PerpEquities

Akcja · Energetyka

Kontrakty perpetual Cenovus Energy Inc. (CVE)

Cenovus Energy to zintegrowana firma energetyczna zajmująca się poszukiwaniem, wydobyciem, przetwarzaniem i sprzedażą ropy naftowej, cieczy gazowych i gazu ziemnego w Kanadzie, USA i regionie Azji i Pacyfiku.

-2,7%NYSE zamknięta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:CVE

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

0/1 aktywnych rynków
Giełdy
1
Aktywne rynki
0/1
Wolumen 24h
-
Otwarte pozycje
-
Najlepsza płynność
-
Najwęższy spread
-
Najwyższy wolumen
-
Struktura rozliczeń
USDT · 1/1
Wolumen perp/spot
-
OI / free float
-
Wyniki spot
1D-2,75%
5D-14,68%
1M-11,62%
6M-4,79%
YTD+63,18%
1Y+64,25%

Macierz giełd

1 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
BingXHandlujCVE-USDTObserwowane------USDT-
Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

-
Brak danych na żywo-

Najwęższy spread

-
Brak danych na żywo-

Najwyższy wolumen

-
Brak danych na żywo-

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q2 '26 · złożony 2026-07-29 · następny raport: 2027-02-18 · Zaktualizowano 4m temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
50,2 mld $
Zaktualizowano 4m temu
Przychody
40,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+31%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+15,4%
P/E
8,2
P/E porównywalnych 13,5
P/S
1,2
P/E porównywalnych
13,5
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
7,6 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
6,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
46,5 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 12,6 mld $ · Zaktualizowano 4m temu
Dywidenda
0,157 $
2026-12-15
Przychody (TTM)53,9 mld CAD-4,8% rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)19,4%+12,6 pkt proc. rok do rokuZysk operacyjny: 10,4 mld CAD
Zysk netto (TTM)6,66 mld CAD+149,0% rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)7,56 mld CAD+154,2% rok do rokuCapex: 4,8 mld CAD
Rozwodniony EPS (TTM)3,58 CAD+152,1% rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto-8,46 mld CAD-6,8% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 34,7%Przychody za Q2 '26: 17,4 mld CAD, średnia z czterech poprzednich kwartałów: -16,2%.
  • Marża operacyjna 19,4% (TTM), zmiana r/r: +12,6 pkt proc.Zysk operacyjny: wzrost 171,0%, przychody: wzrost -4,8%.
  • Straty nieoperacyjne pochłaniają 24,7% zysku przed opodatkowaniemZysk przed opodatkowaniem 8,36 mld CAD, zysk operacyjny 10,4 mld CAD (TTM). Straty na udziałach kapitałowych i inne zdarzenia jednorazowe obniżają zysk netto i EPS - zysk operacyjny lepiej oddaje kondycję biznesu.
  • Capex: 8,9% przychodów (rok temu 9,2%)Zainwestowano 4,8 mld CAD w ostatnich 4 kwartałach (-8,0% r/r). Wolne przepływy pieniężne: 7,56 mld CAD = 113,5% zysku netto.

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Upstream17 mln CAD–100,0%
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 12,6 mld $ · Zaktualizowano 4m temu
Dywidenda
0,157 $
2026-12-15

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20264,1346,5 mld $+31%5
FY 20273,7343,3 mld $+22%5
FY 20283,2641,6 mld $+17%7
FY 20293,5939,3 mld $+11%2
FY 20303,8739,5 mld $+11%4
Q1 20271,0311,5 mld $+30%1

Wydarzenia spółki

6
2027-02-18WynikiWynik - / Prognoza 1,18-
2026-12-15Dywidenda0,157 $-
2026-11-04Wyniki · Przed otwarciem rynkuWynik 1,29 / Prognoza 1,12Powyżej prognozy
2026-09-15Dywidenda0,158 $-
2026-07-29WynikiWynik 1,11 / Prognoza 1,11Zgodnie z prognozą
2026-06-15Dywidenda0,157 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 16:26 UTC

Profil spółki

Sektor
Energy
Branża
Oil & Gas Integrated
Prezes
Jonathan McKenzie
Pracownicy
7211
Data IPO
17 lis 2009
Kraj
CA
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai3,32
Wskaźnik Piotroskiegoi6/9
Ocena ogólnaiA
Zysk właścicielskii8,11 mld CAD4,33 CAD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 2 out of 21

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
3
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
3
Historia kapitalizacji
60,88 mld USD+10.7%sie 26 – paź 26
54,99 mld USD58,44 mld USD61,89 mld USDMaksimum: 61,89 mld USD · 2026-09-14Minimum: 54,99 mld USD · 2026-08-10Obecnie: 60,88 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 60,88 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 61,89 mld USD · 2026-09-14Minimum: 54,99 mld USD · 2026-08-10
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VVORX1,93%6 mln
DFIV0,63%4,2 mln
QCN.TO1,14%1,6 mln
DFIC0,28%1,3 mln
XGC.TO0,81%1,2 mln
DIHP0,5%1 mln
IDMO0,57%750,1 tys.
JDVL2,41%743,8 tys.
EMAX.TO5,1%696,9 tys.
VWRA.S0,02%678,2 tys.
DFAI0,12%644,5 tys.
DFAX0,15%563,3 tys.

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający CVE: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje50186
Analitycy1821
Kupuj / trzymaj / sprzedaj46 / 3 / 1177 / 7 / 2
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia1 / 2 / 14 / 4 / 3
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte42 / 7 (86%)175 / 8 (96%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)+24,3%+38,2%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+71,0% / -27,0%+125,0% / -27,0%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +0,8% wobec S&P 500 -1,1% (n = 188)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Michael Barth, CFARaymond James67% trafności na tej spółce · 9 celów zmierzonychKupujcel 30,55 USD6 maj 2026
  2. Chris MacCullochDesjardins60% trafności na tej spółce · 10 celów zmierzonychKupujcel 26,18 USD20 lut 2026
  3. Travis WoodNational Bank55% trafności na tej spółce · 11 celów zmierzonychKupujcel 21,09 USD9 sty 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
20 maj 2026Kevin FiskScotiabankKupujUtrzymano34,18 USD
19 maj 2026Gregory PardyRBC CapitalKupujUtrzymano34,18 USD
12 maj 2026Neil MehtaGoldman SachsKupujPotwierdzono36,00 USD
6 maj 2026Patrick O'rourkeATB Cormark Capital MarketsKupujPotwierdzono30,91 USD
6 maj 2026Menno HulshofTD CowenKupujUtrzymano32,73 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca16,00 USD18,00 USD20,00 USD22,00 USD24,00 USD26,00 USD28,00 USD30,00 USD32,00 USDgru 25 · Kupuj 13 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 1lut 26mar 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 12 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 9 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 7 · Trzymaj 0 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 22,22 USDsty 26 · śr. cel 21,17 USDlut 26 · śr. cel 22,82 USDmar 26 · śr. cel 25,20 USDkwi 26 · śr. cel 28,09 USDmaj 26 · śr. cel 30,58 USDcze 26 · śr. cel 30,58 USDlip 26 · śr. cel 31,21 USDsie 26 · śr. cel 32,01 USDwrz 26 · śr. cel 33,07 USDpaź 26 · śr. cel 32,73 USDlis 26 · śr. cel 32,73 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 16,92 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 19,72 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 22,31 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 26,53 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 29,24 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 27,57 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 24,81 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 30,19 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 32,15 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 31,08 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 32,73 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 32,73 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 3 lis 2026 · 50 rekomendacji

Osadź ten instrument

CVE perpetuals · perpequities.comCVE perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/cve-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/cve-perp.svg" width="240" height="64" alt="CVE perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami CVE

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla CVE — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla CVE — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X