.

Elevance Health Inc. to duża organizacja ubezpieczeń zdrowotnych, która prowadzi konsumentów, rodziny i społeczności przez całą ścieżkę zdrowia, obsługując około 118 milionów osób medycznymi, cyfrowymi i innymi rozwiązaniami.

$426,39-0,5%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (ELV/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
1/2
Wolumen 24h
103,9 tys. $
Otwarte pozycje
49,6 tys. $
Najlepsza płynność
0 $
MEXC
Najwęższy spread
+742,3 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
103,9 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 900,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 91,9 mld $
Wyniki spot
1D-0,50%
5D+1,65%
1M+9,50%
6M+17,05%
YTD+23,23%
1Y+35,81%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujELV/USDTW obrocie$426,39+14,5% APR
+0,013% co 8h
+742,3 bps0 $103,9 tys. $49,6 tys. $USDT20x
BingXHandlujELV-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

ELV

Najwęższy spread

ELV

Najwyższy wolumen

ELV

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-21 · następny raport: 2027-01-27 · Zaktualizowano 291h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
95,4 mld $
Zaktualizowano 291h temu
Przychody
201,8 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
0%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+2,5%
P/E
18,7
P/E porównywalnych 23,8
P/S
0,5
P/E porównywalnych
23,8
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
6,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
5,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
199,8 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 49,3 mld $ · Zaktualizowano 291h temu
Dywidenda
1,72 $
2026-12-04
Przychody (TTM)202 mld $+3,6% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)3,7%-0,7 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 7,46 mld $
Zysk netto (TTM)5,14 mld $-7,1% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)6,51 mld $+72,9% rok do rokuCapex: 1,08 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)23,45 $-4,1% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto7,09 mld $+130,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-21): przychody powyżej o 2,4%, EPS powyżej o 48,4%Przychody 50,4 mld $ wobec oczekiwanych 49,3 mld $ (+2,4%); EPS 6,99 $ wobec 4,71 $ (+48,4%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r 1,4%Przychody za Q3 '26: 51,4 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 6,5%.
  • Marża operacyjna 3,7% (TTM), zmiana r/r: -0,7 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -12,0%, przychody: wzrost 3,6%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 19,3% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 6,25 mld $, zysk operacyjny 7,46 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q3 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Reportable Segments51,4 mld $+1,4%1,27 mld $2,5%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (395), które Elevance Health Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 49,3 mld $ · Zaktualizowano 291h temu
Dywidenda
1,72 $
2026-12-04

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202628,88199,8 mld $0%12
FY 202730,19204,7 mld $+3%12
FY 202834,60213 mld $+7%5
FY 202939,95215,3 mld $+8%1
FY 203046,21234,5 mld $+18%1
Q1 202712,3850,5 mld $+1%10

Wydarzenia spółki

6
2027-01-27WynikiWynik - / Prognoza 2,1-
2026-12-04Dywidenda1,72 $-
2026-10-21Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 6,99 / Prognoza 4,71Powyżej prognozy
2026-09-10Dywidenda1,72 $-
2026-07-15WynikiWynik 7,45 / Prognoza 6,21Powyżej prognozy
2026-06-10Dywidenda1,72 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 15:11 UTC

Profil spółki

Sektor
Healthcare
Branża
Medical - Healthcare Plans
Prezes
Gail Koziara Boudreaux
Pracownicy
96 615
Data IPO
30 paź 2001
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai3,04
Wskaźnik Piotroskiegoi7/9
Ocena ogólnaiA-
Zysk właścicielskii1,02 mld USD4,70 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB-Pozycja w branży: 15 out of 15

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
4
Zwrot z aktywówi
4
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
3
Historia kapitalizacji
91,41 mld USD+9.6%sie 26 – paź 26
83,41 mld USD88,63 mld USD93,86 mld USDMaksimum: 93,86 mld USD · 2026-10-26Minimum: 83,41 mld USD · 2026-08-03Obecnie: 91,41 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 91,41 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 93,86 mld USD · 2026-10-26Minimum: 83,41 mld USD · 2026-08-03
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VCPA.S0,35%16,6 mln
VTI0,11%6,7 mln
VSCA.S0,22%6,7 mln
VOO0,12%5,5 mln
VWNAX1,73%3 mln
IVV0,14%2,9 mln
XSP.TO0,14%2,9 mln
SPY0,14%2,6 mln
VEIPX1,22%2 mln
VTV0,31%2 mln
VGHAX1,79%1,8 mln
XLV1,37%1,6 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający ELV: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje120333
Analitycy2226
Kupuj / trzymaj / sprzedaj90 / 30 / 0281 / 52 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 2 / 15 / 8 / 8
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte61 / 55 (53%)109 / 206 (35%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+1,0%-7,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+31,9% / -19,3%+42,1% / -35,6%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,2% wobec S&P 500 -2,1% (n = 284)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Stephen BaxterWells Fargo50% trafności na tej spółce · 28 celów zmierzonychKupujcel 492 USD27 paź 2026
  2. Ryan LangstonTD Cowen45% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 495 USD23 paź 2026
  3. Sarah JamesCantor Fitzgerald36% trafności na tej spółce · 14 celów zmierzonychKupujcel 450 USD7 lip 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
27 paź 2026Stephen BaxterWells FargoKupujPotwierdzono492 USD
23 paź 2026Ryan LangstonTD CowenKupujUtrzymano495 USD
23 paź 2026Ann HynesMizuho SecuritiesKupujUtrzymano490 USD
22 paź 2026Scott FidelGoldman SachsTrzymajUtrzymano451 USD
23 paź 2026Ryan LangstonTD CowenKupujUtrzymano495 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca280 USD300 USD320 USD340 USD360 USD380 USD400 USD420 USD440 USDgru 25 · Kupuj 12 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 11 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 5 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 382 USDsty 26 · śr. cel 390 USDlut 26 · śr. cel 386 USDmar 26 · śr. cel 381 USDkwi 26 · śr. cel 385 USDmaj 26 · śr. cel 400 USDcze 26 · śr. cel 415 USDlip 26 · śr. cel 445 USDsie 26 · śr. cel 445 USDwrz 26 · śr. cel 446 USDpaź 26 · śr. cel 465 USDlis 26 · śr. cel 465 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 351 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 346 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 320 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 293 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 376 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 393 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 387 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 376 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 393 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 389 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 420 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 420 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 120 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual ELV?

Kontrakty perpetual Elevance Health (ELV) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować ELV przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale ELV są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów ELV?

Obecnie stawka fundingu perpa ELV wynosi +14,5% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od +14,5% do +14,5% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa ELV ma się do akcji Elevance Health?

Medianowa cena mark perpa ELV to 426,4 $ wobec referencyjnej ceny akcji 426,4 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual ELV?

Perpetual ELV to instrument pochodny śledzący cenę Elevance Health bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Elevance Health na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual ELVUSDT?

ELVUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Elevance Health rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji ELV przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

ELV perpetuals · perpequities.comELV perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/elv-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/elv-perp.svg" width="240" height="64" alt="ELV perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami ELV

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla ELV — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla ELV — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X