PerpEquities

Akcja · Dobra cykliczne

Kontrakty perpetual Starbucks (SBUX)

Perpetual futures SBUX na 7 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować SBUXUSDT.

Starbucks działa na całym świecie, paląc, sprzedając i promując kawę, herbatę i żywność w sklepach własnych i licencyjnych pod markami takimi jak Starbucks i Teavana.

$109,72+4,7%NASDAQ zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · Bitget (SBUX/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

7/7 aktywnych rynków
Giełdy
7
Aktywne rynki
7/7
Wolumen 24h
762 tys. $
Otwarte pozycje
1,2 mln $Pokrycie: 5/7 rynków
Najlepsza płynność
343,4 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+19,1 bps
Bitget
Najwyższy wolumen
258,9 tys. $
Bitget
Struktura rozliczeń
USDT · 5/7
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 449 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 124,8 mld $
Wyniki spot
1D+3,83%
5D+2,90%
1M+14,86%
6M+3,63%
YTD+29,18%
1Y+36,66%

Macierz giełd

7 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BitgetHandlujSBUX/USDTW obrocie$109,630,0% APR
0,000% co 8h
+19,1 bps-258,9 tys. $22,3 tys. $USDT20x
BingXHandlujSBUX-USDTW obrocie$109,72-5,5% APR
-0,00500% co 8h
+21,0 bps343,4 tys. $239,4 tys. $10,9 tys. $USDT-
MEXCHandlujSBUX/USDTW obrocie$109,700,0% APR
0,000% co 8h
+27,4 bps36,4 tys. $113,9 tys. $1,2 mln $USDT20x
Helix (Injective)HandlujSBUX/USDCW obrocie$109,45+3,6% APR
+0,00042% co 1h
--103 tys. $-USDC12x
HTXHandlujSBUX/USDTW obrocie$109,44-+177,3 bps58,2 tys. $46,5 tys. $-USDT-
Gate.ioHandlujSBUX/USDTW obrocie$109,320,0% APR
0,000% co 8h
+20,1 bps-157 $3,9 tys. $USDT20x
ExtendedHandlujSBUX/USDW obrocie$109,54+4,4% APR
+0,00050% co 1h
+48,4 bps200 tys. $0 $0 $USD10x

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 3 z 7 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +27,7 bps – +36,1 bps

Najtańsza realizacja: BingX · +25,1 bps

Brak świeżych danych arkusza: HTX, Bitget, Helix (Injective), Gate.io

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

SBUX

Najwęższy spread

SBUX

Najwyższy wolumen

SBUX

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q4 '26 · złożony 2026-10-29 · następny raport: 2027-01-27 · Zaktualizowano 74h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
118,2 mld $
Zaktualizowano 74h temu
Przychody
37,9 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
0%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+6,7%
P/E
46,9
P/E porównywalnych 18,9
P/S
3,1
P/E porównywalnych
18,9
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
3,7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
2,5 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
38 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 9,4 mld $ · Zaktualizowano 74h temu
Dywidenda
0,63 $
2026-11-13
Przychody (TTM)37,9 mld $+1,9% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)9,7%0,0 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 3,66 mld $
Zysk netto (TTM)2,53 mld $+36,1% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)3,72 mld $+52,5% rok do rokuCapex: 1,26 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)2,21 $+34,8% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-18,5 mld $+19,9% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-29): przychody poniżej o 0,9%, EPS powyżej o 11,3%Przychody 9,14 mld $ wobec oczekiwanych 9,22 mld $ (-0,9%); EPS 0,80 $ wobec 0,72 $ (+11,3%).
  • Wzrost przychodów zwalnia: r/r -4,5%Przychody za Q4 '26: 9,14 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 4,6%.
  • Marża operacyjna 9,7% (TTM), zmiana r/r: 0,0 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 1,5%, przychody: wzrost 1,9%.
  • Capex: 3,3% przychodów (rok temu 6,2%)Zainwestowano 1,26 mld $ w ostatnich 4 kwartałach (-45,2% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 3,72 mld $ = 147,4% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Beverage Member5,44 mld $-5,4%58,4%
Other Products Member2,02 mld $+5,2%21,6%
Food Member1,86 mld $+4,2%20,0%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (247), które Starbucks Corporation zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-01-27
Szac. przychody 9,4 mld $ · Zaktualizowano 74h temu
Dywidenda
0,63 $
2026-11-13

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20262,6338 mld $+2%17
FY 20262,6338 mld $0%17
FY 20273,2038 mld $0%17
FY 20273,1638,5 mld $+2%20
FY 20283,7439,3 mld $+4%16
FY 20283,7440,3 mld $+6%10

Wydarzenia spółki

6
2027-01-27WynikiWynik - / Prognoza 0,75-
2026-11-13Dywidenda0,63 $-
2026-10-29Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 0,8 / Prognoza 0,72Powyżej prognozy
2026-08-14Dywidenda0,62 $-
2026-07-29WynikiWynik 0,85 / Prognoza 0,66Powyżej prognozy
2026-05-15Dywidenda0,62 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 14:50 UTC

Profil spółki

Sektor
Consumer Cyclical
Branża
Restaurants
Prezes
Brian R. Niccol
Pracownicy
381 000
Data IPO
26 cze 1992
Kraj
US
Giełda
NASDAQ Global Select
Strona
Wskaźnik Altmanai3,28
Wskaźnik Piotroskiegoi8/9
Ocena ogólnaiC
Zysk właścicielskii805,88 mln USD0,70 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiA-Pozycja w branży: 1 out of 5

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
1
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
118,66 mld USD+0.4%sie 26 – paź 26
105,56 mld USD114,50 mld USD123,44 mld USDMaksimum: 123,44 mld USD · 2026-08-17Minimum: 105,56 mld USD · 2026-10-12Obecnie: 118,66 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 118,66 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 123,44 mld USD · 2026-08-17Minimum: 105,56 mld USD · 2026-10-12
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,15%36,2 mln
VOO0,16%29,9 mln
QQQ0,52%23,7 mln
IVV0,18%15,2 mln
1657.T0,14%15,2 mln
XSP.TO0,18%15,2 mln
XWD.TO0,13%15,2 mln
SPY0,18%13,9 mln
FXAIX0,16%13,4 mln
VUG0,3%12,7 mln
CGDV2,48%9,5 mln
VCPA.S0,14%6,8 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający SBUX: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje184569
Analitycy3949
Kupuj / trzymaj / sprzedaj112 / 65 / 7323 / 223 / 23
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia4 / 2 / 617 / 16 / 12
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte82 / 76 (52%)314 / 195 (62%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+1,1%+5,0%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+78,8% / -26,2%+78,8% / -26,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,2% wobec S&P 500 -0,9% (n = 323)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. John IvankoeJ.P. Morgan92% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 105 USD29 wrz 2026
  2. Chris O`CullRobert W. Baird91% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 120 USD30 paź 2026
  3. Zachary FademWells Fargo88% trafności na tej spółce · 25 celów zmierzonychKupujcel 120 USD30 paź 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
2 lis 2026Jon TowerCitiTrzymajUtrzymano107 USD
30 paź 2026David PalmerEvercore ISIKupujUtrzymano120 USD
30 paź 2026Logan ReichRBC CapitalTrzymajUtrzymano115 USD
30 paź 2026Brian HarbourMorgan StanleyKupujUtrzymano116 USD
30 paź 2026Andrew StrelzikBMO CapitalKupujPotwierdzono130 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca85,00 USD90,00 USD95,00 USD100 USD105 USD110 USD115 USD120 USDgru 25 · Kupuj 13 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 3gru 25sty 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2lut 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 9 · Sprzedaj 2lut 26mar 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 12 · Sprzedaj 3kwi 26 · Kupuj 17 · Trzymaj 14 · Sprzedaj 2kwi 26maj 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 2cze 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 2cze 26lip 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 13 · Sprzedaj 2sie 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 14 · Sprzedaj 1sie 26wrz 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 15 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 11 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 95,00 USDsty 26 · śr. cel 101 USDlut 26 · śr. cel 101 USDmar 26 · śr. cel 100 USDkwi 26 · śr. cel 108 USDmaj 26 · śr. cel 109 USDcze 26 · śr. cel 109 USDlip 26 · śr. cel 112 USDsie 26 · śr. cel 115 USDwrz 26 · śr. cel 116 USDpaź 26 · śr. cel 117 USDlis 26 · śr. cel 117 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 84,21 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 91,95 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 98,02 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 89,59 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 105 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 99,16 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 102 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 105 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 106 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 93,96 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 104 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 104 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 2 lis 2026 · 184 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual SBUX?

Kontrakty perpetual Starbucks (SBUX) są notowane na 7 giełdach krypto, w tym Bitget, BingX, MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować SBUX przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale SBUX są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów SBUX?

Obecnie stawka fundingu perpa SBUX wynosi 0,0% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -5,5% do +4,4% na 7 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa SBUX ma się do akcji Starbucks?

Medianowa cena mark perpa SBUX to 109,5 $ wobec referencyjnej ceny akcji 109,7 $, czyli baza -0,2%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual SBUX?

Perpetual SBUX to instrument pochodny śledzący cenę Starbucks bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Starbucks na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual SBUXUSDT?

SBUXUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Starbucks rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji SBUX przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

SBUX perpetuals · perpequities.comSBUX perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/sbux-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/sbux-perp.svg" width="240" height="64" alt="SBUX perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami SBUX

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla SBUX — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla SBUX — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X