PerpEquities

Akcja · Technologia

Kontrakty perpetual BigBear.ai Holdings, Inc. (BBAI)

BigBear.ai oferuje wsparcie decyzyjne oparte na AI/ML poprzez segmenty Cyber & Engineering oraz Analytics.

+3,9%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:BBAI

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

0/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
-
Otwarte pozycje
-
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D+4,35%
5D-3,23%
1M-16,38%
6M-28,36%
YTD-55,56%
1Y-72,76%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujBBAI-USDTObserwowane------USDT-
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

-
Brak danych na żywo-

Dane spółki

Fundamenty spółki

Zaktualizowano 1h temu
Kapitalizacja
1,2 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
131,6 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+14%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
-65,2%
P/E
-14,1
P/E porównywalnych -3,8
Wolne przepływy pieniężne
-73,8 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
Więcej wskaźników
Zysk netto
-85,8 mln $
Ostatnie 12 miesięcy
P/S
8,7
P/E porównywalnych
-3,8
Podobne notowane perpetuals
Prognoza przychodów
145,8 mln $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-10-27
Szac. przychody 38,8 mln $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
-

Szczegóły fundamentów

Roczne + kwartalne
Ostatnie przychody127,7 mln $
Marża netto-230,2%
Wolne przepływy pieniężne-46,3 mln $
Dług netto-62,8 mln $
202091,3 mln $
2021145,6 mln $
2022155 mln $
2023155,2 mln $
2024158,2 mln $
2025127,7 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
202091,3 mln $+24%-2,5 mln $922 tys. $
2021145,6 mln $+59%-123,6 mln $-20,4 mln $
2022155 mln $+6%-111,4 mln $-49,7 mln $
2023155,2 mln $0%-70,7 mln $-22,1 mln $
2024158,2 mln $+2%-295,5 mln $-49,2 mln $
2025127,7 mln $-19%-293,9 mln $-46,3 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
2020+23,7%-5,0%-2,8%-2,5%-1,2%
2021+23,4%-53,9%-84,9%-101,0%-32,2%
2022+27,7%-71,3%-71,8%+294,1%-57,0%
2023+26,2%-25,2%-45,5%+104,9%-35,3%
2024+28,6%-84,3%-186,8%+7957,6%-86,0%
2025+22,3%-65,3%-230,2%-48,0%-32,9%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
20209,7 mln $107 mln $97,3 mln $2,85
202168,9 mln $194,6 mln $125,7 mln $2,94
202212,6 mln $200,3 mln $187,6 mln $1,52
202332,6 mln $200,6 mln $168 mln $0,93
202450,1 mln $146,4 mln $96,3 mln $0,46
202587,1 mln $24,3 mln $-62,8 mln $1,78
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
20201 mld $1,1 mld $11,3-404,9
2021605,7 mln $731,4 mln $4,2-4,9
202286,1 mln $273,7 mln $0,6-0,7
2023319,4 mln $487,4 mln $2,1-5,4
20241 mld $1,1 mld $6,6-3,5
20251,9 mld $1,9 mld $15,2-6,6
Q3 202441,5 mln $
Q4 202443,8 mln $
Q1 202534,8 mln $
Q2 202532,5 mln $
Q3 202533,1 mln $
Q4 202527,3 mln $
Q1 202634,4 mln $
Q2 202636,7 mln $
OkresPrzychodyWzrostZysk nettoFCF
Q3 202441,5 mln $+22%-12,2 mln $-6,2 mln $
Q4 202443,8 mln $+8%-146,5 mln $-18,2 mln $
Q1 202534,8 mln $+5%-62 mln $-8,3 mln $
Q2 202532,5 mln $-18%-228,6 mln $-5 mln $
Q3 202533,1 mln $-20%2,5 mln $-10,9 mln $
Q4 202527,3 mln $-38%-5,8 mln $-22,1 mln $
Q1 202634,4 mln $-1%-56,8 mln $-18,3 mln $
Q2 202636,7 mln $+13%-25,7 mln $-22,5 mln $
OkresMarża bruttoMarża operacyjnaMarża nettoROEROA
Q3 2024+25,9%-25,4%-29,3%-12,4%-3,4%
Q4 2024+37,4%-18,6%-334,2%+3944,2%-42,6%
Q1 2025+21,3%-56,1%-178,3%-31,3%-15,6%
Q2 2025+25,0%-54,7%-704,0%-85,8%-38,1%
Q3 2025+22,4%-64,0%+7,6%+0,4%+0,3%
Q4 2025+20,3%-88,9%-21,4%-1,0%-0,7%
Q1 2026+34,0%-66,9%-164,8%-7,2%-6,6%
Q2 2026+32,8%-74,4%-70,1%-3,3%-3,1%
OkresGotówkaZadłużenieDług nettoWskaźnik płynności bieżącej
Q3 202465,6 mln $206,1 mln $140,6 mln $2,06
Q4 202450,1 mln $146,4 mln $96,3 mln $0,46
Q1 2025107,6 mln $111,3 mln $3,7 mln $1,66
Q2 2025390,8 mln $112,6 mln $-278,2 mln $1,91
Q3 2025456,6 mln $112,9 mln $-343,7 mln $3,13
Q4 202587,1 mln $24,3 mln $-62,8 mln $1,78
Q1 2026100,7 mln $24,1 mln $-76,6 mln $6,08
Q2 202636,3 mln $22,8 mln $-13,5 mln $5,67
OkresKapitalizacjaWartość przedsiębiorstwaP/SP/E
Q3 2024364,9 mln $505,5 mln $8,8-7,5
Q4 20241,1 mld $1,2 mld $25,4-1,9
Q1 2025716,6 mln $720,3 mln $20,6-2,9
Q2 20252,2 mld $1,9 mld $67,0-2,4
Q3 20252,6 mld $2,2 mld $78,0163,0
Q4 20252,4 mld $2,3 mld $86,4-135,0
Q1 20261,7 mld $1,6 mld $48,4-7,3
Q2 20261,8 mld $1,7 mld $47,8-18,3

Odświeżono 1h temu

Wykresy: przychody, zysk, przepływy pieniężne i wycena
Przychody36,7 mln $Q2 2026
11 mln $21,9 mln $32,9 mln $43,8 mln $Q3 2023: 34 mln $Q4 2023: 40,6 mln $Q1 2024: 33,1 mln $Q2 2024: 39,8 mln $Q3 2024: 41,5 mln $Q4 2024: 43,8 mln $Q1 2025: 34,8 mln $Q2 2025: 32,5 mln $Q3 2025: 33,1 mln $Q4 2025: 27,3 mln $Q1 2026: 34,4 mln $Q2 2026: 36,7 mln $Q3 2023Q2 2026
Zysk netto-25,7 mln $Q2 2026
-170,5 mln $-112,3 mln $-54,2 mln $4 mln $Q3 2023: 4 mln $Q4 2023: -31,5 mln $Q1 2024: -125,1 mln $Q2 2024: -14,4 mln $Q3 2024: -12,2 mln $Q4 2024: -146,5 mln $Q1 2025: -62 mln $Q2 2025: -228,6 mln $Q3 2025: 2,5 mln $Q4 2025: -5,8 mln $Q1 2026: -56,8 mln $Q2 2026: -25,7 mln $Q3 2023Q2 2026
EBITDA-18,6 mln $Q2 2026
-162,7 mln $-104,7 mln $-46,7 mln $11,3 mln $Q3 2023: 9,5 mln $Q4 2023: -2,5 mln $Q1 2024: -119,2 mln $Q2 2024: -5,1 mln $Q3 2024: -5,2 mln $Q4 2024: -2,2 mln $Q1 2025: -53,4 mln $Q2 2025: -220,7 mln $Q3 2025: 11,3 mln $Q4 2025: 2,3 mln $Q1 2026: -49,4 mln $Q2 2026: -18,6 mln $Q3 2023Q2 2026
Wolne przepływy pieniężne-22,5 mln $Q2 2026
-15,9 mln $-9,3 mln $-2,8 mln $3,8 mln $Q3 2023: 3,8 mln $Q4 2023: -1,2 mln $Q1 2024: -16 mln $Q2 2024: -8,8 mln $Q3 2024: -6,2 mln $Q4 2024: -18,2 mln $Q1 2025: -8,3 mln $Q2 2025: -5 mln $Q3 2025: -10,9 mln $Q4 2025: -22,1 mln $Q1 2026: -18,3 mln $Q2 2026: -22,5 mln $Q3 2023Q2 2026
EPS-0,05 $Q2 2026
-0,53 $-0,34 $-0,16 $0,03 $Q3 2023: 0,03 $Q4 2023: -0,2 $Q1 2024: -0,67 $Q2 2024: -0,05 $Q3 2024: -0,05 $Q4 2024: -0,59 $Q1 2025: -0,25 $Q2 2025: -0,71 $Q3 2025: -0,03 $Q4 2025: -0,01 $Q1 2026: -0,12 $Q2 2026: -0,05 $Q3 2023Q2 2026
Gotówka / Zadłużenie36,3 mln $Q2 2026
114,1 mln $228,3 mln $342,4 mln $456,6 mln $Q3 2023 · Gotówka: 32,2 mln $Q3 2023 · Zadłużenie: 199,1 mln $Q4 2023 · Gotówka: 32,6 mln $Q4 2023 · Zadłużenie: 200,6 mln $Q1 2024 · Gotówka: 81,4 mln $Q1 2024 · Zadłużenie: 207,7 mln $Q2 2024 · Gotówka: 72,3 mln $Q2 2024 · Zadłużenie: 206,3 mln $Q3 2024 · Gotówka: 65,6 mln $Q3 2024 · Zadłużenie: 206,1 mln $Q4 2024 · Gotówka: 50,1 mln $Q4 2024 · Zadłużenie: 146,4 mln $Q1 2025 · Gotówka: 107,6 mln $Q1 2025 · Zadłużenie: 111,3 mln $Q2 2025 · Gotówka: 390,8 mln $Q2 2025 · Zadłużenie: 112,6 mln $Q3 2025 · Gotówka: 456,6 mln $Q3 2025 · Zadłużenie: 112,9 mln $Q4 2025 · Gotówka: 87,1 mln $Q4 2025 · Zadłużenie: 24,3 mln $Q1 2026 · Gotówka: 100,7 mln $Q1 2026 · Zadłużenie: 24,1 mln $Q2 2026 · Gotówka: 36,3 mln $Q2 2026 · Zadłużenie: 22,8 mln $Q3 2023Q2 2026
GotówkaZadłużenie
Rentowność+32,8%Q2 2026
-518,7%-333,3%-147,9%+37,4%Q3 2023 · Marża brutto: +24,7%Q4 2023 · Marża brutto: +32,1%Q1 2024 · Marża brutto: +21,1%Q2 2024 · Marża brutto: +27,8%Q3 2024 · Marża brutto: +25,9%Q4 2024 · Marża brutto: +37,4%Q1 2025 · Marża brutto: +21,3%Q2 2025 · Marża brutto: +25,0%Q3 2025 · Marża brutto: +22,4%Q4 2025 · Marża brutto: +20,3%Q1 2026 · Marża brutto: +34,0%Q2 2026 · Marża brutto: +32,8%Q3 2023 · Marża operacyjna: -24,2%Q4 2023 · Marża operacyjna: -21,1%Q1 2024 · Marża operacyjna: -33,5%Q2 2024 · Marża operacyjna: -41,9%Q3 2024 · Marża operacyjna: -25,4%Q4 2024 · Marża operacyjna: -18,6%Q1 2025 · Marża operacyjna: -56,1%Q2 2025 · Marża operacyjna: -54,7%Q3 2025 · Marża operacyjna: -64,0%Q4 2025 · Marża operacyjna: -88,9%Q1 2026 · Marża operacyjna: -66,9%Q2 2026 · Marża operacyjna: -74,4%Q3 2023 · Marża netto: +11,8%Q4 2023 · Marża netto: -77,8%Q1 2024 · Marża netto: -377,8%Q2 2024 · Marża netto: -36,3%Q3 2024 · Marża netto: -29,3%Q4 2024 · Marża netto: -334,2%Q1 2025 · Marża netto: -178,3%Q2 2025 · Marża netto: -704,0%Q3 2025 · Marża netto: +7,6%Q4 2025 · Marża netto: -21,4%Q1 2026 · Marża netto: -164,8%Q2 2026 · Marża netto: -70,1%Q3 2023Q2 2026
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów+13,2%Q2 2026
-22,8%-7,8%+7,2%+22,1%Q2 2024: +3,4%Q3 2024: +22,1%Q4 2024: +8,0%Q1 2025: +4,9%Q2 2025: -18,4%Q3 2025: -20,1%Q4 2025: -37,7%Q1 2026: -0,9%Q2 2026: +13,2%Q3 2023Q2 2026
Akcje w obrocie479,1 mlnQ2 2026
119,8 mln239,6 mln359,3 mln479,1 mlnQ3 2023: 157,9 mlnQ4 2023: 156,8 mlnQ1 2024: 187,3 mlnQ2 2024: 246,3 mlnQ3 2024: 250 mlnQ4 2024: 250,6 mlnQ1 2025: 250,6 mlnQ2 2025: 320,6 mlnQ3 2025: 448,2 mlnQ4 2025: 436,7 mlnQ1 2026: 473,1 mlnQ2 2026: 479,1 mlnQ3 2023Q2 2026
Wycena-18,3Q2 2026
-60,514,088,5163,0Q3 2023 · P/E: 14,7Q4 2023 · P/E: -2,7Q1 2024 · P/E: -0,7Q2 2024 · P/E: -7,3Q3 2024 · P/E: -7,5Q4 2024 · P/E: -1,9Q1 2025 · P/E: -2,9Q2 2025 · P/E: -2,4Q3 2025 · P/E: 163,0Q4 2025 · P/E: -135,0Q1 2026 · P/E: -7,3Q2 2026 · P/E: -18,3Q3 2023 · P/S: 6,9Q4 2023 · P/S: 8,3Q1 2024 · P/S: 11,1Q2 2024 · P/S: 9,0Q3 2024 · P/S: 8,8Q4 2024 · P/S: 25,4Q1 2025 · P/S: 20,6Q2 2025 · P/S: 67,0Q3 2025 · P/S: 78,0Q4 2025 · P/S: 86,4Q1 2026 · P/S: 48,4Q2 2026 · P/S: 47,8Q3 2023Q2 2026
P/EP/S
Przychody127,7 mln $2025
39,6 mln $79,1 mln $118,7 mln $158,2 mln $2018: 49,4 mln $2019: 73,6 mln $2020: 91,3 mln $2021: 145,6 mln $2022: 155 mln $2023: 155,2 mln $2024: 158,2 mln $2025: 127,7 mln $20182025
Zysk netto-293,9 mln $2025
-220,1 mln $-144,7 mln $-69,2 mln $6,2 mln $2018: 3,9 mln $2019: 6,2 mln $2020: -2,5 mln $2021: -123,6 mln $2022: -111,4 mln $2023: -70,7 mln $2024: -295,5 mln $2025: -293,9 mln $20182025
EBITDA-260,5 mln $2025
-193,7 mln $-126,9 mln $-60,2 mln $6,6 mln $2018: 4 mln $2019: 6,4 mln $2020: 6,6 mln $2021: -107,4 mln $2022: -48,2 mln $2023: -22,3 mln $2024: -258,3 mln $2025: -260,5 mln $20182025
Wolne przepływy pieniężne-46,3 mln $2025
-36,2 mln $-22,8 mln $-9,3 mln $4,1 mln $2018: 1,8 mln $2019: 4,1 mln $2020: 922 tys. $2021: -20,4 mln $2022: -49,7 mln $2023: -22,1 mln $2024: -49,2 mln $2025: -46,3 mln $20182025
EPS-0,82 $2025
-0,94 $-0,61 $-0,27 $0,06 $2018: 0,04 $2019: 0,06 $2020: 0 $2021: -1,15 $2022: -0,95 $2023: -0,4 $2024: -1,27 $2025: -0,82 $20182025
Gotówka / Zadłużenie87,1 mln $2025
50,1 mln $100,3 mln $150,4 mln $200,6 mln $2019 · Gotówka: 1,6 mln $2019 · Zadłużenie: 0 $2020 · Gotówka: 9,7 mln $2020 · Zadłużenie: 107 mln $2021 · Gotówka: 68,9 mln $2021 · Zadłużenie: 194,6 mln $2022 · Gotówka: 12,6 mln $2022 · Zadłużenie: 200,3 mln $2023 · Gotówka: 32,6 mln $2023 · Zadłużenie: 200,6 mln $2024 · Gotówka: 50,1 mln $2024 · Zadłużenie: 146,4 mln $2025 · Gotówka: 87,1 mln $2025 · Zadłużenie: 24,3 mln $20182025
GotówkaZadłużenie
Rentowność+22,3%2025
-165,5%-100,8%-36,1%+28,6%2018 · Marża brutto: +23,7%2019 · Marża brutto: +23,8%2020 · Marża brutto: +23,7%2021 · Marża brutto: +23,4%2022 · Marża brutto: +27,7%2023 · Marża brutto: +26,2%2024 · Marża brutto: +28,6%2025 · Marża brutto: +22,3%2018 · Marża operacyjna: +7,9%2019 · Marża operacyjna: +8,7%2020 · Marża operacyjna: -5,0%2021 · Marża operacyjna: -53,9%2022 · Marża operacyjna: -71,3%2023 · Marża operacyjna: -25,2%2024 · Marża operacyjna: -84,3%2025 · Marża operacyjna: -65,3%2018 · Marża netto: +7,8%2019 · Marża netto: +8,5%2020 · Marża netto: -2,8%2021 · Marża netto: -84,9%2022 · Marża netto: -71,8%2023 · Marża netto: -45,5%2024 · Marża netto: -186,8%2025 · Marża netto: -230,2%20182025
Marża bruttoMarża operacyjnaMarża netto
Wzrost przychodów-19,3%2025
+0,4%+20,1%+39,7%+59,4%2019: +48,9%2020: +24,0%2021: +59,4%2022: +6,5%2023: +0,1%2024: +2,0%2025: -19,3%20182025
Akcje w obrocie358,8 mln2025
89,7 mln179,4 mln269,1 mln358,8 mln2018: 105 mln2019: 105 mln2020: 105 mln2021: 107 mln2022: 127,7 mln2023: 149,2 mln2024: 233,6 mln2025: 358,8 mln20182025
Wycena-6,62025
-236,9-68,999,1267,12018 · P/E: 267,12019 · P/E: 165,22020 · P/E: -404,92021 · P/E: -4,92022 · P/E: -0,72023 · P/E: -5,42024 · P/E: -3,52025 · P/E: -6,62018 · P/S: 20,92019 · P/S: 14,02020 · P/S: 11,32021 · P/S: 4,22022 · P/S: 0,62023 · P/S: 2,12024 · P/S: 6,62025 · P/S: 15,220182025
P/EP/S

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-10-27
Szac. przychody 38,8 mln $ · Zaktualizowano 1h temu

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 2026-0,26145,8 mln $+14%2
FY 2027-0,17164 mln $+28%2
Q3 2026-0,0538,8 mln $+17%1
Q4 2026-0,0435,9 mln $+31%1
Q4 2026-0,0434,5 mln $+27%1
Q1 2027-0,0437,9 mln $+10%1

Wydarzenia spółki

6
2026-10-27Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik - / Prognoza -0,05-
2026-08-10WynikiWynik -0,05 / Prognoza -0,04Poniżej prognozy
2026-07-30WynikiWynik -0,05 / Prognoza -0,05Poniżej prognozy
2026-05-05WynikiWynik -0,08 / Prognoza -0,08Zgodnie z prognozą
2026-03-02WynikiWynik -0,04 / Prognoza -0,05Powyżej prognozy
2025-11-10WynikiWynik 0,01 / Prognoza -0,06Powyżej prognozy

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek FMP

Analiza spółki

Aktualizacja: 18 wrz 2026, 00:05 UTC

Profil spółki

Sektor
Technology
Branża
Information Technology Services
Prezes
Kevin McAleenan
Pracownicy
579
Data IPO
5 kwi 2021
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai9,94
Wskaźnik Piotroskiegoi4/9
Rating FMPiC
Zysk właścicielskii-22,37 mln USD-0,05 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 85 out of 100

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
1
Dług do kapitałui
4
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
3
Historia kapitalizacji
1,34 mld USD-27.1%cze 26 – wrz 26
1,33 mld USD1,58 mld USD1,84 mld USDMaksimum: 1,84 mld USD · 2026-06-17Minimum: 1,33 mld USD · 2026-07-20Obecnie: 1,34 mld USD · 2026-09-17cze 26lip 26sie 26wrz 26
Obecnie: 1,34 mld USD · 2026-09-17Maksimum: 1,84 mld USD · 2026-06-17Minimum: 1,33 mld USD · 2026-07-20
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0%15,2 mln
IWM0,05%13 mln
XSU.TO0,05%13 mln
NJM0,06%10,2 mln
DFNG.L0,3%7,8 mln
VGT0,01%7,3 mln
FSSNX0,06%7,1 mln
VXF0,02%5,6 mln
SHLD0,2%5 mln
INTL.L0,83%4,2 mln
INTL LN1,04%4,2 mln
IWN0,07%3,5 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający BBAI: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje945
Analitycy36
Kupuj / trzymaj / sprzedaj2 / 7 / 023 / 22 / 0
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia0 / 1 / 00 / 2 / 0
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte0 / 9 (0%)1 / 34 (3%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-52,9%-42,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja-39,8% / -69,9%+20,5% / -73,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -7,3% wobec S&P 500 -6,1% (n = 24)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Scott BuckH.C. Wainwright92% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 6,00 USD3 mar 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
31 lip 2026Michael LatimoreNorthland SecuritiesTrzymajUtrzymano4,00 USD
30 lip 2026Jonathan RuykhaverCantor FitzgeraldTrzymajPotwierdzono4,00 USD
7 maj 2026Michael LatimoreNorthland SecuritiesTrzymajUtrzymano5,00 USD
3 mar 2026Michael LatimoreNorthland SecuritiesTrzymajUtrzymano5,00 USD
3 mar 2026Jonathan RuykhaverCantor FitzgeraldTrzymajPotwierdzono5,00 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca3,00 USD4,00 USD5,00 USD6,00 USDlis 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lis 25gru 25 · Kupuj 2 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sty 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sty 26lut 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0mar 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0mar 26kwi 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0maj 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0maj 26cze 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lip 26 · Kupuj 1 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lip 26sie 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0wrz 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0wrz 26paź 26 · Kupuj 0 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0lis 25 · śr. cel 6,33 USDgru 25 · śr. cel 6,33 USDsty 26 · śr. cel 6,33 USDlut 26 · śr. cel 6,33 USDmar 26 · śr. cel 5,33 USDkwi 26 · śr. cel 5,33 USDmaj 26 · śr. cel 5,33 USDcze 26 · śr. cel 5,33 USDlip 26 · śr. cel 4,67 USDsie 26 · śr. cel 4,00 USDwrz 26 · śr. cel 4,00 USDpaź 26 · śr. cel 4,00 USDlis 25 · zamknięcie miesiąca 6,34 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 5,40 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 5,04 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 3,96 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 3,52 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 3,98 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 5,04 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 3,67 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 2,79 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 3,13 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 2,65 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 2,39 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks przez FMP · obliczono 9 paź 2026 · 9 rekomendacji

Osadź ten instrument

BBAI perpetuals · perpequities.comBBAI perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/bbai-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/bbai-perp.svg" width="240" height="64" alt="BBAI perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami BBAI

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla BBAI — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla BBAI — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X