PerpEquities

Akcja

Kontrakty perpetual Newmont (NEM)

Perpetual futures NEM na 2 giełdach krypto – cena perpa vs akcja, funding, open interest i gdzie handlować NEMUSDT.

Newmont Corporation zajmuje się wydobyciem i poszukiwaniem złota oraz innych metali, takich jak miedź, srebro, cynk i ołów, z działalnością w Ameryce, Australii i Ghanie.

$119,39-0,2%NYSE otwarta
Otwórz w terminalu

Wykres ceny

Interaktywny wykres TradingView

Symbol TradingView NYSE:NEM

Zewnętrzny widżet TradingView (ok. 1 MB) ładuje się na żądanie.

Auto: cena referencyjna instrumentu bazowegoOtwórz w TradingView

Dane handlowe

Aktywność rynku perpetual

2/2 aktywnych rynków
Giełdy
2
Aktywne rynki
2/2
Wolumen 24h
518,2 tys. $
Otwarte pozycje
4,5 mln $Pokrycie: 1/2 rynków
Najlepsza płynność
312,9 tys. $
BingX
Najwęższy spread
+20,1 bps
MEXC
Najwyższy wolumen
281 tys. $
MEXC
Struktura rozliczeń
USDT · 2/2
Wolumen perp/spot
0,00x
Wolumen spot 735,9 mln $
OI / free float
0,00%
Free float 123,9 mld $
Wyniki spot
1D+0,44%
5D+10,51%
1M+2,43%
6M+8,83%
YTD+18,81%
1Y+45,33%

Macierz giełd

2 rynków

Niektóre linki do platform są sponsorowane. Możemy otrzymać prowizję, a uprawnieni użytkownicy mogą czasami otrzymać zniżki na opłaty transakcyjne, bez dodatkowych kosztów.

Handluj
MEXCHandlujNEM/USDTW obrocie$119,45-15,4% APR
-0,014% co 8h
+20,1 bps132,7 tys. $281 tys. $4,5 mln $USDT20x
BingXHandlujNEMUS-USDTW obrocie$119,39-10,8% APR
-0,00990% co 8h
+99,8 bps312,9 tys. $237,2 tys. $-USDT-

Płynność handlu

Jakość egzekucji

Koszt wejścia i głębokość na giełdę przy $1k–$100k

Niska płynność · 2 z 2 giełd udźwignie $10k · Typowy koszt: +39,5 bps – +78,8 bps

Najtańsza realizacja: MEXC · +19,9 bps

Szacunek egzekucji taker z przybl. opłatami - realizacja maker nie jest gwarantowana.

Najlepsze giełdy dla tego instrumentu bazowego

Najlepsza płynność

NEM

Najwęższy spread

NEM

Najwyższy wolumen

NEM

Historia finansowania

Zapisane migawki giełdowe według rynku

Finanse spółki

Finanse w skrócie

Ostatni raport: Q3 '26 · złożony 2026-10-22 · następny raport: 2027-02-18 · Zaktualizowano 262h temu
Wszystkie finanse →

Wycena i kluczowe wskaźniki

Kapitalizacja
113,1 mld $
Zaktualizowano 262h temu
Przychody
26,4 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Wzrost przychodów
+18%
Następny rok obrotowy
Marża zysku
+35,1%
P/E
12,6
P/E porównywalnych 23,1
P/S
4,3
P/E porównywalnych
23,1
Podobne notowane perpetuals
Wolne przepływy pieniężne
10,1 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Zysk netto
9,2 mld $
Ostatnie 12 miesięcy
Prognoza przychodów
26,6 mld $
Następny rok obrotowy
Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 6,4 mld $ · Zaktualizowano 262h temu
Dywidenda
0,26 $
2026-11-25
Przychody (TTM)26,4 mld $– rok do rokuOstatnie 4 kwartały; słupki = poszczególne kwartały
Marża operacyjna (TTM)55,0%– rok do rokuZysk operacyjny: 14,5 mld $
Zysk netto (TTM)9,24 mld $– rok do rokuPo opodatkowaniu, wraz z zyskami nieoperacyjnymi
Wolne przepływy pieniężne (TTM)10,1 mld $– rok do rokuCapex: 3,02 mld $
Rozwodniony EPS (TTM)8,62 $– rok do rokuSuma ostatnich 4 kwartałów
Gotówka netto3,38 mld $+965,3% rok do rokuGotówka + inwestycje krótkoterminowe - dług
  • Ostatni raport (2026-10-22): przychody powyżej o 1,5%, EPS powyżej o 12,2%Przychody 6,36 mld $ wobec oczekiwanych 6,27 mld $ (+1,5%); EPS 2,20 $ wobec 1,96 $ (+12,2%).
  • Wzrost przychodów przyspiesza: r/r 18,3%Przychody za Q3 '26: 6,36 mld $, średnia z czterech poprzednich kwartałów: 15,9%.
  • Capex: 11,5% przychodówZainwestowano 3,02 mld $ w ostatnich 4 kwartałach (– r/r). Wolne przepływy pieniężne: 10,1 mld $ = 109,0% zysku netto.
  • Akcjonariuszom zwrócono 6,77 mld $ = 67,2% wolnych przepływów pieniężnychSkup akcji: 5,67 mld $ (rok temu –), dywidendy: 1,1 mld $, wynagrodzenie w akcjach: 51 mln $ (TTM).

Przychody, zysk operacyjny i wzrost

kwartalnie

Przychody według linii biznesowych

ostatni kwartał
PozycjaPrzychodyr/rUdział
Gold Dore4,13 mld $+19,7%64,9%
Sales From Concentrate And Other Production2,23 mld $+7,7%35,1%
NGM–––
Boddington–––
Peñasquito–––
Lihir–––
W pełnych finansachRachunek zysków i strat, bilans i przepływy pieniężne (12 kwartałów / 10 lat) · marże i struktura kosztów · alokacja kapitału i skup akcji · wycena na tle zakresu 5-letniego · prognozy analityków · wszystkie pozycje (330), które Newmont Corporation zgłosiła do SEC

Następny katalizator

Katalizatory

Wyniki
2027-02-18
Szac. przychody 6,4 mld $ · Zaktualizowano 262h temu
Dywidenda
0,26 $
2026-11-25

Brak nietypowej aktywności perp.

Dane research

Analitycy, raporty i porównanie peerów

Prognozy

6
DataPrognoza EPSPrognoza przychodówWzrostAnalitycy
FY 20269,2826,6 mld $+18%7
FY 202710,0628,3 mld $+25%11
FY 202811,4930,4 mld $+34%8
FY 202911,1131,3 mld $+38%5
FY 203010,4729 mld $+28%5
Q2 20272,526,8 mld $+11%3

Wydarzenia spółki

6
2027-02-18WynikiWynik - / Prognoza 2,12-
2026-11-25Dywidenda0,26 $-
2026-10-22Wyniki · Po zamknięciu rynkuWynik 2,2 / Prognoza 1,96Powyżej prognozy
2026-09-03Dywidenda0,26 $-
2026-07-23WynikiWynik 2,1 / Prognoza 1,99Powyżej prognozy
2026-05-27Dywidenda0,26 $-

Porównanie ze spółkami podobnymi

Podobne notowane perpetuals

Dane spółek

Analiza spółki

Aktualizacja: 2 lis 2026, 14:51 UTC

Profil spółki

Sektor
Basic Materials
Branża
Gold
Prezes
Natascha Viljoen
Pracownicy
17 500
Data IPO
17 mar 1980
Kraj
US
Giełda
New York Stock Exchange
Strona
Wskaźnik Altmanai4,57
Wskaźnik Piotroskiegoi9/9
Ocena ogólnaiA
Zysk właścicielskii3,94 mld USD3,75 USD na akcję
Rating ryzyka ESGiB+Pozycja w branży: 8 out of 61

Czynniki ratingu

Zwrot z kapitałui
5
Zwrot z aktywówi
5
Dług do kapitałui
3
Cena do zyskui
3
Cena do wartości księgoweji
2
Historia kapitalizacji
111,83 mld USD+10.1%sie 26 – paź 26
101,57 mld USD120,99 mld USD140,41 mld USDMaksimum: 140,41 mld USD · 2026-08-24Minimum: 101,57 mld USD · 2026-08-03Obecnie: 111,83 mld USD · 2026-10-30sie 26wrz 26paź 26
Obecnie: 111,83 mld USD · 2026-10-30Maksimum: 140,41 mld USD · 2026-08-24Minimum: 101,57 mld USD · 2026-08-03
Najwięksi posiadacze wśród funduszy
FunduszWagaPosiadane akcje
VTI0,17%33,4 mln
VOO0,18%27,7 mln
GDX11,62%26 mln
FXAIX0,18%14,8 mln
IVV0,17%14,1 mln
1657.T0,13%14,1 mln
XSP.TO0,17%14 mln
XWD.TO0,13%14 mln
SPY0,18%12,8 mln
VO0,6%11,3 mln
VTV0,46%10 mln
VIIIX0,18%5,6 mln

Historia trafności analityków

Jak radzą sobie analitycy pokrywający NEM: rekomendacje, trafność cen docelowych i zmierzona reakcja po ich wezwaniach.

12 miesięcy3 lata
Rekomendacje101313
Analitycy2237
Kupuj / trzymaj / sprzedaj95 / 6 / 0202 / 108 / 3
Podwyższenia / obniżenia / rozpoczęcia3 / 3 / 116 / 13 / 9
Ceny docelowe osiągnięte / nieosiągnięte4 / 95 (4%)191 / 104 (65%)
Śr. zwrot po rekomendacji (TipRanks)-18,9%+58,3%
Najlepsza / najgorsza rekomendacja+15,3% / -39,6%+246,2% / -39,6%

Po rekomendacjach kupna na tej spółce: medianowy ruch po 21 dniach +2,9% wobec S&P 500 +1,6% (n = 193)

Najtrafniejsi na tej spółce

Udział cen docelowych analityka dla tej spółki, które kurs osiągnął w ciągu 12 miesięcy (nasz pomiar z ostatnich 3 lat, co najmniej 8 celów). Opisuje przeszłe rekomendacje, nie szanse obecnej.

  1. Lawson WinderBank of America Securities100% trafności na tej spółce · 20 celów zmierzonychKupujbez celu23 paź 2026
  2. Brian MacArthurRaymond James100% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 130 USD14 sty 2026
  3. Matt MurphyBMO Capital100% trafności na tej spółce · 12 celów zmierzonychKupujcel 135 USD11 sie 2026

Najnowsze rekomendacje

DataAnalitykRekomendacjaCel
29 paź 2026Vitaly KononovFreedom Capital MarketsTrzymajUtrzymano115 USD
27 paź 2026Tanya JakusconekScotiabankKupujUtrzymano148 USD
26 paź 2026Daniel MajorUBSKupujPotwierdzono150 USD
26 paź 2026Harrison ReynoldsRBC CapitalKupujUtrzymano155 USD
26 paź 2026Daniel MajorUBSKupujPotwierdzono150 USD
Konsensus z ostatnich 12 miesięcy kupuj trzymaj sprzedaj śr. cel zamknięcie miesiąca
Miesięczne udziały rekomendacji kupuj, trzymaj i sprzedaj ze średnią ceną docelową i kursem zamknięcia na koniec miesiąca90,00 USD100 USD110 USD120 USD130 USD140 USDgru 25 · Kupuj 13 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0gru 25sty 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 4 · Sprzedaj 0lut 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0lut 26mar 26 · Kupuj 13 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0kwi 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0kwi 26maj 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 3 · Sprzedaj 0cze 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0cze 26lip 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0sie 26 · Kupuj 14 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0sie 26wrz 26 · Kupuj 15 · Trzymaj 2 · Sprzedaj 0paź 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0paź 26lis 26 · Kupuj 16 · Trzymaj 1 · Sprzedaj 0gru 25 · śr. cel 106 USDsty 26 · śr. cel 118 USDlut 26 · śr. cel 130 USDmar 26 · śr. cel 140 USDkwi 26 · śr. cel 142 USDmaj 26 · śr. cel 141 USDcze 26 · śr. cel 142 USDlip 26 · śr. cel 137 USDsie 26 · śr. cel 139 USDwrz 26 · śr. cel 142 USDpaź 26 · śr. cel 140 USDlis 26 · śr. cel 140 USDgru 25 · zamknięcie miesiąca 99,85 USDsty 26 · zamknięcie miesiąca 112 USDlut 26 · zamknięcie miesiąca 130 USDmar 26 · zamknięcie miesiąca 108 USDkwi 26 · zamknięcie miesiąca 111 USDmaj 26 · zamknięcie miesiąca 110 USDcze 26 · zamknięcie miesiąca 93,40 USDlip 26 · zamknięcie miesiąca 93,71 USDsie 26 · zamknięcie miesiąca 126 USDwrz 26 · zamknięcie miesiąca 115 USDpaź 26 · zamknięcie miesiąca 107 USDlis 26 · zamknięcie miesiąca 107 USD

Udział analityków na rekomendację w każdym miesiącu (ostatnia rekomendacja analityka w ciągu 180 dni). Cele i zamknięcia w USD.

Dane TipRanks · obliczono 30 paź 2026 · 101 rekomendacji

Najczęstsze pytania

Gdzie mogę handlować kontraktami perpetual NEM?

Kontrakty perpetual Newmont (NEM) są notowane na 2 giełdach krypto, w tym MEXC, BingX. PerpEquities porównuje je według ceny na żywo, stawki finansowania, otwartego zainteresowania i płynności.

Czy mogę handlować NEM przez całą dobę?

Tak. W przeciwieństwie do bazowej akcji, perpetuale NEM są notowane 24/7 — również w weekendy i poza standardowymi godzinami sesji.

Jaka jest stawka finansowania perpetualów NEM?

Obecnie stawka fundingu perpa NEM wynosi -13,1% w skali roku (mediana giełd), w przedziale od -15,4% do -10,8% na 2 giełdach. Dodatnia stawka oznacza, że longi płacą shortom. PerpEquities pokazuje bieżącą stawkę i historię dla każdej giełdy.

Jak cena perpa NEM ma się do akcji Newmont?

Medianowa cena mark perpa NEM to 119,4 $ wobec referencyjnej ceny akcji 119,4 $, czyli baza 0,0%. Perpy podążają za akcją przez cenę indeksową; różnica rośnie, gdy funding lub płynność rozjeżdżają się między giełdami.

Czym jest kontrakt perpetual NEM?

Perpetual NEM to instrument pochodny śledzący cenę Newmont bez daty wygaśnięcia. Pozwala zajmować pozycje długie i krótkie na Newmont na giełdach krypto przez całą dobę.

Czym jest perpetual NEMUSDT?

NEMUSDT to symbol, pod którym większość giełd krypto notuje perpetual Newmont rozliczany w USDT (Tether). Śledzi kurs akcji NEM przez indeks, handluje się nim 24/7 z dźwignią i nigdy nie wygasa.

Osadź ten instrument

NEM perpetuals · perpequities.comNEM perpetuals · perpequities.com
<a href="https://perpequities.com/pl/stocks/nem-perp"><img src="https://perpequities.com/badge/nem-perp.svg" width="240" height="64" alt="NEM perpetuals · perpequities.com" loading="lazy"></a>

Następny krok

Bądź na bieżąco z perpami NEM

Sygnały z udokumentowaną skutecznością

Analitycy trafiający 70 %+ celów na naszych perpach, zakupy kongresmenów powyżej 500 tys. $, pozycje 13F powyżej 5 mln $, spready fundingu płacące od dni. Każdy post z dowodem. Za darmo, bez rejestracji.

Dołącz na Telegramie

Cotygodniowy przegląd e-mailem

Listingi, funding i ruchy istotne dla NEM — jeden e-mail w każdą niedzielę.

Lista obserwowanych i alerty

Alerty cenowe i fundingowe dla NEM — przez push lub Telegram.

Ustaw alert

Śledź feed na żywo

Dzienni liderzy ruchu, nowe listingi i ekstremalny funding — na bieżąco.

Obserwuj na X