PerpEquities

Akcja · Dobra cykliczne

Kontrakty perpetual Lowe's (LOW)

Perpetual futures LOW na 1 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować LOWUSDT.

Lowe's to detaliczny sprzedawca artykułów do majsterkowania, oferujący szeroki asortyment produktów oraz usługi instalacyjne i naprawcze dla właścicieli domów, najemców i profesjonalistów.

$226,96+7,6%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

 

Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby przeglądać punkty na wykresie.

Zbieranie danych cenowych z giełdy...
cena mark perpetual na giełdzie · MEXC (LOW/USDT)
Auto: aktywna giełda perp o największym wolumenieOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

1/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
1/2
Wolumen 24h
103 tys. $
Otwarte pozycje
25,7 tys. $
Najlepsza płynność
10,5 tys. $
MEXC
Najwęższy spread
+180,6 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
103 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 78,8 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 127,1 mld $
Wyniki spot
1D+6,57%
5D+8,16%
1M+25,77%
6M+1,64%
YTD-5,71%
1Y-4,36%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujLOW/USDTW obrocie$226,96-21,9% APR
-0,020% co 8h
+180,6 bps10,5 tys. $103 tys. $25,7 tys. $USDT20x
BingXHandlujLOW-USDTObserwowane------USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Brak wystarczającej głębokości · 0 z 1 giełd udźwignie $10k

Brak świeżych danych arkusza: MEXC

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

LOW

Najwęższy spread

LOW

Najwyższy wolumen

LOW

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-08-27 · następny raport: 2026-11-18 · Zaktualizowano 1h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
128,7 mld $
Zaktualizowano 1h temu
Przychody
90,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+7%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+7,3%
P/E
19,4
P/E porównywalnych 33,3
P/S
1,4
P/E porównywalnych
33,3
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
7 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
6,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
92,2 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2026-11-18
Szac. przychody 22,4 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
1,25 $
2026-10-21
Przychody (TTM)90,4 mld $+8,2% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)11,4%-1,0 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 10,3 mld $
Zysk netto (TTM)6,64 mld $-3,1% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)7 mld $-8,9% rok do rokuCapex: 2,26 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)11,83 $-2,9% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-38,6 mld $-14,2% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-08-19): przychody poniżej o 0,7%, EPS powyżej o 4,3%Przychody 26 mld $ wobec oczekiwanych 26,1 mld $ (-0,7%); EPS 4,40 $ wobec 4,22 $ (+4,3%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 8,3%Przychody za Q2 '26: 26 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 6,5%.
  • Marża operacyjna 11,4% (TTM), zmiana r/r: -1,0 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost -0,4%, przychody: wzrost 8,2%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 17,4% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 8,76 mld $, zysk operacyjny 10,3 mld $ (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Segmenty w Q2 '26

z raportu
SegmentPrzychodyr/rZysk oper.Marża
Reportable Segment24 mld $+0,8%3,55 mld $14,8%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (262), które Lowe's Companies, Inc. zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2026-11-18
Szac. przychody 22,4 mld $ · Zaktualizowano 1h temu
Dywidenda
1,25 $
2026-10-21

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 202712,2792,2 mld $+7%20
FY 202812,9694,4 mld $+9%21
FY 202914,1297,6 mld $+13%12
FY 203015,86102 mld $+18%5
FY 203116,67104,1 mld $+21%9
Q2 20273,1523,5 mld $-9%12

Wydarzenia spółki

6
2026-11-18Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik - / Prognoza 2,87-
2026-10-21Dywidenda1,25 $-
2026-08-19Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 4,4 / Prognoza 4,22Powyżej prognozy
2026-07-22Dywidenda1,25 $-
2026-05-20WynikiWynik 3,03 / Prognoza 2,97Powyżej prognozy
2026-04-22Dywidenda1,2 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 14:50 UTC

Profil spółki

Sektor
Consumer Cyclical
Branża
Home Improvement
Prezes
Marvin R. Ellison
Pracownicy
276 000
Data IPO
17 mar 1980
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai3,18
Wskaźnik Piotroskiegoi5/9
Ocena ogólnaiB-
Zysk właścicielskii3,62 mld USD6,47 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiBPozycja w branży: 3 out of 8

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
1
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
1
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
1
Historia kapitalizacji
116,87 mld USD-1.4%sie 26 – paź 26
100,34 mld USD111,35 mld USD122,35 mld USDMaksimum: 122,35 mld USD · 2026-08-10Minimum: 100,34 mld USD · 2026-10-05Obecnie: 116,87 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 116,87 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 122,35 mld USD · 2026-08-10Minimum: 100,34 mld USD · 2026-10-05
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VCPA.S0,4%19,2 mln
VTI0,14%17,8 mln
VOO0,16%14,7 mln
FCNKX1,04%9 mln
VSCA.S0,26%8,2 mln
IVV0,18%7,5 mln
1657.T0,14%7,5 mln
XSP.TO0,17%7,5 mln
XWD.TO0,13%7,5 mln
SPY0,17%6,8 mln
FXAIX0,16%6,4 mln
VTV0,39%5,3 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający LOW: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje157502
Analitycy3140
Kupuj / trzymaj / sprzedaj106 / 51 / 0317 / 184 / 1
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia2 / 1 / 38 / 5 / 8
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte6 / 140 (4%)13 / 453 (3%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-22,2%-21,6%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+9,1% / -36,2%+9,1% / -48,2%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach -0,5% wobec S&P 500 -2,2% (n = 337)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. David BellingerMizuho Securities80% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 250 USD20 sie 2026
  2. Peter BenedictRobert W. Baird70% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 270 USD21 maj 2026
  3. Christopher HorversJ.P. Morgan69% trafności na tej spółce · 13 celów zmierzonychKupujcel 252 USD19 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
29 paź 2026W. Andrew CarterStifel NicolausTrzymajUtrzymano195 USD
29 paź 2026W. Andrew CarterStifel NicolausTrzymajUtrzymano195 USD
26 paź 2026W. Andrew CarterStifel NicolausTrzymajPotwierdzono195 USD
20 paź 2026Greg MelichEvercore ISITrzymajUtrzymano200 USD
20 paź 2026Greg MelichEvercore ISITrzymajUtrzymano200 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca180 USD200 USD220 USD240 USD260 USD280 USD300 USDgru 25 · Kupuj 18 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 6 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 7 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 19 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 18 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 20 · Trzymaj 8 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 278 USDsty 26 · śr. cel 285 USDlut 26 · śr. cel 295 USDmar 26 · śr. cel 294 USDkwi 26 · śr. cel 293 USDmaj 26 · śr. cel 272 USDcze 26 · śr. cel 270 USDlip 26 · śr. cel 266 USDsie 26 · śr. cel 257 USDwrz 26 · śr. cel 254 USDpaź 26 · śr. cel 250 USDlis 26 · śr. cel 250 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 241 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 267 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 265 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 236 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 239 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 214 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 220 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 208 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 205 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 184 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 209 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 209 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 157 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual LOW?

Kontrakty perpetual Lowe's (LOW) są notowane na 1 giełdach krypto, w tym MEXC. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować LOW przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale LOW są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów LOW?

Obecnie stawka fundingu perpa LOW wynosi -21,9% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -21,9% do -21,9% na 1 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa LOW ma się do akcji Lowe's?

Medianowa cena mark perpa LOW to 227 $ wobec referencyjnej ceny akcji 227 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual LOW?

Perpetual LOW to instrument pochodny śledzący cenę Lowe's bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Lowe's na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual LOWUSDT?

LOWUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Lowe's rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji LOW przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

LOW perpetuals · perpequities.comLOW perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/low-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/low-perp.svg" width="240" height="64" alt="LOW perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami LOW

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla LOW — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla LOW — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X